24 máj 29, 05:21:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 754035 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #3075 Dátum: 10 szep 01, 11:50:10 »

Ennek a Kisame féle feltámadásnak nagy értelme volt....lehet, hogy fogy a puskapor Kishimoto mesternél?
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3076 Dátum: 10 szep 01, 12:00:08 »

Úgy sajnáltam, hogy olyan keveset mutattak a felnőtt Konanból. Alig alig láttunk tőle képességeket, csak azokat a papír jutsukat. nagyon remélem, hogy ennél a harcnál azért megmutat pár érdekességet, és Madara bácsinak nem lesz egyszerű dolga. Az lenne a legjobb, ha Konan-nak sikerülne valahogy csapdába ejteni, vagy megsebesítenie. Vagy érkezne egy szereplő, aki Konan mellé áll a harcban, és ketten mennek Madara ellen.

Hmm, jó lenne...
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3077 Dátum: 10 szep 01, 12:21:38 »

Konan teljesen esélytelen... Remélem inkább bábu lesz amin Sasuke megmutatja az új képességeit Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #3078 Dátum: 10 szep 01, 13:05:09 »

Gyönyörű szép halál egy cápaembernek Nevet

Szerintem Konan nem egyedül van, van ott pár Rejtett Esőbeli shinobi.

Madara milyen kemény lenne Rinegannal

EDIT: A spolier-be is Madarának van írva.

EDIT2:
Itt a régen várt rész. Madara támad, nem védekezik vagy menekül, hanem támad. Egy dologban reménykedjünk, hogy Konan nem lesz béna, és fog olyan jól harcolni, hogy Madara-nak  minél több jutsut kelljen használnia. Szerintem Kishi is tudja, hogy szeretnénk látni új Madara jutsukat, és nem menne bele egy olyan harcba, ahol Madara csak a tér-idő jutsuját alkalmazza, mert az fölösleges lenne.
Szóval vagy mától vagy holnaptól elkezdődnek majd a harcok.
Madara vs Konan --> Madara győz, és megszerzi a Rin'negan-t
És utána a 4. Nagy Ninja Háború
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 01, 16:35:43 írta Ali-G » Naplózva
Cell-sama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 30


« Válasz #3079 Dátum: 10 szep 01, 16:01:56 »

Huh durva rész lesz!!
Itachi és Kisame találkozása érdekes.
És végre Madara is mozgolódni kezd.Huh ha most megszerzi a rin' negannal durva lesz!!
Naplózva

"Get up, stand up, don't give up the fight"
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #3080 Dátum: 10 szep 01, 16:36:42 »

Gyönyörű szép halál egy cápaembernek Nevet

Szerintem Konan nem egyedül van, van ott pár Rejtett Esőbeli shinobi.

Madara milyen kemény lenne Rinegannal

EDIT: A spolier-be is Madarának van írva.

EDIT2:
Itt a régen várt rész. Madara támad, nem védekezik vagy menekül, hanem támad. Egy dologban reménykedjünk, hogy Konan nem lesz béna, és fog olyan jól harcolni, hogy Madara-nak  minél több jutsut kelljen használnia. Szerintem Kishi is tudja, hogy szeretnénk látni új Madara jutsukat, és nem menne bele egy olyan harcba, ahol Madara csak a tér-idő jutsuját alkalmazza, mert azt már láttunk sokszor, ezért fölösleges lenne.
Szóval vagy mától vagy holnaptól elkezdődnek majd a harcok.
Madara vs Konan --> Madara győz, és megszerzi a Rin'negan-t
És utána a 4. Nagy Ninja Háború
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3081 Dátum: 10 szep 01, 16:39:16 »

Madara megy Rin'negant szerezni? Jó, jó, de hova ülteti be? Zetsuba?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Hiei
Vendég
« Válasz #3082 Dátum: 10 szep 01, 16:56:08 »

Ez tiszta vicc... tök örültem, hogy van egy rejtett falu ami Narutot támogatja. Erre Konan-t ki fogja nyírni az a troll.
Kicsit felidegelt .
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 01, 16:56:50 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3083 Dátum: 10 szep 01, 17:04:06 »

Áhh, ha Konant kinyírják, akkor ideges leszek. Szomorú Remélem, hogy valahogy megússza, bár nem fogadnék az esélyeire. Szomorú
Naplózva
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #3084 Dátum: 10 szep 01, 17:06:49 »

Ez hogy történt? Én nem is idéztem saját magamtól Nevet Ez fura

Saskénak hova rakták Ita szemeit? A régiek helyére. Vagy nem? Gondolom Tobi is a régiek helyére berakja.

Nekem úgy jött le a szemátültetős dolog, hogy a régi szemek képessége megmaradnak + jön hozzá az új szem.

Vagyis ha Madarának megvan az örök MS vagy a sima MS és beülteti a Rin'negant akkor mind a 2 szem képességei meglesznek Madarának.
Ha csak sima sharinganja van, akkor annak a képességei ugyanúgy megmaradnak.

Mindenesetre kíváncsi leszek a szem kinézetére is. Akármilyen sharinganja van Tobinak, biztos hogy másképp fog kinézni.

Ja és még a komment végére eszembe jutott, hogy Konan akár szét is taposhatja Nagato szemeit, mint két tojást Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #3085 Dátum: 10 szep 01, 17:11:04 »

Ettől tartok én is... hogy nem adja majd oda elpusztítja őket és ezért megöli. Ami kiváltképpen vicces lenne, ha Konan erre gondolt volna és elküldte volna NarutonakxDDD.
Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #3086 Dátum: 10 szep 01, 17:15:19 »

Na igen, ha Konan lennék nekem az lenne az 1. hogy nagato szemeit elpusztítom, hogy senki ne tudja megszerezni... Miért van az, hogy mindent túlbonyolítanak?  smirksweat. Nem akarom, hogy Konant kinyirják  Sír.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 01, 17:19:23 írta Kakashi87 » Naplózva

Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #3087 Dátum: 10 szep 01, 17:16:14 »

És Naruto mit csinál a szemekkel? Beülteti?
Egy Rin'negannos Naruto.......bele se kezdek milyen táp lenne úgy Nevet
De a Rin'negannról azt mondták, hogy megváltoztatja a világot, vagy vmi ilyesmi, és szerintem Nagato nem változtatta meg a világot....lehet majd Naruto Nevet

EDIT: De lehet Konan úgy gondolkodik, hogy vétek lenne Rikodou hagyatékát megsemmisíteni.....és....beülteti magának
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 01, 17:18:34 írta Ali-G » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #3088 Dátum: 10 szep 01, 17:21:35 »

Hát, ha nem is azért küldi el neki, hogy használja csak, hogy Tobi kénytelen legyen találkozni Narutoval. Ha Konan valóban Pein útját választota akkor bízik Narutoban és hiszi, hogy ő legyújtja azt a Trollt.
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3089 Dátum: 10 szep 01, 17:33:14 »

Nekem már az is sok, hogy így "ültetgetik" a szemeket össze-vissza. Szerintem nincs benne ráció, hogy ha megszerzel egy sharingan-t, eléred vele az MS-t, és beültetsz egy Rinnegan-t, vagy egy másik Sharingan-t, esetleg egy Byakugan-t, akkor megmaradnak azok a képességek, amiket a Sharingan alatt szereztél, és utána még a felsoroltak közül is tiéd az egyik képesség.

Ennyi erővel szépen sorban beültetjük a szemeket, kezdve a Byakugannal, majd a Sharingan, végül mikor már MS re rántottuk, szépen berakunk egy Rinnegan-t. Marhaság.

Ha odajutunk, hogy Madara apó beteszi a Rinnegan-t, akkor elég kiábrándító lesz.
A Sharinganból Sharingaba vagy MS ből MS be, hogy EMS legyen, az még úgy ahogy elfogadható. De különböző dojutsu-kat keverni felesleges lenne.

Konan szerintem az egyik legszebben megrajzolt női karakter, azzal pedig nagyot nőtt a szememben, hogy oda mer állni Madara elé. Igaz nem sok mindent láttunk tőle harc terén, mivel Nagato úgy óvta mint egy gyermeket, minden baj elől, ezért nem is következtethetünk semmire. Könnyen elképzelhető, hogy mást is tartogat, mint egy pár origami jutsut.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!