24 szep 23, 14:17:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475192 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2385 Dátum: 10 jún 01, 13:32:54 »

Jogos, Dante.  Nevet

Mit "kilencedezek", ötödöt akartam írni. Valahogy ezt írtam az első sorban, a többit meg abból másoltam. Na, akkor helyesen:
Kyuubi -egy ötöd
hachabii és ichibii -egy ötöd
nibii és shichibii-egy ötöd
rokubii és sanbii -egy ötöd
yonbii és gonbii -egy ötöd
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2386 Dátum: 10 jún 01, 14:15:07 »

Ezt már a Szereplők > Bijuu és Jinchuuriki témájába illene inkább, úgyhogy ott folytassátok.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2387 Dátum: 10 jún 01, 18:40:11 »

én azt nem értem, hogyha csak a yangot zárta el akkor a jing az ami néha-néha előtőr? És hogy most akkor hogy kinyitotta a pecsétet most akkor csak a yangot nyitotta ki és akkor egyesül a ying-el és megszületik a kjubi?  Vagy csak én vagyok túl láma?
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #2388 Dátum: 10 jún 01, 19:45:50 »

Hülyeséget beszéltek Nevet szóval Ying és Yang, arra érti hogy az ereje ying részét zárta bele hogy az ereje pozitív részét tudja használni... az egész Kyuubi ereje benne van(Kyuubi-tól mindenestől) de csak a jó részét képes felhasználni ezt úgy kell értelmezni nem hogy csak 1 fél Kyuubi van benne...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2389 Dátum: 10 jún 01, 20:00:10 »

okké, de most akkor amikor kinyitotta, akkor csak a jó részét nyitotta meg ezek szerint? okké, már kicsit világosabb, köszönöm^^
Naplózva
szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #2390 Dátum: 10 jún 01, 21:23:43 »

Hmm azon gondolkodtam, hogy csak akkor születhetne ujjá a kyuubi, hogy ha naruto chakrája 0-án van és semmi akarat ereje nincs h megállítsa a rókát ... így h kinyitotta a ketrecet még megpróbálja mind a saját magába vetett hitével és a meglévő chakrájával vissza fogni és uralma alá vonni a rókát ... szerintem  ... a lényeg, hogy érdekes harcnak vagy minek is nevezzem ezt ... idomításnak nézünk elébe Nevet
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2391 Dátum: 10 jún 01, 21:48:56 »

az biztos. Érdekesnek és hosszúnak. De most végre legalább nem Szöcske vagdalkozik, már nagyon untam.
De azért Bee bácsi is segíteni fog Narutonak, így felmerül a kérdés, hogy neki is segített e valaki. És a másik, hogy ha sikerül akkor Naruto is kedélyesen fog cseverészni a rókájával és ő is fel tudja majd venni a kjuni alakját? Csak mert ha igen akkor Szöcske el lesz kaszálvaXD
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2392 Dátum: 10 jún 01, 22:05:15 »

- Lehet hogy valaki segített neki, én a 3. Raikagét tartom a legvalószínűbbnek (ő meg tudta fékezni a Hachibit, ha elszabadult).

- Igen, én legalábbis remélem. Meg sok egyebet is  Nevet

A kaszálás nem olyan biztos, elvégre semmit sem tudunk az Örök Mangekyo Sharingan erejéről. Elvileg egy teljesen új szemtechnika.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2393 Dátum: 10 jún 02, 10:03:54 »

szerintem egy Tsukoyomitól még a Kyubbi alakos Naruto is megfeküdne Mosolyog
bár ez nem a ki nyerne topik úgyhogy ez OFF...

A Kyuubisrészről meg annyit hogy remélem nem nyújtják el angyon...egy 4-5 fejezet alatt jó lenne ha befejeznék...Mosolyog
már énis untam hogy egy időben átlehetett volna a címet írni Uchiha Shippuudenre xD
Naplózva

datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2394 Dátum: 10 jún 02, 10:21:56 »

szerintem itt fog szerepet jatszani itachi fele ajandek... de csak egy gondolat...
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2395 Dátum: 10 jún 02, 10:35:39 »

Szerintem pedig kizárt, de ez is csak egy gondolat.

Ha Bee tanácsokkal való segítségére gondolok, akkor nyilván a Raikage volt az, aki mindig ellátta tanácsokkal az éppen aktuális Jinchuuriki-t. Viszont ha arra gondolok, hogy Bee a Hachibi-val is segít, akkor már kicsit bonyolultabb a kérdés, hiszen úgy elvileg a Raikage nem tudott, lehet a Niibi és a Hachibi Jinchuuriki-je felváltva segítette a másikat. Nevet

Azt meg ne kezdjük már el, hogy a jelenleg ismeretlen erejű Sasuke egyből el lesz kaszálva. Most majdnem annyira nem ismerjük az erejét, mint Tobi-nak.

Én remélem, hogy jól elhúzzák ezt a Kyuubi-s fejezetet, sok lehetőség van ebben a részben, és ha beszélgetésre kerül a sor, akkor sok dolgot megtudhatunk Tobi-ról, de akár a Minato-val való harcáról is beszélhet a Foxy, szóval reményeim szerint ezek tartalmas fejezetek lesznek.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2396 Dátum: 10 jún 02, 10:39:12 »

szvsz csak azután fog beszélni bármiről is a róka miután Naruto spanja lesz Nevet
és most hogy ebbe így kicsit belegondoltam még inkább szeretném hogy viszonylag gyorsan végezzenek(persze ne annyira gyorsan,mert a harc is érdekel:))

szerintem még a régi Sasuke is problémás lenne az MS technikái miatt...ezekre leszek kíváncsi...ezek ellen mit hoz össze Naru...meg persze a Kabuto-Tobi fejlemények is érdekelnének:)

szerk.:
meg olvastam az egyik interjút a naruto kunon,miszerint SPOILERaz akatsukiban az egyik hokage testvére is fel fog tűnni...arra gondoltam hogy akár még ő is lehetne Tobi...

vagy ha így se lehet itt Spoilerezni,akk elnézést kérek,megkérném az egyik modit,vagy admint hogy törölje ezt a részt^^
köszi,és ezesetben bocsi.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 10:41:56 írta Mistich » Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2397 Dátum: 10 jún 02, 10:53:30 »

szrintem is csak akkor fognak beszélgetni miután köhömm..'kibékültek'. Viszont az tényleg hasznos lenne, mert akkor ha összedolgoznának talán Madarát/Sasukét is elkaphatják. Mert az oké, hogy az Ucihák tudják irányítani a kjubit, de a kjubit és Narutot együtt, egyszerre is?
Itachi 'ajándéka' meg alighanem valami olyasmi lesz ami megfékezi Szöcskét. Mert kedvenc okos bátyusunk biztos gondolt arra is, hogy mi van ha Madarának mégis sikerült elhülyíteni mégjobban Sasut, és a Narutonak adott valami a B terv. Tippre azt mondanám, hogy mostantól rajta nem fog fogni a sharingan. Bár lehet az meg túl táp lenne..hmmm
Naplózva
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #2398 Dátum: 10 jún 02, 11:16:58 »

Mert az oké, hogy az Ucihák tudják irányítani a kjubit, de a kjubit és Narutot együtt, egyszerre is?

Ez így nem teljesen pontos. Azt tudjuk, hogy Uchiha Madara valamilyen módszerrel teljesen irányítani tudta.
Lásd: Manga 458/3
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
aignac
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #2399 Dátum: 10 jún 02, 13:43:39 »

Ha jól tudom a szemével tudta írányítani méghozzá gen jutsuval! És mivel tudjuk, hogy ha naruto és kyubi összedolgozik akkor nem hat rájuk az ilyen technika ezért nem kell emiatt agódni.

Azért Saske új szemére kiváncsi lennék már, ikszdé gondolom máskép néz majd ki.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 13:45:25 írta aignac » Naplózva

Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!