24 okt 08, 21:16:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2489878 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #795 Dátum: 10 jan 21, 11:26:47 »

Vagy van neki még othon tartalék szemek:D
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #796 Dátum: 10 jan 21, 12:09:18 »

Ööö... nem négyet?  Mosolyog

MoonTiger,
lehet, egy fight alatt ennyi a kapacitás, de azért az  elég durva lenne, ámbaár nem meglepő, ha vhonnan tudna rejtett tartalékot felszabadítani.

Tény, hogy a leggyengébb a 3 közül, viszont vele van egy kis csapat, és engem az jobban érdekelne, hogy mégis hogyan tervezték a vad befogását... Remélem hogy a két vörösszeműnek most már végére jár a chakra kapacitása, és a nagyapó közbelép vmiért, mert valahogy ki kell hogy derüljön az igazság Danzouról. És akkor már jöhet a habra koktélcserkónak , hogy Sai nyelvén megtörik a pecsét.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Hiei
Vendég
« Válasz #797 Dátum: 10 jan 21, 15:05:54 »

Negyedik pecsétje se tört meg miután meghalt.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #798 Dátum: 10 jan 21, 15:08:21 »

A szemek nem nyílnak már ki, pont ez a technika lényege, aki használja megvakul vagy mi....
Naplózva
undybundy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27



« Válasz #799 Dátum: 10 jan 21, 15:14:14 »

Miért bántjátok Sakurát? Mosolyog  Régen mekkora ribi volt,most már nem akkora,és ahogy Manson írta,csak tapasztalathiány miatt veszítene...
Hát,ez a rész ütős volt Mosolyog A genjutsura mérget veszek... de ha már az uolsó kép... lehet,hogy én akartam,hogy jobban szúrják át,de Szöcsin nem létfontosságú helyen megy át Danzou fegyvere,míg Danzounak a háta közepén jött ki a kard... Gondolkozik
Naplózva

Lehet,hogy csak egy ember vagy a világon,de valakinek te magad jelented a világot.
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #800 Dátum: 10 jan 21, 15:24:42 »

Nana Danzou amikor elkapta Szaszkét a pecséttel feloldotta az Izanagit direkt, hogy ne pazarolja a szemeket és azért belátható(szerintem bárki ezt tenné), hogy inkább a sharinganokat dobja ki mint az életét ebből is látszik, hogy nem becsüli le Sasukét. Izanagi nélkül legalább annyiszor megmurdalt volna ahányszor Sasukét megmentették eddig Nevet.

ui: Mekkora lenne ha a vállán lévő arcnak is 2 sharinganja lenne Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 21, 15:25:35 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
undybundy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27



« Válasz #801 Dátum: 10 jan 21, 15:50:01 »

Mindjárt nyelve is:D
Nemazért,de Danzou még nem használta azt a Sharingant,ami a szemében van! Hmm?
Naplózva

Lehet,hogy csak egy ember vagy a világon,de valakinek te magad jelented a világot.
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #802 Dátum: 10 jan 21, 15:53:54 »

Ez is igaz...és biztos vagyok benne, hogy az is rejt még számunkra meglepetést Mosolyog
Engem most nem zavar, hogy Sasukét és Danzout mutatják...inkább, mint, hogy Naruto szenvedését lássuk...engem max. még Kisame érdekel, hogy mi is van most vele...
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #803 Dátum: 10 jan 21, 16:12:59 »

Mi lenne? Ha levágják a fejed szerintem nem élsz utána Nevet
Naplózva

hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #804 Dátum: 10 jan 21, 17:02:01 »

Letisztánk akkor mit takar az Izangi pontosan?
Többen mást értenek alatta.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #805 Dátum: 10 jan 21, 17:13:33 »

"Letisztáznánk", feltételes módban, mert senki nem tudja pontosan. De "letisztáznánk", próbálkozunk vele.  Találgatunk, próbáljuk értelmezni az eseményeket, és rájönni, mi is lesz/ mi ez az egész.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 21, 17:14:28 írta STM » Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #806 Dátum: 10 jan 21, 17:34:26 »

Izanagi, az angol manga alapján annyit tud, hogy rövid időre képes a használó bármilyen számára előnytelen eseményt álommá, valótlanná tenni, és eközben saját számára előnyös tetteit valóra váltani.Magyarul valóságból genjutsut, genjutsuból valóságot tud csinálni, de csak rövid ideig. A használó szeme megvakul a használat után.

A sharinganból szerintem van még tartalékban Danzounak egy pár darab, a gyökér rejtekhelyén, és ne feledjük, ha Orochimaru tudta klónozni az elsőt, akkor akár Uchihákat, vagy sharinganokat is lehetséges klónozni.

Karin azt számolja, hogy egy sharingannal meddig lehet fenntartani az izanagit,
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 21, 17:36:24 írta Zoll-sama » Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #807 Dátum: 10 jan 21, 17:39:14 »

Jó, ezt benéztem, nem csekkoltam az angol verziót, csak még a rawot futottam át.  smirksweat
De a klónozás szerintem túlzás.. élő csecsemők testébe ültette valahogy a dns-ét, nem petesejtekbe.. mondjuk részlet kérdés, szerintem is elképzelehtő akár a sharingan tenyésztés.. de azt kétlem, hogy Kishi meg is valósítja ezt.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #808 Dátum: 10 jan 21, 17:49:56 »

Az Izanagi sulyos technika, de akkor ezt jelenti nem, h sima sharingannal is lehet használni...

Mi lenne akkor, h ha amit fent irtam korrekt, és FMS el kiküszöbölhető lenne ez a probléma is. Akkor a puszta sharingan, szinte használótól függetlenül felér egy Bijuuval...

A klónozás szerintem is tulzás, de valamit nem értek. Asszem 60 gyerekbe ültette bele Oro az első DNS ét, amiből 1 maradt meg. Mikor volt ideje foglalkoznia danzouval, ha egyáltalán ő csinálta (lehet h madara csak tippelt, bár nem valószinü)? Danzou idősebb mint ő, és mivel egy gyökér, ezért simám ellophatta ezeket a kutatási anyagokat.

És ujra felteszem a kérdést, ha van Izanagi, akkor lehet majd a jövőben egy Izanami is?
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 21, 17:56:20 írta Renningan » Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #809 Dátum: 10 jan 21, 18:31:56 »

Hehh... mindennek megvan a maga továbbfejlesztett változata, ennek miért ne lehetne. És Oronak volt ideje, Danzounak meg készlete a kísérletekhez...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!