24 szep 29, 11:13:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547224 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #585 Dátum: 10 aug 03, 15:38:02 »

xbox360iso.com
Egyelőre semmi komoly/hivatalos forrás,csak egy fórumozó hozzászólása,de remélem igaz! Nevet
Csütörtökön kiderül! ^^
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #586 Dátum: 10 aug 03, 15:55:28 »


Én a mechanikai meg valósítását tudom a Blue-ray-nek amugy a jog dijakat nem bányászom.

Ha tudod a techniaki megvalósítását, akkor azt is tudod, hogy nem BLUE-Ray, hanem Blu-ray...na mindegy. Másik nem a fénysugár méretét felezték meg, hanem a hullámhosszát, ami azért nem telejsen ugyan az a dolog. Magyarul nem biztos, hogy érékenyebb, hanem inkább más jellegű diódák kellenek.
A HD Dvd és a BR közti harc megint egy másik történet, az MS-nek nem sok köze van hozzá.
1
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 04, 10:44:19 írta kornel » Naplózva
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #587 Dátum: 10 aug 03, 17:19:58 »

The demo is today already out in Japan  haha  so funny. The have 0:44 AM  Lokal time at Tokyo  Nice one. If anybody has a silver acc for japanese x-live  download the demo and upload it for us, pls  Maybe it will work. Of course, if the demo is already out

Én most nagyon nem vágom,milyen demóról beszélnek ezek??? Japánban már múlthéten kijött a demó,akkor most milyen demó fog jönni? és miért pont japánba? O.o
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #588 Dátum: 10 aug 03, 17:29:24 »

Fizikai kiterjedésben meg feleződött. Az már modszer kérdése hogy érik el.
Jó, rosszul írtam a nevét, engem anyira nem izgat.
De hogy nem, van köze a microsoftnak a HD-DVD-hez néz utána jobban... http://hu.wikipedia.org/wiki/HD_DVD jol nézdd meg a végén a támogatók sorát!!! Nem pont ő fejlesztete, de támogatója volt.

Most játszotam az 1-el. Hát a pirulák nem sokat segítenek. Ti hogy vagytok vele???
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 03, 17:39:58 írta Adam32 » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #589 Dátum: 10 aug 03, 19:35:43 »

Azért a wiki -t ne tekintsd referenciának. Van a mondás hogy "Google a legjobb barátod, wiki meg a barátnőd", hát az abból a szempontből tökéletes párhuzam, hogy jó nagy baromságokat tud mondani a wikipédia is néha. Tekintve hogy szabad enciklopédia, ergo akárki irhat bele akármit, máris nem olyan hiteles mint egy könyv. Mert ha most olyan kedvem lenne beírnám Blu-ray=lekvárosbukta, és utána már vakon hinnéd azt hogy Blu-ray=lekvárosbukta? Nem hiszem..

Amúgy vixo, nem lehet az, hogy ez a 2. demó lesz? Tudom kicsit hülyén jönne ki a 2 demó, de ezek szerint.. Lehet kicsit újított változata lesz az elődjének..
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 03, 19:59:41 írta Suigetsu » Naplózva
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #590 Dátum: 10 aug 03, 20:06:18 »

Hát ha csak annyit újítanak benne,hogy mindenki számára elérhető lesz gond nélkül a demó,akkor egyáltalán nem hülyeség a 2.demó! Mosolyog
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #591 Dátum: 10 aug 03, 20:14:03 »

Figy aki ír a wiki-be annak el mentik az IP címét és utána keresnek. Vagy ha nem tudnak 1 nap vagy még hamarabb törlik a bjegyzésed.
Helyesbítek mert rosszul írtam... a fény sugár átméröjét felezték és ezzel jóval kisebb területet lehet vizsgálni. Így már jó.
És a google-ban jobban bizak???

Térjünk vissza a témához!

Szerintem nincs a piruláknak sok értelme az 1-ben. Szerintetek?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 03, 20:14:55 írta Adam32 » Naplózva
Black Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 50


« Válasz #592 Dátum: 10 aug 03, 20:21:02 »

Szerintem ha  lenne második demo, az már úgy illene ha valami vs kapnánk karikkal + 1 pályával.Nekem meg pont most romlott el a boxom Szomorú
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #593 Dátum: 10 aug 03, 21:17:23 »

hardveres dolog erdekel minket a legkevésbé. ez  játék fóruma. én is olvastam hogy lehet hogy lesz demo, es elvileg japán szinkronos lesz. angol felirattal.
illetve kornel mondtak mar hogy egy fan barlangba tévedtél?    nem kell mindíg az okoskodás- köszi
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 03, 21:17:55 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #594 Dátum: 10 aug 03, 21:47:47 »

Storm 2 új demó?:

http://www.youtube.com/watch?v=7qhcQ4Sfsug&feature=player_embedded

Japán szinkron: csekk
Angol felirat: csekk

Nevet
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #595 Dátum: 10 aug 03, 22:01:18 »

Ez mitől lenne új? Egy JTAGed-es PAL xbox360, ami azt hiszem annyit tesz, hogy nincs rajta zár. Tehát viszi az NTSC-t is. (Tudtommal, bár ebben nem vagyok biztos!)

Szerintem ez ugyan az a demó, mint ami lassan 1 héttel ezelőtt kijött.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Naruto and Hinata
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #596 Dátum: 10 aug 03, 22:13:03 »

még jó hogy most adtam el a ps3am Szomorú
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #597 Dátum: 10 aug 04, 05:12:25 »

de  japán demó , jap-os azt hiszem, illetve az is ugy emlékszem hogy japán feliratos és szinkronos. " ez a "verzió" nekem is új.  egyenlőre nem találtam demo-t,  de remélem hogy lesz.
Illteve olvastam psnetwork fórumon, hogy Killer Bee, Tsunade confirmed
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 04, 05:18:19 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #598 Dátum: 10 aug 04, 06:06:40 »

Jap demot tesztelték az IGN-en. Full angol, pontosabban két nyelvű japán angol szinkron, eredeti hangokkal. Ezért nem értik az amerikaiak, hogy miért nem jött még ki a demo az USA-ban.

Bleckfire, a Jtag nem csak ezt eredményezi, gyakorlatilag, minden gyárilag beépített védelmet kiiktat, tudsz használni, házi fejlesztésű (homebrew) programokat (egyedi dashboard, emulatorok, media lejátszók stb), internetről (torrent) letöltött DLC-ket (eredeitleg a DLC-ék a Gamertag-hez vannak kapcsolva, és hiába másolod fel egy gyári gép vinyójára nem fog működni), minden régióból származó játékot. Nem rossz dolog, de jtag géppel xbox live felejtős.

Betai, qrvára nem érdekel, hogy milyen barlangba tévedtem, majd a moderátorok megmodják, hogy mikortól nem kell tovább kommentelnem nem te.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 04, 06:18:19 írta kornel » Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #599 Dátum: 10 aug 04, 11:03:28 »

Köszi, most már értem. A videót amit Vixo linkelt egy Jtag-os gyerek csinálta. (Hozzászólások.)
"Yes. I have a PAL JTAGed console"

Egy kis érdekesség:
Flashback: Naruto Ultimate Ninja Storm - Naruto vs. Kakashi HD
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=T3w1zyQAtN8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=T3w1zyQAtN8</a>
Naruto Ultimate Ninja Storm 2 - Kakashi Full Boss Fight Demo HD
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5C1931Hm5Tc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5C1931Hm5Tc</a>
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 04, 11:07:25 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!