24 szep 26, 23:05:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1988599 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #765 Dátum: 11 ápr 10, 21:11:46 »

Az már biztos, lenne a Fullbuster-családban haddelhadd! Nevet
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én már nagyon szívesen látnám Erzát igazán dühösnek, amikor "kitör belőle az állat". Megnézném,  akkor milyen pusztítást vinne végbe! *.*
Meldy pedig eddig nem volt különösebben szimpatikus karakter, de most valahogy nekem is közelebb került a szívemhez. Aranyos volt, valamiért a húgomra emlékeztetett. xD
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #766 Dátum: 11 ápr 10, 22:35:51 »

Szerintem ameddig ott van Gray Erza egy ujjal se fog tudni Urtearhez érni , védeni fogja .
Úgy látszik trend  egy várost  kiírtani egy nyamvadt kulcs előállításához , Aizen is Zerefre pályázott volna ?  ikszdé
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #767 Dátum: 11 ápr 11, 16:28:07 »

Kíváncsi vagyok a véleményekre ezután a chapter után Juviáról. Megugrott a népszerűsége mikor bedühödött, de a Fairy Tail mentalitás ezúttal is győzedelmeskedett.  Hümm-hümm Nekem mondjuk kifejezetten tetszett ez a megoldás, de azért remélem Mashima sensei nem felejtkezik el egy Juvia-Gray beszélgetésről az arc végén, hisz elvileg most érezhette, hogy Juvia mennyire szereti.... de javítsatok ki, ha nem jól gondolom. Izgalmas fejezeteknek nézünk elébe úgy érzem... Szerintem lesznek itt még brutális harcok is bőven!
Naplózva

Amori-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #768 Dátum: 11 ápr 11, 16:29:44 »

Szijasztook!
Valaki, báárki meg tudná mondani, hogy akkor most télleg vége a Fairy Tail-nek?? Mert azt olvastam a Naruto-kun egyik társoldalán vagy micsodáján, hogy Hiro Mashima beleunt a rajzolgatásba és..és..hogy a Fairy Tail csak egy öö...mit is írt..hát vmi olyasmit, hogy "félresikerült bénaság", legalábbis ez a lényege a mondanivalójának. Úgyhogy akkor télleg vége lesz, vagy csak vki azt akarja, hogy ne aludjak jól??·.·"
Naplózva
comodore
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #769 Dátum: 11 ápr 11, 16:58:57 »

Hát ezt nagyon benézted. Először is ez egy április 1-i tréfa volt, másodszor nem a naruto-kun társoldalán volt kint Nevet.

Szal ne aggódj a manga folytatódik.
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #770 Dátum: 11 ápr 11, 17:10:26 »

Így van. Mosolyog Ameddig nagy a népszerűsége és hozza a pénzt, addig nem kell arra számítani, hogy vége. És így terjed a pletyka Nyelvesít
Naplózva

vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #771 Dátum: 11 ápr 11, 17:24:44 »

Én már komolyan nem értem ki kivel van Szomorú Mondjuk most szerintem lesz egy beszélgetős rész és végre tisztázódik pár rejtély Gondolkozik
Naplózva
Amori-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #772 Dátum: 11 ápr 11, 17:28:51 »

Hát ezt télleg benéztem..^.^" De köszi a tájékoztatásért!((: húú, megnyugodtam..Nevet
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #773 Dátum: 11 ápr 11, 17:34:03 »

Fullbuster család, jesszus. Nevet Milyen durván hangzik. Nevet Elképzeltem Gray-t, mint apukát, Juviát meg mint a feleségét. Neee... xD


Amúgy szerintem nem lesz itt semmi extra köztük egyelőre - legalábbis remélem. xD Nekem Gray jó így, mint magányos farkas, gondolom nem én vagyok az egyedüli fangirl, aki így van ezzel. xD Sosem rajongtam a párosukért, mivel nagggyon nagy Gray fan vagyok már az elejétől kezdve. *.* Szeretet (Enyimé. *.* xD)


Nem tudom, ki írta, de én is azon gondolkodtam, hogy val'szeg befut Erza. Remélem, lesz egy kellemes csevej közte és Urtear között. Ha megtudja, hogy mit csinált az ő Gérard-jával... *.* Nevet


Jah, meg amit kifelejtettem a múltkor is: Gray különben mióta tudja, hogy Urtear állt a Gérard-os dolgok mögött is, meg a többit, amit ott felsorolt? o.O
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #774 Dátum: 11 ápr 11, 17:55:25 »

Niki, nekem valami akkorról rémlik, mikor elvállaták a pincérkedési melót-8Island, hogy a régen a tanácsban lévő öreg bácsi, Shitou Yajima, Makarov régi haverja volt az, aki Gerardról és Urtear árulását említette meg a mágikus tanács feloszlatását követően,és figyelmeztette őket, hogy viselkedjenek, mert tovább már nem tudja őket segíteni a tanácson belül. Legalábbis nekem így rémlik.

Gray-t pedig szívem szerint én is egyedül hagynám. Mindig úgy képzeltem el, hogy majd a manga végén majd fogad ő is egy tanítványt, és a hegyekben elvonulva oktatja, ezáltal is követve Ur példáját. Ha már valakivel össze kellene hoznom, az számomra Erza lenne, a két karakter szerintem kompatibilisebb , mint az egyoldalú "viszonya"  Juviával. Juvia aranyos, de valahogy komoly kapcsolatban Gray-el nem tudom elképzelni. Amit végképp nem bírok, mikor Lucy-t akarják összekombinálni a Jégfiúval, miközben már többször tisztázták, hogy csak barátok. ^^  Lucy maradjon csak Natsu mellett.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 11, 17:55:59 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #775 Dátum: 11 ápr 11, 18:15:37 »

Köszi az infót! ^¸^ És tényleg, így már nekem is rémlik. Mosolyog

Erza nekem kilőve, hozzá annyira Gérard való, mint mint mint... Natsuhoz Lucy. Ámor (Azért én 1 röpke gondolat erejéig simán el tudom őket képzelni együtt, mert néha nekem nagyon úgy tűnik, hogy Gray pindurit vonzódik hozzá, és érdekes, Lucy-t annyira bírom, hogy nem zavar a dolog. Nevet Persze lehet azért, mert tudom, hogy ez a páros úgyse lehetséges, mert NaLu. Szeretet) kacsint
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #776 Dátum: 11 ápr 11, 18:34:48 »

Alapvetően nekem is Gerza, és a NaLu a jobban preferált párosításaim. De néha én is eljátszok a gondolattal, hátha.. Nevet
Gray náha húz Erza, Lucy, és néha Juvia felé is, csak Mashima tudja, mi fog kisülni ebből.^^ De én bevallom, jobban örülnék majd egy happy end-nek, ahol többé-kevésbé boldog mindenki. De hála az égnek, Mashima amúgy sem szeret túlságosan gyilkolászni, így remélhetőleg a kedvenc karaktereim is életben maradnak.  kacsint
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #777 Dátum: 11 ápr 11, 19:03:30 »

Sanszos, hogy nem lesz konkrét szerelmi beteljesülés, maximum Gerard és Erza között, mert az eléggé egyértelműen kiderült már, hogy kölcsönös a vonzalom. Mosolyog De ki tudja? Szerintem még a mangaka sem Nevet Mondjuk nem is baj, de valljuk be, azért legalább egy ilyen 10 évvel később jellegű OVA-ban jó lenne látni, h kit-kivel hoz össze a sors.
Remélem ellátja majd valaki Urtear baját, nekem a kezdetektől fogva unszimpatikus karakter.
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #778 Dátum: 11 ápr 11, 19:15:25 »

Én amine nem vagyok biztos az az hogy natsu lucy vagy natsu lisanna mert midnneki mindnkeivel össze illik itt még talán a 2 lány is és natsu hoppon amrad:D De van egy olynqa érzésem hogy ebböl amolyan inuyasha kagoma kikyou trió féleség lesz:P:D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #779 Dátum: 11 ápr 11, 20:15:16 »

A Ki illik kihez témával menjetek át annak a témájába! ^^
_________________________

A csöpögősségtől eltekintve (pedig már hozzászoktam ikszdé) ez egy jó fejezet volt. ^^

Az élet "véletlene"(?!), hogy Urtear is úgy talált rá Meldy-re, mint Ur Gray-re, egy romos városban, "egyetlen" túlélőként. ^^

És igen, végre találkozott Urtear és Gray! Azóta várok erre, mióta megtudtuk, kinek a lánya Urtear. Csak Leont hiányolom kicsit, hiszen ő is Ur tanítványa.

Azért csak vigyázzunk Urtear-rel, mert Zeref ellen is mosolyogva kezdte, meg hogy mennyire várta a találkozásukat és most Zeref egy zsák krumpli szerepét játsza. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!