24 szep 21, 08:32:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471120 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8625 Dátum: 11 okt 12, 13:17:34 »

Azért ez egy NAGYON dúrva bukta Tobinak. Ha ezt Sasuke megtudja, akkor bizony oda minden hitelessége, és elveszíti a kis háziállatát. Amúgy én kb mióta kiderült, hogy "tobi = Madara" mondtam, hogy valami sántít és mióta kabútó befenyítette a "nem mondom el senkinek" szöveggel, azóta teljesen biztos voltam benne. Arra vonatkozólag, hogy szerintem ki ő, azt elolvashatjátok a spoiler megbeszélések közt is de beírom ide is.

-To =tíz
-bi =bijuuk farokszámának jelölőszava

Tobi = 10farkú. Igen az animében is volt vele poénkodás, de szerintem beletrafáltak. Ugyan ha nem is a teste de az elméje szerintem a 10farkúé. Erre a legjobb bizonyíték az, hogy pontosan ismeri a SOSP halálának körülményeit amiről csak a bölcs és a két fia illetve a bölcsben raboskodó 10farkú tudhatott(amikor madara vagy izuna még gondolat se volt). Szerintem valahogy elérte, hogy képes legyen időnként testet váltani amikor az aktuális teste elöregedett. A Bijuukat a chakrája miatt gyűjti, a rinnegan pedig azért kell neki, hogy visszahozzhassa az elzárt testét a holdból, és összeillessze magát és "teljessé váljon"(tobi mondta ezt szó szerint így Kakashinak), erre kellhet neki a rinne tensei ami miatt ugye annó sírt, hogy idézem: "Nagatonak rám kellett volna ezt használnia". Nem mellesleg Tobi jelenlegi szemeinek a fúziója a 10farkú szemének adja ki a mintáját. Elég sok véletlen egybeesés nem?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Naplózva

picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8626 Dátum: 11 okt 12, 13:18:34 »

picassopeter te miről beszélsz? sima sharingan van a szemébe.. de ez nem jelenti hogy nincs FMS.. simánt átvált, mint Itachi vagy Sasuke sharinganról- MS-re.. Attol h van FMS-e a sima sharingant is tudja használni, nem azt jelenti, hogy FMS-az alap és azzal fog aludni kelni.

ha jól tudom EMS nem olxas valami ami kikapcsolható....
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 13:20:18 írta picassopeter » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8627 Dátum: 11 okt 12, 13:21:20 »

Még is honnan tudod?? ez egy baromság. Mutasd a forrást... A sharingan egy technika. Ahogy az MS is egy technika. Mind Kakashi mind Itachi mind Sasuke váltogatták. Na most az EMS-ről SEMMIT nem tudunk, de hasonlóan működhet...

hacsak nem.. Max azt tudom elképzelni, hogy kevered a szezont a fazonnal.. mert az azért örök MS sharingan, mert nem okoz vakságot, és nem azért mert nem lehet kikapcsolni.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8628 Dátum: 11 okt 12, 13:25:46 »

Nagyon várom a kövi részt,végre kiderül mi is uchiha madara igazi ereje Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8629 Dátum: 11 okt 12, 13:26:05 »

hacsak nem.. Max azt tudom elképzelni, hogy kevered a szezont a fazonnal.. mert az azért örök MS sharingan, mert nem okoz vakságot, és nem azért mert nem lehet kikapcsolni.

A vicces az, hogy ezt sem tudjuk bizonyítani Nevet, ugyanis ahogy mondtad, nem tudunk róla semmit Nevet
BÁÁÁÁÁÁÁR az, hogy Madara épp ott áll sima sharingannal, elég jó bizonyítéknak néz ki Nevet
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8630 Dátum: 11 okt 12, 13:27:53 »

Hát,nagyon remélem hogy madarának lessz ems-e,mert akkor igazán brutál Ördögi
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #8631 Dátum: 11 okt 12, 13:31:18 »

Ajjaj!! Lesz itt Madara vs Naruto :DD  . Amúgy Picassopeter Tobinak már nem hogy sharinganja van, de ott van már a rinnegan is. És szerintem Tobi Madara testvére Nevet   Mondtam én még régebben, hogy túl sokat mondogatja, hogy Ő Madara, és már ezért is tudtam, hogy nem az Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 13:32:28 írta Chob » Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8632 Dátum: 11 okt 12, 13:34:35 »

Nah elolvastam a fejezetet, ....és csalódott vagyok.
A koporsón kívüli dolgok most mellékesek, Naruto megérkezett mindenhova, láttuk Kakashiékat és a Mizukagét stb...

Bár nagyon nem akartam, sőt szinte kívántam hogy ne ő legyen a koporsóban de végül mégis igaz: Uchiha Madara.
Félre értés ne essék, jónak és ötletesnek tarottam hogy ő legyen az ütőkártya + így még jobban homályosítva lett Tobi karaktere.De !!...
 A kivitelezéssel van a legnagyobb baj! Ha Kishi télleg úgy gondolta hogy ezzel a megoldással  meg fog lepni, ahogy azt már sokszor megtette, akkor ezt most nagyon elszúta! A 490 fejezetben lett bemutatva a koporsós  jelenet, annyi idő eltelt, hogy azóta minden egyes olvasónak átfuthattot az agyán ez a lehetőség.
A mai fejezet akkor lett volna igazán ütős és iszonyat nagy fordulat, ha nem mutatja meg Kabuto a koposót Tobinak, (így nem lessz előre lelőve a dolog!!) és most meg táthatnánk a szánkat meglepetéstől !! Nah egy ilyen nagyszerű fordulat lehetőségét szalasztotta el most Kishi!! Az alapötlet remek, a megvalósítás pedig pocsék.....

Ettől függetlenül mostmár télleg rengeteg érdekes rejtély van Tobi körül,remélem ez már el lett tervezve valahogy.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 20:03:29 írta mateee-kun » Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8633 Dátum: 11 okt 12, 13:37:42 »

1 angol forumon olvastam, de lehet hogy csak mese, pontosan arra felépítve amit te is mondasz hogy nem okoz vakságot.Ha így van akkor bocsesz...

Ok, tobi nem Madara és ez a lényeg, de ha így van akkor a most életre keltett Madara ellen nem sok esélye lesz még Narutónak sem, egyedül Sasuke vagy Itachi az aki képes lehet tenni ellen valami a Susanoojuk-nak köszönhetően. Tobi meg most porba lesz alázva! Van sharinganja meg Nagato egyik szeme. És? Madara, sasuke, és Itachi ellen nem lesz esélye mégha egyenként is szállna szembe velük.Mi lesz ha ezek rájönnek hogy aki az egész ninja háborút kirobbantotta az ő klánjukat használta fel arra hogy megkapja a világot és az abszolút hatalmat? Tutira be fogják zúzni a tagot rendesen.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 13:43:20 írta picassopeter » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8634 Dátum: 11 okt 12, 13:45:54 »

Szerintem ez a koporsós, dolog pont ugyan azon az alapelven működik mint Tobi, van egy mézesmadzag ami ez esetben az a lehetőség volt, hogy az utolsó koporsólakó, Madara, ugyanez a helyzet Tobi esetében. Az a trükk, hogy bár a megoldás egyértelmű, mégis az emberek szeretnek fantáziálni más lehetőségekről is, és pont ez az amit zseniálisan csinál Kishimoto. Ad egy szervát és várja, hogy az olvasók, hogyan veszik le azt, és amikor már elég nagy a káosz megmutatja, hogyan kell elkapni azt a bizonyos szervát pontosan.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 13:47:20 írta Exkirion » Naplózva

hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #8635 Dátum: 11 okt 12, 13:51:28 »

Tobi lehetne Sasuke apja is. A visszaemlékezésen, amikor Tobi betámadta a Negyediket és Narutoót a "Sasuke szülők" sehol sem voltak. Van egy olyan érzésem, hogy ez a szál még majd előkerül.

Kíváncsi vagyok, hogy az a bizonyos uchia összeesküvés, mekkora kaliberű volt, és esetleg nem e annak a megvalósulását látjuk. Mindig furcsa volt, hogy egy olyan falu, mint Konoha hogyan járulhatott hozzá saját klánja kiirtásához.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 13:56:10 írta hamilton » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8636 Dátum: 11 okt 12, 13:55:22 »

Azzal csak az a gond, hogy mát láttuk Tobi arcát oldalról több irányból, és egy kicsit szemből is, és mindennek tűnik csak öregnek nem. Ha saccolnom kéne kb olyan idős lehet mint Itachi vagy Kakashi. Sasuke szüleit pedig láttuk holtan Itachi tsukoyomijában.

Akármilyen vicces, de jelenleg az Obito teória tartja magát a legjobban Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 13:57:05 írta Exkirion » Naplózva

RIP
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #8637 Dátum: 11 okt 12, 14:04:19 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/7

itt nem aktív az EMS sőt még a saringan se.
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #8638 Dátum: 11 okt 12, 14:04:48 »

Végre nem madarázzák már le tobit! Annyira vártam már ezt a fejezetet! Hála Muu-nak kiderült ki tobi Nevet Muu a legjobb Kúl Ha belegondoltok csak a kagekat muu és madarat is muu idézte meg Gondolkozik és nem mondjuk mangetsu vagy nagato(mondjuk ideje se lett volna rá) Végig lehetett tudni hogy tobi nem madara de ezt már írtam is azt hiszem valahol. Minden mondatba 2x beleszőtte hogy ő uchiha madara nekem már akkor kilógott a lóláb, de szerintem a forumozók 60% is.
Azért kishi a kardforgatgókat ne nagyon zárja már így le Ohh My God Megjön naruto azt az összesnek vége ? Több kardforgatót akarok Figyelmeztetés Ez nekem így nagyon satnya!

És tudtommal a Ju jelenti a tizet nem? Mert ugye Juu-bijuu. (Nekem tobira az egyik japán manga szótár viccet félretéve azt adta ki hogy idézem "építőmunkás" Szomorú
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8639 Dátum: 11 okt 12, 14:05:13 »

Lám lám nekem is igazam lett a külsőt illetően... ahogy be lett mutatva hoszú hajjal madara, olyan most is.Régóta tudom h a mangában nem véletlenül ábrázolják tobit rövid hajjal, madarát meg hosszúval...Nevet amúgy ha ez 1 klón narutotól, búcszhat tőlle, mert ezt tuti kiüti madara.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!