24 szep 22, 14:15:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 967 968 [969] 970 971 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472965 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14520 Dátum: 12 aug 09, 10:39:31 »

Szerintem ha vége a háborúnak és kakashi megvakul akkor ő azt magasról lesz@arja mert még megvan neki a másik szeme ami nem sharingan  Faceg Problem?
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #14521 Dátum: 12 aug 09, 21:07:41 »

Igazából én azt nem értem, hogyan képes tobi ilyen szinten használni ezt a "kamui" féle jutsut MS nélkül.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #14522 Dátum: 12 aug 09, 21:34:50 »

amikor beszippantott valakit/valamit akkor sose láttuk hogy néz ki a szeme, mert Kishi sötéten ábrázolta. Tehát szvsz használ mangekyut. Viszont, az a kérdés hogyha használ esetleg, akkor miért nem vakult meg. És ezenkívül soha nem nyúlt a szeméhez mivel ugye mangekyu használata nem valami túl kellemes ugye. Lásd:MS Sasuke.
Tehát érdekes mindkét esetben.
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14523 Dátum: 12 aug 10, 06:17:02 »

Szerintem van MS-e mert ha nem lenne hogyan tudná majd használni a Mugen Tsukoyomit?  Gondolkozik
A Tsukoyomi használatához MS kell mert ez nem csak egy sima genjutsu.
Naplózva
Hiashi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #14524 Dátum: 12 aug 10, 09:57:48 »

Mindenképpen kell a MS.

De nekem van egy másik kérdésem. Vajon hogy lehet megállítani a Gedo Maizot?
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14525 Dátum: 12 aug 10, 10:00:56 »

A Mugen Tsukuyomi és a Tsukuyomi azért nem ugyanaz, meg egyébként is minek MS hozzá ha van Rin'neganja?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #14526 Dátum: 12 aug 10, 10:13:46 »

...talán mert eddig Rinneganos genjutsut még nem láttunk. Ez Tobi szemében az Nagato Rinneganja, akinél úgy tudjuk, hogy nem a Mangekyou Sharinganból fejlődött ki, így messze nem biztos, hogy tud Sharinganos genjutsukat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14527 Dátum: 12 aug 10, 10:18:09 »

Értem, de akkor se volt még szó olyasmiről, hogy a Mugen Tsukuyomihoz MS kell (persze a nevéből adódóan logikus lenne, de...).
Amúgy lehet, hogy (ha igaz, hogy Nagato Madarától kapta a Rin'negant) egy Uchiha testében (Tobi) testében már máshogy működne, de ez már csak egy hülye elképzelés Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #14528 Dátum: 12 aug 10, 11:12:01 »

Lehet, de Tobinál még nem láttuk, hogy a Rinnegant visszaváltotta volna FMS-é. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #14529 Dátum: 12 aug 10, 11:25:18 »

Ki tudja lehet hogy olyan hiei fillinggel szerez majd még egy ms-t is és a homloka közepére rakja és akk úgy :DD csak nekem furcsa h miért sharingan a formája a tobi maszkjának???
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Morause
Vendég
« Válasz #14530 Dátum: 12 aug 10, 12:49:01 »

Lehet, de Tobinál még nem láttuk, hogy a Rinnegant visszaváltotta volna FMS-é. ^^

Gondolom azért nem amiért Kakashi sem tudja kikapcsolni a Sharingant, és ezért takarja el mindig. Meg Danzou se tudta, Tobinak is mindig bekapcsolva látjuk a 3 pöttyös formában. (bár Tobi itt nem biztos) Szerintem van egy szabály azokra akik az ilyen szemeket átültették maguknak hogy sosem lehet kikapcsolni.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #14531 Dátum: 12 aug 10, 13:06:46 »

Gondolom mivel az Uchihák véröröksége, csak ök tudják kikapcsolni. Mondjuk érdekes, hogz most egy rin és egy sha szemmel rendelkezik Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14532 Dátum: 12 aug 10, 14:08:40 »

Szerintem meg azért nem tudják kikapcsolni mert amikor beültették akkor már be volt kapcsolva és a maszkja nem sharingan hanem ez:
http://images.wikia.com/narutofanon/images/9/9c/Kagerinegan.png
Ezt onnan is észrelehet venni hogy van rajta vagy 4-5 kör
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #14533 Dátum: 12 aug 10, 14:35:50 »

Gondolkodtam és a mondatod első felével még egyet is értek, mielőtt írtad még a fejembe is megfordult a gondolat csak lusta voltam leírni. De a második fele már nem tiszta, milyen összefüggést találsz te aközött hogy akiknek beültették a szemeket nem tudják kikapcsolni annak erejét mint hogy mit ábrázol Tobi maszkja.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #14534 Dátum: 12 aug 10, 15:01:14 »

Szerintem a mugen tsukuyomihoz azért nem kell MS, mert : http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20110528150247/narutofanon/images/d/d6/Tobi_514_sharingan_rinnegan_by_juniorsoad-d318jeq-1-.jpg . Ha a két szemét "összekeverjük", akkor kijön belőle a mugen tsukuyomi: http://4.bp.blogspot.com/-y7tH-AJ9I8E/Tb54opF0FWI/AAAAAAAAAOY/65lvDmpiT10/s1600/1.jpg . Szerintem a mugen tsukuyomihoz elég egy sharingan+rinnegan (meg persze a 10farkú) . Olyasmi logika aéapján értettem a keverést, mint amilyen Madara FMS-e lett, miután elvette a testvére szemeit.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 10, 15:04:47 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Oldalak: 1 ... 967 968 [969] 970 971 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!