24 jún 16, 09:29:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455349 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #3360 Dátum: 10 júl 08, 11:16:28 »

Amúgy nekem tetszett az egész, a poénok is, és a történet miatt énmár izzadtam hogy mi lesz xD
Szóval ez a két rész nálam a topon van Mosolyog
Csak így tovább. Ha én így tudnék rajzolni Paintben... Nevet
Naplózva

Swtcr
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3



« Válasz #3361 Dátum: 10 júl 08, 11:21:56 »

Eszméletlen jó részek voltak.Egyébként azt valaki megmondaná nekem hogy amikor Kisame(greed) ,és hidan egymás mellett sétál ,és megszólal a halhatatlan ,hogy "muszály volt a nyomit is magunkkal hozni?" <-Szóval ki ez a nyomi?Nekem nem esett le ,vagy csak nem voltam elég körültekintő? Gondolkozik
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3362 Dátum: 10 júl 08, 11:25:03 »

Nagyon tetszett az új rész, a története nagyon jó volt, és ez a "valaki mindent tud, és öngyilkos lesz" ennek van egy 24 feelingjem és az a kedvenc sorozatom. Nevet Várom az új részt. Nyelvesít
Naplózva
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #3363 Dátum: 10 júl 08, 11:25:20 »

a júniusi mondóban interjó van fekete danival én most oplvasom Nyelvesít
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
fimre95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #3364 Dátum: 10 júl 08, 11:27:25 »

Nagyón jók voltak az új részek!!! Így tovább!!! Megkérdezhetném, hogy mi a címe a főcímzenének mert az nagyon teccet!!!
 Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 11:28:41 írta fimre95 » Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3365 Dátum: 10 júl 08, 11:27:42 »

Matten már leírta azt amit én is éreztem, izgultam egy paródián. Nevet
Nagyon nagy részek voltak, a 2. rész végén mikor a fake-Kisame "leleplezi magát", nagyon reménykedtem, hogy ne legyen vége mileőtt végleg megtudjuk ki is ő valójában...és akkor Greed, néztem egy nagyot. Nevet
Igaz, hogy a poénok szempontjából visszafogodtabb, de a történet kárpótolja a dolgot.

Azon meg nem értem miért kell hisztizni, ha bele van rakva Raziel, nameg hiányos infókészlettel pattogni...valószínűsíthető, hogy Dant-C úgyis olyan karikat fog csak berakni más történetekből akikről sokat tud, és nem bakizik velük...vagy ha igen, azt nem véletlen teszi.

Swtcr:
A nyomi Itachira utal, mivel akkor süket volt. És Greed azért vitte el mégis, mert neki az volt a munkája.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3366 Dátum: 10 júl 08, 11:30:46 »

Nagyon ígéretesen induló sztori volt, de valahogy mégis unalomba fulladt és nem lett semmi értelme. Igaz a csuklyás kilétére nem gondoltam volna és végül is logikus de az azonnali öngyilkosság miatt, ami nem is volt vicces, nem ütött annyira. Olyan volt mint a Vasember 2. Másfél-óráig készítik fel a fő gonoszra az emberkéinket és 2 perc alatt legyakják. A Hebire vártam volna mert a 20. rész elég jól lett befejezve velük de hát ők sem kaptak nagy szerepet, csak egy jó jelenetet. Az animés utalásokon nem röhöghettem mert nem nézem őket, ez persze az én hibám. A két rész után olyan érzésem van hogy ennyi? Máskor egy rész alatt többet tudtál hozni jóval mint most 2 rész alatt. A grafika viszont tízes, ahogy a hangok is, ahhoz csak gratulálni tudok.
Naplózva


 
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #3367 Dátum: 10 júl 08, 11:37:16 »

Sz'tem ez a rész is hozta a "Dant-C vagyok és az a célom hogy sz*r*á röhögtesselek titeket aztán meg átvegyem a röhögő emberek felett az uralmat úgy hogy plazma tévéken sugárzom az EAÉ-t!" Nevet Az Új opening ott volt! Nevet a a még másabbnaposok per kettő végén az ütött... Nevet Mikor Megszólalt Tobcsi "hát történt egy két dolog" kiváncsi leszek mi az az egy két dolog Mosolyog  Sztem meg a kiscsaj nem is halt meg.... Ez csak egy Genjutsu amit Szöcskénk talált ki ^^  amúgy megint Gratuálok az EGÉSZ Stábnak ^^
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3368 Dátum: 10 júl 08, 11:38:36 »

a júniusi mondóban interjó van fekete danival én most oplvasom Nyelvesít
Bááá! Ez komoly?? Ohh My God Na végre!xD
De nem a júLiusira gondolsz?

Kazekage sama:
Teljesen egyetértek veled. kacsint Sajnos tényleg kissé összecsapottra sikeredett a befejezés. De ennek csak egy oka van. Nem terveztem hogy 2 részt fogok kiadni, csak hát túl hosszú lett volna a 20 percével egy epizódnak, ezért kellett ketté bontanom.
Tehát alapból még Sasukéék is szerepeltek volna benne, csakhát mint említettem, még így is túl hosszúra sikeredett a dolog.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #3369 Dátum: 10 júl 08, 11:48:51 »

ja de télleg júlí elnéztem szal tényelg igaz h csak 30rész+2film na indegy én a dupláján reménykedem Nevet:P:)
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Misa-senpai
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 4



« Válasz #3370 Dátum: 10 júl 08, 11:55:35 »

hát ez nagy volt Nevet Kiváncsi vagyok mit csinált az a húgyagyú tobi... xD Grat
Naplózva

Chuu~ Misa-senpai ^.^
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3371 Dátum: 10 júl 08, 12:05:38 »

Teljesen egyetértek veled. kacsint Sajnos tényleg kissé összecsapottra sikeredett a befejezés. De ennek csak egy oka van. Nem terveztem hogy 2 részt fogok kiadni, csak hát túl hosszú lett volna a 20 percével egy epizódnak, ezért kellett ketté bontanom.
Tehát alapból még Sasukéék is szerepeltek volna benne, csakhát mint említettem, még így is túl hosszúra sikeredett a dolog.

Értem, de amint látod ez csak az ilyen maximalista hülyéknek tűnik fel mint én. Nevet Szóval kitartás.
Naplózva


 
Misaki-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


Academy Student


« Válasz #3372 Dátum: 10 júl 08, 12:08:57 »

Az új opening címe
The All-American Rejects - Real World

Egyébként  ez oltári rész volt mind a 2 én komoly KO-t kaptam de  már megszokhattuk a jó szinvonalat Nevet Köszönjük az új részeket Nevet bár kicsit érdekes volt a story de sztem pont azért volt jó Nevet  Arigatou Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 12:09:47 írta Misaki-kun » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3373 Dátum: 10 júl 08, 12:09:04 »

Mi a opening zenéje ?
Az epizódokban található számok listáját pedig máris közlöm Chakrával. kacsint
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=2826.0
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #3374 Dátum: 10 júl 08, 12:18:20 »

Heló
Nekem az van a fejemben, hogy elvileg még Csongi is a házban van, és a hangja ugyanaz mint Tobinak. Gondolkozik
Majd meglátjuk.
Nagyon tettszik a sorozat! bow
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!