24 szep 25, 22:17:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 55
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tsunade, Jiraiya, Orochimaru  (Megtekintve 169550 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #360 Dátum: 08 márc 23, 20:14:00 »

hát azért zok se lehettek olyan kis zúzódások amiket tsunade okozott hiszen az volt az egyik alkalom, hogy jiraiya majdnem meghalt,
de én amúgy nagyon birom tsunadet is nagy jó az egyénisége és jiraiyaban is az a jó hogy ilyen perverz
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #361 Dátum: 08 márc 23, 20:21:29 »

Hát ja.... Benne volt valameik részben, hogy Jiraija eddig kétszer volt halálközelben.. Egyszer amikor Tsunade elgepálta, egyszer meg, amikor Naruto a 4 farkas formációban leverte...
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #362 Dátum: 08 márc 23, 20:23:15 »

Ti eltudnátok képzelni Tsunadet ráncosan? >.<#
Jirayra egy nagyon erős harcos sztem a 3 sannin közül ő a legerősebb
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #363 Dátum: 08 márc 23, 20:32:35 »

Szerintem meg Oro a legerosebb , mert a 3.-at is legyozte es amikor harcolt Jiray ellen meg Tsunade akkor nagyon le volt gyengulve es ezert vesztett.Sasut is milyen erosre csinalta.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #364 Dátum: 08 márc 23, 20:40:24 »

szerintem ez nem megállapítható
jaj és sikerült elképzelnem ráncosan tszunadet sőtt őszen és még kövéren is
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #365 Dátum: 08 márc 24, 08:21:16 »

Talán Oro a legerősebb közülük ,mert van egy pár tiltott jutsuja és nem fél őket használni de ha a harcnál Tsunade teljesen jól lett volna akkor le győzheték volna talán de nem igy lett  Nevet
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #366 Dátum: 08 márc 24, 21:13:01 »

Hát igen lehet, hogy Orochimaru a legerősebb, de youtobon egy hozzászólásban, meg egy másik külföldi Narutós fórumon is azt olvastam, hogy Khisi kinyírja gyorsan és röviden, mert japánban a nagyon nem népszerű, ugye a Naruto elsősorban gyerekenkek szól és Oro már egy kicsit beteg egy ilyen témához (nem elég, hogy úgy néz ki mint Michael Jackson néha úgy is viselkedi és itt nem a Moonwalkert említik meg a kritizálók).
Bár ez lehet nem így lesz, hisz általában minden anime sorozatban az elején megismert főgonosz lesz a végső rossz fiú, és itt ugye Orochimaru volt az furcsa lenne, ha 5-6 oldalnyi manga csatában elvérezne, miközben a storyban noname Deidara vagy Hidan sok sok részen át küzdött.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 25, 09:41:51 írta kornel » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #367 Dátum: 08 márc 24, 21:20:26 »

Kornel kicsit le vagy maradva...  >.<#  Ezt már a többség tudja, de ha olyat írsz, ami még nem volt az animében, használd a szöveg áthúzást!  Mosolyog

És furcsának fogod találni, de nem tartott Orochimaru elvérzése 343-346. fejezetben volt.Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 24, 21:27:48 írta Gabesz » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #368 Dátum: 08 márc 25, 09:40:53 »

Ok majd legözelebb úgy csinálom, de akkkor is furcsa a vég, pl az Inuyasha mangában a végső harc az 529-es chapterben kezdődött, és még most is tart 546-nál járunk éppen.  Más történetileg fontos szereplő is húzta 8-10 chapteren át, mielőtt végleg távozott volna. Na mindegy szerintem, Oro még visszatér ha máshogyan nem valami "Kabuchimaru" vagy "Orochibuto" figuraként.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 25, 09:51:49 írta kornel » Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #369 Dátum: 08 márc 25, 12:51:19 »

"Kabuchimaru" vagy "Orochibuto" ,ez nagyon jó xD  >.<#  >.<#  Am sztem már nemtérvissza,de hát kitudja  Mosolyog
Naplózva

[/center]
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #370 Dátum: 08 márc 30, 00:27:17 »

Amúgy elgodnolkoztam rajta , hogy úgyvan  ,hogy
Jiraya-Tsunade-Orochimaru l. genráció
Minato-Shizune-Kabuto  ll. generáció
Naruto-Sakura-Sasuke  lll. generáció

Alias Minato - nak kelett volna küzdeni - e a sannin harcban Naruto helyett és úgy nyertek volna Jiarya - ék , mint kés a vajat >.<# ... 

Ez csak úgy spontán eszembe jutott ognoltam senki nme gondolkozott még rajta ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #371 Dátum: 08 márc 30, 10:25:11 »

<idézet törölve> mert előző hsz - Chakra, moderátor

Érdekes valszeg nyertek volna, főleg ha azt vesszük, hogy Oro nem volt a toppon, de ennyi erővel Kakashi is harcolhatott volna mert ugye ő Minato tanítványa....
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 30, 12:13:47 írta Chakra » Naplózva
jirayasama
Vendég
« Válasz #372 Dátum: 08 ápr 06, 12:00:42 »

nekem mind3 szimpi, bár Orochimárunak undorittó szokása mikor kiokádja a kardját! Ohh My God
Naplózva
Reikaa
Vendég
« Válasz #373 Dátum: 08 ápr 12, 12:36:20 »

és azt nem tudja valaki hogy mikor hagyták el a falut??mind a hárman együtt vagy külön külön?
sztem először oro...aztán jiraiya és tsunade...dejóóó mi >.<# >.<#
Naplózva
uchiha bence
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #374 Dátum: 08 ápr 12, 15:01:34 »

Szerintem a három sanin közül oro a legerösebb és tsunade a leggyengébb
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 55
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!