24 szep 20, 10:46:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja  (Megtekintve 160924 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #345 Dátum: 11 dec 04, 22:42:51 »

Chakra sama az nemigen henge nő jutsu, inkább a sejt regeneráció, mikor elfogy a chakrája a sejt frissítés leáll és bumm ott a banya.
válaszom a hármas topicjában találod, nem akartam ide offolni vele!
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #346 Dátum: 11 dec 06, 15:20:59 »

Qwert90
Ez szerintem ott off ezért itt linkelem be.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/462/13
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #347 Dátum: 11 dec 06, 15:33:43 »

Idézet
Amúgy kishimotoból azt is kinézem, hogy rinneganon túl is van még nagyobb szem hisz most mondtátok, hogy rikodou sennin fiának se rinnegan se sharingan szóval lehet ha rinneganon valaki túllép akkor megkapja rikodou sennin fiának a szemét vagy valami hasonlót.

Az biztos hogy a fiai közül egyiknek sem lehetett komolyabb szemtechnikája mint az apjuknak. Putir linkelte a fejezetet, amelyben ott áll, hogy a Sennin szemeivel született. Felette ott a Sennin akinek Rinneganja van. Ezek alapján szerintem egyértelmű hogy Rinneganja volt az idősebbnek, ami az idők alatt (a vérvonal hígulása miatt) visszafejlődött Sharinganná.

Narutonak nem lesz Rinneganja, mert nincs semmilyen szemtechnikája. Azt pedig kizártnak tartom, hogy beültetnek neki egy pár Sharingant vagy Rinnegant.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 06, 15:35:06 írta CsukiIce » Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #348 Dátum: 11 dec 06, 15:42:08 »

Én szerintem sincs semmi a rinnegan fölött ,de lehetséges hogy van. Ügyebár rikodou sennin se érhetett el mindent és a    leszármazotjai génjeibe attól még ott lehet az erő hogy felélessze. Vagy ő is felélesztette csak azt nem mutatták.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #349 Dátum: 11 dec 06, 18:25:20 »

Amúgy rikodou-sennin-nek simán rinneganja volt mint nagatonak csak magasabb fokon bírta használni vagy pedig ugyan olyan volt mint madarának, hogy ő is bírt váltogatni fms-rinnegan között? (Lehet ő úgy érte el az fms-t hogy nem kellett elvennie másnak a szemét hanem csak úgy simán hisz ő volt a nagy rikodou, és lehet, hogy akkor bírt változtatni? Vagy pedig sima Rinnegan? Vagy pedig sharingan is meg rinnegan is volt a szeme és így megkaptunk egy olyan szemet ami rinneganhoz jobban hasonlított mint sharinganhoz?) Mert ha rikodounak csak rinneganja volt akkor madara még őt is túlszárnyalhatja vagy sasuke ha megszerzi mind a hat útat mert úgy szerintem ütösebb a rinnegan ha közben mangekyou sharingan képességeket is bírja és mikor milyen kedve van váltogat a két szem között.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #350 Dátum: 11 dec 06, 18:28:37 »

Miért is? Attól még hogy, a Sennin ekkora hatalomra tett szert, nem jelentette, hogy kockázat nélkül tudta azt használni. Tobi meséjére alapozva, nem csak abból állt a dolog, hogy magába zárja aztán teremtget össze-vissza. Inkább az a valószínűbb, hogy ő is veszélynek volt kitéve, akárcsak naruto, valahányszor a Jubi erejéhez fordult. Nem mellesleg a pecsét egyben tartása sem lehetett egy egyszerű dolog. Azt sem szabad elfelejteni, hogy a Jubi miatt tett szert isteni hatalomra, és ekkora hatalom a minimum a Jubi fékentartásához. Nem véletelnül vadássza Tobi az utakat.

És most az Idősebb Fiú. A Ő chakra állományát, a Sennin és a Jubi c. elegye alkotta. Ezen nincs mit vitatni. Ergó, őt nem kötötték szabályok, és korlátok mint az apját. Az elegy azt jelenti, hogy egyidőben és egyformán volt jelen benne mind a Jubi és a Sennin hatalma, ami az apjánál csak akkor volt lehetséges, ha vegyíti az ő saját chakráját a Jubiéval, ami veszély rá nézve. (példa rá naruto).

Most az I. F. szeme: Miért nem állhat semmi a Rinnegan fölött? Nézd meg azt a szemet. Miért ne lehetne az erősebb, mint az eredeti Rinnegan?

Örök törvény, hogy a következő generáció felülmúlja az előzőt. Ez a Senninre is igaz, és csak egy valaki létezett aki erősebb lehetett nála.

Ez volt az Uchihák Őse.


Csak egy elképzelés, de mégis ez a legvalószínűbb. És Tobi csak 1 dologban nem hazudott, abban hogy léteztek.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #351 Dátum: 11 dec 06, 18:50:49 »

Idézet
Az elegy azt jelenti, hogy egyidőben és egyformán volt jelen benne mind a Jubi és a Sennin hatalma, ami az apjánál csak akkor volt lehetséges, ha vegyíti az ő saját chakráját a Jubiéval, ami veszély rá nézve. (példa rá naruto).

Így érthető, hogy sasuke anélkül is fejlődik, hogy edzene elég neki csak a bosszúra gondolni meg stb. és a chakrája sokakl erősebb és ridegebb lesz (lsd. amikor a szamurájok rámennek akkor is gonoszabb lett és a chakrája is megváltozott amikor karin mondta meg amikor rátámadtak a kagek meg a kísérői akkor is elszállt az agya és karin mondta, hogy ridegebb és erősebb a chakrája mint volt) Ez szerintem a juuby miatt lehet hisz uchihák őse az sasukenak a távoli valakije és uchihák ősébe mind a kettő chakra jelen volt (juuby,rikodou sennin) ez nem azt jelenti, hogy senjuéba nem, de az szerintem inkább rikodouból többet örökölt mint juubyból és ez megmagyarázná, hogy uchihák miért olyan elveteműltek és, hogy sasuke miért lesz erősebb amikor gonoszabb lesz, és megmagyarázná, hogy naruto meg a hashirama meg a többi miért nyugodtabb és, hogy miért van bennük akkora akaraterő.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #352 Dátum: 11 dec 08, 07:53:39 »

Amúgy látta már valaki a juubi szemét, ha van valami ami a rinnegan fölött áll, akkor az lesz az.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #353 Dátum: 11 dec 23, 13:00:33 »

  ö... az idősebb fiúben már miért lenne jelen a juubi chakrája? az nem egy öröklődő dolog. Ha most Naruto csinálna egy gyereket, abban meg lenne egy gyerek-kyuubi, vagy mi? ikszdé Nevetséges. Ja, és ilyen a juubi szeme: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/14 bár lehet, hogy csak rikudoé tükröződik vagy nem tudom, hogy mondják ezt. A kyuubinak meg mandának is sharinganja volt, amikor irányították.

  Am csak nekem tűnt fel, hogy Rikudounak mintha szarvai lennének? oké, magában mindenkinek így áll a haja, de azért ez még Peinénél is súlyosabb. xD lehet, hogy ő is egy 'megtestesült bijuu', mint Kisame. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/13  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/15

És itt elmondta a kőtábla tartalmát, erre azért hívom fel külön a figyelmet, mertnemrég olvastam olyan hsz-eket, hogy 'remélem kiderül, mi van ráírva!'. Hát a Juubis sztori.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #354 Dátum: 11 dec 23, 18:42:50 »

Narutónak is szarvszerű lesz két hajtincse, amikor a Lámpás Üzemmódot használja: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/505/10
Szerintem azok Rokodou esetében sem igazi szarvak, csak a haja. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #355 Dátum: 11 dec 23, 19:20:46 »

akk ez lehet a bijuu-használattal jár együtt... akkor gondolom a senninek is hasonló pecsétje volt, vagy neki is volt valami chakra-módja. esetleg taft-ot használt. ^^ am én örülnék egy kicsit több információnak róla, mármint Rikudouról.  ja, és az előső hsz-emhez még hozzátenném, hogy a jubbi szeménak a színe rinnegan-lila, és nem sharingan-vörös.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #356 Dátum: 11 dec 23, 19:23:11 »

És ha szabad megtudnom ezt te honnan tudod?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #357 Dátum: 11 dec 23, 19:25:19 »

És mit számít? Az animések nem értenek hozzá, és igazából tök mindegy.
A bijuu-chakra meg ahhoz képest, hogy elvilegg ninc hatással a hordozó utódaira, szép kis bajszokat csinált Narcsinak is.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #358 Dátum: 11 dec 23, 20:34:09 »

Kishimoto M. senseitől kitelik, hogy azoknak a bajszoknak még lesz története. kacsint Pont mint Naruto narancs szerelésének (Vérvörös Habareno + Konoha Sárga Villanása = Konoha Narancs Hokagéja).
Másrészt meg azok már az 1. fejezettől ott virítanak a pofikáján, sz'al lehet, soha egy szó sem fog róluk esni. ^^"
De az sincs kizárva, hogy a Minatótól való megkülönböztetés végett kapta (mint Shikaku a sebhelyeket, mert azok nélkül pont úgy néz ki, mint Shikamaru Nevet).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #359 Dátum: 11 dec 23, 21:19:42 »

Mikor haku ellen harcolt akkor azok a bajszok felszakadtak, és ez a bijuu palástnál is úgy volt.
Eat szépen megfogalmaztam. ikszdé
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!