24 szep 23, 00:20:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417886 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1905 Dátum: 10 júl 23, 15:37:07 »

ez a csoport ezezez XDDDD
am nekem pont BTK nyiltnapon vették el a kedvem igy a töritől... elég sok  szőke csaj jár oda... és ami a poén point ugye beszéltem egy DöK-ös csajjal ő nyilatkozta az, hogy hát ugyvan hogy ha jó a reál gondolkozásom akkor inkább reál irányban tanuljak tovább merthát túlsok a bölcsész... és hát sokan csak olyanok is... és erre jópélda töritanárom xDDDDD
én most ugygondolom corvinusz ÉTK-s szeretnék lenni leginkább... de gáz hogy engem szinte minden érdekel xDDDD pl. anyagtudomány is nagyon csak gáz hitthon nemtom ugy beszervezni az órarendem hogy elég matekom legyen ahoz hogy éretségizzek belőle... és mivel nem  kötelező itt.. igymarad a bio. mega kémia XDDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1906 Dátum: 10 júl 23, 15:41:12 »

Törisek érdekesek. Ismertem párat.
Vannak köztük olyanok, akik nagyon sokat tudnak, de amúgy semmire se jó alkesz emberkék. Vannak olyanok, akik sokat tudnak, de nagyon maguknak valók, vitatkozni meg főleg nem lehet velük. xD Aztán vannak ilyen teljesen idióta emberek, akik csak a felsőoktatás gagyisága miatt kerülhettek be, vagy simán mázlijuk volt. De ezek között legalább akadnak jó fejek is, akik ugyan nem az IQ harcosai, de legalább rendesek. A normális emberek meg valahol félúton vannak ezek között. Nevet
Reálos szakokon más a helyzet, bár azért matek, kémia, biosz, stb, sőt még orvosi szakon is láttam pár oylan embert, aki agyilag valahol az egysejtű környékén lehetett. xD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1907 Dátum: 10 júl 23, 15:51:03 »

am szaffi orvosira vagy kémia vagy biosz vagy fizika emelt számit a dolgokba
meg elvileg én ugyolvastam, hogy csak a felvételi tárgyakból számit az emelt szal hiába mondjuk emelt töri ha az nem felvételi tárgy...

Aha, akkor én is jól tudtam. Orvosinál csak ezek jöhetnek számításba... Hm, én amúgy is úgy terveztem, hogy kémiából fogok emeltezni, osztályfőnököm meg még rám fogja erőltetni a biosz emeltet is... Fizikából meg most, 11-ben kéne egy közép... de á, utálom a fizikát... xD Azt valahogy ki akarom hagyni az életemből. :'D

Mindenki nem lehet jogász meg orvos...

Hm, nem is lesz mindenki orvos és jogász... Lehet a jogászra igen, de azért orvosira nem jelentkeznek annyira... Vagy ha jelentkeznek is, nem végzik el...

---

Syzy, ebből soha nem lehet kinőni.  Pojén Tényleg, nemrég voltam a rizibizik városában. :O
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1908 Dátum: 10 júl 23, 15:55:59 »

Nyah szaphi biosz az mindenképp kell ha orvosira akarsz menni a fásikfelvételi tárgy meg vagy kémia vagy fizika, szal a fizika ki is maradhat.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1909 Dátum: 10 júl 23, 22:02:14 »

Slane:
Ezt jól meg kell gondolni az tény. Elsőre pl. én is kapufára mentem, és szenvedtem si alaposan. Utána jött scak a bölcsészkar meg a filó szak. Mosolyog De ha nagyon nincs ötleted, akkor sincs vége a világnak. Valahova jelentkezz, aztán ha nem tetszik, majd megpróbálsz mást. Eltart egy darabig úgyis, mire igazából kialakul hogy az ember mi akar lenni. Mosolyog

csak vigyázni kell az ingyenes félévekkel...velünk kiszúrtak ebbőla a szempontból 2 plussz féléved van és általában egy év alatt nem feltétlenül jössz rá h. nem eza  aszakod általában később derül ki...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Evinde
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 38

Hellsinger


WWW
« Válasz #1910 Dátum: 10 júl 24, 08:36:04 »

Sziasztok!
Azt hiszem,én is örömmel mondhatom,hogy felvettek Budapestre  Mosolyog,és mivel az én kis városomban körülbelül ketten vagyunk animések/mangások,bízom benne,hogy végre olyan emberekkel találkozok,akikkel végre lesz közös témánk,és nem tartanak hülyének amiatt,hogy ez érdekel.Úgyhogy most rá fogok gyúrni az aktív fórumozásra Mosolyog, mert már nem kell izgulni az érettségi/felvételi miatt.
Naplózva


Itachi-><-Sasuke
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1911 Dátum: 10 júl 24, 09:15:41 »

Slane:
Ezt jól meg kell gondolni az tény. Elsőre pl. én is kapufára mentem, és szenvedtem si alaposan. Utána jött scak a bölcsészkar meg a filó szak. Mosolyog De ha nagyon nincs ötleted, akkor sincs vége a világnak. Valahova jelentkezz, aztán ha nem tetszik, majd megpróbálsz mást. Eltart egy darabig úgyis, mire igazából kialakul hogy az ember mi akar lenni. Mosolyog

csak vigyázni kell az ingyenes félévekkel...velünk kiszúrtak ebbőla a szempontból 2 plussz féléved van és általában egy év alatt nem feltétlenül jössz rá h. nem eza  aszakod általában később derül ki...


Igen, ebben igazad van. Szomorú Erre tényleg ügyelni kell, mert nagyon kiszúrhat magával így az ember. Szomorú
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1912 Dátum: 10 júl 24, 09:45:01 »

Sziasztok!
Azt hiszem,én is örömmel mondhatom,hogy felvettek Budapestre  Mosolyog,és mivel az én kis városomban körülbelül ketten vagyunk animések/mangások,bízom benne,hogy végre olyan emberekkel találkozok,akikkel végre lesz közös témánk,és nem tartanak hülyének amiatt,hogy ez érdekel.Úgyhogy most rá fogok gyúrni az aktív fórumozásra Mosolyog, mert már nem kell izgulni az érettségi/felvételi miatt.

Ez a dolog volt az egyik nekem is, ami nagyon boldogított, amikor feljöttem Bp-re:D

El is kezdtem conra járni és fórumtalikra rögtön:D

Aki ismeri hepi bejelentés: Klárát alias Claire-t (nem a fórumos Claire) felvették BME Komm mesterszakra:D:D:D Ugyanoda jött mint én ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 24, 09:46:25 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Evinde
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 38

Hellsinger


WWW
« Válasz #1913 Dátum: 10 júl 24, 12:44:39 »

Ó,ez nagyon jól hangzik  kacsint Csak nem ismerek senkit...még. Nevet

Úgy nézem, a Fórumszabályzatot sem ismered... még.^^

Előző hszt nem idézünk.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 24, 13:01:49 írta Aes Sedai » Naplózva


Itachi-><-Sasuke
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1914 Dátum: 10 aug 31, 22:09:10 »

Megvolt a beiratkozás hétfőn. Gondoltam megosztom veletek Mosolyog Kissé érdekes volt a kijáratnál női borotvát osztogató srác, de hamar felismertem, hogy skandis Ő is, így kevésbé néztem rá ferde szemmel Nevet
Most már csak fel kell venni az órákat. Hihetetlenül megutáltam már azt az ETR-t...nincsenek rá szavak.
Az egy dolog, hogy semmit nem találok benne, de, hogy 10 másodpercenként még le is dobjon...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1915 Dátum: 10 aug 31, 22:57:26 »

ikszdé... Nekünk automatikusan felveszik a kötelező tárgyakat a gólyáknakXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Hiei
Vendég
« Válasz #1916 Dátum: 10 aug 31, 23:23:22 »

HÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁÁÁÁ JÓ TANULÁST GYEREKEK SOK SIKERT AZ ISKOLÁBA!


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uX8HvHKgk2Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uX8HvHKgk2Y</a>
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1917 Dátum: 10 szep 01, 09:31:11 »

Ritka filóztam, hogy neked vajon hogy ment a beiratkozás.  Nevet Miért osztogattak női borotvát?  Nevet
Az ETr valószínűleg azért dob le, mert túl sokan használják egyszerre. Általában tanácsos az órafelvétel megkezdése előtt egy órával már belépni. Én mindig úgy csináltam meg tesóim is.  Mosolyog Amúgy ha kell vmi segítség bárkinek írjon és segítek ha tudok.  Nevet Vagy megkérdezem a tesóimat.  Nevet És orientációs napotok lesz?  Nevet Ha igen akkor készülj, hogy az egy elég nagy baromság. Semmi hasznosat nem mondanak és vér unalmas. Legalábbis nekünk az volt.  smirksweat

Hiei: ikszdé
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1918 Dátum: 10 szep 01, 10:03:42 »

Cöhh rám suli helyett a kórház meg a műtő vár.  >.<# Az se jobb.

ETR sucks. :F
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1919 Dátum: 10 szep 01, 13:22:41 »

Egy PÜ-t dobhatnál már, hogy mi ez az egész műtősdi. Lemaradtam róla, és kíváncsi lennék rá.
Nah csak sikerült felvenni a tárgyakat, barátosnét pedig elküldtem a gólyatáborba. Kíváncsi vagyok milyen élményekkel jön haza.
Amúgy fasza, mert nincs se szabad napom, se oylan nap, amikor később kéne bemenni. :/
pedig azt hittem, hogy ez titszta hawai lesz
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!