24 jún 16, 10:43:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455481 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1830 Dátum: 09 okt 10, 16:50:22 »

Én is azt mondtam, hogy felesleges sürgetni, érthető, hogy nem készült még el a film, és hogy sokáig tarthat, csak megjegyeztem, hogy azért arról nem nagy dolog beírni egy hsz-t, ha erre jár, hogy hol tart. Akkor legalább alábbhagyna a követelőzés...

Cart' viszont nem sokat segített.
Miatta Dani mostantól azzal a felelősséggel a vállán kell éljen, hogyha nem sikerül elég jól a film, az egész világ EMO-vá válik, és az emberiség kihal...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 10, 17:31:46 írta STM » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1831 Dátum: 09 okt 10, 22:21:30 »

Először is.. Lol!xD

Másodszor.. A Film nagyjából november végén fog debütálni. De előtte kb. 1 héttel majd kidobok egy trailert a pontos dátummal együtt.
Ami asszem újdonság, hogy nem lesz 1 órás. Hanem kb. 40 perc. (A sztori így adja magát..)
Plusz jelenetekkel meg nem akarom, hogy beálljon a rétes szindróma, és punnyadt legyen a dolog.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1832 Dátum: 09 okt 11, 10:13:22 »


Na, ugye, gyerekek?
Addig foglaljátok el magatokat valamivel. Én is azt teszem.  Aki már érettségizett és MOME animációs szakára szeretne jelentkezni, rajzoljanak sokat  Nevet Pontosan

Amit Dant-C írt ide, hogy rétes szindróma meg, hogy punnyadt, majd megfájdult a hasam a nevetéstől ikszdé
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1833 Dátum: 09 okt 11, 17:19:11 »

A Naruto és a Bleach anime készítői szerintem sokat tanulhatnának Dant-C-től Nevet Legalábbis ezen a rétes-szindrómán ők is elgondolkozhatnának...

És persze hajrá Dant-C! ^^
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #1834 Dátum: 09 okt 11, 18:43:12 »

Lehet azért van tele a Naruto és a Bleach fillerrel, mert tanultak a húsleves történetéből és direkt pakolnak bele unalmas jeleneteket, hogy a többi jobb legyen Nevet
Egyébként a 40 perc az rengeteg  Ohh My God el se tudom képzelni, milyen isten király lesz Nevet Nem is baj, hogy nem lesz feltöltve plusz jelenetekkel, hogy meglegyen az 1 óra. A végén olyan lenne, mint a DBZ, percekig nem történne semmi, csak néznék egymást Nevet
Naplózva
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #1835 Dátum: 09 okt 11, 19:35:29 »

Dant-C
gondolkozol esetleg Bleach-paródián?
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1836 Dátum: 09 okt 11, 19:41:58 »

Ezt már jópáran kérdezték. És a válaszom mindig az volt, hogy: Soha. Mosolyog

De ha úgy értetted, hogy az Egy akatsukis élete sorozatban lesz e Bleach parodizálás, hát az előfordulhat. Bleachet mindig örömmel fikázom. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #1837 Dátum: 09 okt 11, 19:58:14 »

Nah az jólesz Nyelvesít
Am. nem szereted Bleachet? Nevet
Naplózva

Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #1838 Dátum: 09 okt 11, 20:03:49 »

ezekből sztem egyértelmű...de igen....enyhe fikázásra értettem Nevet
szal sok sikert kacsint
jah egy respeckt 1000*
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 11, 20:07:33 írta Takahane » Naplózva

nemcopyz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


MW 2 HARDCORE GAMER!!


« Válasz #1839 Dátum: 09 okt 12, 14:26:35 »

Dant-C!

Elösször is bocs! Hogy miért. Mert voltam olyan hülye és az alap angol tudásommal leforditottam a Kisame rap-et. Az angol tanárom egy gyenge 2-et se adott volna érte.  Na mindegy, többen irták hogy az amcsik végülis értették a dolgot.
Amugy meg (ezt bocsi elfelejtettem közölni) Omni (Igen az az Omni) írt jutubon egy levelet. Ahogy lefordtittam annyit közölt hogy szerinte nem copyzod és jó a sorozat (Így tömören, kb 2-3 sor volt). És a végén Gratulált neked. ;-)
Mégegyszer bocs a forditásért (ha nem tezstett neked! Ha igen akkor örülök hogy örülsz)

Na szia, és további kellemes napot.
Nemcopyz

Ui:. Bár tudom hogy sokan örülnek az 1EA filmen de szerény véleményem szerint inkább a sorozat.

Ui2:.És mielött bárki is lehordanán Dant-C t  közlöm hogy a 40 perc nem több nem kevesebb mint  amit havonta (sacperkb 10 perces) sorozata. kacsint

Ui3:. Mi is volt a zene a 12 rész... Á csak vicceltem. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 12, 14:31:03 írta nemcopyz » Naplózva

"Nem számit kinek van a legnagyobb kardja.... az számit hogy ki lengeti"
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1840 Dátum: 09 okt 12, 20:07:46 »

Sajnálattal olvasom=( Pedig Aizenék élete van olyan érdekes mint az AKA- CUKI nakXD Hmmm...ikszdé
Esetleg egy elfuserált tér-idő jutsuval eljuthatnának a bleach világába^^" elképzelni is fájdalma hogy két legyőzhetetlen...ikszdé
Gratu az eddigiekhez, mester!
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #1841 Dátum: 09 okt 12, 20:59:34 »

Pedig "egy shinigami élete" milyen jó is lenne Nevet Csak mondjuk ott kicsit több szereplővel kéne foglalkozni  Gondolkozik
Dancsa, ez a tér-idő jutsu jó kis ötlet, megnézném, hogy az Akatsuki lerohanja Soul Society-t Nevet
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #1842 Dátum: 09 okt 12, 22:38:03 »

Bleachet mindig örömmel fikázom. Nevet

Ezen felnevettem! Nem csalódtam benned Dani! Háát 40 perc? hmm okés még belefér, de akkor majd szombaton részletes infot kérek Nevet Csak így tovább!!
Naplózva


tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #1843 Dátum: 09 okt 13, 18:59:20 »

Az "így készült" részben van vmi. Pl amikor befejezi a rajzot Dani, akkor kékhalálozik a gép és 8féle káromkodást hallhatunk Danitól 1huzamban Nevet Nevet Nevet Kimaradt jelenetekhez meg nem kerül semmi (vagy ha igen akkor tévedtem),
de ha kerülne, én a kimaradt rajzokat mutatnám be, meg Daninak bizos lennének elvetett ötletei, ami nem került be a filmbe. Olyan poénokra gondolok, amit Dani már kitalált, de nem tette bele a filmbe, mert nem passzol bele:D

Szóval bírnám ha lenne ilyen Nyelvesít

ÉS HAJRÁ DANI! BÍZUNK BENNED!
Naplózva
nagytomi1997
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 137


« Válasz #1844 Dátum: 09 okt 17, 15:11:53 »

Hú de régen írtam. Csak szeretnék gratulálni a legújabb részekhez, a legjobb Kisame reppje volt, és nem, nem koppintasz, hanem készítettél vlmi maradandót ami túlszárnyalja a mestert (Omnit). További jó munkát és sok sikert a filmhez.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 17, 15:17:22 írta nagytomi1997 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!