24 szep 20, 22:40:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1694442 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4020 Dátum: 13 aug 07, 02:11:24 »

Háát lehet hogy utána menne a hűvösre a rendezővel az élen az egész stáb... ikszdé

Mondjuk van olyan színésznő, aki már ott van vagy 40 éves, de még mindig tinédzser karaktereket alakít...
De mondjuk ezek a stúdiók olyan profi szakembergárdával dolgoznak, hogy képesek 30 éves kinézetű nőt maszkírozni a 10 évas kiscsajból, és 10 évas kinézetűvé maszkírozni egy 30 évest... Úgy, hogy az ember képes azt hinni, hogy az illető tényleg annyi idős, amennyinek beállítják... Azért durva...

De ha az utcán szétnéz az ember, akkor is érvényesül a dolog... Néha nehéz megállapítani a vakolat miatt, hogy hány éves csaj jön veled szembe az utcán.... smirksweat

Hm.. Jó dolog hogy a csajok szeretik magukat mutogatni a neten:

« Utoljára szerkesztve: 13 aug 07, 02:24:41 írta Gabesz » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4021 Dátum: 13 aug 07, 16:26:33 »

Na igen jó dolog Nevet A jó ég tartsa meg ezt a szokásuk Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4022 Dátum: 13 aug 07, 16:57:52 »

Azért az arcát is megnéztem volna. Kicsit ilyen érzésem van :

Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4023 Dátum: 13 aug 07, 22:23:50 »

Remek írás, jól összefoglal bizonyos dolgokat.

http://ferfias.blog.hu/2013/07/28/mit_csinaltal_ma
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4024 Dátum: 13 aug 08, 05:22:56 »

Azzal mi van, aki tudatosan csinál szart se, mert élvezi minden pillanatát?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4025 Dátum: 13 aug 08, 06:29:26 »

Az átlagos tucatember. Punkoknak volt anno a legjobb. Ők nem voltak átlagosak.  ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4026 Dátum: 13 aug 08, 09:32:08 »

A punkokban és rockerekben az a vicces, hogy elítélik a divatot és egyéniségnek hiszik magukat, közben pedig mind egyformák, öltözködésben is ugyanazt a divatot követik mindannyian.  Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4027 Dátum: 13 aug 08, 09:50:12 »

Hát direkt használtam múltidőben, mert mára ugyanolyan divat, mint a hip-hop.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4028 Dátum: 13 aug 08, 11:35:30 »

Vicces, hogy bloget vezet és ilyenekről papol. "Csinálj naponta pár fekvőtámaszt". Kíváncsi lennék tudja-e milyen is az a fekvőtámasz. Arról nem is beszélve, hogy ilyen mentalitással inkább ne eddzen. Ha edzeni akarj csinálja rendesen vagy ne csinálja.
Én minden második nap edzek meló után, fizikai munka után. Még 36 fokban is mikor már olyan fáradt vagyok, hogy csak aludni lenne kedvem. (Bár most ezekben a 40 fokokban abba hagytam az erő edzést és jobbára nyújtok és ízületet erősítek nem akarom tönkre tenni a szívemet.)
Kíváncsi lennék ő mit dolgozik, hogy ilyen könnyen beszél. Elképzelni se tudja milyen akarat erő kell, hogy mikor élni sincs erőd rávedd magad edzésre.
A kedvenc részem, hogy használj nagy súlyokat és szűk tartású gyakorlatokat:D Persze legyél egyből egy kis torz aki úgy néz ki mint valami mutáns:DD
Aki ezt a blogot vezeti az olvas valamit a neten és leírja. Gyalázat. Ha edzeni akartok akkor vegyétek komolyan és kezdjétek az elejétől. Építsétek fel a testeteket. Ha egyből a közepébe csapsz csak egy grotesz mutáns leszel egy beteg testel.
http://ferfias.blog.hu/2013/08/02/15_gyors_tipp_a_nagyobb_karokert

Ez meg egyenesen nevetséges.
13, A specializálódás nem azt jelenti, hogy csak karozol persze. Guggolj, emelj el, nyomj fejfölé, húzódzkodj ugyanúgy, esetleg kisebb volumennel, emellett pedig végezz több karedzést.

Ez bizonyítja mit jelent ma "izmosnak" lenni. Legyen nagy csöcsöd és karod a többi lényegtelen:DDD
Elárulom ehhez nem is kell megerőltetned magad! Szedjél egy kis fehérjét kezdj el súlyzózni azt mikor már csinálod 2 hónapja szedj egy kis anabolt vagy szúrd magad és máris nagyobb a csöcsöd mint a nődnek.

Amúgy 4 hónapja edzést típust váltottam előtte is edzettem, de az elejéről kezdtem pedig számomra nem okozott gondot megcsinálni a 5-6. lépést. Van amiben már a 7-nél tartok azóta és olyan helyen lettek izmaim ahol azt se tudtam, hogy létezik izom. Van olyan gyakorlatom is ahol a 3. lépésnél tartok, mert 4 hónap volt mire a másodikat megcsináltam.
Igazából nekem mindegy, hogy súlyzóval vagy testsúllyal edzel, de csináld rendszeresen és az egész testeden ne csak bizonyos helyeken, építsd fel az egész tested. Az hogy kétajtós szekrény vagy és 6 talicska föld után seggeden szeded a levegőt nem leszel egészségesebb.
Még annyit szeretnék mondani annak aki tényleg edz, soha ne a lendület dolgozzon, hanem a tested. Lassan de biztosan.
Én nem fogom abba hagyni és addig nem nyugszom amíg nem csinálom meg az emberi zászlót és kézen állva nem tudok "fekvőzni". Ez a célom és ez visz előre. Cserébe egyre erősebb és egészségesebb testet kapok. Jól érzem magam-e!

Nem fogok vitatkozni senkivel aki nem így gondolja lelke rajta.
Gondolom abból amit leírtam lejön, hogy saját testem használom edzéshez. Eleinte a magam módján tettem most követek egy edzéstervet. Annyit mondok működik. Bár anyámék nem örülnek neki, mert annyit eszem azóta mint egy tehén és nem tudok híznixDDD
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 08, 11:38:04 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4029 Dátum: 13 aug 08, 11:54:52 »

Én régebben csak futni szoktam. aztán eszembe jutott az edzés mivel sok az energiám.. jelenleg csak otthon edzek saját súllyal hasra,kézre és lábra majd szeptembertől pedig eddzőterem. egyébként mem tudom mi a jó abban ha valaki szúrja a szteroidokat.. az csak felfúj.. lehet hogy jól néz ki de akkorsem szednék ilyeneket sosem. max proteineket de az más.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4030 Dátum: 13 aug 08, 12:07:59 »

Aztse kell amúgy. Én szoktam gyümölcsből turmixot csinálni abban meg van minden vitamin, ha fehérjét akarok bevini meg teszek bele nyers tojást pár darabot. Amúgy nem, tudom kinek mi néz ki jól, de jobb szeretnék ilyen szálkás maradni és nem nagy darab felfújt lenni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4031 Dátum: 13 aug 08, 12:47:00 »

A nyers tojást inkább hanyagolnám, a szalmonella nem lehet túl kellemes élmény.

A naponta végzett fekvőtámaszt átvitt értelemben arra írhatta, hogy mindennap tegyél valamit magadért.

Akkor már bedobok még egy cikket, ír ugyan baromságokat, de összességében sok igazság van benne.
http://ferfias.blog.hu/2013/08/06/legy_vonzo_a_nok_szamara
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 08, 12:51:31 írta MrSaiyan » Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4032 Dátum: 13 aug 08, 13:18:10 »

a nyers tojás engem se nagyon vonz.. Nevet inkább sütök tükörtojást vagy rántottát Mosolyog

amúgy ilyenkor a legjobb a dinnyediéta
3 nap az ideális de az 1 nap is jó kiegészíthetjük zöldséggel, tejtermékkel és teljeskiőrlésű kenyérrel

100 gramm dinnye tartalma:
Energia 29 kcal
Karotin nyomokban
B1-vitamin 0,04 mg
B2-vitamin 0,02 mg
C-vitamin 7 mg
Fehérje 0,5 g
Zsír 0,2 g
Szénhidrát 6,5 g
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4033 Dátum: 13 aug 08, 13:25:34 »

Azért hozzá tenném, hogy nem fogok lemondani semmiről. Meg eszem a pörköltet ahogy eddig. Nem fogok gyümölcsön és ásványvízen élni napokig:D
Ha én éjfélkor megkívánok egy kis szalonnát akkor megeszem nem érdekel mennyire egészségtelen:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4034 Dátum: 13 aug 08, 14:43:32 »

Ugyan így vagyok vele én is (sajnos  Szomorú )
akár mikor megeszek akár mit..  Szomorú próbálom változtatni de a sok kaja sötét ereje mindig legyőz Nevet
egyébként ha nemgond megmondod hány kiló vagy és milyen magas? Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!