24 szep 27, 00:10:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 786 787 [788] 789 790 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478922 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #11805 Dátum: 12 márc 14, 14:30:58 »

Hát, érdemleges dolog nem igazán történt azt leszámítva, hogy Tsunade is átment edo-tenseibe...

Az Itachi-Sasuke csapat meg ugye nem okozott nagy meglepetést. Kabuto viszont egyre jobban érdekel, túlságosan nyugodt ahhoz képest hogy kikkel áll szenben, várom már mit fog mutatni.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 14:32:27 írta mateee-kun » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11806 Dátum: 12 márc 14, 14:31:09 »

Jó volt a fejezet  Nevet Nem történtek benne komoly dolgok, inkább csak 'előjáték' a következő harcokhoz.
Tsunade meg túlélte  Ördögi  Partyyy Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy bírnak el Madara-val... Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 14:31:58 írta TsunadeHime » Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11807 Dátum: 12 márc 14, 14:35:00 »

ÁÁÁÁ a "Rendes" Bushinon azt értettem akikor valódi testet hoz létre.  "rendes" => valódi
Olyat amivel tud támadni, mindegy hogy az "vízből" "földből" "árnyékból" vagy "fából" van.

Az idézőjel is azért lett volna ott,mert erre céloztam. Azt hittem fogjátok érteni. Na mind 1 most már.

Tudom, hogy mi a különbség a D "osztályú" genines Bushin és ez között.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 14:36:45 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11808 Dátum: 12 márc 14, 14:38:32 »

Majd én eldöntöm a vitát! emlékeztek naruto vs orochimarura a hídnál? mikor előjött belőle a róka, ott volt yamato klónja, nha egyből tudta hogy mizujs, meg még valameik részben nem tudom ki után fa klónt küldött, pont erre a célra.
Durva rész egyébként, madara tuti hogy megállíthatatlan.És bejött orchi vs sasuke vs itachi
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11809 Dátum: 12 márc 14, 14:45:45 »

Igen és Yamato mondta, hogy a klónjával rádión tartja a kapcsoltatott.  ikszdé
Pont tegnap láttam, szóval biztos, hogy így volt. Mármint az animében, de nem hiszem, hogy a mangában más lett volna.

És amúgy Kakashi A Peines harcoknál mondja pont Choji apjának, hogy a chakrája fele elment a villám klónra, szóval a többi is pont egyenlő részre osztja a Chakrát.

De tegyük fel, hogy Madara ennek ellenére meg tudná úgy is csinálni, hogy jóval kevesebbet kapnak a klónok.
Akkor azok mivel harcolnának Jóindulattal?  Pojén  De még mázli, hogy ez nem lehetséges Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 14:54:56 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #11810 Dátum: 12 márc 14, 14:53:09 »

Elolvastam az angol manga új részét, én se nagyon értettem, de majd holnap!!
A képek alapján engem leginkább Sasuke, Itachi és Kabuto érdekelt.
S örömmel láttam, hogy Sasuke és Itachi egy oldalon harcolnak majd a kövi részben. ^^ Már alig várom ^^  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Franksa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #11811 Dátum: 12 márc 14, 14:57:16 »

*Sigh*

Akit érdekel, hogy miért nincs igaza, az jöjjön át a technikák/klón jutsuk topikba. Felhívásom szándékosan provokatív jellegű. ^^"
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #11812 Dátum: 12 márc 14, 15:19:20 »

Mégha el is veszi a csakrát a faklón ( nem a létrehozásra, hanem birtoklásra, de ez most lényegtelen ) , mivel Madara edo tensei zombi, így gyakorlatilag végtelen csakramennyiség áll a rendelkezésére.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 15:55:33 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #11813 Dátum: 12 márc 14, 16:07:16 »

Az szerintem megoldható hogy ne egyenlő arányban osszák szét  chakrát, mert szóba került már oly módon, hogy Neji nem tudta megkülönböztetni a klónokat mert egyenlő arányban volt szétosztva a chakra.
Nekem annál a résznél úgy jött le, hogy nem feltétlen kell hogy egyenlően legyen szétosztva, de sajna visszaolvasni azt már nem tudom Szomorú
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11814 Dátum: 12 márc 14, 18:47:25 »

Sztem a Madara-klónok megoldhatják a chakrahiányt, úgy, mint Nagato, közel kerülnek az ellenfelekhez, és elszívják tőlük.

Vki megmondja nekem, hogy Itachinak honnan van shurikenje? És sztem az nem fair, hogy ő teljes ninja fegyver arzenállal jön vissza, Sasori meg egy darab bábot nem kap...
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11815 Dátum: 12 márc 14, 18:57:08 »

Itachinak onnan, hogy rajta van a ruhája és Konohában alapfelszerelés a lábra szerelhető Kuani-os és Shurike-se tartó.
Ezt biztos megtartotta. Vagy a kezénél van olyan "tekercs" amiből idézi mint Sasuke az ellene vívott harcban Sasuke és Ő is. Bár a 2. az valószínűbb Nevet


STM: hú ezen jót nevettem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 19:05:03 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11816 Dátum: 12 márc 14, 18:59:45 »

Szerintem Itachi simán ennyire pro.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11817 Dátum: 12 márc 14, 20:16:24 »

Woow de jó rész volt! *o* De jó, hogy Ita és Sasu együtt mennek a kígyó ellen. Ördögi Kabunak annyi lesz. x')
Az első oldal szerint akkor a harc kezd a klimaxához közeledni? El se tudom képzelni, hogy a Naruto-nak valaha vége legyen. Neeem
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #11818 Dátum: 12 márc 14, 21:07:40 »

Marha kíváncsi vagyok miért olyan biztos magában Kabuto, két Uchiha ellen.Mint tudjuk Orochimaru egyedül az Uchiháktól félt, a genjutsu miatt.Akkor most Kabuto mitől ilyen nyugodt? Gondolkozik
Madara meg nagyon táp csávó, el se tudom képzelni milyen csatát vívhatott a Shodaime ellen.  Ohh My God
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11819 Dátum: 12 márc 14, 21:12:42 »

Hát ha van egy olyan dúrva technikája amivel az egész háború felett át tudja venni az irányítást.( vagy mit, már nem emlékszem) Akkor talán okkal nyugodt Nevet

Amúgy amikor Madara és az első harcolt akkor Még 1-1 úttal tolták egymás ellen és nem Edo módban. Biztos, hogy érdekes csata volt de azért nem volt egyikük sem ilyen erős. Bár azért szívesen megnézném azt a harcot is.
Érdekelne, hogy egy FMS- használót hogy a fenébe lehet leverni.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Oldalak: 1 ... 786 787 [788] 789 790 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!