24 szep 27, 21:10:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546476 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2625 Dátum: 13 feb 23, 22:15:28 »

Ezek közül?

Madara szinte biztos, hogy játszható, a többiek szinte biztos, hogy nem tudni Nevet
Úgy van meg egyeseknek, hogy kaptak egy korai review példányt. A teljes karakter listát még nem ismerjük.

Ha kijön a hivatalos roster, az ki fogom postolni úgyis.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 23, 22:24:04 írta Exkirion » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2626 Dátum: 13 feb 24, 16:39:20 »

Ezxd az megfejtettem:D h benne lesz a sage kabuto http://www.saiyanisland.com/2013/02/naruto-storm-3-madara-in-opening-main-menu-revealed/ 0:59 nél:d ottvan mesztelenül látszik a mellkasa meg nincs rajta kapucni se
szóval szerintem az az lesz.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2627 Dátum: 13 feb 26, 00:19:29 »

Én mondjuk ennél picit pesszimistább vagyok, lehet, hogy egyszerűen csak abból az átvezetőből van, amikor Yamato-t visszahozza Kabuto, de aztán persze ki tudja én is kíváncsi vagyok és persze örülnék neki.

Amúgy nem szoktam ide hülyeségeket meg vicceket postolni, de ez ide tartozik és ezt látnotok kell Nevet Én vagy fél percig röhögtem rajta Nevet

« Utoljára szerkesztve: 13 feb 26, 00:20:04 írta Exkirion » Naplózva

sasuke_1994
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 31



« Válasz #2628 Dátum: 13 feb 27, 07:07:51 »

VÉGSŐ LISTA Nevet:D:D
http://i56.tinypic.com/zlwyo3.jpg
(hát mégsem volt kamu az utóbbi Nevet)

ÉS MADARA
moveset videó: http://www.saiyanisland.com/2013/02/naruto-storm-3-madara-moveset-final-roster-revealed/
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2629 Dátum: 13 feb 27, 09:18:46 »

Hát azért egy kicsit csalódott vagyok, az edo kagékkal mi van?

Amúgy most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi az a gomb bal alul, van egy olyan érzésem, hogy DLC karaktergomb lesz, szóval még nincs minden "veszve". Ettől függetlenül tetszik a roster.

Madara, na őrá nem mondanák semmit, pont olyan, amilyennek elképzeltem, frankón beteg.
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2630 Dátum: 13 feb 27, 10:21:32 »

:DD nagyon jó lett madara Mosolyog
Az mi hogy alul ottvannak azok a kis naruto-s karakterek ? Arról volt szó hogy nem lesznek benne..
Igazából több karakterre számítottam . De ottvan még kb 5 darab üres karakter hely .. szerintetek kik azok ?Nevet

Ja és azt elmondanád hogy mi az alul az a gomb? Azt írtad hogy valami DLC karaktr gomb : ezt elmagyaráznátok mi ez?Nevet köszi:)
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2631 Dátum: 13 feb 27, 10:46:06 »

Exkirion : a kép tényleg vicces Nevet

A listával kapcsolatban, ez most komoly? Ez egy hatalmas BUKTA! (szerintem). A cc2 meghúzta a váratlant. Itachi-t és a feltámasztottat külön külön ikonra rakta. Minek 2 choji?, 2 gaara, gaiden karakterek? (megérteném, ha addig menne míg kiderül ki tobi, de így?) 2 killerb? és PTS KARAKTEREK-> ez a legnagyobb csalódás, minek a francnak kellenek egy shippuuden-es játékba, amikor azt mondták hogy nem lesz?, bezzeg az edo kage-kat bejelentik játszhatónak és sehol semmi. Bár van még rá esély, hogy a játék végig játszása során feloldhatók lesznek, vagy ahogy említette Exkirion, hogy dlc formájában lesz elérhető.

cimpeti : az 5 üres hely szerintem a support only karakterek helyei, a dlc gomb-> külön letölthető karakterek, ingyen (ritka eset), vagy pénzért. Hát remélem hogy nem lesz a naruto sem az a "kapzsi" játék hogy aminek benne kell legyen külön kell majd megvenni.

+ aki felfedte a teljes roster-t  Yokito85, az ki adott egy listát is, hogy kikkel találkozunk majd a játékban: Katt!

Félreértés ne essék, a játékot így is meg fogom venni és várom is, csak leírtam egy két gondolatot. Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2632 Dátum: 13 feb 27, 11:14:58 »

A PTS karakterek hiánya egy fordítási hiba volt Ichiraku TV jóvoltából, Matsuyama valójában azt mondta, hogy "nem mind" lesz benne. Amúgy azért kerültek be, mert lesz egy ninja timeline mód. ahol régi csaták is lesznek, és oda kellenek.

Amúgy nekem egyedül a trollkage hiányzik egy kicsit, de szerintem az történt, hogy a namcobandai túl szorosra húzta a határidőket, azért lett kicsit megnyesve a roster. Úgyhogy véleményem szerint nyugodtan számíthatunk dlc karakterekre a késöbbiekben, ha cc2 folytatja a jó szokását, akkor ingyen.

A köd 7 kardforgatója egyértelmű volt, hogy nem lesz benne és king king is, a Kagék voltak függőben, de ház van.
Edo itachi különrakását mondjuk nem értem....

A játék ettől még szerintem maximálisan megéri, mert így is akad bőven tartalom meg új karakter benne, a csodás sztori módról nem is beszélve

Illetve hallottam olyan pletykát is, hogy a bal alsó gomb a support only (kék) karaktereket cseréli le játszható rejtett karakterekre és azért került be ez a megoldás, hogy ne legyen asszimetrikus a karakterlista.

Van egy ismerősöm, akinek ma meglesz a játék, tőle majd megkérdem, hogy mi az a gomb és írok.
Egy picit én is csalódott vagyok de egy "meh, le van szarva"-val elintéztem a dolgot és már alig várom, hogy játszhassak. Nevet

EDIT:

A bal alsó gomb egy preset lista
http://www.abload.de/img/naruto-storm-3-02-26-h4uqb.jpg

Arra jó, hogy ha vannak kedvenc csapataid, akkor oda beállítva pikk pakk kiválaszthatod őket, nem kell végignyomkodni a karaktereket meg a supportokat meg a support tipust. Ekkora karakterlistánál nem rossz gondolat.

Ettől persze még a DLC-k ugyanúgy esélyesek, csak akkor majd valahogy máshogy lesznek megoldva, pl új slotok jelennek meg mint a Storm 1 ben.

EEDIT:

http://www.youtube.com/watch?v=pguBzgpK4JM

Pályaválasztó képernyő. 1 szóval: Istenifaszánnézki Nevet. Tetszik, hogy mutatja, hogy hol is van az a map, és jelzi, hogy melyik pályán kell figyelnünk a ring-out-ra. Amúgy nincs sok 6-7 össz, ahol ki lehet esni.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 11:48:11 írta Exkirion » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2633 Dátum: 13 feb 27, 13:49:26 »

:DDD  sztem egész jó:D leszámítva h ár karaktert hiányolok

Exkirion: A haverodnak hogy van már meg?Nevet
Meg ha végigviszi légyszi kérdezd meg hogy a kígyó kabutón mit változtattak:D köszi
Letölteni a dls-s karaktereket hogy lehet majd ?Mosolyog Csak akkor lehet ha van online a ps3-on?Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2634 Dátum: 13 feb 27, 14:06:21 »

Lepaktált Jack Sparrow-al, remélem ez megválaszolja a kérdésed....
Oké megkérem, hogy erre figyeljen oda.
DLC-t letölteni pedig nyilvánvalóan csak online eléréssel lehet, de nem feltétlen PS3-ról xbox live-ra is fel lesz rakva HA lesz. Amit mondtam az csupán feltételezés.

Illetve az alap előrendelői DLCk nem feltételezések, azokhoz nyilván kell net.
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2635 Dátum: 13 feb 27, 14:07:21 »

Nyilván ez csak internetkapcsolattal lehetséges, letöltés formájában.

Azért meg kell mondjam, én egy kicsit csalódott vagyok a karakterfelhozatalt illetően. Ez így elég kevés Szomorú. A kagék hiányoznak nagyon róla, Kinkaku-Ginkaku párosban is bőven volt potenciál, ha már itt tartunk sennin Kabuto is nagyon jó lett volna (tudom ez már ki lett fejtve).
Na mindegy azért természetesen így is kelleni fog a game, csak kapnám meg addig az ösztöndíjat, akkor előtudnám rendelni :O
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2636 Dátum: 13 feb 27, 14:13:17 »

Megértem, ha kicsit csalódottak vagytok, de így van 12-16 új karakter (Attól függ a duplákat minek nézzük), csak 1-2 ről már annyi gameplay jött, hogy nem érződik olyan frissnek a dolog. Azért a TrollKagéval én is elhülyéskedtem volna.

De 1. sok mindent ez ellen nem tehetünk
      2. Ettől a játék nem lesz rosszabb overall

Ahogy már másik fórumra is beírtam 100000 karakter != jó játék és 10 karakter != rossz játék.
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2637 Dátum: 13 feb 27, 14:49:06 »

Ö nem néztem meg Madara moveset videóját (nem kell ennyi spoiler sem), de a perfect Susano'o-t azután mutatta miután feloldották az edo-tensei. És ha nem megy el addig a játék (mivel sennin Kabuto nincs benne), akkor szerintem teljesen érthető, hogy azt is kihagyták. Nem akarnak spoilerezni az animéseknek.

Szerk.: Ja nem, várjunk az még az edo feloldása előtt van, de így is Kabuto vs. Uchiha bros. közben.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 14:50:56 írta Gaburieru » Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2638 Dátum: 13 feb 27, 15:37:02 »

Igen, az NTSC verzió már felkerült a netre.

Olvastam olyat hogy az edo kage-k a mostani kage-k ikonjain lesz rajta csak meg kell nyomni az r1 vagy rb és ki lehet választani (pletyka), vagy még rejtve lesznek, amíg el nem érünk odáig. Csak azt nem értem, hogy jöttek róla videók, a hivatalos trailer-eken is rajta vannak, meg a scan képeken is, és mégis sehol. Ahogy nézegettem mindenhol ezen megy a hőbörgés Nevet, valami turpisság van az ügyben. Tény és való hogy "nagy" potenciál lett volna ginkaku meg kinkaku, a köd 7 kardforgatójában + még pár karakterben.

Szerintem durván 3 évnek elég kell hogy legyen, megcsinálni a dolgokat.

Ha itachi-t és edo itachit vesszük alapul, akkor lehet hogy a goku naruto is új helyet fog kapni, és ennek alapján lehet számolni későbbi dlc-s karakterekre is, (ha már feltűntek a dlc-k) De ez mind csak feltételezés.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 15:37:56 írta Ice007 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2639 Dátum: 13 feb 27, 15:56:04 »

Itt úgy látom valami félreértés van.
Egy karakter nem akkor kerül új helyre, ha az épp úgy néz ki jól, hanem, ha olyan változtatást ezközölnek rajta, ami fundamentálisan bennevan az animációjában.

Alapvetően pl: Awakening -> Tök új modell a legtöbb esetben
                        Ultimate -> Egy cutscene, ami megszakítja a játékmenetet
Ezek megváltozatásához nem kell új karakter helyre tenni, mert csak átírják, hogy mivé változzon milyen animációval, kicsit babrálnak a modellel, meg átállítják, hogy milyen cutscene jöjjön be ha becsap a ménykű.

De pl a Jutsu és a mozdulatok, azok már a karakter szerves részei, vagyis a megváltoztatásuk esetén -> Új karakternek számít -> Új helyre kerül.

Vagyis az olyan egyszerű ruhacserék mint Goku Naruto nem kerülnek külön helyre.

Tény és való hogy "nagy" potenciál lett volna ginkaku meg kinkaku, a köd 7 kardforgatójában + még pár karakterben.

Tudom, hogy sokan szerették volna ezeket, de ez így nem igaz. A játék a manga alapján dizájnolja a karaktereket és a támadásokat, ezek a karakterek pedig SEMMIT nem muattak fel, a kardforgatóktól 1 épkézláb jutsut nem láttunk csak a kardjaikkal csapkodtak kb 3 oldalon át és kész(ezt azért emelném, ki mert érzékeltetném, hogy semmit nem szerepeltek), Kinkaku pedig nem megy Ginkaku nélkül, aki viszont 2 perc alatt bewipeolt.

Olvastam olyat hogy az edo kage-k a mostani kage-k ikonjain lesz rajta csak meg kell nyomni az r1 vagy rb és ki lehet választani (pletyka),

Az és semmi több, pont az miatt, amit fent írtam.

Csak azt nem értem, hogy jöttek róla videók, a hivatalos trailer-eken is rajta vannak, meg a scan képeken is,

Benne lesznek, csak a karakterek nem készek, értsd nincs ultimatejük és awakeningjük, ezért nem játszhatóak, viszont bossharcként ott lesznek és harcolhatsz ellenük. Esetleges késöbbi DLC-vel kijöhetnek, ha befejezik őket.

Szerintem durván 3 évnek elég kell hogy legyen, megcsinálni a dolgokat.

Én inkább azon csodálkozom, hogy volt ennyi mindenre idejük.
Ez az ami nagyon zavar amúgy. Sokan úgy gondolkodnak, hogy "Húúú egy karakter megcsinálása nem sok idő". Elárulom, de igen, közel 1 hét. Mellesleg a legtöbben elfelejtik, hogy nem csak VS mód van a játékban, hanem egy elég tartalmas és látványos sztori mód is, ami nem 2 percbe tellhetett. Nem is beszélve az Online módról, ami nem épp egy egyszerű kódolási procedóra (Mint programozó tanonc, higgyétek el, értem mit beszélek).

« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 16:00:48 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!