24 máj 29, 12:33:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 560
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NinjaManager.Com (2 soros szabály! információk az első hsz-ben.)  (Megtekintve 618505 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #7305 Dátum: 12 júl 16, 07:50:03 »

Easy teamem :
sajna csak igy tudtam beilleszteni ide   rem azért igy is jo lesz

difficulty:2 (easy mod)
----------------------FNG-Sasori
misslot:0
seal:5
tai:132
nin:278
tai_imm:0
nin_imm:0
attack:14
enemy_attack:0
reroll:22
crit_chance:0
crit_dmg:0
stamina:115
enemy_stamina:0
endurance:0
----------------------FNG-Itachi
misslot:0
seal:5
tai:155
nin:295
tai_imm:0
nin_imm:0
attack:0
enemy_attack:0
reroll:22
crit_chance:0
crit_dmg:0
stamina:87
enemy_stamina:0
endurance:0
----------------------Starter Sasuke
misslot:0
seal:10
tai:128
nin:188
tai_imm:1
nin_imm:1
attack:10
enemy_attack:0
reroll:0
crit_chance:0
crit_dmg:0
stamina:97
enemy_stamina:7
endurance:6
----------------------Hidan
misslot:0
seal:5
tai:230
nin:229
tai_imm:33
nin_imm:0
attack:0
enemy_attack:0
reroll:22
crit_chance:0
crit_dmg:0
stamina:92
enemy_stamina:0
endurance:0
----------------------Kakuzu
misslot:0
seal:5
tai:277
nin:181
tai_imm:0
nin_imm:0
attack:33
enemy_attack:0
reroll:62
crit_chance:0
crit_dmg:0
stamina:78
enemy_stamina:0
endurance:0
----------------------Shodai
misslot:0
seal:5
tai:172
nin:302
tai_imm:0
nin_imm:0
attack:12
enemy_attack:0
reroll:43
crit_chance:0
crit_dmg:0
stamina:89
enemy_stamina:0
endurance:0


min. damage done : 1391
max. damage done : 5333
Chance to kill : 0,271%

a helyzet h nem tudom h tudnák képet késziteni rola és beilleszteni ide :/ Szomorú

beginner teamem meg lehet LS nin lesz, akkor viszont lehet  Oro,Sasori vagy Gaara lesz jo 2. FNGnek   és summonnak sztem Niibi lesz .  (SD-ig meg mire eljutok, addigra Niibi böven jó lesz)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 16, 07:52:43 írta eragon007 » Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7306 Dátum: 12 júl 16, 13:37:48 »

eragon007: nyomsz egy PS-t, majd beilleszt Paint-be és valahova feltöltöd Mosolyog. Utána már csak be kell linkelni.
Ez a fontos rész (a kiemelt a legfontosabb):
min. damage done : 1391
max. damage done : 5333
Chance to kill : 0,271%
Ugye itt látszik a min. és a max. dmg.. Innen lehet tudni, hogy mennyi kell még, hogy letudd verni. Nálad ez már nem probléma, mert többet tudsz sebezni.
A kiemelt rész mutatja, hogy mennyi az esélyed a győzelemre. Nálad ez durván 0,3%, már 0,01%-nál is érdemes próbálkozni, mert előbb-utóbb megadja magát. Értelem szerűen, ha 0-n áll akkor nem szabad próbálkozni.
Nincs más dolgod, minthogy ráköltöd az összes WE-t.
És egy kis motiváció, hogy nem szabad elkeseredni. Nekem Hard-on 6-7% körül is 2-3 hétbe telt Mosolyog

Verbatimo: Regisztrálsz egy teljesen új acc-ot, majd amikor ki kell választani a szintet, akkor Event-re mész.
Érdemes összekötni a main team-el, így ha sikerül kivinned akkor a megszerzett FN-t (nem azt amit az elején kapsz!!) átrakja oda.

Remélem tudtam segíteni mindenkinek. Ha még van kérdésetek nyugodtan írjátok, szívesen válaszolok. Hacsak nem előz be valaki Nevet
Naplózva

bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #7307 Dátum: 12 júl 16, 19:20:43 »

Igen van kérdés, pl:
Azt olvastam(wm guide), hogy AKA Temple után már felesleges fejleszteni a naruto team-et, mivel ugye nincs velük több küldi. és azt irja a wm guide, hogy amikor main teammel a naruto team-et kell lecsapni akkor adott hp-jük van(mármint a naru teamnek) , viszont azt nem irja, hogy adott lenne a sebzésük is, tehát gondolom , az azért függ a szintjüktől, AB-jaiktól, Seal-jüktől.  Ezt tudjátok hogy van ?
Aztán a crit damage -be beleszámít a summon adta taijutsu is ? szal az össz taijutsu-t szorozza be ? remélem igen!
Kösz a segitséget ha valaki tudja, előre is kösz Mosolyog
Naplózva


laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7308 Dátum: 12 júl 17, 12:18:17 »

bandee_26:Én úgy tudom, hogy egy bizonyos szint után már nem sebeznek többet. Azt hiszem, hogy ez Beginner-en 15lvl, hiába viszed őket ez fölé, nem fognak nagyobbat ütni.
Persze attól még beleszól a seal, az ab és az item. Fontos, hogy mindent levegyél a naruto team-ről, mert úgy nagyobbat sebeznek, esetleg resist-jük vagy elem. sebzésük van.
Én a végére mindig a 10-es seal-re törekszem, mert így nem akkora az immun/reroll.

Gondolom az összes tai beleszámít (summon, ab, item), máshogy nem is lenne értelme. Ha véletlen Dex erre jár, akkor ő többet tud róla mondani Mosolyog
Naplózva

dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #7309 Dátum: 12 júl 18, 23:51:52 »

Persze, hogy az összes taijutsu annyi százalékát adja hozzá az ütéshez, amennyi a crit damage. Ezért éri meg igazán magas szinten, alacsonyabb szinteken akár elenyésző is lehet, nem beszélve egy nin-es ninja esetében. Meg lehet nézni a forbiddenes csapatomat a kihívásoknál. Olyan csapatokat is le tudok győzni, akik sokkal erősebbek nálam, csak kell pár jó crit. Nevet
Amúgy Laci köszi a tippet, de én demon hit-re szavazok, csak még nem adta meg magát. Azon is van 10 stam és 40 sebzés plusz kis immun emlékeim szerint. Ha kiesik, akkor jöhet egy újabb kör basherrel. Addig hadd fejlődjenek szépen. 1% alatt nem akarok próbálkozni, nem szokott sikerülni. Még úgysem terveztem semmit forbiddenre, sőt azt sem tudom ragnarokért visszamenjek-e beginnerre. Van most programom elég, szóval kicsit hanyagolom a játékot. Energy-t lövöm el csak többnyire és max 30 perc ladder este lefekvés előtt.
Amúgy az eventről meg annyit, hogy tele van velük a tudatom. Az elején még baró volt, de ez a havonta dobálgatunk egy újat kezd az idegeimre menni. Csak arról szól, hogy Udon pénzt szedjen ki belőle, nem véletlenül oszt most már 20 lw-t a győzteseknek. Így még több játékos fog fizetni. Kedves egészségükre. Amúgy sok sikert a résztvevőknek. 
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #7310 Dátum: 12 júl 19, 11:45:25 »

Kösz srácok a segitséget ! Kitöltöm a két sort, amugy igen a crit magasabb szinteken éri meg, emiatt nem használom Bee 400-as AB-ját. Deidaráén gondolkodom, de most már statokat kezdtem el venni, még csak a genineknek van egy kör meg, elemváltásra kell max még majd egy kicsit költenem, azon kivül semmire, viszont most elég nehezen is gyűlik a ryo Mosolyog üdv

szerk: Ujabb kérdésem van sajnálom !  Ha pl egy LW ad wind advantage-t, de a ninjám aki használja az LW-t az nem szél elemű, akkor egy villám elemű ellenfélre ugye nem kapok szél sebzés bónuszt az LW miatt ? mert csak akkor kapnék, ha szél elemű ninjámnál lenne ez az LW.(persze ha wind damage lenne az más, azt tudom, hogy akkor járna a sebzés a ninjám elemétől függetlenül)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 17:47:30 írta bandee_26 » Naplózva


dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #7311 Dátum: 12 júl 19, 23:24:51 »

Így van, elem adv csak akkor jár, ha a megfelelő elem ellen harcolsz, ha persze konkrétan írja hogy water adv, akkor csak tűz ellen ad plusz sebzés ,és csak akkor ha víz eleműnek adod. Mivel a rókának nincs eleme, így a végjáték szempontjából ezek az lw-k semmit sem érnek, hacsak nem adnak elég más jó dolgot, pl cosmic blade van rajta 29 attack, vagy gigas gloves és hasonlók.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #7312 Dátum: 12 júl 20, 14:10:00 »

VÉGREE!!  fél év után csak megadta magát kyuubi      igy is csak 8000+ ryo gyült össze a sok item/ab/ninja eladásával :/  na mind1   majd mediumon összedobom a ryot
Na GO MEDIUM mod  Nevet
beginner teamem meg lassan de halad
Naplózva

dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #7313 Dátum: 12 júl 20, 14:18:31 »

Grat Eragon, bár azt a 2k ryot igazán összeszedhetted volna, ha chakra+-ra gyűjtöttél.
Nálam kiesett a demon hit, szóval bashereztem újra. Nem olyan jó, mint szeretném, de már majdnem mindig 0% felett van, a max eddig 0,06% volt, szóval még várok egy kicsit, amíg az 1% meg lesz. Addig nem is tudom milyen lw-t keressek. Talán kinézek egy új mediumos lw-t.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #7314 Dátum: 12 júl 20, 19:40:48 »

kösz dex !   sajna annyi energiám már nem maradt h még 1-2 hetet szorakozzak ryogyujtögetéssel   föleg h 2FNG meg starter genin/jounin maradtak 2LW-vel  ab-ok,itemek nélkül.  majd mediumon csak összegyülik annyi   murasame mellett golden axet vittem tovább  (talán ez volt a legjobb murasame mellé , luna swordot azzal a teammel nehezen tudtam volna kiütni :/ )
Naplózva

bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #7315 Dátum: 12 júl 20, 20:25:30 »

Grat eragon ! Hát igen én is jobban járnék mediumon otherworldben járva, ha lenne chakra+ akkor jobb lenne vagy a kage, vagy egy jounin. most átlag 205 körül üt a csapat( Gobi 11-re jött fel már ), 94 stamina átlaggal.Még yondaime-t nem tudom leverni könnyen, egyszer próbáltam nem sok kell, de inkább LW-zek semmi értelme pazarolni, most annyit áldoztam WE-t, hogy kiütöttem a Forbidden Genineket mapon mindenhol, igy a summon is meg az egész csapat jól kapott xp-t, megvan egy kör stat, és megtörtént egy csoda, kiesett IF nélkül (ez hogy lehet ?) a mapon void orb, 40 ninjutsu jól jön végülis és ez vigasztal kicsit segít várni daedalus-ra Mosolyog  nyomom tovább a daedalust,  most  3-4 hétig csak arena lesz meg LW-zek tovább, Gobi remélem addig lép még két szintet és kiesik az LW is ! Lehet luna swordért érdemes lesz menni egy beginner kört ? mert akkor ott ütném ki chakra plust is, most csak AA-t.Vagy fordítva kellene ?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 20:55:38 írta bandee_26 » Naplózva


laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7316 Dátum: 12 júl 21, 09:06:47 »

Grat eragon007 easy-hez. Azt azért még hozzátenném, hogy a két FNG-t is eladhattad volna. Kb. 800-1000 ryo közötti lehetett az értékük.

bandee_26: szerintem nem érdemes Luna-ért visszamenni. Hard-on már egész jó LW-ket lehet vadászni. Ráadásul amit beginner-en töltenél 1-2 hónapot (attól függ mikor esik ki), azt hard-on is tölthetnéd és akkor jóval előrébb tartanál.
Én azt mondom, hogy most szedd ki AA-t, CH+ ráér hard-on. Ott a team-ed nagyjából 10k ryo körül tudod majd eladni.

Neked is grat Dex... Nevet. Amikor csak egy kis szikrája látszik, hogy behozhatom a lemaradásom, veled mindig történik valami jó dolog Mosolyog
Én a helyedben már próbálkoznék, de ha még várni akarsz, akkor a Neo Fang-el próbálkozz. Kiba-nak tökéletes lenne.
Ugye van egy kevés ryo-d az elem. váltásokra? Nevet


Naplózva

bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #7317 Dátum: 12 júl 21, 10:03:24 »

Kösz Laci ! Luna miatt gondolom jóval túl kéne tápolni a csapatot mediumon hogy konotrio-val tudjam ütni, beginner kört meg nem érdemes futni, ezen még gondolkodom hogy majd hogy csináljam, mert nekem kell a luna, sztem mediumos és easy-s fegyvereknél mindnél jobb és a hardosokkal is egyenértékű legalább.Most azon gondolkodom, hogy Bee kagét mégis lecserélem, igaz már 27-es , de chyo-nyanyát gondolom 3 hét alatt felhoznám 20-körüli szintre, sztem onnantól már erősebb lenne mint most Bee 27-esen, plusz jobb stamina.... mert ez a Bee nagyon gyenge.Csak így kár volt a 800-as Ab-ot megvenni neki Mosolyog  
Lehet hogy futok mégis egy kört lunáért, és CH+-ért, és akkor most mediumon csak AA-t kellene kiütnöm.Nekem hardra kellene CH+, csak azért, viszont azt mondtátok, hogy AA nélkül nem érdemes menni hardra, mert nincsenek kihivások. de lehet AA nélkül megyek hardra és majd ott ütöm ki, mert beginneren talán sokáig tartana.
Mindenesetre igy tervezem a hard csapatot, ha lesz CH+ :
FNG Jiraiya(LS) - FNG Neji(LS) - FNG Shikamaru(LS) - kezdő kurenai(LS) - FNJ (valami nin LS) - Chiyo -  Nibi
igy chiyo már nagyon hamar és az FNJ is már karakura után beférne , aztán  ha még érdemes akkor summon csere SD-re amint elérhető, vagy SD helyett guren még épp beférne a kezdő jounin helyett.
CH+ nélkül csak AT után férne be Nibi-chiyo-FNJ  hármas. Annak is látom értelmét, annyi, hogy az FNJ később kezdene fejlődni, csak AT után férne be. Nagyon hülyén tervezem , vagy van értelme ? szivesen fogadok észrevételt, javaslatot.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 11:09:04 írta bandee_26 » Naplózva


eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #7318 Dátum: 12 júl 21, 11:00:48 »

köszi Laci !  hoy érted h eladhattam volna a 2FNG-t??  ha eladom akkor nem lesz   vagy mediumra akkor is tovább tudtam volna vinni öket??  mert ezt most igy nem nagyon értem  
mondjuk én se tudom h mediumon CH+ v AA-t vegyem-e majd meg    egy ryo byrddel+murasame,golden axe-vel talán hamar összejönne 10K ryo  v nem?   akkor 3.FNG nagato lesz sztem.  és akkor összedobok itt is egy LS nin teamet  csak kaget nem tudom h ki legyen   ti kit ajánlanátok kagénak?  két jounin az dei meg talán zabuza lesz  sum meg nibi  sztem  
vagy ha tudnátok ajánlani vmi jobbat  
köszi elöre is
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 11:02:04 írta eragon007 » Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7319 Dátum: 12 júl 21, 13:47:23 »

Én kage-nak Chiyo-t ajánlanám. Gyorsan beszerezhető, nem túl drága és LS csapatban szinte ő a legjobb választás. Vannak nála jobbak, csak ugye a ch-val gazdálkodni kell Mosolyog. Nibi jó summonnak.

FNG-t, ha eladtad volna ugyanúgy vihette volna tovább medium-ra. Csak arra kell figyelni, hogy amit tovább akarsz vinni LW-t, azt ne add el. A többi dolgot nyugodtan, tehát FN-eket is.

Mindenképp AA-t vedd meg. Sokkal fontosabb, mint a CH+. Több kihívás, jobban fejlődik mindenki, több ryo. Talán többet nem is kell mondanom Mosolyog

Naplózva

Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 560
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!