24 szep 24, 09:29:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol?
Igen
Nem
Lehetne, de nem lesz

Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?  (Megtekintve 119910 alkalommal)
0 Felhasználó és 95 vendég van a témában
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #330 Dátum: 08 nov 18, 20:19:58 »

sztem nem mert 1 nagy nyomorék habár mostanába egyre erősebb lesz deh kitudja
Naplózva
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #331 Dátum: 08 nov 30, 14:47:48 »

Az a jó hogy ameddig nem az addig biztos hogy nem hal meg, mert ha egyszer az lesz akkor beteljesül az álma és így esetleg egy legvégső harcban hogy megmentsen mindenkit esetleg feláldozza magát mint az apja! :/
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #332 Dátum: 08 dec 23, 12:00:37 »

Szerintem tuti mert ez a NINJA ÚTJA  >.<#.De lehet, hogy lesz, csak nem sokáig.
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
itachicrying
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #333 Dátum: 08 dec 23, 23:53:21 »

Ez nem erről szól! Szerintem azért akar Hokage lenni mert megakarja védeni a falut és h elismerjék!Az utóbbit hamarabb sikerült elérnie! Naruto nem csapatjátékos és forrófejű is! Ezért lesz élete végéig Remete-Genin!Szerintem Tsunade után Shikamaru ,Shino és Sakura lenne alkalmas a Hokag posztra!
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #334 Dátum: 08 dec 24, 11:00:07 »

Lehet hogy ők lennének alkalmasak a posztra, de eddig még sosem hallottam Shikamaru, Shino, vagy Sakura azt hajtogatta volna minden nap mindenkinek, hogy: ÉN AKAROK LENNI A HOKAGE!Ezt eddig csak Naruto szájából hallottam, és szerintem, ha ilyen elszánt, akkor meg is fogja valósítani.
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
itachicrying
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #335 Dátum: 08 dec 24, 15:41:49 »

Elszánt volt akkor is amikor vissza akarta hozni Sasuke-kunt! Kúl
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #336 Dátum: 08 dec 24, 17:12:28 »

És sikerülni is fog neki.Az már más dolog, hogy halottan hozza-e vissza vagy élve, de vissza fogja hozni Konohába.  Mosolyog
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #337 Dátum: 08 dec 24, 18:41:39 »

Hát az biztos hogy lehetne!

De kishi történetében nem biztos hogy ez így lesz,azért a naruto nem egy alap történet!
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #338 Dátum: 08 dec 25, 13:06:26 »

Most nem azert de Tsunade is elegge forrofeju... de lehet en nezek masik mangat. Mosolyog A masik pedig az, h narutonal mindig elfelejtitek, h o az egyetlen olyan ember szinte az egesz tortenetben,aki az elszantasagaval es akarataval kepes olyan pozitiv iranyba lokni az emberket, amiert felneznek ra. Ez altal tovabb el a Tuz akarata.  Erre van 1 jo mondas: " Csak akkor tudsz tűzbe hozni valakit, ha te magad is égsz!" kacsint
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #339 Dátum: 08 dec 30, 11:18:41 »

Hogy hokage lessz-e Narutoból? Jó úton jár, hogy elérje azt a címet... De hosszú, fárdtságos, és szomorú vándorlás vár még rá azon a hosszú úton, amit még meg kell tennie... Talán eléri a célját, alán nem...
A manga jelenlegi állása szerint közelebb jutott a céljához... De még nem ért véget a manga...
Naplózva
Miroku
Vendég
« Válasz #340 Dátum: 08 dec 30, 14:21:54 »

szerintem is  hokage lesz  az nem mondanám hogy pont az úcsó részben, de ez majd kiderül de anyi biztos hogy eléri a célját, nem ugy ismerjük mind aki egy kőnyen feladjah

és szerintem is azért lesz mindenkép hokage, hogy megvédhesse a falut (bár azt genin ként is meg teheti) meg hogy elismerjék őt , bár ha kiderülne ki is az apjah biztos alapbol nagyob elismerést kapna

elég érdekes lenne hogy geninböl hokagelesz nem nagyon hallotúnk még ere példát !

elképzelem ahogy naruto menekül pont mint az öreg hölgy a papírmunka elől csak itt sakura lenne az űldőző  "hogy naruto vár a munka "  Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 30, 14:26:33 írta Miroku » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #341 Dátum: 08 dec 30, 14:28:38 »

Gaara is geninből lett Hokage, szóval ez nem akadály. Egyébként szerintem is az lesz. Én abban reménykedek, hogy még az utolsó részek előtt lesz Hokage és a végső nagy csatákat már Naruto vezetésével vívja meg Konoha. De igazából valószínűleg az utolsó részben fogják csak kinevezni.
Naplózva


Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #342 Dátum: 08 dec 30, 17:49:33 »

Én szerintem naruto, amikorra felnő (felnőtt lesz) simán a falu legerősebb ninjája lesz. Már most is ott van a top 10-be ... De az túl megjósolható lenne, hogy hokage lesz belőle. Én inkább azt mondanám, hogy valami miatt nem fogja elfogadni a címet...
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #343 Dátum: 08 dec 30, 18:38:09 »

Hát én is változtatom a véleményememt,mert eza naruto megjelenés,hogy már csak ő harcképes a sok erős sinobiból+ez az erő amit szerzett senin móddal már nem sok kellhet hozzá szentem,de ha most meghal tsunade,(mert elég sokan állítják,mondjuk szentem hülyeség)akkor az bizt hogy nem narutonak lesz adva egyenlőre a hokage cím!
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 30, 18:40:14 írta con » Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #344 Dátum: 08 dec 31, 13:43:12 »

Lehetne de a finishben valami lesz biztosan ami miatt azt mondja h nem akarok Hokage lenni...
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!