24 jún 27, 10:05:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Avatár  (Megtekintve 48997 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #30 Dátum: 10 szep 07, 17:28:31 »

Mivel ha jól tudom , minden amit a távolkeleti kultúrából belevarázsoltak kínai mitológia , így nem feltétlen mondanám a Tűznépét japánnak. Inkább Mongolok vagy kínaiak.
Szinkronnal nem volt bajom. Nekem bejöttek a hangok. (y) Angolul nem néztem így nem tudom , hogy mikor mi az elfordítás... Nyelvesít
Naplózva
lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #31 Dátum: 10 szep 07, 19:55:20 »

kínai alap a történet .. de attól még kölcsön vettek dolgokat nem ?
gondolj jobban bele .. az épületek .. a szokások meg ilyenek .. szerintem igen hasonlít a japán kultúrához .
am viszont az összes idomár mozdulat valamien harcművészeti mozdulatból van "ellesve" .. mert például a tűzidomítás nagyon hasonlít karatéra.. a vízidomítás meg talán a tai chi .. de ebben nem vagyok biztos ..
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #32 Dátum: 10 szep 07, 20:07:29 »

Inkább Kung Fu az alsó rugások , tigris karom egyebek... A víz idomítás tényleg tai chire emlékeztet
Naplózva
Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #33 Dátum: 10 szep 27, 16:48:44 »

Meglepődnél ha azt mondanám nem is szeretem annyira a Yu-Gi-Oh!-t? Nevet

A film naaaaaagyon gyenge lett. De már bűn rossz, és az a baj, hogy Filmnek is rossz nem csak Avatar-filmnek.

Reméljük Shyalaman bácsi tanul a hibáiból.

De ez a Legend of Korra, szögezzük le nem a film hanem a Rajzfilm Folytatása! Engem nagyon érdekel Nevet Remélem a régi szereplők közül legalább Iroht láthatjuk Nevet

NO WAY, YOU CAN'T BETRAY US BILLLYYYYYY!!!

És igen, a rajzfilm folytatására gondoltam én is, csak nem tudtam már emeberi mondatokba összesűríteni a dolgokat. >.<#
Aw, Iroh bácsi! *w* Sajnos az angol szinkronja már meghalt egy ideje.  Szomorú De attól persze még belerakhatják! Reménykedjünk. Tegyük össze kezeinket, és imádkozzunk Krozehoz az istenekhez, hogy tegyék bele minden idők legjobb fej nagybácsiját.  bow
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #34 Dátum: 10 dec 30, 10:50:52 »

régen még képes voltam felkelni, hogy megnézzem...amikor elegem lett, indavideón megnéztem az egészet és kész Nyelvesít
am nagyon tetszik a grafika meg  minden, de a sztori kicsit unalmas.
és lehet, h néhányan most megölnének ezér, de sokkal érdekesebbek lennének a filmek, ha nem mindig a jók győznének.
vagy ha mégis, akkor ne az legyen, hogy minden jó életben marad, és együtt lesznek meg szerelem & happy end...
persze...rossz elveszíteni a kedvenc karaktereidet, de a sztori így izgalmasabb lenne. ezért is jobb a Naruto. ottisn meghaltak jók is meg gonoszok is... pl Asuma vagy Jiraiya...nagyon sajnáltam, de hát így kellett lennie

Szerk: Hogy lehettem ilyen hülye? Minden délután nézem a Nicken, azthiszem újra nagyonszeretem a sorozatot (:
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 17:48:51 írta ^^ » Naplózva

lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #35 Dátum: 10 dec 30, 12:24:55 »

kezdjük ott hogy ez nem egy anime. ez egy rajzfilm animére emlékeztető vonásokkal. ez alapvetően gyerekeknek készült .. és sokkal több értéket közöl velünk mint mondjuk a naruto .. és hogy sosem győz a rossz .. végülis a föld könyvének utolsó része és a tűz könyvének az eleje nem erről szól ..
narutora ha magyarul adják mekkora korhatár kellene ? 12? vagy nagyobb ? erre nem kell. ez a különbség . ezért sem hal meg benne gyakorlatilag senki.
de összességében igazad van , unalmasak néha az olyan filmek amikor már gusztustalanul oldódik meg minden , de ez ebben nem így volt, volt amikor a szereplők vesztettek, és volt amikor nyertek.
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #36 Dátum: 10 dec 30, 14:32:26 »

én a végkifejletre gondoltam amúgy Nevet modjuk élreérthetően írtam, rossz szokás  smirksweat
egyszer ugye láttam egy sorozatot, amiben a rosszak jártak jól :o ledöbbentem, és nem hittem el hogy ez a vége, pedig ez volt. és belegondolva eléggé életszerű is. de eltértem a témától ^^"
szal nincs különösebb bajom az Avatárral, régen imádtam, de más mindenkinek az ízlése, ezért jött jobban be a Naruto  Pontosan
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #37 Dátum: 10 dec 30, 22:35:44 »

kezdjük ott hogy ez nem egy anime. ez egy rajzfilm animére emlékeztető vonásokkal. ez alapvetően gyerekeknek készült .. és sokkal több értéket közöl velünk mint mondjuk a naruto .. és hogy sosem győz a rossz .. végülis a föld könyvének utolsó része és a tűz könyvének az eleje nem erről szól ..
narutora ha magyarul adják mekkora korhatár kellene ? 12? vagy nagyobb ? erre nem kell. ez a különbség . ezért sem hal meg benne gyakorlatilag senki.
de összességében igazad van , unalmasak néha az olyan filmek amikor már gusztustalanul oldódik meg minden , de ez ebben nem így volt, volt amikor a szereplők vesztettek, és volt amikor nyertek.

Azért egy "mesében" ahol ilyen komoly dolgok vannak mint Zuko jellemfejlődése vagy Azura megtébolyodása... nos nemhinném hogy feltétlenül csak gyerekeknek szánták.
Naplózva


lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #38 Dátum: 11 jan 06, 17:53:35 »

a fő korosztály igenis a gyerekek. az egy más dolog hogy nem agyatlan minimaxos mesét csináltak belőle hanem egy olyat amit minden korosztály élvezni tud.
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #39 Dátum: 11 dec 30, 21:27:49 »

Egy részt megnéztem a Nickelodeonon, de nem ragadott el annyira...először azt hittem, hogy a James Cameronos Avatar című filmnek lesz egy sorozata is, egyből egy rossz copy-zásnak tartottam, de rájöttem, hogy ez teljesen más. ikszdé
Ez tényleg nem az anime kategória, inkább egy rajzfilm. Hogyha ez egy anime, akkor már a Sonicnak is anno annak kellett volna lennie...
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #40 Dátum: 12 feb 16, 14:52:43 »

Ez édes, de ez korábban ment már a csatornákon mint hogy kijött az Avatar című film.
 Én nagyon szeretem ezt a mesét, de attól még hogy mese nem kötelező hogy gyerekeknek készüljön. Máig készülnek mesék amiket persze megnézz egy gyerek, mert hát mese, de akkor sem fogja fel mi történik benne, csak az alap sztorit. És szerintem ennél is így van. Két féle közönségének készült, a kicsi gyerekeknek akik látják a kis poénokat, sokat nevetnek stb, de a másik fél meg érzékeli a komolyabb dolgokat is amiket egy gyermek még nem érthet meg.

Kedvem támadt újra nézni.  Pirul
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #41 Dátum: 12 feb 16, 15:33:44 »

Én láttam végig a sorozatot, nekem nagyon tetszett Nevet (a film egy okádék volt Szerencse) Persze nem egy death note vagy hasonló komolyságával bír, de simán shounen anime szintű. Mint mondjuk az alap Naruto. Van benne harc, van benne poén, van benne románc és végigvezet egy történetszálat, nem szól minden rész másról. Minden van benne ami kell Nevet Nem japánok csinálták, de a rajzolás anime szerű és a sztorija is jó.
Nekem pl Zuko nagy kedvencem volt benne jó a múltja és a személyisége Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #42 Dátum: 12 feb 16, 21:55:53 »

Az én kedvencem Sokka ^^ mondjuk Iro bácsi nagy arc, Zuko meg helyes és erős ikszdé de akkoris a kis idióta Sokka marad a kedvenc ^^ most a Nickelodeonon asszem tegnap vagy tegnapelőtt lettt vége, most a délutánit követem, de lehet most bekapcsolom és belenézek az estibe Pirul
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #43 Dátum: 12 feb 16, 22:34:54 »

Flexee, most hogy így írtad a Nickelodeont eszembe jutott a Drake és Josh, ami közvetlen az Avatar után ment minden este. Most elraboltál tölem 3-4 napot, mert újra meg kell néznem a Drake és Josht Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
fingerboard10
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 60


« Válasz #44 Dátum: 12 feb 16, 22:50:54 »

Jó kis mese meg kell hagyni Nevet asszem eddig 3x néztem végig,  viszont mióta már nincs nickelodeon tv csatornám azóta nem láttam többször Szomorú
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!