24 szep 29, 00:27:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 420418 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #615 Dátum: 08 jan 11, 22:37:32 »

Remek ötlet. Csak ne felejtsek el órák előtt viaszt csepegtetni a fülembe :-X (magamat azért nem akarom kínozni xD) ... egy jó kis Balázs Pali... valami ki nóta a Fásy molatóból és hasonlók... xD @.@
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #616 Dátum: 08 jan 11, 22:43:23 »

A másik gond, h tutira utálni fognak.... Nevet Nevet De nem baj majd itt a fórumon kárpótolunk!! kacsint Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #617 Dátum: 08 jan 11, 22:45:44 »

Mindenki egye meg a saját levesét, amit ő főzött, de nem? Nevet
Lehet, hogy vlmi JPOPot kéne oroszon, japánon meg orosz operazenéket Nevet Tuti falra másznának tőle és akkor legalább jópénzért mutogathatnám őket, mint cirkuszi látványosságokat xD
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 11, 22:46:22 írta Arvael » Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #618 Dátum: 08 jan 11, 22:49:12 »

óóó a kis anyagas oldalad is előbújik?? vagy egyből a közgazdaságtant is szemléltetnéd, miből lehet pénz teremteni 0 befektetéssel?Okos!!
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #619 Dátum: 08 jan 11, 23:03:40 »

4 évig jártam külker-közgáz SzKI-be, úgy tűnik, már nem mosom le magamról xD
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #620 Dátum: 08 jan 12, 12:11:42 »

Jön a félév zárás :S és nagyon szarok lesznek a jegyeim. Jövőhéten tz hegyeket írok xD szal ha eddig nem, akkor most rontani fogok mindenből  :-X
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #621 Dátum: 08 jan 12, 12:15:03 »

Hát igen, most bele kell húzni, mert nekem meg felvételi és a nyolcadik fél év is beleszámít... aztán félév zárás után meg felvételi, és miután az ember azt hinné, hogy megírja a felvételit utána lazíthat.... jönnek a szóbelik meg több hónap várakozás, hogy most felvette vagy nem vettek.... roppant izgalmas lesz...
Naplózva

Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #622 Dátum: 08 jan 12, 12:34:47 »

Hmm felvételi? Nekem szerencsére sosem kellett felvételizneznem, leszámítva az egyetemet. Mindig átlag alapján alapból felvettek Nevet Na jó ennyit az önfényezésről :-[ Azt hiszem, hogy egy középsuliba bejutni talán még nem annyira vészes, szóval annyira nem kell aggódnod Mosolyog
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #623 Dátum: 08 jan 12, 12:42:17 »

Mázlista.... Köszi, nem is aggódom, csak izgulós tipus vagyok, meg utálok várni és váratni is...
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #624 Dátum: 08 jan 12, 13:00:09 »

De szóbeli után már lazíthatsz...sz én osztályom nem tudom hogy csinálta de nulla tanulással a suli legjobb eredményét produkálta...
Tök jó volt. Mikor megtudtam hogy fevettek a TÁG-ba nem kellett suliba menni....anya kiírt...pedig nem is lett voln ausbad...egyébként mikor szóbelizni készültem csak kétszer bőgtem el magam és ordítottam le anya és húgom fejét hogy mekkra egy k*csögsége hogy nem bírnak békén hagyni mikor már így is ki vagyok...magyarán enyhe idegösszeroppanás...
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #625 Dátum: 08 jan 12, 15:26:04 »

Nálam nem volt ilyen vészes  :-[ én csak izgultam egy kicsit, és felvettek oda ahova menni akartam :-[ Majd az egyíetemi felvételimnél fogok nagyon parázni, azon már sokkal több múlik
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #626 Dátum: 08 jan 13, 21:38:29 »

Nah mostmár azé ide írok, me nem a Duma topicban kéne.
Szal 2 bnőmmel azt találtuk ki, h a töri tanárunk szerelmes a Mária Teréziába, mert azt az anyagot vettük. xD És írtunk a bnőm töri füzijébe ien rövid történeteket, h hova rejti el a tanár a Mária Terázia fényképeit, meg megcsalja a másik csort angol tanárjával. Nevet Meg úgy leveleztünk, h galacsinokat dobáltunk át egymáshoz. De a tanár csak magyarázta azt, hne legyünk elégedetlenek, me vannak akik sokkal rosszabbul élnek meg stb... De ott röhögtünk már. xD Szeretem az ien töriórákat. ^^

Húh, de most angolból meg kéne tanlunom egy receptet, meg egy r*hadt hosszú szöveget, és és totál nincs hozzá kedvem. Fontolgatom, h sz*rom le az egészet, úgyis 5-ös leszek...  ;D
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #627 Dátum: 08 jan 13, 21:44:25 »

Én angolból pont 4egész vagyok, úgyhogy azon csak javítani lehet.... kéne... de mivel túl lusta vagyok, nem hiszem, hogy 1 hét alatt meglenne az 5ös...pedig kéne...a hangsúly a KÉNE szón van...
Naplózva

DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #628 Dátum: 08 jan 13, 21:50:49 »

huhh földrajz... Nevet NO COMMENT!
megvan a 2-es ikszdé
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #629 Dátum: 08 jan 13, 21:54:33 »

Én meg most rontottam le sztem a mostani dogámmal 3-asra a félémim... Pedig jól kezdtem.. T.T
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!