24 ápr 29, 14:54:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 558 559 [560]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NinjaManager.Com (2 soros szabály! információk az első hsz-ben.)  (Megtekintve 608880 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #8385 Dátum: 14 feb 26, 16:20:48 »

Na, ki hogy halad? Nekem most elég jól sikerült a rajt, ott is vagyok a top3 között Mosolyog

Remélem 2-3 nap és kage is a helyére kerül. Pontosan még nem tudom, hogy kit akarok.
Viszont summon-t nem biztos, hogy lecserélem. Ha arany rangra 10-es szint fölé megy, akkor marad. 15-20 taijutsu plusz miatt nem éri meg rákölteni és fejleszteni. Inkább megy az ab-okra, meg a statokra a pénz.
Naplózva

grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8386 Dátum: 14 feb 27, 08:06:25 »

Hát te valóban elég szépen haladsz, nekem most ez valahogy lassabb az átlagnál, ez nem az én eventem eddig, nem mindig tudok fen lenni amikor kéne... 2. countryban vagyok, Peint próbálnámm elnáspángolni több-kevesebb sikerrel... utána eladok némi ninját, hogy vehessek erősebbet, meg víz summont meg ilyeneket Mosolyog laci neked meg hajrá nyerd meg vagy valami XĐ

impon szüttyögés van, ritkán van olyan hogy több hetet kell várnom egy low level LWre, de hát az Arondight úgy döntött, hogy még nem esik ki nekem... ez van, nem sietek sehová

szerk: na ezüst rang, megvettem Csőgyúrót, már csak gyúrnia kéne annyi csövet, hogy elég magas szintű legyen XĐ (growth value FTW)... így megnézve nem is rossz a helyzet, top 30ban benne vagyok Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 27, 16:19:58 írta grandpa666 » Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #8387 Dátum: 14 feb 27, 18:38:24 »

Kage várat még magára, előtte Kapus Gai-t veszem meg. Vagyis már meg vettem, csak nem fér be. Le kell felezni őt és vagy Drunken Lee-t, vagy a summon-t. Ha bent lesz, akkor a 3. ország is letudva Mosolyog

Ha nem is nyerem meg, egy top10-be azért jó lenne bekerülni. Én is csak azért tudok ilyen tempóban haladni, mert mobilnetről is nyomom. Így sikerül az összes energy-t elhasználnom.

Naplózva

grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8388 Dátum: 14 márc 09, 08:44:13 »

hát hajrá laci, amíg elöl vagy addig megvan az esély Mosolyog FNJvel hogy állsz? Mosolyog

én le vagyok maradva napi 1x vagyok csak online, a top100 mögött vagyok mert nagyon alacsony a teamxpm, de a summonnak és a csodás LWnek hála már Tobi FNJt megvertem, utolsó ország elején vagyok, FNJ befér majd az átokjeles Sakon helyére bőven, Karakura után veszem majd meg a végleges summont, addig tolom a pókkal... ATban full team megint Mosolyog egyébként meg vagyok elégedve a csapattal!

Tobi király FNJ, úgy fogom csinálni hogy a 40 statot rányomom mind taira, és így kb. balanced lesz a végén summonnal együtt is... az egész LS balanced dolog tetszik, ezért a kage választás is Mosolyog

amúgy tele van a top 100 HS crit csapatokkal XĐ még jó hogy előző nehézségen játszottam vele, ahol nem volt annyira maistream... de örülök hogy másoknak is megtetszett Mosolyog
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #8389 Dátum: 14 márc 09, 09:07:28 »

Köszönöm, igyekszem tartani a lépést Mosolyog

Eddig sehogy se álltam. Vártam a 400-as ab-okat, elem váltásokat. Még jó hogy írtad, hogy te már leverted Tobi-t. Most megpróbáltam Lee-t és én is megvertem. Már bent is van.
Amúgy már csak Gai-nak hiányzik az ab-ja. Utána megveszem a 3 FSP-t is.

Valaki emlékszik még, hogy Karakura-hoz hányas szintek kellettek? Nem akarok feleslegesen próbálkozni.
Naplózva

grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8390 Dátum: 14 márc 11, 20:31:41 »

FNJ nekem is megvan, valamint ha már LW huszárnak ismertek akkor a Dragonbone az ezen a hard eventen is kiesett elég váratlanul... dehát az endgame LW mindig jó Mosolyog

meg azt bírom hogy eventen 360 IFfel kiesik 1 nap alatt a 0,03% drop rates LW, impon meg a 0,06%-os Arondight 500+szal egy hónap alatt sem... nincs valami LW limit amit max ki lehet szedni, mert már kezdek erre gondolni a szüttyögésem kapcsán...

szerk: kiesett az Arondight, amint a Zangetsu is meglesz a Kyuubi is meghal majd Mosolyog

szerk2: Zangetsu is megvan, 0,01% esély impo kyuubira Mosolyog very soon...
ezeket vinném tovább: Revive Armor, Levantine, Demon Hit, Zangetsu, Chaos Blade, Tonbogiri
más javaslat esetleg?

szerk3: na már aláfagyott a lelkesedés? eventen top 100 alján vagyok még Mosolyog
kivittem impot, íme:

teljesen jó szintek meg minden (1% esély), úgyhogy hajrá Forbidden mód, full LS nin csapat lesz belőle
Kérdés: Spirit Dragon vagy Shima? előnyök hátrányok itt is ott is vannak, de melyik lenne jobb?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 01, 12:45:53 írta grandpa666 » Naplózva

bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #8391 Dátum: 14 ápr 01, 18:28:59 »

Grat impóhoz grandpaa Mosolyog  az elmúlt fél évben nem nagyon / sehogyse haladtam a csapataimmal, nem volt hozzá kedvem.  Remélem jól haladtok még az eventen, jó lenne még egy magyar custom LW minimum !!! Mosolyog próbálom rávenni magam hogy legalább a napi energi-ket elnyomjam.
Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #8392 Dátum: 14 jún 14, 21:30:45 »

Hát látom itt is megállat az élet.
Először is remélem mindenki aki indult az eventen az nyert is .

Illetve ki hogy halad.

Én kb 1-2 hete tértem vissza (azóta pár naponta vok) és végre érzem magamban az erőt hogy megcsináljam extremet (csak még a csapatom nem).
Naplózva



balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #8393 Dátum: 14 aug 16, 12:25:10 »

Csáó, most ismerkedem a játékkal, tudnátok segíteni? Azt szeretném elérni, hogy a narutos csapatom tudjon ryot küldeni a fő csapatomnak. Mert fogalmam sincs, hogy annak honnan lesz, de lesz valahogyan, a másik csapat meg eléggé csóró. Most szereztem be a Kage helyre egy new maskos Tobit Jiraya helyett, és annak szeretném megfelezni a chakráját Mosolyog
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #8394 Dátum: 14 aug 17, 01:00:13 »

Ryot ha jól tudom csak a fő csapatról lehet a narutosra küldeni fordítva asszem nem lehet.
Legalábbis régebben biztos így volt.
Naplózva



Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #8395 Dátum: 15 ápr 21, 10:42:43 »

nah úgy döntöttem hogy megint aktiválom magam a játékban Nevet

szép kör lesz mire összeszedem hogy melyik csapatommal mit terveztem és megint belerázódok a játékba Nevet

--
nem tudom hogy játszik-e még valaki de napi 1 clan wart indítgatok (önző módon 1-2 csapatomat erőltetve:D)
ha gond van ezzel szóljatok nyugodtan

kérdés : a kyuubi elleni "test" progit honnan tudom elérni?
--

meg lett a kyuubi basher Nevet 0.07% esélyem van extrémen Nyelvesít
impo után az "angels" csapattal megyek egy hard rerunt kiszedni egy csaj fnj-t Nevet
utánna meg jönne a beginner rerun
a kérdés az hogy 10 v 20 chakrás (felezve) summont rakok majd a csapatba és 2 v 3 fnj lesz-e benne
a cél hogy "megállok" gold rankon és onnan lenne egy csapat ami tud "segíteni" a klánnak
aztán lehet hogy nem beginner hanem forbidden "menet" lesz belőle majd elválik

---
nah extreme letudva, beginnneren "újra" kezdve hogy melyik rangon áll meg a kari még nem tudom lehet végig megyek de lehet hogy karakurat nem fejezem be Nevet

eventen közbe nézem hogy top100ba vagyok Nevet pedig nem sokat tolom és a hétvége ált kimarad Nevet
ahogy észrevettem amúgy nagoyn "leapadt" a játékosbázis Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 05, 11:53:13 írta Negritis » Naplózva



laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #8396 Dátum: 15 máj 09, 19:36:24 »

Időm, meg kedvem se volt a játékkal foglalkozni. Na meg el is felejtettem, hogy anno nyomtam vele Nevet. Amúgy is jelenleg eszközhiányban szenvedek. Majd akkor veszek valamikor egy lapost, aztán újra nekiállok.

Történt valami nagyobb változás a játékkal? Új helyek a WM-on? Új kombók (esetleg a summonokkal)?
Naplózva

Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #8397 Dátum: 15 máj 10, 00:32:45 »

2015ben ehhez a játékhoz már elég egy teló Nevet
ahogy én veszem észre "egetrengető" újdonság nincs
pár új ninja pár új summon és 1-2 új kombó

nameg erősen érezhető hogy kevesebb a player
Naplózva



grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8398 Dátum: 15 júl 23, 12:40:32 »

Hát igen régen ez egy kiváló játék volt nekem is most jutott eszembe, megállt az élet rendesen, amit nem csodálok, mivel semmi újítás nem volt azóta, mióta 2 éve új LWket raktak be... az arénában pl. még mindig nem lehet forbidden mode ellenfeleket keresni... jó pár órám van a játékban, de nem hiszem hogy ebben a formában ismét rá tudnám venni magam arra, hogy aktív legyek, és ezzel sokan így vannak, kb. dead lett a game és ez sajnálatos mert jó volt és folyamatos fejlesztés mellett ennél többre is hivatott lehetett volna Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 558 559 [560]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!