24 okt 02, 11:24:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 573 574 [575] 576 577 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1020573 alkalommal)
0 Felhasználó és 71 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8610 Dátum: 14 jan 26, 17:54:00 »

Én kiakartam színezni ezeket a képeket  Pirul, vagyis még most is akarom csak idő kérdése. De ezekben mi a hentai? Oké fanservice meg minden.
Abban igazad van, hogy nem túl gusztusos Yakudoriga Mosolyog.
Ha választani lehetne, akkor az elsőt színezd ki, de a legjobb tudásod szerint (kár lenne tőled valami rém ronda színezést látni).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8611 Dátum: 14 jan 26, 18:01:39 »

Ezek közül tényleg az első a hentai, bár ezek inkább ecchi-k, mint majdnem hentai-ok. Nevet Igen, tudom, hogy ízléstelen ez a manga jelenet, de azért gondoltam, belinkelem. A devis "pórnépnek" akik erre buknak, úgyis mindegy. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8612 Dátum: 14 jan 26, 18:54:55 »

My bad. egy kicsit eltúloztam a kijelentésem =D Ecchi képek is jók =D

Ha kész az Urear rework-om http://graypapaya.deviantart.com/art/Time-mage-Ultear-288911886

neki is állok sztem az elsőnek.
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8613 Dátum: 14 jan 26, 20:32:51 »

A te hsz-eid általában mindig elolvasom, mert sok mindenben egyezik a véleményünk és legalább nyugtázom hogy nem én vagyok a hülye =DD

Emlékszem de még nem kezdtem neki. Kemény ez a ZH időszak :S De ha te belekezdtél akkor majd én is nekiállok a hétvégén. De most tényleg sok dolgom van. Korsó tervet készítek az egyetemi Informatikus szaktanácsnak, utána pedig a tavaszi Miskolc-Sopron összerázó szakestély miatt lesz grafikus munkám. Mondjuk ez még messze van. Én hülye a múltkor csináltam egy rajzot a Logisztikusoknak és azóta nem hagynak békén.

Én is csak az ingyen reklám miatt színeztem ki Sophie képét =D Hát na, több mint 2 éve fenn vagyok DA-n és van kb 300 watcherem. Kell a reklám =D Bezzeg ha telenyomnám pucér Erzákkal meg Lucykkal a galériám lefogadom hogy egyből több lenne....

Amúgy ilyen lett: http://graypapaya.deviantart.com/art/Coloring-for-Sophie-chan-s-contest-428017818

... hanem mindketten. xD Egyébként szép mentés volt. Pojén

Csak az érdekel, hogy melyik felén akarsz lenni a cuccnak. Mert én már a jobb oldalon elkezdtem pár vázlatot, de ha kell, letükrözhetem. xD Egyébként ráér, nekem sincs rendesen időm rá.
Jaj, te szegény, majd biztos megsajnállak, amiért mindenki csak a tehetségedért akar. Pojén

Adtál egy jó ötletet! ErwinxLevi yaoi fanart, az biztos jó reklám lenne! *-* Jó, nem. xD Egyébként már meg voltam elégedve, hogy meglett a 100. watcherem, erre egy napra rá megnéztem és megint csak 99 volt. xD

Aranyos lett a színezésed. ^^

Az eddigi rajzaid közül ez tetszik a legjobban. Lehet azért, nem nem olyan animés.
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8614 Dátum: 14 jan 27, 21:31:05 »

Hakuu: Tényleg elég morbid lett, elszörnyedtem, de amúgy jó.  ikszdé

Tegnapi Rukia-s rajzom: http://edinaholmes.deviantart.com/art/Kuchiki-Rukia-429863856 Hogy tetszik?
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8615 Dátum: 14 jan 27, 21:42:23 »

Nem rossz =)

Én egy régi 2012-es Ultear színezésem készítettem el újra, hogy lássam mennyit fejlődtem =D Nos mit gondoltok?

Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8616 Dátum: 14 jan 27, 21:47:14 »

Sokkal jobb lett! Hogy is mondjam... kicsit emberibb lett, a test színe, a haja... rengeteget fejlődtél szerintem.
Azt megfigyeltem, hogy a női arcpír neked szinte névjegyed s kell. Nevet Nem is gond, csak néha az dominál. Jobbak ezek az úgy mond "fakó" színek az "eredetihez" képest.

Most így nézegetem és basszus nagyon tetszik a második.Nevet Most már kitalálom mit küldjek el neked.
Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8617 Dátum: 14 jan 28, 10:57:32 »

Sokat fejlődtél Lew. Nekem a haj és a sebhely tetszik rajta a legjobban. Viszont a kesztyű vagy kötés szerintem jobb az elsőn, az újon nagyon műanyaghatású az éles kontraszttal és a csillogással.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8618 Dátum: 14 jan 28, 14:28:22 »

Szerintem annyira nem morbid  Gondolkozik

Mellesleg erre a nagy "ecchi mániára" tök jó ötletem támadt, azaz nővéremnek de én fogom megvalósítani, minden áron akar egy SasuxItachi képet lerajzoltatni velem, de ha én csinálom meg és jó lesz akkor a "dicsőség" az enyém Nevet O//.//O

Szerintem mind a kettő nagy jó lett, de a egyértelmű, hogy a második jobb és igen tényleg sokat fejlődtél, de hát úgy is csak pozitívumot lehet mondani mert ügyes vagy.
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8619 Dátum: 14 jan 28, 14:40:39 »

Lew-es kép: Szerintem sokat fejlődtél. Azért az elsőnél még sokkal inkább "mű" volt az alak, de a mostaninál már egy animébe illő színezést csináltál, tetszik.

Ha-kuss rajz: Nagyszerű! Látszik rajta, hogy milyen a gondolkodás módod/hangulatod néha, szerintem nem morbid a rajz inkább fantázia dús, lehet neki hátsó értelmezést is adni, szal tényleg nagyon jó!
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8620 Dátum: 14 jan 28, 14:54:18 »

Sok esetbe fugg a rajz a hangukatomtol vagy zenektol amiket hallgatok, annyira nem erzem morbidnak, inkabb amolyan "kitorok a hetkozbapbol" szeru. Orulok ha tetszik, es hogy birod az ilyen dolgokat  Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8621 Dátum: 14 jan 30, 20:11:27 »

Köszi szépen. Hát Shiranai tudom =D De alapból hadi lábon állok a fehér ruhákkal =S Sose tudom normálisan kiszínezni őket =S
Naplózva


EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8622 Dátum: 14 jan 31, 14:54:21 »

Lew: Köszi. Mosolyog

Februári háttérkép-naptáram. Attack On Titan van rajta. Hogy tetszik?
Használjátok nyugodtan, ha tetszik!

http://edinaholmes.deviantart.com/art/Hatterkep-naptar-2014-Februar-Attack-On-Titan-430795124
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8623 Dátum: 14 jan 31, 16:32:44 »

Lew, tudom, hogy főképp nőket szeretsz színezni a Fairy tailből, de a mostani fejezetben van egy kép, amit a figyelmedbe ajánlanék, khm. Nevet

Ja, és hátha valakinek kedve van hozzá: http://fantasmania.hu/magazin/h%C3%ADr/4-K%C3%A9preg%C3%A9ny-h%C3%ADrek/176-Illusztr%C3%A1ci%C3%B3s-P%C3%A1ly%C3%A1zat-Magyar-Szuperh%C5%91s-kiadv%C3%A1nyba
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 31, 16:59:01 írta Saphira » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8624 Dátum: 14 jan 31, 20:27:48 »

Gondolom a Gérard-os kép =D Ha befejeztem a Lol.hu versenyére szánt rajzom lehet nekiesek. Majd meglátom hogy lesz időm =) Mert amúgy nekem is tetszik az a kép =D
Naplózva


Oldalak: 1 ... 573 574 [575] 576 577 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!