24 szep 22, 21:31:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 636 637 [638] 639 640 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473901 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #9555 Dátum: 11 nov 14, 09:00:35 »

Ez már nekem is átfutott régen az agymon hogy ő is megtudná idézni a kyuubit és nem is tartom hülyeségnek... Ráadásul az egyáltalán nem biztos amúgysem hogy meghalna ha kiszednék belőle a kyuubit mert kushina se halt bele csak ő már elég gyatra állapotban volt majd még a róka szépen ki is lyukasztotta minatoval együtt...
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #9556 Dátum: 11 nov 14, 10:35:14 »

Javítsatok ki ha tévedek, de igazat adok Narutonak, hogy próbálkozik a bombával! Ha jól rémlik akkor a bijuu bombát már láttuk pár résszel ezelőtt, mégpedig mikor naruto felvette a 4 farok formát Orochimaru ellen. Na meg persze az animéban is belekezdett a Pein harc során csak kapott egy kavicsot a kobakjára ugyebár. Vagyis lehetséges a teljes forma nélkül is! Itt kezdi el csinálni Orochimaru ellen
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9557 Dátum: 11 nov 14, 17:31:46 »

Pein ellen is elsütötte. Mákja volt, hogy lakatlan terület fele sült el. A fejezet maga jó volt. Viszont nekem valamiért nem adta azt az epic érzést, hogy elismerték a kagék. Lehet, hogy furcsán hangzik, de szerintem ő már erősebb náluk szóval, ha nem ismerik el őt ez a háború nélküle valószínűleg kudarccal végződött volna. Az valóban szép, hogy a kagek elismerték az erejét viszont be kell látniuk nélküle valószínűleg nem tudnák mind a két "madarát" feltartani. Bee ide vagy oda egyedül kevés lenne ellene. Más erős embert meg nem igen hiszem, hogy látunk elő bújni a haderő oldalára.
Kicsit későnek tartom ezt az elismerem, hogy erős vagy dolgot. Hiszen én is elismerem azt aki legyőzne engemxD
Na kicsit túl ragoztam. Azért összességében jó rész volt.
Várom, hogy Naruto legyen az első kage aki az egyesített shinobi világ élére áll és válik legendává mint aki valóban egyesítette a világot:)
Viszont Tobi azt mondta látni akarja harcolni Sasuket Narutoval... illetve, hogy biztosan összeereszti őket. Szal lehet Tobi jó fiú lesz és lelécel:D.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 14, 17:42:50 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #9558 Dátum: 11 nov 14, 19:51:19 »

A volt jinchuurikiket is Kabuto hozta vissza? Mert róluk csapatfotót nem láttunk. Csak Tobival... Van rá lehetőség hogy az saját idézés. Persze van egy rakat másik ember akit nem láttunk az elején. Csak ez is egy lehetőség.
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #9559 Dátum: 11 nov 14, 19:53:18 »

Persze egy egész manga arról szólt ahogy kabuto megtanítja tobinak az edo tenseit...Szerinted?Nevet
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #9560 Dátum: 11 nov 14, 19:58:11 »

A volt jinchuurikiket is Kabuto hozta vissza? Mert róluk csapatfotót nem láttunk. Csak Tobival... Van rá lehetőség hogy az saját idézés. Persze van egy rakat másik ember akit nem láttunk az elején. Csak ez is egy lehetőség.

A volt jinchuurikiket is Kabuto hozta vissza  kacsint

Csak azt nem értem, hogy Naruto és Bee hogyan győzhet 6db sharinganos rin'neganos jinchuriki + tobi ellen
mikor még Nagato-val is mennyit küszködtek pedig ott még Itachi is velük volt és Nagato teste nem volt éppenséggel "csúcsformában" .
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 14, 19:59:59 írta magicnkr » Naplózva
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #9561 Dátum: 11 nov 14, 20:04:56 »

Persze egy egész manga arról szólt ahogy kabuto megtanítja tobinak az edo tenseit...Szerinted?Nevet

Nem, ha ebből ezt szűrted le...
Viszont így már semeddig nem tartani neki, rinnengannal + sharingannal, és mint írtam ez csak egy lehetőség. Bocsi, hogy logikát próbálok keresni. Nevet

Szerk:
Az már a fullos Nagató volt miután elszívta Bee chakrája egy részét. Igazából akkor volt maxon.. egy testben az összes erő. Pont, hogy Itachi kellett hozzá, hogy elintézzék. Így persze igaz amit mondtál, hogy ez elég esélytelen.
Am. remek elmélet Naruto táv-táposítására: a klónokat tanítják mint mondjuk Hiraishin no Jutsu. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 14, 20:08:35 írta Razengan » Naplózva

Bence0206
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #9562 Dátum: 11 nov 14, 20:44:11 »

magicnkr  :

"Csak azt nem értem, hogy Naruto és Bee hogyan győzhet 6db sharinganos rin'neganos jinchuriki + tobi ellen
mikor még Nagato-val is mennyit küszködtek pedig ott még Itachi is velük volt és Nagato teste nem volt éppenséggel "csúcsformában" .  "


Azért azt vedd figyelembe , hogy Nagato egyrészt Edozombi volt, tehát olyan nincs hogy "a teste nem volt csúcsformában" , másrészt rendelkezett ugyanazokkal a képességekkel, mint a 6 Pein, sőt még 1 testben volt mindegyik ereje, tehát szerintem Nagato > 6 Pein együtt


Mondjuk az engem is érdekelne hogy hogy lesz a 6jinjuuricki + Tobi  vs Bee + Naruto .  Ha úgy nézzük hogy Naruto 1v1-ezik Tobival, abból se biztos hogy győztesen kerülne ki, de Bee biztos vesztene , tehát én itt még várok valamilyen erősitést Narutoéknál
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 14, 20:45:03 írta Bence0206 » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9563 Dátum: 11 nov 14, 20:54:14 »

Bee egy tökéletes jinhuriki(nem tudom hogy kell írni:S) aki a démon nélkül se gyenge + még ott van neki a samehade ami dob egy kicsit az erején én a helyetekbe nem becsülném le.
Naplózva
Cele713
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 10


« Válasz #9564 Dátum: 11 nov 14, 21:22:28 »

Nagyon jó rész volt, kíváncsi vagyok mit alkot majd Naruto Tobi ellen, de miért nem lesz ezen a héten  Hmm?
Naplózva




Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9565 Dátum: 11 nov 14, 22:34:48 »

Valaszom a Ki nyerne topicban talaljatopk bow
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #9566 Dátum: 11 nov 14, 23:00:36 »

Tobi arcát szinte biztos nem fogjuk látni teljes egészébe a kövi fejezetben. Mert ha még össze is törne a maszkja akkor is meglépne a Jikūkan Idō technikával a testekkel pedig harcolna Naruto ellen. Értelem szerűen a látótér vagy látó mező összekapcsolás -kinek hogy tetszik- itt is dominál tehát ezzel nincs baj. Én valami ilyesmire tippelek így este fele : P.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9567 Dátum: 11 nov 15, 18:10:27 »

Szerintetek Tsunade fog végre mutatni valami spéci ninjjutsut? Már elegem van, hogy mindig csak szétüt mindenkit. És nem hiszem, hogy csak taijutsuval harcol, mert mit csinálna mondjuk egy láva vagy egy akár egy szél elemű támadás ellen.
Naplózva
NaruTomi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #9568 Dátum: 11 nov 15, 18:20:32 »

No szép napot/estét, kinek hogy tetszik!:P

Elsősorban: Kérdezték itt néhányan, miért nem lesz Manga a héten. Erre elég sok ésszerű magyarázat van. Ahogy olvastam, valaki említette, hogy születésnapja van vele együtt Kishinek is, és mivel feltételezem, hogy egy héttel előre dolgozik, így most jórészt a szülinapjára való tekintettel tart szünetet. Azonban ha az infó téves, én akkor is elnézem neki, ha belegondoltok, nem könnyű hétről hétre előrukkolni valami újjal, és ütőssel.

Másodszor pedig: Ahogy Dani is említette, túlságosan is régóta áll fenn a Tobi-rejtély, hogy egy ilyen "egyszerű" fejeléses jelenettel hulljon le a lepel Tobi valódi kilétéről. Van egy olyan sejtésem, hogy miután a maszk megreped/eltörik, Tobi háttérbe vonul, és kilétét rejtegetve a színfalak mögül fogja irányítani a 6 "exét". Itt teszem közzé az esélylatolgatáshoz tartozó részt is (remélem nem gond), de nem értem, miért becsülitek le Naruto-t és Bee-t. A Nagato elleni harcnál még úgymond "friss" volt számára az új erő, mostanra pedig már a háborúnak köszönhetően jóval tapasztaltabb lett. Mindemellett ha emlékeztek, Nagato irányította a 6 Peint, nem rendelkeztek saját tudattal. (Nem volt szerencsénk megismerni őket részletesen, de azt hiszem bátran mondhatom, maguktól nem harcolnának a régi bajtársaik ellen.) Ergo, a 6 testőr is az irányítása alatt áll folyamatosan, és azt hiszem mivel még nincs ebben tapasztalata, nem lesz neki olyan könnyű irányítani őket, nem hogy még saját magát is bevesse...

További minden jót!:)
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9569 Dátum: 11 nov 16, 18:31:37 »

Akkor most a 6 tobi bábúnak ugyanúgy szét van osztva a rinengan ereje mint a paineknél volt? Ez nekem nem nagyon tiszta. A másik meg, hogy az h mindegyiknek van sharinganja és önálló tudatuk van az miért jó?Nevet mert csak az uchihák tudják a sharingant ösztöni szinten használni. Kakashinak és Danzounak is sok év kellett ahoz, hogy tudja használni. Na most beléjük kb 2 napja lett beletéve. Nem érzem azt, hogy tökéletesen tudnák használni ennek az erejét. Ha meg tudatuk önálló, de közben Tobi bábúi ez kissé ellentmondásos.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 636 637 [638] 639 640 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!