24 szep 27, 05:24:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 55
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tsunade, Jiraiya, Orochimaru  (Megtekintve 169663 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #435 Dátum: 08 jún 12, 20:52:10 »

de gonosz voltam...  Ördögi

Ez spoiler és több tiszteletet neki :/ :/ :/. Én majd lehet elsírom magam ha elolvastam magyarul a mangát. Az egyik legjobb karaktert veszíti el a manga/anime.
Naplózva
Hana-hime
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 142


« Válasz #436 Dátum: 08 jún 18, 15:21:17 »

nos kakairurulez irta hogy nem sejtette a sandaime mien alak lesz az orobol..... szerintem az orochimaru alapjába véve nem volt gonosz de annyira hatalom éhes és öntelt volt hogy amikor nem öt jelölte ki hokage-nak akkor eltört benne vmi és azota gonoszkodik csak  Kúl :'X

Hát h őszinte legyek én nem így tom Mosolyog
És nem akarlak megsérteni,de ez 1 marha nagy blődség  Pojén
Orot kiskorában ,mivel a  szülei meghaltak a háborúban,nagy trauma érte és nem tudta feldolgozni(ami érthetó is,szegénykém >.<# ),és amikor még pici volt és a sarutobival a szülei sírjánál voltak,a Kisori  Pirul megtalálta 1 fehér igen ritka kígyó bőrét és a 3. mondta neki h ez tényleg naon ritka és az emberek úgy tartották h szerencse és az újászületés jelképe és mivel ő ezt a szülei sírján találta,ezért azt mondta neki a sandaime h amikor felnő addigra a szülei lehet h újászületnek 1 másik testben és láthatja őket!  Szomorú
Így a kis Orika úgy döntött h minden erő birtokába jut (ezért lett ugye halhatatlan is),elvesz mindenkitől mindent h ő lehessen a leghatalmasabb és senki se tudjon újra háborúkat kirobbantani stb. (habár szegény megölt már hány embert...,de hát a cél úgy látszik fontosabb  >.<# )
Vmi ilyesmi asszem Mosolyog
És az a minden technikát tudni akarok cucc csak maszlag...igaz,de azért sokkal több van e mögött!
Ezért is szeretem én annyira Orchit  Pirul
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #437 Dátum: 08 jún 18, 15:31:40 »

Lehet én tudom rosszul de nem tudni hogy kinek a sírjánál volt, és azt se hogy a szülei kik és egyáltalán mi történt velük....
Félre ne értsél én is szeretem Orochimarut mert jó karakter de amit róla tudunk az elenyésző...
Naplózva
Hana-hime
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 142


« Válasz #438 Dátum: 08 jún 18, 15:35:35 »

Hát te se haragudjál meg ,de a mangából tom h ott vannak,mivel mondják is  Nevet
És nem tudjuk h mi volt velük,de elég valszínű h így volt,sőt sztem tuti Nyelvesít Meg így logikus is Nyelvesít
Na meg a "rossz" dolgok hátterében mindig vmi szuper jó cél és indok áll...megintcsak sztem  Kúl
Naplózva
hajdugabesz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #439 Dátum: 08 jún 23, 20:51:09 »

A wikipedián találtam egy kis érdekességet:

A nindzsa Jiraiya (児雷也, ’fiatal mennydörgés’) a Jiraiya gókecu monogatari (児雷也豪傑物語, A bátor Jiraiya története) című japán népmese főhőse, egy nindzsa, aki varázslatával fel tudja venni egy hatalmas varangy alakját. A kjúsúi Jiraiya-klán örököseként szerelembe esik Tsunadével, a szépséges fiatal hercegnővel. Főellensége egykori követője, Orochimaru. Jiraiyához hasonlóan ők is bírnak varázserővel: Tsunade csigává, Orochimaru kígyóvá tud átváltozni.

Innen vehette Kishi-senpai az ötletet ehhez a három karakterhez. Nevet
Naplózva

A fórumszabályzat nem viccből van. Ha nem tudod hogy hol van akkor megmutatom: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=1115.0
Cervantes
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #440 Dátum: 08 jún 24, 12:57:19 »

Fenébe, pont beakartam linkelni ezt ak is infót.
Viszont a Jiraiya alapjáraton egy sablon karkater volt, 1806 körül jelent meg, olyan mint az ork vagy az elf. Feketemágiát használ, békává változik, és segít az elesetteken (olyan mint Robin Hood) ilyen eredetileg egy Jiraiya. Bocsi ha figyelmetlen voltam és ez már volt... :'X
Naplózva

dinkavilla.blog.hu
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #441 Dátum: 08 jún 24, 13:01:44 »

akkor most sok kicsi mesében van sok kicsi jiraya és mindegik békává válltozik, és a gyengéken segít? legalább azok is perverzek?  Nevet  :/  Hmm? ??
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Cervantes
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #442 Dátum: 08 jún 24, 13:07:17 »

Nem, a perverzió és a novella írás, a Naruto-s Jiraiya saját tulajdonsága, ami azért vicces mert az első Jiraiya figurát egy perverz novella író alkotta az egyik haverom állítása szerint Nevet De erről már nem írt a wiki szóval ezt nem tudom ő honnan szedte.
Lényegében a Jiraiya olyan japán motívum, mint a mi népmeséinkben mondjuk a legkisebb herceg vagy a sokgyerekes szegény ember. Vagy (amint már említettem) olyan mint a fantasy művekben az orkok, elfek, kihagyhatatlanok.
Naplózva

dinkavilla.blog.hu
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #443 Dátum: 08 jún 24, 13:51:04 »

xDD tetszik ez a népmesés dolog hát igen Jiraya a legkirályabb karakter Nevet(MEG NIDAIMEEEE  Ördögi Ördögi Ördögi )
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #444 Dátum: 08 jún 24, 15:48:46 »

Szegény Tsunade-sama ő az egyedüli és utólsó sannin :depi:most olvastam a mangát és elsírtam magam amikor ő is...
Naplózva

[/center]
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #445 Dátum: 08 jún 25, 01:45:47 »

Én is szomorú vagyok, de Jiraiya halála elkerülhetetlen volt és valószínű, hogy Tsunade is hasonló sorsra fog jutni, csak az a kérdés mikor és hogyan. :/
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 25, 01:47:39 írta Csibe19 » Naplózva

Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #446 Dátum: 08 jún 25, 10:25:29 »

Ne már Tsunade kell a narutóba.De olyan igazságtalan Kishi ezért egyszer kinyírom. Ördögi Azért meg különösen ha Tsunade meghal.Gyáááá
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #447 Dátum: 08 jún 25, 11:50:56 »

Hátha Tsunade a véletlen folytán meghal én nem nézek többet narutot,ez az egyetlen baj am a narutoban h szinte mindenki meghal...
Naplózva

[/center]
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #448 Dátum: 08 jún 25, 19:03:21 »

Természetes, hogy Tsunade is meg fog hallni, ez a shippuuden lényege, az előző generáció helyét átveszi az új (szerintem a Kabuchimaru elleni harcban veszik majd el)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #449 Dátum: 08 jún 25, 19:46:59 »

A "Szerinted ki hal meg az anime/manga végéig?"-nek van saját témája...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 55
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!