24 szep 23, 05:23:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fanfiction  (Megtekintve 71083 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #150 Dátum: 08 márc 13, 19:39:44 »

Így is késtem oroszról pár percet Pirul :'X
Na de akkor a link: Kokoro no Hi és a 8. fejezeté.
És nagyon szépen köszönöm, Shiro Nevet Igazán örülök, ha tetszett^^
Animálni? Hát... arról már lekéstem... :'X De nagyon jólesett a megjegyzésed, köszönöm szépen Pirul
Naplózva

gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #151 Dátum: 08 márc 13, 20:34:32 »

Jaj, de jó Arvael, bár még csak az első 3at olvastam, de legalább nem kell azon aggódnom, h nem lesz mit olvasnom xD
(Grat a név választáshoz naruto a halál istene, de egy nem tom, hogy honnan lehet letölteni, kettő ez itt off...  :/)
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #152 Dátum: 08 márc 13, 21:32:07 »

http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=6177&chapter=1

Kész,a fanfictionom prologusa. Nem sok minden van benne, csak, hogy miről fog szolni, meg egy manga részlet, de nem értem miért ilyen kötsög az AFS.
Miért rakja be állandóan, azt a hüly r meg r11 betüt?
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #153 Dátum: 08 márc 13, 21:36:05 »

Figyelemmel fogom kísérni a fanficet Haku, és sok sikert hozzá! Nevet
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #154 Dátum: 08 márc 13, 21:51:49 »

Köszi szépnen. Mondjuk, nem tudom hányan kiváncsiak a perverz szenszely történetére ikszdé
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #155 Dátum: 08 márc 14, 18:13:59 »

Arvael márt vártam a folytatásod így el is olvastam ismét nem okozott csalódást nagyon jó lett grt várom a folytatást  Mosolyog
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #156 Dátum: 08 márc 14, 21:47:45 »

No végre elkészült a 4. fejezet isXD Az Iwagakurében történtek lezáródnak, és kezdetét veszi egy izgalmasabb cselekmény Mosolyog

http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=5507&textsize=0&chapter=6
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #157 Dátum: 08 márc 14, 22:49:13 »

Jó lett Moonie. Érdekese felyezted be. Épp úgy a hogy Kishi szokta a mangákat..........
Naplózva

WildWorld
Vendég
« Válasz #158 Dátum: 08 márc 18, 17:12:16 »

Arvael: Jó lett az új fejezet... hogy szegény Kakashi mit művelt a megjegyzéseivel... Nevet
Haku: Kíváncsi vagyok, milyen lesz a fanfictionöd.  Mosolyog
Moonie-chan: Hú... ez az írás földhöz vágott. Teljesen kikészítette az agyamat ez a SasuNaru dolog, ami tulajdonképpen központi kérdése az egésznek... de ennek ellenére, főleg azért mert jó a stílusod és érdekes a történet, tetszett.  Mosolyog Kíváncsi vagyok mi lesz a folytatás... jah és a függővég tényleg csillagos ötös, a legtöbb mangaka is megirigyelné.  Nevet

Tegnap feltöltöttem AFS-re annak a fanfictinömnek ( az Az a csodálatos jövő...-nek) az első fejezetét, amit a Naruto-kunnak is elküldtem. Ha valaki szeretné ott elolvasni és esetleg kritikát írni rá, akkor a cím: http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=6268 Majd fokozatosan felrakom a többi fejezetet is, aztán elkedzdem feltöltögetni egy olyan fanfictionömet, ami a Naruto-kunon sincs kint még (elküldtem nekik az első fejezetet, de a második is kész van már... modnjuk nem mostanában lesz kint, mert meghibásodott az FTP szerver :/).

Ja igen és egy jó hír azoknak, aki feltölteni akar az AFS-re: ha a beállításoknál kipipálod a ,,TinyMCE használata" négyzetkét, akkor elméletileg ugyanúgy tudsz formázni mindent, mint a wordben... és a bemásolt szövegnek is megmarad a formázása... és akkor elvileg ilyen r-eknek meg r11-eknek se szabad ott lennie...
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #159 Dátum: 08 márc 18, 19:09:07 »

Örülök h tetszett WW Nevet Hátigen, mindig is szerettem a függővégeket, szerintem ettől kezdi el az ember várni a folytatást igazán Mosolyog Hátigen, a SasuNarus ötlet a többséget enyhe sokkhatásként érte, és különös módon mindenki arra kattant rá, pedig egyáltalán nem az a fő szála a történetnek, hanem a gyerekek sorsaXD Hát, úgytűnik a fanok nem tudnak elszakadni ezesetben az eredeti műtől, de a fic írása közben egyre inkább Naruko fan is lettem azthiszem Mosolyog

És elolvastam a ficed 1. fejezetét, tetszett, szerintem az E/1 egyáltalán nem zavaró, sok-sok regényben használnak ilyen szemszöget, és én sem vetem meg Mosolyog (hajj, ez most kicsit egoistán hangzottXD) Szal felkeltette az érdeklődésemet, kíváncsian várom a kövi részt^^
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #160 Dátum: 08 márc 18, 19:12:01 »

Jaj, anyunak van új fejezete, már rohannék is olvasni ha most nem kéne mennem xP
Am én meg befejeztem a ficimet és itt lehet megnézni.
Bár nem mintha túl sok embert érdekelne... na de ha vkit még is  Hümm-hümm
Naplózva

WildWorld
Vendég
« Válasz #161 Dátum: 08 márc 22, 09:00:19 »

Szóval...engedelmeskedve az erős olvasói nyomásnak, feltöltöttem a fanfictionöm 2. fejezetét.  Nevet Ha valakit érdekel, akkor a következő címen olvashatja el: http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=6268
Nem árulhatok el semmit, mert akkor már nem lenne annyira érdekes elolvasni.  Nevet
Remélem azért lesz, aki megnézi és ha kedvet éreztek kritikát írni, akkor legyetek szívesek az AFS-en megtenni, mert szeretném, ha az összes vélemény egy helyen lenne... Mosolyog
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #162 Dátum: 08 márc 22, 23:39:43 »

Nos megszületett Chunnin vizsgás paródiám immáron 2. fejezete amit az alábbi címen érhettek el:
http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=6224
Kissé fárasztó lehet, de akár tetszik akár nem minden fajta visszajelzésnek örülök ^^'.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #163 Dátum: 08 márc 23, 00:56:59 »

személyszerint nekem tetszett igen érdekes lett Nevet
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #164 Dátum: 08 márc 29, 21:37:48 »

Nos, megírtam életem első shounen-ai ficét... aki kíváncsi rá, itt elolvashatja: http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=6578

Nem durva, csak egy smaci van benne, az eleje romantikusan/vidáman indul, és a vége... hát majd meglátja ki elolvassa^^
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!