24 máj 01, 23:49:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Naiteki Kensei (NNK) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 123990 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #600 Dátum: 11 jan 30, 15:29:40 »

Hello All!!
Honnan kell letölteni?Nagyon szeretnék vele játszani,eredeti half life-om van....Ha segítetek,tudok szervert is csinálni és akkor mehetünk egy jót gamelni.^^
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 14, 14:34:06 írta dRown » Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #601 Dátum: 11 jan 30, 20:49:41 »

Na én is elkezdem letölteni a Naruot Naiteki Sensei R1 -et ,de kell a Half-Life 1 vagy a Half- Life 2 kell ? És WIN7 -em van kompatibilitással futni fog ,vagy nem? MEg h még mindig 4 kari van : Sasuke,Naruto ,Sakura,Kakashi?? néztem vidit rola és megteccet bár régen is kiprobáltam de ott nem ment
Naplózva

negyedikhokage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15


« Válasz #602 Dátum: 11 feb 02, 15:46:00 »

Ricko14 : http://www.megaupload.com/?d=OU69FI22
Szerintem ezt töltsd le , csak fel kell rakni és szokott találni 2-3 szervert is Nevet
Nekem ezzel megy a legjobban .Egyébként még mindig nincs új karakter ,úgy volt h az újévre kiadnak még 3mat de nem tudták befejezni így későbbre marad
Már rég játszottam(magyarokkal) valaki csináljon szeróót >.<
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 02, 15:47:52 írta negyedikhokage » Naplózva

Csodák nem léteznek ... csak véletlenek.
Munszu-tábornok
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #603 Dátum: 11 feb 03, 15:59:37 »

na találtam egy másik verziót és nekem is jó csak botokat hogy tudok letenni a pályára ?? és tényleg valakinek kéne csinálnia egy szerot tök jó gém a graf naon üt nálam jutsuk is jók csak kár hogy 3 jutsu van de annyira nem baj
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 03, 16:59:50 írta Ricko14 » Naplózva

negyedikhokage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15


« Válasz #604 Dátum: 11 feb 05, 11:39:11 »

Hali mindenkinek !
Aki mostanába szokott játszani az NNKval vagy akar az lépjen be ebbe a hamachi szobába  : név NNK HuN
jelszó: naruto
Ha sokan vagyunk tarthatnánk valami bajnokságot is .
Üdv : Beni
Naplózva

Csodák nem léteznek ... csak véletlenek.
Munszu-tábornok
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #605 Dátum: 11 feb 07, 18:03:25 »

átnyomtam az egész topicot, de nem találtam egy rendesen "működő Naruto Naiteki Kensei nevű játék" letöltési linket. már vagy ötödjére töltöm le, de 1ik sem jó.
Kérem, akinek megvan, megy nettel is rendesen, az írjon egy rendes linket ide, hogy mindenki le tudja tölteni! (meg én Nevet)
Köszi! bow

UI: nekem régen megvolt ez a játék működőképesen, csak uninstallálva lett a gépem. :S

Szerk: hogyha írna valaki egy linket, cserébe, adok egy NNK módosítós cuccot. olyat, hogy Naruto Rasen-shurken-t tud csinálni.

Szerk2: negyedikhokage nekem elküldte! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 07, 18:20:31 írta NewSee » Naplózva
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #606 Dátum: 11 feb 08, 13:40:07 »

NewSee csak simán semmiért cserébe nem tudnád elküldeni PÜ-be a Naruto Naiteki Kensei modositós cuccot ?? naon meghálálnám   Hümm-hümm És karakter modositós cuccod nincs pl: Sasuke Shippuudenes alakká változtatni vagy NArutot  az is jó volna Kúl
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #607 Dátum: 11 feb 08, 18:46:28 »

Itt a link amit igértem:
http://naiteki-kensei.com/forum/released-models-and-skins/(fuuton!-rasen-shuriken)-skin~/?PHPSESSID=85c5a437bd574e73b0a3f52405c69edc
viszont még nem működik :S clint.ddl hibát ír ki :/

Szerk: ha ezt is leírod küldök cs2 szöcskét kacsint

Szerk2: megvan a gém, működik! Mosolyog 2 fajta van meg, az egyikkel neten tok, a másikkal pedig magammal tok játszani. (ezzel tesztelem a letöltött módosításokat)
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 14, 16:40:24 írta NewSee » Naplózva
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #608 Dátum: 11 feb 09, 17:19:22 »

NewSee nekem tökéletesen müködik csak nekem nem olyan Shippuudenes formába van Naruto de nem baj én ugy csináltam h Winrar-al a RasenShuriken mappát kicsomagoltam majd a többi mappába belementem (spirites ,sound stb) és kimásoltam a benne lévő anyagot azokba a mappákba amikbe kell Nyelvesít remélem segitettem az a CS2 Sasuke nem jönne rosszul Mosolyog
Naplózva

baryka006
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #609 Dátum: 11 feb 13, 20:52:21 »

Üdv,  problémám lenne Win7 alatt megintcsak, 3 féle NNK telepítőm van és vmiért nem települ fel az inditó exe (egyik telepítővel sem de mind3 nak ugyan az a baja) ha esetleg vki feltölteni valahova vagy megmondaná mi a baj vagy adna linket másik telepítőről hátha arról fel települ az indító exe is megköszönném,  Windows 7 ultimate em van elvileg a leg újabb esetleg kompatibilitás hiba?!
Naplózva
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #610 Dátum: 11 feb 14, 14:57:40 »

Az tuti nem mivel nekem is WIN7 Ultimate van majd küldök egy linket amin nem kell a  Half-Life mappa csak felteszed és jácchatsz is és tuti fix hogy menni fog WIN 7 mivel nekem is ez a verzió van  és ha ugy se menne akkor már kizárhatunk pár dolgot Pontosan
Naplózva

jatekos0077
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #611 Dátum: 11 feb 23, 15:06:19 »

Hello vki adna linket, mert már sokat kerestem, de nem találtam olyat ami mükszik. Ja és kell hozzá Half Life1 vagy 2. Írjatok, mert ki akarom próbálni. Már meg van a Half Life 1 csak rá kell telepíteni és megy is? Sikerült rárakni a Half Life-ra, de a client.dll -t nem tudja meg nyitni mit lehet vele csinálni?
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 23, 19:05:01 írta jatekos0077 » Naplózva
tirakusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #612 Dátum: 11 márc 23, 18:41:22 »

császtok nekem a naruto naiteki kensei nem jó  Szomorú Szomorú Szomorú  aszt irja ki amikor be lépnék fatal error  de miért  Gondolkozik aki eltudja küldeni a naruto naiteki kensei  msn en vegyen fel !! az msn cimem kolomparzolika@hotmail.com aki tudja irja meg !!
Naplózva
bajsz1223
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #613 Dátum: 11 ápr 08, 13:12:15 »

Hali all ! Egy normális Naruto Naiteki Kensei-hez valaki tudna küldeni egy linket ? /Vagy már 5-ször letöltöttem a játékot de valamelyik el se indult valamelyiknél meg nem volt jó a multi/.
A linket lécci az e-mail címemre küldjétek el: bajsz1223@gmail.com
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #614 Dátum: 11 ápr 21, 20:19:30 »

Sziasztok!Én letöltöttem a játékot feltelepítettem csak az a baj hogy nemtom elindítani Neeem Nem az a baj hogy nem tölt be hibát ír ki meg ijenek hanem az hogy még ikonja sincs benne a mapában csak a dolgok amik kelenek meg az unistal ikon.Ha valaki tud segíteni pls írjon 1 PÜ-t!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!