24 szep 23, 19:26:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 658 659 [660] 661 662 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475516 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #9885 Dátum: 11 dec 08, 18:16:14 »

Azt ne felejtsed el, hogy Gaara előtt volt több személy is akibe elhelyezték a Shukakut, de egyik sem felelt meg a feltételeknek és csak ezután lett Gaara a gazdája. Tehát Gaara előtt voltak más gazdatestek is.



ezt most azért nem értem mert:

3.kazekage  -> "több személy gazdatest" -> Gaara  .

És most te arra célzol, hogy a több személy gazdatestbe lenne a edo tensei es feltámasztás vagy mi?
Mert egyébként nemsok értelme van őket figyelembe venni, ugyanis aki nem felel meg hogy befogadja a kis Szörnyikét, az egyszerűen meghal. És békét lel a más világon  smirksweat
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9886 Dátum: 11 dec 08, 18:26:16 »

Visszanézve több fejezetet, sehol nincs egy árva szó sem arról, hogy a Sandaime Kazekage lett volna a Shukaku egykori Jinchuurikije. Mindig csak annyit említenek róla, hogy ő volt a legerősebb, Satetsu, estébé..

Az általad linkelt infó a Narutopediáról származik. Én nem igazán venném komolyan.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Putir
Vendég
« Válasz #9887 Dátum: 11 dec 08, 18:35:59 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/261/9
Itt írja hogy gaarával együtt 3 jinchu volt vagyis.
Gaara előtt nem lehetett "több személy gazdatest"... Max 1
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #9888 Dátum: 11 dec 08, 18:37:57 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/261/12

Mindkét korábbi Jinjuuriki meghalt. A 3. Kazekage eltűnt Homokból, mint később kiderült Sasori győzte le és alakította bábbá. Ez a két tény üti egymást.

szerk.: Putir, mondtam már hogy lassíts. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 08, 18:39:18 írta CsukiIce » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9889 Dátum: 11 dec 08, 18:55:14 »

Kjááá végre Kakashi *w* és Gai Nevet Nevet micsoda belépő ^^ jajj de hiányoztak már xd kiváncsi vagyok mit alkotnak ott de remélem nem halnak meg Szomorú egyikük se...gyahh bér itt lenne már a folytatás >< régóta nem éreztem ilyet...mmint hogy kell a folytatás. háborúhoz képest egyész unalmasra sikerül :/ egy-két harcot leszámítva xD pölö a Mizukage az marha jó volt xD ott értetlenkedtek ő meg magyarázta..Nevet

méghogy csótány??!! Tobi meghalsz :@ xD egy kéz nélküli Dei' kéne aki megfolytaná xDD
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9890 Dátum: 11 dec 08, 19:15:39 »

"Shukaku had two jinchūriki in the past,[6] one of which inspired the Third Kazekage to create the Iron Sand technique. "

Ez azt jelenti, hogy a Shukakunak két jinchurikije volt a múltban, ezek közül az egyik volt az, aki inspirálta a 3. kazekagét a vashomok technika megteremtésére.
Szóval nem a 3. kazekaga volt a jinchuriki.
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #9891 Dátum: 11 dec 08, 19:56:15 »

Aggaszt, hogy Bee és a Hachibi megsérültek. Remélem nem arra megy ki a játék, hogy Naruto legyen az utolsó Jinchuuriki...
Naplózva

Tomi is a good boy.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #9892 Dátum: 11 dec 08, 20:05:29 »

Egyszerű kis eksönös rész volt, semmi extra.Persze a végén a két "mester" közbelépésének nagyon örültem.Bee-ért én is aggódok, mert nagyon sanszos az ő halála, egyszerűen muszáj, hogy Naruto-ra következzen a sor, ahhoz meg először Bee-t kell eltenni láb alól.Szegényt sajnálni fogom.  Szomorú
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #9893 Dátum: 11 dec 08, 20:20:13 »

Lehet, hogy a Shukaku most éppen Tobi testében van?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #9894 Dátum: 11 dec 08, 20:21:41 »

Ez a nagyon értelmes gondolat, hogyan jön ide?!

Énis sajnálni fogom Bee-t de ez a fejezet megint 0 volt szerintem.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9895 Dátum: 11 dec 08, 20:35:13 »

Én azt várom, hogy a többi jinchuriki is alakuljon át teljesen bijuuvá, hiszen már mind a 2. fokozaton van, sőt  Han meg Bee már teljesen átalakult.
Naplózva
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #9896 Dátum: 11 dec 08, 20:38:53 »

Igen a shukaku gyanúsan nincs sehol és senkibe se visszarakva :-)
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9897 Dátum: 11 dec 08, 20:52:20 »

hát igen,mindig lesznek olyan csökönyös emberek,akik mindig a saját elképzeléseik alapján akarnák,hogy menjen a manga. ezeknek üzenem,hogy:ÚGY SEM FOG!!!!!!!!!!  már idegesít,hogy egyesek leszarozzák a mostani epizódokat,ha nem tetszik,ne nézd! sztem a történet egész szépen halad,a harcba is kell valamit adni,és nem feltétlenül kell gyorsan kibontakoznia a cselekménynek. nekem is van egy elképzelésem mindig,de mindig tetszik az is,amit kishi szerkeszt. az osztagok nem fognak elbírni senkivel az ott lévők közül,úgyhogy áshatják a sírjukat. méh-nek nem lesz semmi baja,csak egy kicsit sérült meg. naruto meg kibékülhetne az elkövetkezendő részekben a 9farkúval. ha csak nem akarja az összes barátját sírban látogatni ezek után. kakashi-nak sztem a kamui technikája fejlődött,talán már lett olyan erős,mint tobi-é.    most madara csak a 9. helyen áll a mostani legveszélyesebb "gonoszok" terén. ott van előtte tobi,sasuke,jinchuurikik,és kabuto sem felejtős,mert még ő is oltári veszélyes,mellesleg ő irányítja madarát.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9898 Dátum: 11 dec 08, 21:00:11 »

Off: Bocs, de ez egy fórum, ahol az emberek leírhatják véleményüket, és azt, hogy mit várnak a következő fejezetektől, és hogy tetszett-e az adott fejezet, vagy sem.
On: Beenek úgysem lesz semmi baja.
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #9899 Dátum: 11 dec 08, 23:58:33 »

Bocs ha már meg lettek beszélve (vagy nem ebbe a témába tartoznak), de néhány dolog eszembe jutott:
1. Ha jól emlékszem a Jinchuuk egyik feladata volt, hogy fenntartsák az egyensúlyt a falvak közt. Akkor, hogy lehet az egyikben a 2 és a 8farkú, egy másikban pedig csak az 1farkú?
2. Ha Zetsu jó fegyverfelismerő, akkor Itachi (és nagy valószínűséggel Sasuke is) rendelekzik egy pajzzsal ami "minden támadást elhárít". Őket (ha ez igaz), hogy lehet legyőzni (a "gyorsan mögé kerülök és a hátátba eresztek egy akkora támadást, hogy a Susanoo-t is áttöri" módszeren kívül)? Gondolkozik
3.Szegény Itachi. Már megint ő kapta az öngyilkos küldetést. (Ha jól értettem megszünteti az Edo Tensei-t = ő is eltávozik.) Kár, hogy az egyik (ha nem a) legtehetségesebb ninja ilyen szerepet kapott. (Bár ninja élet elvileg = alázat és önfeláldozás)
4. Lehet, hogy rossz logikai sor, de Bee < Kisame (el tudta volna kapni), és Kisame < 7. kapus Gai (na ez a része nem tetszik) = Gai azért "elég" erős.
Egyelőre ennyi. ikszdé Előre is köszi a válaszokat! bow
Ui.: Nem írnám le Zetsu(ka)t, remélem még találkozunk kétszínű Nyelvesít barátunkkal.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 08, 23:59:50 írta dtatar » Naplózva
Oldalak: 1 ... 658 659 [660] 661 662 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!