24 szep 23, 13:15:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826717 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3840 Dátum: 11 okt 12, 14:00:44 »

Valóban ez így van, Tobi "Juubi" ként emlegeti, de hogy eloszlassam a kételyeket:
http://www.japanmagyarszotar.hu/index.php

ide tessék beírni, hogy "to"
-Ugyan kicsit hiányos ez a szótár, de pontos.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 14:08:06 írta Exkirion » Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #3841 Dátum: 11 okt 12, 14:02:46 »

"Hála Muu-nak kiderült ki tobi "
elolvastam már a fejezetett ,de én nem jöttem rá ki tobi sőt most hogy kiderült hogy tobi nem madara ez az egyik legnagyobb kérdés hogy akkor ki tobi?
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #3842 Dátum: 11 okt 12, 14:07:11 »

Tobi egy terhes nőt támadó hazudozó menekülő szélhámos aki egy senki! Konant egy ronccsdarabbal szúrta le istenem!
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #3843 Dátum: 11 okt 12, 16:40:44 »

Tobi azért emlegeti madaraként magát, mert valószínűleg valami képpen az ő erejével rendelkezik. Szerintem tobi madara öccse.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 16:41:26 írta Suigetsu » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #3844 Dátum: 11 okt 12, 17:37:58 »


-Ugyan kicsit hiányos ez a szótár, de pontos.

ha megnézed a szótárt a tobi szónak is van jelentése ami ugrást jelent...(vagy kánya) az ugrásnak értelme is van tobi képességeit ismerve
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3845 Dátum: 11 okt 12, 21:09:10 »

A Naruto manga 559. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 560. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #3846 Dátum: 11 okt 19, 07:22:34 »

Ha igaz a spoiler amit találtam akkor valószínű hogy nem lesz harc, de azért sok minden fog történni. Kezdve egy kis emlékezéssel. Remélem ha nem is hosszan, de a következő fejezetben részletesen lesz Madara vs Hashirama.

Tobinak most sem hiszem el hogy van EMS-e, hacsak nem lopta el Madaráét halála után. Máshogy nem lehet mert eddig csak neki volt és azt sem tudjuk, hogy viselkedik egy ilyen sharingan egy idegen testben. Azt sem tartom kizártnak, hogy Tobi nem uchiha, de ahhoz hogy elő tudja hívni Madara EMS-ét kell neki Hashirama DNS-e (lásd Danzou), de az is lehet hogy egyszerűen csak Sasukéra gondolt.

Itachi pedig odaér Kabutohoz. Itt szerintem ismét idézések jönnek majd mert én nem tartom olyan erősnek Kabuchimarut, hogy felvegye a harcot Itával. Lehet hogy ő sem mondott igazat és meg tudná idézni Jirayát vagy akár más erős shinobit, pl Kakashi apját, Sakumo-t (erősebbnek tartották mint a legendás Sannint!).

Végül pedig pedig már sokadig szál indul Bee vs Tobi + 6 jinjuriki, bár itt nem tudom, hogy Naruto hová tűnhetett.
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3847 Dátum: 11 okt 19, 08:05:46 »

Senju chakrája biztos van, hisz használta az izanagit. Uchiha chakrája biztos van, hisz Sharingan+Uchiha chakra kombó a minimum a kyuubi genjutsuba ejtéséhez, ha már az MS nem.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #3848 Dátum: 11 okt 19, 09:14:53 »

Egyenlőre úgy néz ki, hogy amit én linkeltem a Spoiler topicba az nem is lesz confirmed mert eléggé más van a confirmed spoiler-ben. Az más kérdés hogy nekem inkább az utóbbi a fake.
Eleve hogyan lehet az hogy Kabuto beültetett Madarának egy Rinnegant? Egy Edo Tensei-jel visszahozott Madarának? Honnan van neki Rinneganja? Tobi csak az egyiket vette volna el Nagato-tól? Ez hülyeség, tuti nála van mind a kettő. Ha Orochimaru és Kabuto ültette be neki, akkor miért nem maguknak tették be?

Egy külföldi fórumon már az is előjött, hogy lehet nem is cserélték a két szemet, hanem egybeolvasztották és így létrejött a 10 farkú szeme:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/14

Nagyon remélem, hogy mindaz amit most írtam hülyeség, hiszen egy EMS Madara is nagyon erős lehet. Azt a sereget ami vele és Muu-val szemben áll erőlködés nélkül el kellene intézniük.


szer.:
A legújabb confirmed spoiler szerint Madara Susanoo-t és Rinnegant használ. Nem értem, hiszen 2 sharingan kell a Susanoohoz. Kezdem azt hinni hogy amennyire várja ezt a fejezetet mindenki, annyira sz.r lesz az egész. Szomorú  Kishi Leüt
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 10:56:29 írta CsukiIce » Naplózva

Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3849 Dátum: 11 okt 19, 12:06:06 »

Hát nekem ez a madara rinnegannal.. Enyhén szólva is nem tetszik... Nem kellene mindenből tömeg dojutsut csinálni. Elég régóta várok már valami olyan fordulatot, hogy az a bizonyos Rikudou féle legenda talán nem is igaz, sőt talán meg sem történt. Egy ilyennek jobban örülnék, mint annak, hogy a rinnegannal kísérletezgetnek itt ikszdé
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #3850 Dátum: 11 okt 19, 13:19:44 »

Azért csak jó lett ez a fejezet (spoiler topicban a link). Kiderült hogy az EMS-t tovább is lehet fejleszteni, azaz ebből lesz a Rinnegan! Nem semmi és itt aztán lesz aprítás! Nevet
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3851 Dátum: 11 okt 19, 13:28:57 »

Hát emberek megmondom őszintén, EZ NAGYON KIRÁLY VOLT  bow Eleve az , hogy egy olyan tűz jutsuval indít amihez az osztag víz elemhasználóinak nagy része kellett , hogy megfékezzék . Utána elkezdett aprítani mint az állat , majd jött a Susanoo Nevet. utána meg a Rinnegan , és úgy is aktív a Susanoo . Aztán ott van a terv amit az elején mondott , szóval lehet Tobi mégis egy klón mint ahogy azt már irtam .
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #3852 Dátum: 11 okt 19, 13:45:29 »

Hát ez a rész ISTEN CSÁSZÁR VOLT. Mosolyog
Az utolsó jutsu, nem semmi. Nem tudom hogyan fogják ebből kiverekedni magukat Narutóék. Semmit nem értek a legjobb jutsui sem. Bár még átválthatna kilencfarkú chakra formába de eléggé kimerült úgyhogy túl sokat akkor sem tudna tenni Naruto. De amit Gaara művelt, hogy kihúzta Madarat a Susanooból...remek elgondolás. Hogy ez miért nem jutott eszébe senki másnak...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #3853 Dátum: 11 okt 19, 13:55:11 »

Mert az a kisöreg ötlete volt Nyelvesít ha jól olvastam, akkor nagyon kis szemcsés homokot adott gaaranak v mi a fene Nyelvesít
Naplózva

gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #3854 Dátum: 11 okt 19, 16:51:13 »

Most jöhet a Bijuu bomba.
Naruto valószínüleg az igazi Zetsut keresi ha neki vége Tobi seregének is vége + Yamatot meg akarja találni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!