24 jún 29, 13:51:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 702898 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #645 Dátum: 10 aug 26, 15:31:26 »

Ahh, a Foxy kalózok meg a Davy Back Fight... azokat a részeket már-már nyugtatóval kellett végig szenvednem, annyira idegesítettek... Nevet
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #646 Dátum: 10 aug 26, 15:42:37 »

áááááááá most olvasom hogy G8 az filler felse tünk Nevet pedig az eddigiek(csatahajó sziget) egyből kiszurtam aakkor viszonn azt kel mondjam h oltári jó filler mert fel se tünt hogy nem story ba illő
Naplózva
razor91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #647 Dátum: 10 aug 26, 15:59:03 »

lenne egy olyan kérdésem hogy néztem egy pár AMV-t de sehogy sem értem hoyg amikor luffy a vízalatti börtönben van és küzd akkor a társai hol vannak? meg a legújabb részekben sincs nagy szerepük.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 26, 16:00:24 írta razor91 » Naplózva
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #648 Dátum: 10 aug 26, 16:25:52 »

Ez itt spoiler, úgyhogy jól áthúzom, mielőtt leírom. Nevet Ha csak nagyvonalakban vagy kíváncsi a dologra, akkor a félkövér részt olvasd. =)

Mikor Luffyék Sabaody Archipelago-ban vannak (ami egy, az Új világhoz nagyon közeli hely), Kuma - az egyik Shichibukai - és Kizaru - egy tengerészeti Admirális - rajtuk ütnek, majd Kuma, akinek az egyik képessége, hogy az érintésével mindenkit elküld repülni, méghozzá 3 napon és 3 éjjelen át, ezt meg is teszi a Mugiwara kalózokkal, így mindegyik repül egyet, majd a Föld teljesen más részein érnek talajt. Eztán leginkább Luffy útját követjük nyomon, aki megtudja, hogy Ace-t kivégzik, így indul el Impel Downba (a vízalatti börtönbe), ezért nincs vele a csapat. Mosolyog
Naplózva
Shino1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #649 Dátum: 10 aug 26, 18:55:18 »

kaphatnék 1 kis segitséget?Nevet nagyon megköszönném ha vki megtudná mondani hogy melyik részbe van az a kép ami Cart D. Necker avatar képe? végignéztem 260ig de már fogalmam sincs kb melyikbe van:D aki nézi a részeket és megtalálja pls mondja el melyik kiváncsi vagyok:D
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #650 Dátum: 10 aug 26, 18:59:36 »

Most pontos részszámra nem emlékszek,azután van amikor Luffy elverte Arlongot. így már nagyjából meg tudod majd keresni^^ úgy 50. rész körül Mosolyog
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #651 Dátum: 10 aug 26, 19:41:31 »

Egészen pontosan a 43. rész 14 perc 17- dik másodpercénél található meg, amikor is hősünk Luffy, Arlonggal egyidejűleg az Arlong Parkot is lerombolja, s mint valami elcseszett főnix előtűnik a romokból háttérben az újra kisütő nap sugaraival mely az újjáéledő reményt szimbolizálhatja.

Ha kép is kell szólj és belinkelem. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
DanButcher
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


V.I.P.


« Válasz #652 Dátum: 10 aug 26, 20:10:25 »

Emlékszem mikor először láttam Enies Lobby Arc-ot hamar ledaráltam Nyelvesít

Amúgy Thriller Bark Arc eleje jó volt de az uncsi volt összetettben, Ice Hunter Arc felesleges róla beszélni de a Sabaody Archipelago Arc óta olyan magasságokban van az anime amit a naruto meg sem közelít a bleach-ről még írni is szánalmas Ördögi

OnePiece és a Dragon Ball a két valaha volt legjobb shounen alkotás bow Pontosan Nyelvesít
Naplózva
blacking
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #653 Dátum: 10 aug 26, 20:22:16 »

DanButcher ebben teljesen 1et ertek veled az a 2 anime a vilagon a legjobb Nevet En mar alig varom h nezzem Enies Lobby-t kivancsi vagyok Luffy erejere Nevet
Naplózva
Alexa
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 137


« Válasz #654 Dátum: 10 aug 27, 00:55:54 »

Végeztem a 260 résszel. Nevet És próbálok nem tovább haladni, magyar felirattal az igazi. Úgyhogy most egybe megköszönöm az összes eddigi feliratot, és igyekszem türelmesen várni a következő adagot. Nevet
Addig megpróbálom feltalálni magam, bár már most nem tudom, hogy mit kéne csinálnom. xD

Ja igen és elfelejtettem, hogy Choppernek most már ez a hangja marad, vagy visszajön az előző? o_O
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 27, 01:23:48 írta naokichan » Naplózva

Everybody chicken!!
sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 27

GentleMan :)


« Válasz #655 Dátum: 10 aug 27, 07:35:56 »

Hát remélem hogy viszatérnek az eredeti hagngjához, mert a mostani nekm elég fúrcsa
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #656 Dátum: 10 aug 27, 11:07:08 »

207 es nél csuszik a felirat mivel tudnám beálitani BSPlayert használok azon lehet???
Naplózva
ShacoSama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #657 Dátum: 10 aug 27, 11:27:13 »

Ja azon lehet

4 szavas szabályra ügyelj!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 27, 12:02:06 írta Slane » Naplózva
blacking
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #658 Dátum: 10 aug 27, 12:00:16 »

Sajnos kovetkezo pack-re meg kell varnunk 1-2 hetet Szomorú nah nem baj varunk Nevet
Naplózva
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #659 Dátum: 10 aug 27, 13:16:00 »

Én is remélem visszakapjuk de visszai  jön mert egy nap 15xör megnézem a sogeking dal2-t és ott chopper pofázik és ott már a régi hangja van
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!