24 jún 02, 11:10:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 692185 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2955 Dátum: 14 júl 07, 10:14:17 »

Egyébként ti srácok, eltudnátok képzelni Doflamingót a szemüvege nélkül?  Gondolkozik Én bárhogy képzelem is el, mindig egy fura fej jön ki belőle.
Még a valóságban is néha furcsa nekem, mikor napszemüveg van rajta, és mikor később leveszi, teljesen máshogy képzeltem.
Remélem majd valami csatába összetörik, vagy leesik, vagy pedig leveteti.
Remélem Oda megoldja ezt is.  Nyelvesít
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #2956 Dátum: 14 júl 07, 11:56:12 »

On August 30 the new TV special tells the two years of Luffy's training with Silvers Rayleigh in Rusukaina Island after the Battle of Marineford and the death of his older brother Ace, which has never been told in the manga or TV anime. It also features a new villain named Burndy World who is known as "The Destroyer of the World" and has the power of the MoaMoa Fruit (its ability is still unknown). Luffy has to protect Boa Hancock from the new enemy who escaped from the level 6 of Impel Down. He is newly designed by the original
 creator of the manga, Eiichiro Oda

Ezt FB-n találtam. Nem tudom mennyire hiteles.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2957 Dátum: 14 júl 07, 13:41:40 »

Ez egy szép hosszú kifejezés arra, hogy filler ikszdé
tegyük fel hiteles, Luffy-nak meg kell védeni Hancock-t? ez már most rossz.

Ennek a résznek egyébként semmi értelme nem volt 2 értékelhető jelenet volt benne meg kb. 3 mondat.A többi bullshit volt.

Azon is néztem, hogy megy az eligazítás az egy éve készülő tervről és ordibál az egész és nem csak egy-egy felszólítás után a harci kedvüket mutatva hanem a magyarázás alatt végig ikszdé

Nagyon igénytelen lett számomra ez az anime.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2958 Dátum: 14 júl 07, 15:27:01 »

Akkor nézz mást! Nem feltétlenül kötelező elvenni mások kedvét a szórakozástól!

Köszöntem!
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2959 Dátum: 14 júl 07, 18:04:42 »

bleach topicban kilehet nyilvánítani a negatív véleményt is, itt miért nem? ikszdé
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2960 Dátum: 14 júl 07, 18:10:34 »

Gondolom azért nem, mert csak simán azt mondtad, hogy bullsit, nem magyaráztad meg miben volt a hiba (amit én se értek, hisz nagyon jó epizód volt a tegnapi). Ha normálisan kifejted mi nem tetszett, akkor nyugodtan írhatsz ide.
Egyébként elfelejtettem említeni az előző rész tartalma elején lévő helyzetjelentő ábrát. Nagyon-nagyon tetszett és hiányzott is már Nevet Skypia-nal és Arabasta-nal is imádtam, hisz láthattuk ki-hol van és kivel. Külön pluszpont Mosolyog
Már csak az opening utáni átvezetőt kéne újítani, mintha már egy ideje elérték volna a Shinsekai-t...
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2961 Dátum: 14 júl 07, 18:13:41 »

bleach topicban kilehet nyilvánítani a negatív véleményt is, itt miért nem? ikszdé

Itt is ki lehet amíg annak adsz egy értelmes keretet. Mikor láttál te engem olyat írni a bleach témába, hogy gané volt a rész és jó lenne, ha Kubo felkötné magát. Mindig megindokolom a véleményem.

Borzalmas volt ez a rész is. Bartalomeot nagyon ratyin oldották meg. Mangában sokkal jobban adta. Hihetetlen gyenge az anime a mangához képest:( Nem tudja visszaadni a hangulatát. Jó lesz, ha összekapják magukat.


Van amikor én is kritikus vagyok egy adott résszel, de itt is leírtam mi nem tetszett és miért. Jobban meg nem akartam a spoiler miatt.
Egyébként ez meg az előző is élvezetes rész volt. Én is hamar befaltam mindkettő részt.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 07, 18:16:00 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2962 Dátum: 14 júl 07, 18:36:22 »

írtam, hogy mi volt vele a bajom.
semmi értékelhető nem volt benne.
Doffy kergette Law-t x percig és amikor végre történt valami és Doffy valami új infót mondana helyszínt váltunk, semmi értelme nem volt azon kívül, hogy elszedte Ceasar szívét, de ezt az egészet fél perc alatt is le lehetett volna játszani.Nem pont ez a gond mert minden részben vannak ilyenek de ez végig így volt.Amúgy meg ez, hogy Doffynál van a szív is olyan, hogy ha law kicsit összébb kaparja magát akkor egy shambles-el vissza is szedheti azt és menekülésnek is kezdhet.Ezzel semmi baj nem lett volna ha Doffy mond is valami használhatót.
Rebecca-nak jutott kb. egy fél rész és ezalatt elért annyit, hogy elkezdi a harcot és 2 noname-t a vízbe dob ami még jó is volt csak ahhoz, hogy ezt megtegye állt egyhelyben megint X időt mivel a kifütyüléseket halgatta amiknek az elnyújtása szintén nem lett volna probléma ha valamennyire is átjött volna az a drámai hangulat.
Cavendis jelenete viszont jó volt az beletartozik az értékelhető dolgok közé amit írtam.
Luffy és a rabok beszélgetésének volt még értelme meg legalább volt történés a 3. helyszínen is ahol Zoro elindult a hajóhoz.Körülbelül ez a 3 értékelhető része volt a résznek ami összesen is durván 3-4 perc.

Hiei tudod, hogy nem rád gondoltam ikszdé

Tényleg nem neveztem meg a jeleneteket amiről beszéltem.Pedig azthittem beleírtam.Elnézést Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 07, 18:39:54 írta Asasino » Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2963 Dátum: 14 júl 08, 10:08:59 »

Csak elmondom, hogy 2-nél több noname volt ott. Nyelvesít

A Doffys részről engem a harc is érdekel, nem csak a beszéd, tehát engem nem zavar, ha nem nagyon van valami fontos, és új információ, hanem a harc érdekel. Egyébként is filler, mit vársz?
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2964 Dátum: 14 júl 08, 15:04:26 »

Nekem se nagyon jött be most ez a rész, a Donquixote Doflamingo vs Trafalgar Law harc tetszett, és a rajzolás is jó volt(helyenként, azért nem ártott volna jobban ügyelni) de már Rebecca harca nem annyira jött be, főleg, mert az előző részben megtudtuk, hogy miért nem akar másokat megsebesíteni. Jó, tudom, hogy ez nem csak az én korosztályomnak szól, és gyerekek is szívesen nézik, de ezt bőven bele lehetne tenni abba a 4-5 percbe, amíg az Op tart. Úgy mint a Dragon Ball-ban. Cavinton jelenete sem hatott meg igazán, még ha nem is olvastam volna a mangát, akkor sem lepett volna meg, hogy örül a sikerének... Éppen ezért nem lett utálatos karakter, mert legalább az egyedisége megvan(már amennyire). Egyébként csak én látom gyengébbnek ezt a csoportot?! mert Luffy és Barto csoportjában több esélyes mérkőző volt. Itt viszont csak Herélt csődör Cavinton az, aki erős is. Mert addig oké, hogy Rebecca erős, de Luffy könnyedén győzte le, még ha Rebecca nem is akarta megölni. Cavinton viszont elég erős ahhoz, hogy Luffynak min. Busoshoku Hakit kelljen használnia... Szóval számomra egyértelmű, kis is lesz a győztes a D. csoportban. Ja, meg amikor mutatják a harcosokat, olyan mint ha Chinjao is ott lenne köztük. Ez a rész 10-es skálán max 6-os de inkább 5.

Egy kis off, ha már kiderült, hogy kiszülőben az újabb OVA. Személy szerint én nagyon várom, mert: 1, Ígéretes történést dolgoz fel. 2, Az ilyen filmeket mindig kitűnő csapat készíti, akik kihozzák a maximumot a jelenlegi technológiából. Eddig egyedül a 3D nem tetszett annyira, de a cselekmény ott is jó volt. Mondjuk nekem mindig is bejöttek az olyan jelenetek, amikben megfigyelhetjük, hogyan is edzette magát a karakter/szereplő, számomra az olyan részek mindig is felül fogják múlni(vagy egy szinten lesznek vele) a legjobb csatajeleneteket is. Pl. Zoro edzése, ahogy kölyökként már képes pillanatok alatt legyűrni egy felnőttet(19. epizód), vagy Usopp amikor Loguetown-ban legyőzi Daddyt(50. epizód). Nagyon kevés olyan jelenet van van, amikor valamelyik beéri az ilyen részeket, a Luffy vs Lucci, Luffy vs Bellamy Zoro vs Ryuuma, Bartholomew Kuma, mikor kitaszítja Luffy szenvedését és fájdalmát, majd "megkóstoltatja" azt, Shanks, mikor kapcsolatba lép Shirohigével és használja a király akaratát valamint Shirohige vs Tengerészet. Mondjuk szerintem nincs OP fan, aki ezeket a részeket ne látta volna min. 2x vagy 8-9-szer... lehet még lenne jelenet, ami elnyerte tetszésemet, de az mind az 523 előtt van(azt hiszem Rayleigh ekkor emlékezett vissza Rogerre). (Utána már tényleg nagyon kevés jelenet nyerte el tetszésemet) Habár OP fan vagyok, szóval azóta rengeteg rész tetszett, de azok, amiket felsoroltam 10es skálán 9-esek voltak... 19-esek...
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 08, 15:07:37 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2965 Dátum: 14 júl 08, 16:02:19 »

Ilyen timeskip-eknél mindig az a recept van, hogy "majdnem" teljesen ugyanúgy felépíti a sorozatot, mint az időugrás előtt, tehát az elején ilyen kis gyengébb halak (op-ben majdnem szó szerint igaz ez ikszdé), majd egyre több az erősebb ellenfél és a dráma a sorozatban. PH tényleg nagyon gyenge lett, de Gyojin-sziget szerintem teljesen rendben volt, leszámítva azt a 6-7 rész flashback-et... Továbbá most Dressrosa is kezd érdekes lenni, szerintem már messze jobb, mint Caesar szigete.

Abban viszont egyetértek veled, hogy ez a D blokk a 2. legunalmasabb csapat ("A" az első), viszont behozhatnak még ide 1-2 érdekesebb gladiátort, mint ahogy azt tették Luffy csoportjában is.
Az eddig látott emberek közül valóban Káposzta az esélyes, de valahogy nem hiszem, hogy ő nyerne (Bellamy-nál is ezt éreztem és bejött Szomorú ). Valahogy Rebecca fogja ezt lehozni, hisz nyernie KELL, teljesen elhatározott. Azonban 1 ember nem lépett be a ringbe! Ez most a Misszionárius lenne, akit a Tengerész legyőzött, vagy neki semmi köze ehhez ? Ha az utóbbi állításom az igaz, akkor még bőven van hátra fordulat a D blokkból, szóval nem kell azt leírni.

Az új special-t meg én is várom Nevet Igazad van, ezeket nagyon minőségire csinálják, elég csak a Namisra vagy Merry-sre gondolni, gyönyörű grafikájuk van.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2966 Dátum: 14 júl 13, 15:45:51 »

653:

Ez a rész viszont már közel se volt olyan jó... Az eleje még tetszett, amikor Doflamingo elkezdte a meséjét, bár azt se értettem, hogy mi a pics#ért kellett azt is megszakítani ???

Bartolomeo fansága nagyon adta megint és a többi kisebb jelenet is jó volt, csak sajnos... Maga a rész lényege, a Jora-val való "harc" az valami gusztustalanra sikeredett... Mangában gyorsan lerendezték a dolgot, itt is így kellett volna... Nagyon-nagyon-nagyon nem tetszett.

Viszont a rajzolás az jó volt és a háttérzenéket is eltalálták, vagyis egy 3/5-öt még így is megérdemel. Továbbá most már "elvileg" letudtunk minden érdektelenebb szálat, azaz jöhetnek az izgalmasak.
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2967 Dátum: 14 júl 14, 18:44:55 »

Detto!
Én is csak a Bartolomeós jelenetet tartottam élvezetesnek, habár azt nagyon. Jól megnevettetett, hogy olyan távolságból is könnyedén kiszúrt egy szalmakalapost és adta a hülyeséget Nevet
Jora... Nem elég, hogy Brook le lett gyengítve, de még Nami is egyre inkább csak kolonc az anime alapján.2 év telt el, és még mindig hisztis 'na.
Összességébe várom a következő részt...
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2968 Dátum: 14 júl 14, 18:51:29 »

Semmi baj nem lett volna ezzel a résszel, ha nincs benne ez a Giola. A mangában is borzalmasak voltak amikor vele szenvedtek. Oda simán kihagyhatta volna a mangából no mindegy ez van. Reméljük sose látjuk viszont.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2969 Dátum: 14 júl 15, 14:10:52 »

Múlthetivel ellenben ez nagyon jó volt.
Ezzel a Giola/Jora-val csak egy baj van, hogy van.


Kint a kövi rész is és mivel enyém az utolsó hsz ezért szerkesztem ezt Nyelvesít

Ez a rész jó lett volna, ha nem ilyen ocsmány módon lett volna megcsinálva.
Őszintén mi volt ez a rajzolás?Meg a csatajelenetek....
Végén tudtam, hogy jönni fog Sanji, abban a jelenetben bíztam...
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 21, 21:01:39 írta Asasino » Naplózva
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!