24 szep 24, 05:18:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hokagék - Hashirama, Tobirama, Sarutobi, Minato, Tsunade  (Megtekintve 170572 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #270 Dátum: 08 máj 19, 18:55:22 »

Az 5.-re a legjobb név:halálosan szexi....de ténleg nem úgy mint KisameXDD.És azért mert jó a haja,az arca és a teste Nevet.
Naplózva

Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #271 Dátum: 08 máj 19, 20:26:58 »

A gyógyító vagy az unoka ... Vagy Cs***ös ikszdé Amúgy nem kell nekik neveket adni ... Mindegyiket lehetne akár ugyhívni , hogy akiben meg van a tűz ... akarata?  ELfelejtettem mi volt az a szöveg  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 19, 20:27:37 írta Gangstakun » Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #272 Dátum: 08 máj 19, 20:45:49 »

...
Az 1. Tiszteletreméltó
     2.(keveset tudok róla)
     3.A bölcs
     4.Az erő
     5.(Hm.. jó kérdés?)

Shodaime: A favágó
Nidaime: A vizesfiú
Sandaime: A  p o f a s z ő r (<-- csak így hagyta meg a fórum ^^ professzor)
Yondaime: A rókaidomár
Godaime: Ms. Szilikon Völgy

ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 19, 20:47:07 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #273 Dátum: 08 máj 19, 20:55:59 »

Sziliko ugyan már !!!!!!!!!!!!!! Ördögi

Az 100% -ig igazi attol hogy egy kicsit koros de jó Bör!!! Ördögi

De Nidaime lehetne az új vizes 8-as.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 19, 21:32:23 írta Kakasi Sharingan » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #274 Dátum: 08 máj 19, 21:09:25 »

Ja, hogy nem szilikon, de nem akartam... hmm... harsányabb megfogalmazást használni, mert is kiskorúak és hölgyek is vannak (meghát nem erről szól a fórum). ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
démon
Vendég
« Válasz #275 Dátum: 08 máj 21, 12:48:06 »

vajon ki lesz a hatodik hokage??? kiváncsi vagyok!                             
Naplózva
Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #276 Dátum: 08 máj 21, 13:43:49 »

Na öreg ez a nagy kérdés ami még nincs eldöntve!!!

Sokan akarják Narutot,sokan Kakashi,sokan Neji és sokan másokat is akarnak Hokagénak.

Mert hát Konoha teis tele van csodabogarakkal.

Éz még nincs lefutva.
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 23, 12:51:02 írta Kakasi Sharingan » Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #277 Dátum: 08 máj 21, 15:12:44 »

Hát ahogy el nézem az eseményeket lehet hogy már Konoha se lesz sokáig....Lásd Peint és az ő pici jutsuját Nyelvesít
Amúgy eddig nekem úgy tünt mintha család vagy ismerös szerinte választottak volna Hokaget...És hát Tsunadenek nincs sok barátja már és a másik élő Hokage rokon az Naruto....Szóval lehet mások erössebbek vagy okosabbak de ő bennük lehet nincs meg a feltétlen bizalom...
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #278 Dátum: 08 máj 21, 23:25:45 »

Vhakra nevei tetszenek Nevet
Amugy ez a valódi nem valódi 1 eldönthetetlen kérdés, mert orvosi jutsuval formálta meg, erről valahol eisk is szó Nyelvesít
(lehet vitatkozni az minek számít Nyelvesít )
Na mind1, mellesleg a jellemzésekről is esett szó 1 szer asszem és pont Tsunade gondolkodásában miközben a szobájában ült, bár ebben nem vagyok 100%ékos, lehet még a 3. volt... (már nem emlékszem az újranézésnél meg átpörgettem részeket.)
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #279 Dátum: 08 máj 22, 00:46:59 »

Yondaime 4ever...nekem ő a legszimpibb az 5 közül  Pirul
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #280 Dátum: 08 máj 23, 00:29:00 »

Folytatás az Általános Naruto témák > Bakik témából. válasz Chidori-sannak >>ezen<< hsz-ére:


Igazából amit a fent említett témában leírtam, mind csak következtetés. És mivel Yondaiméről egyáltalán nem tudjuk a korát (adatkönyvben sincs), így csak találgatni lehet.

Ami biztos:

Amikor megismerjük a szereplőket:
- Naruto 12 éves,
- Kakashi 26 éves,
- Jiraiya 50 éves.

Ezekből következik, hogy a Kyuubi lepecsételésekor (12 évvel azelőtt):
- Naruto 0 éves,
- Kakashi 14 éves,
- Jiraiya 38 éves.

Innentől minden képlékennyé válik, mert Yondaime életkoráról nem tudunk semmit.
Az adatkönyvben is csak ennyi van:
A pirossal bekeretezett rész első "szavának" kellene lenni az életkornak, de itt csak szöveg van.
http://kepfeltoltes.hu/080523/yondaime_kor_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hajdugabesz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #281 Dátum: 08 máj 23, 14:44:33 »

de sztem nem feltétlenül kell 14 éves korkülönvségnek, mert végülis kakash is már 12 éves korában jounin lett, csak túl szigoeú volt, és ezért lett ennyi korkülönbség. sztem a 4. és kakashi, vagy a 4. és jiraya között is lehet akár csak 8-10 év is
Naplózva

A fórumszabályzat nem viccből van. Ha nem tudod hogy hol van akkor megmutatom: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=1115.0
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #282 Dátum: 08 máj 23, 18:23:54 »

hajdugabesz: ez így van, ezt én is csak feltételeztem, de tudtam, hogy nem sok esély van rá... és Chakra már ráis cáfolt. Már csak azért is, mert akkor, amikor Naruto született, akkor Kakashi és Jiraya közt volt 24 év... ha 14 év van 2 ember közt, akkor a másik kettő közt 10 lehet... ezen kívűl lehet még jó pár számpárosz amelynek összege 24...  sztem Yondi nagyon fiatal volt, mivel eleve 28 évesen halt meg (az tutira számoltad ki, ugye Chakra?) és amikor Kakashit tanította még nem volt Hokage. Szóval 28-nál biztos, hogy fiatalabb volt, amikor Kakashit tanítottaXD

Am. valahol olvastam,h ogy Kuashina 24 éves (volt akkoriben és ha ál akkor nem tudom mennyi lehet). HA ez igez, akkor sztem Minato se lehetett nálla sokkal öregebb...
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #283 Dátum: 08 máj 24, 12:44:30 »

Ahogy már írtam, a Negyedik életkoráról semmit nem tudunk. Minden vele kapcsolatos számadat csak tipp, valóságalapja nincs. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #284 Dátum: 08 jún 23, 11:26:41 »

Most nézem a chunnin vizsgás részeket, ameiken  Orochimaru, és Sarutobi harca van...
Levontam egy következtetést, gondoltam megosztom, bár nem nagy durranás:
Előbb utóbb az összes Hokage a Halálisten gyomrában végzi...
1. A Negyedik, mikor elzárta  Kyuubit
2. Az Első, Második, és a Harmadik, mikor Sarutobi megpróbálta Oro lelkét kihúzni...

Kíváncsi vagyok az Ötödiknek mi lessz a sorsa? Vajon neki más halált szán a sors?
Vajon az összes Hokagére ez a nem túl dicső halál vár? :/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!