24 okt 06, 22:21:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 147528 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #360 Dátum: 12 feb 03, 23:18:52 »

Kallen, max a torrent fájlt tudom valahogy elküldeni, mert a link szerintem már nincs meg a meróriában, max utánanézek, ha esetleg még nem kaptad el valakitől. :3

Doitsu! <3 De így nincs meg az a "komoly" német kisugárzása. Neeem Amúgy tényleg aranyosabb... :3
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #361 Dátum: 12 feb 03, 23:57:49 »

Naagyon kawaii így *-* am a ws 48 részből áll csk, ugye? mert toább nem találtam meg.
Ja, és én elkötelezett PrussiaXHungary-fan vagyok. x3 találtam is prussiáról egy naagyonmenő képet:
http://foxie13.deviantart.com/favourites/?offset=24#/d23g7ug
*o*
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #362 Dátum: 12 feb 10, 21:26:23 »

A-chan: azt nagyon megköszönném.^^

Én úgy emlékszem, hogy a WS 49 részes. Mert hogy már az 50.-et nem találtam meg..aztán lehet, hogy rosszul emlékszem Hmm?
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #363 Dátum: 12 feb 10, 23:04:37 »

Hát érdekes, hogy hány részes a WS, ugyanis van 3 úgynevezett Special rész, ami elvileg még beletartozik.
Ezek pedig itten vannak:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=LG7Bws6lYGw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=LG7Bws6lYGw</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5T5obAnbhxk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5T5obAnbhxk</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OagU6Fifkog" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OagU6Fifkog</a>

Ui.: A 2. videóban Lengyelország és Franciaország rulz...  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 10, 23:08:01 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #364 Dátum: 12 feb 15, 20:20:56 »

Sabaku: én is imádom amikor Doitsu felkel és a haj még nincs lenyalva ^^ sokkal aranyosabb *-*

amúgy meg az AP 8. részében van egy kedvenc jelenetem, amikor elfogják Doitsut és Olaszországot ^^ az olyan egy röhej ikszdé imádnivaló sorozat, majd meg kell néznem előről is ^^
Naplózva

M-chan18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13


« Válasz #365 Dátum: 12 feb 17, 14:06:05 »

APH topic.....! Ennek nagyon-nagyon örülök! Nevet
Emlékszem, még a nővérem mutatta meg nekem a legelső részét. Akkor még úgy voltam vele, hogy "Áhh, ez baromság, nem fogom nézni..." Miután több rész is kijött, rávettem magam, hogy azokba is belenézzek, végül sikerült megszeretnem. Sok kedvencem van, az összes karaktert lusta lennék felsorolni, de azért... : Hun-chan, Romano (egyik legnagyobb kedvencem *^*), a Bad-Touch-Trio avagy Franciaország, Poroszország és Spanyolország. Nagyon szeretem még Litvániát és Lengyelországot is.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én örültem volna annak ha az APH picit komolyabb témájú anime/manga lenne. De ennek ellenére ez a fajta Hetalia is a szívembe lopta magát. Mosolyog
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #366 Dátum: 12 feb 18, 09:18:38 »

Gyáhh elkezdtem előről nézni, most tartok a  16. résznél, és a kövi lesz asszem Amerika kun raktártakarítása x3 jajj Igirisu olyan kis cukorfalat Pirul

nekem így a top 5

Doitsu
Swe
Igirisu
Spain
Romano

Szeretet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #367 Dátum: 12 feb 18, 11:01:44 »

Engem az Aph-ban nem a történet maga fogott meg, és nem is az anime, egyszerűen az hogy az országokat egy anime szereplő testesíti meg, tehát azt mondanám hogy maga az alapötlet vált a kedvencemmé, és az így születő fanartok =)

Egyébként nekem a top 5:

1. Hungary-chan - Ugyan ki más is lenne =D A legszebb, legmenőbb legerősebb ország =P
2. Lengyelország - Elvégre nagy haverok vagyunk a való életben =) Kár hogy az anime nem fektet rá hangsúlyt =(
3. Németország - Ha a történelmi hátteret is nézzük, akkor nem ö lenne de most tekintsünk el tőle =D
4. Fehér Oroszország - Kis szadista Nyelvesít Imádom a karakterét =D
5. Amerika - Nem csipázom a jenkiket de az animében poén ez a felsőbbrendűségi komplexus ami egyébként is jellemző Amerikára =D
Naplózva


M-chan18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13


« Válasz #368 Dátum: 12 feb 18, 11:17:09 »

Amerika olyan buta, mint a fene... :'D Olyakor nagyot derülök rajta, amikor valami más országot keres Amerika domborzati térképén...  ikszdé
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #369 Dátum: 12 feb 18, 12:11:55 »

Húú én már régen láttam, úgyhogy nem nagyon tudom elmondani kik a kedvenceim Nevet De megpróbálom előkotorni az emlékeimből Mosolyog

Németország, Magyarország, Oroszország, Amerika, Kanada (olyan kis buta ikszdé) meg nem tudom. smirksweat Asszem újra kéne néznem Ohh My God
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #370 Dátum: 12 feb 19, 14:42:41 »

én most az aph-ban a 22. részneél tartok és egyszerűen olyan kis aranyos volt Igirisu, amikor nem volt képes megölni AMerikát *-* nagyon-nagyonédes Ámor
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #371 Dátum: 12 feb 19, 16:00:50 »

Belarus *.* =D Imádom. Találtam egy tök jó videót róla =D

Lessétek meg ha van kedvetek =D

http://www.youtube.com/user/SkadiPirate?feature=watch#p/u/23/5o6bSvcbElk
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #372 Dátum: 12 feb 19, 16:19:44 »

Most egy ideig Igirisu kun lesz az avám, ha találok aranyosabb képet akkor azt teszem be Nevet de nekem a mostani is nagyon tetszik ^^
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #373 Dátum: 12 feb 20, 19:27:09 »

Lehet hogy egy kicsit fura lesz az ötlet, de mit szólnátok, ha a Trollbarlang idején csinálnánk egy Hetalia szj. témát, ahol mi leszünk az országok és marhulunk egyet ^^" lehet, hogy hülyeségnek hangzik de talán egy próbát megérne Nevet aki benne van az írja le, hogy milyen ország lenne szívesen a játék alatt Nevet természetesen 2 ugyanaz nem lehet, aki előbb írja azé lesz. Ezzennel én Igirisut választom ki országnak ikszdé
ha összejön akkor máskor is megrendezhetjük és új országválasztás lesz ^^ szóval akit érdekelne az itt jelezze Nevet

szerk: és arra az időre jó lenne, ha az országotok lenne kint avatárnak Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 20, 19:29:01 írta ^^ » Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #374 Dátum: 12 feb 20, 22:54:25 »

Flexee: Oroszország. Hogy miért? Az egész karakter, szelídnek tűnik... közbe nem.  Ördögi
Viszont, arra a trollbarlangra szerintem még várni kell minimum tavaszi szünetig.  Hümm-hümm
De, hogy ne legyen off, felsorolom én is a top 5 listámat.
1.: Poroszország. Nagy indokot nem tudok, talán az egész karakter, megfogott.
2.: Oroszország. Mostanában rákattantam a nem teljesen épelméjű karakterekre.
3.: Anglia. Az apró hülyeségei matt igazán jól meg van alkotva.
4.: Romano. Bouno tomato... mást nem tudok mondani. Nevet Na meg a bajusz.
5.: Svédország és Amerika holtversenyben. Ne kérdezzétek miért pont ők.
+ Magyarország. Ő azért nincs a listába, mert túl jó a többihez képest. Mosolyog
Egyébként minden karaktert szeretek.

...Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én örültem volna annak ha az APH picit komolyabb témájú anime/manga lenne. De ennek ellenére ez a fajta Hetalia is a szívembe lopta magát. Mosolyog
Ez egy igen érdekes dolog. Ugyebár a történelem alapjában véve eléggé véres dolog. Nem igazán lehetne aranyközéputat találni a komoly, és a komolytalanság közt.
Így hát, vagy abba merül ki pl.: a Napóleoni háború, hogy Francis letapizza a többit és elkezd pedomaciskodni, vagy pedig lemészárol mindenkit, és a saját vérükben, fulladozva hörögnek.
Na, jó lehet kicsit sarkítottam, néhány jelenetet tényleg meglehetett volna komolyabban oldani, nem pedig elbagatellizálni az egészet. De, reméljük, ezen később dolgozik Himayura.

Egyébként, ha minden igaz a mangában benne van Románia. Hmm... ha ez igaz, az animébe vajon mikor kerül bele? Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!