24 szep 26, 23:07:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1540166 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3150 Dátum: 10 jún 24, 10:03:05 »

Matten, én bírlak, de azért egy kicsit már sok lesz.
Valami értelmeset rakjatok hozzá, amivel elemzitek az epizódokat (NEM IDÉZGETITEK, ELEMZITEK); keresitek a rejtett poénokat, mert van bőven; vagy esetleg néhány poén eredetét firtattjátok (Nem üzenetek, hogy: Váó, Honnan szedted az F-tablettát Dani?! Zseniális). Rengeteg vicc, persze Dani fejéből pattan ki, nem egyre biztos ti is gondoltatok a Naruto Nézése közben, és ezzel nem vagyunk egyedül. De a többinek simán lehet keresni.

Vagyis valami értelmeset vigyetek a Témába, ne csak Borzasztó helyesírással istenítsetek, és menjetek az agyunkra.

Köszönöm!
Ha valaki először ír a topicba, akkor miért ne mondhatná el a véleményét? Az oké, ha valaki 20x is leírja, hogy aztaadeyo.. estébé, az persze, hogy irritáló. De például Andeiou-kun is most írt először az Egy akatsukis életéről, sőőt még építő kritikával is szolgált ("Tobi jófej,csak túl sok részből kimarad"), de azért rögtön ki kell osztani.

Jah, és..
Egy valaki bemondta, hogy Milyen jó, hogy Rockot is használ, erre mindenki ezzel isteníti.
Csak közlöm: Az EAÉ-ben Főleg Rap és Techno van, és Néha Peinnél és Kakuzunál Heavy Metal vagy Trash Metal..
Általában olyan számokat rakok 1AÉ-be, amiket én is szeretek, és hát a rapp meg a techno is a lehető legmesszebb áll tőlem.xD
A sorozatban talán 2 szem volt mindkét műfajból. (Ha nem számolom Kisame "rapp"-jeit.)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #3151 Dátum: 10 jún 24, 11:02:02 »

Dani:

Valójában Andeiou-kun hozzászólásával nem is volt különösebb bajom, elvégre az övében egyrészt a Tobis rész, amire rávilágítottál, meg a hangnem értelmesen jött le nekem, viszont előtte volt pár ELSŐ hozzászóló, ami valóban kiakasztott, azért bocsi, de talán a helyesírások, meg hogy túl sok ilyen első hozzászóló van, aki később semmit nem csinál a Fórumon csak isteníteni jön fel.

Nemtudom, lehet hogy a féltékenység szól belőlem, de több ezer ilyen hsz után szerintem egy normális ember is kiakad, hogy egy Peint-rajzolónak (igen, direkt Pein) "Térdepelnek".

Másrészt Andeiou-kunnak azóta is csak jókis hozzászólásai voltak: ""
Hát már jó lesz ha leáll ez az egymást szidás, mert már kezd idegesítő lenni >.<#
Az meg hogy valaki kifejti hogy miért is tetszik neki az 1AÉ, nem baj csak ne legyen belőle istenítés és egyéb röhejes dolog. Az újoncoknak pedig szerintem nem kell egyből neki esni ha kicsit "élvezkednek" a sorozaton, egyszer (ismétlem EGYSZER!!) ők is kifejthetik a csodálatukat. Nevet

Maradjunk az EAE témánál pls Nevet
És szerintem sincs abból baj,hogy elmondja mér szereti a sorozatot.Tényleg nelegyen istenítés Nevet
Az meg más ki/mi kin/min élvezkedik:D:D az 18+ téma Nevet


A Zenékről: Bocs, nekem valamiért az ellenkezője jött le. Sorry, talán félreismertem a zenei érdeklődésed és nem hallgatsz olyat ami szerintem "szemét". (Bocs rapperek xD)
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 24, 11:04:39 írta Matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
leves96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #3152 Dátum: 10 jún 24, 14:26:38 »

Leves: Mi lenne ha nem kötnél belém folyton?
A nincs gépház az nem rejtett poén, hanem baki és igenis nem vettem észre.

Az meg Szerintem nem beavatási szertartás, hanem egyszerűen Kisame imád szemétkedni ikszdé Ez volt az Ő karakterének bemutatása, és ezzel láttuk is Kapcsolatát Deidarával, Itachival és Hidannal Nevet
Hát, Deidara-t sztem azért szivatja, mert kisebbségi érzete van, hogy kevésbé inteligens fajból származik:-). Deidara meg hadja magát^^:-D. Mint láttam-hallottam, Csak az 1. részben szivatja Hidan-t. Itachit, csak poénból :-D, a többieket is szivatná, csak ők nem hagyják magukat.
Amúgy bocsi, de először a "Nagy cucc" mondandódat kicsit kötöszködős hangnemben képzeltem el. Én voltam a hibás, bocsi mégegyszer.
Naplózva

"Sabaku Kyuu, Sabaku Soso"
Sok bunkó nem szereti ismételni magát.
Ezért ők nem szeretnek.
De kinek baj? Mondd anyám?
Hallássérült vagyok, örülök is ennek.
uchiha_gaara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13


Oyabun


« Válasz #3153 Dátum: 10 jún 24, 14:45:44 »

A Zenékről: Bocs, nekem valamiért az ellenkezője jött le. Sorry, talán félreismertem a zenei érdeklődésed és nem hallgatsz olyat ami szerintem "szemét". (Bocs rapperek xD)

Hmm. Egy kis okítás. A rapperek azok akik a zenére "énekelnek". Ezzel nem mondtam újat. Akik a rap zenét hallgatják azok már szélesebb körben mozognak. Általában a Hip Hop mint életstílus szerint élnek. És igen létezik ilyen. Mert az nem zenei irányzat hanem életstílus. Egy kultúra ún. szubkultúra. A Hip Hop-on belül 5 ágazat van. A rap, a tánc, a graffiti furcsa de a külön a DJ és a Beatboxing.
Mindenkinek megvan a maga kis véleménye erről. Valakinek a mai "ugatós rap" nem jön be valakinek meg a nyálas része. Szerintem a legjobb és legszínvonalasabb az ún. Old School rap.
Ha valakinek kérdése van ezzel kapcsolatban nyugodtan írjon rám. Születésem óta ebben mozgok:D
Naplózva
Andeiou-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 5


Abdeiou Nara


« Válasz #3154 Dátum: 10 jún 24, 20:29:58 »

Off:Kértek egy kis Chijo-chipset?Nem,az enyém AMD-chipset... >.<#

On:Köszönök mindent.Na de a poénokat tényleg nemszabad lelőni. Neeem
A 20. rész kivétel volt mert az nagyon eltért a sztoritól.Szerintem vehetjük ilyen 20. jubileumi sorozatrésznek vagy hasonlónak Nevet Kisa meg(Kisa-me+g)csak az igazi 1AE oldalát mutatta meg a közönségnek  Nevet Nevet
Naplózva

Guitarmaster 2.0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17

Sasu2 & Tutu 4ever


« Válasz #3155 Dátum: 10 jún 24, 21:33:13 »

Bocs , melyik részben is van amikor Ita-ita gépezik ?  Gondolkozik
Naplózva

,,Öngyilkosság , depresszió , legyél inkább EMO ,, xDxDLol
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #3156 Dátum: 10 jún 24, 21:35:54 »

ha jól rémlik kétszer is volt ilyen nem? de úgy rémlik, hogy valamikor az elején. Amúgy engem nem zavart a gépház hiánya, lehetett a földön is nem?^^ (vagy mutatták a földet is hogy nincs ott?)
Naplózva
Guitarmaster 2.0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17

Sasu2 & Tutu 4ever


« Válasz #3157 Dátum: 10 jún 25, 11:42:34 »

Úúú bakker most vettem csak észre , hogy a 19. rész végén minden "Pokemonban" ott vannak Pein csakrafogói Nevet
Naplózva

,,Öngyilkosság , depresszió , legyél inkább EMO ,, xDxDLol
Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #3158 Dátum: 10 jún 25, 12:59:59 »

arra én is felfigyeltem Nevet jó kis poén nekem tuti nem jutott volna eszembe  Mosolyog >.<#
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #3159 Dátum: 10 jún 25, 13:09:13 »

Azon mekkorát röhögtem! De csak másodszorra tűnt fel xD
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Guitarmaster 2.0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17

Sasu2 & Tutu 4ever


« Válasz #3160 Dátum: 10 jún 25, 20:54:24 »

És a 20.-ban a Wc ajtaján Deidara stickmanje Nevet
Naplózva

,,Öngyilkosság , depresszió , legyél inkább EMO ,, xDxDLol
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #3161 Dátum: 10 jún 25, 22:13:51 »

Most így 10-edjére megnézve a 20. rész,még azt fűzném hozzá,hogy szerintem túl sok volt a b*zdmeg,valahogy irritáló volt olyan 6x meghallgatni Mosolyog
Naplózva

nikszon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #3162 Dátum: 10 jún 26, 09:35:17 »

am aki írta hogy írjunk vmi értelmeset is...még is mit ez a pain-t el rajzol hülyeség amit élvezni kell és amin röhögni kell.... nem azt figyelni ***** , hogy kinek nincs  keze meg ilyenek maradjál már..... am meg akár tetszik akár nem ez sokkkal jobb az FWA-nal meg a Naruti juudennél meg akármeik másnál
Naplózva
leves96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #3163 Dátum: 10 jún 26, 09:43:55 »

Nixon igazad van! mindennél jobb(poénban).
De nem értem.
"-Tobi kérlek mond hogy: Hey apple!
 - Hey apple!"
Ezt elmagyaráznád? smirksweat
Azt észre vettem, hogy Tobi pólóján a 20. részben ott van a mozzilla firefox ikonjaXD.
Naplózva

"Sabaku Kyuu, Sabaku Soso"
Sok bunkó nem szereti ismételni magát.
Ezért ők nem szeretnek.
De kinek baj? Mondd anyám?
Hallássérült vagyok, örülök is ennek.
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #3164 Dátum: 10 jún 26, 10:49:16 »

leves: Korábban ki van fejtve Nevet Kicsit olvass vissza kacsint
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!