24 okt 04, 06:21:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1022193 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #7335 Dátum: 12 júl 29, 14:07:35 »

Örülök hogy tetszik Nevet Hát reménykedjünk hogy nem szívod meg Nevet
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7336 Dátum: 12 júl 29, 14:27:20 »

Én is szívesen színeznék Konant például. Mosolyog
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7337 Dátum: 12 júl 29, 14:40:10 »

Kishi lehet többször rajzolta Nevet De akkor a kicsit kapod, mert lestoppoltam a nagy peint kacsint
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7338 Dátum: 12 júl 29, 14:51:32 »

De én a nagyot rajzoltam sokszor.  Figyelmeztetés És én előbb írtam.  Nyelvesít A lineartot megcsináljam?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7339 Dátum: 12 júl 29, 14:59:18 »

A lineartot Lew vállalta, habár mos ő dolgozik asszem, szal majd mondja, hogy jobb-e neki, ha te csinálod, de sztem azt ő csinálja. Peint meg döntsétek el xD

SzG az előbb azt mondtad, hogy naruto is jó lenne. A kicsit lestoppoltam Nyelvesít de a nagyot még csinálhatod. Sasuke meg hagy legyen Lewé.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 29, 15:04:47 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7340 Dátum: 12 júl 29, 15:24:08 »

Nah jó legyen gyereknap ^^' Majd akkor szóljatok hogy mik maradtak.
Naplózva
Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #7341 Dátum: 12 júl 29, 16:08:55 »

Visszatértem, ahogy ígértem a kutyusommal: http://badabe.deviantart.com/#/d595ahg
(ha még marad kép, én is szívesen beszállnék, bár ahogy látom lassan túljelentkezés lesz/van)
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7342 Dátum: 12 júl 29, 16:32:09 »

Á hát 12 kép van a legbulibb úgy lenne, ha mindegyiken másik ember dolgozna. És eddig sztem olyan 8 körül lehetünk.

ui.: még most néztem meg csak a rajzot mert teloról vok, de szép lett, a színei tetszenek nagyon
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 29, 16:55:17 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7343 Dátum: 12 júl 29, 17:33:23 »

9en vagyunk eddig.

ja most értem haza a melóból és akkor Keddre kész a lineart. Alaposan felnagyítom majd a képet szóval olyan 2,5-3x akkora lesz mint most =) Egyébként aki szeretné magának is megcsinálhatja a lineartot.

Lew
Shiranai
Pacee
drszabi
Szg
RaidonKatsumi
ZerO
Crazycat
Divya
Rikan

Én a magam részéről Sasuket vagy Sakurat szeretném színezni és ha nem jön össze 12 ember bevállalok 2 képet kacsint

Egyébként örülök hogy ennyien összejöttünk még szerzünk 3 embert és jóság van =)
Naplózva


Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #7344 Dátum: 12 júl 29, 17:45:28 »

Most erősen gondolkozok, hogy beszálljak e... még jó, hogy visszaolvastam... akkor ha lineart-ot megcsinálja valaki akkor már kérek egy szeletet ha lehet. ^^

Csak PÜ-be írjatok, hogy mikor és hogyan s mint lesz ez az egész mert 2 hétig nyári gyakorlatom lesz.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 29, 17:47:02 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #7345 Dátum: 12 júl 29, 17:55:00 »

Nekem pedig valaki segítsen PÜ-ben hogy hogy is kell az ilyesmit csinálni mert foggalmam sincs Nevet először is milyen programmal érdemes csinálni? Nevet
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7346 Dátum: 12 júl 29, 17:58:23 »

Pacee: írj egy PÜ-t és válszolok a kérdéseidre.
Én is vállalok kettőt ha nem jön össze.

szerk.: Én nekem jó Naruto, sasuke, és persze Pein rajzolása is.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 29, 18:31:24 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7347 Dátum: 12 júl 29, 17:59:38 »

Na akkor le is csapok a kis Konan-ra (ha nincs elég ember, akkor a felnőttet is bevállalom szívesen), biztos, ami biztos Mosolyog. Nekem jó lesz az a lineart, amit te csinálsz Lew Nevet. Az egyedüli kérésem, hogy a PSD fájlt küld majd szét. Az meg sosem baj, ha nagy a lineart, kicsinyíteni mindig lehet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7348 Dátum: 12 júl 29, 18:34:02 »

Óóóó nekem tökéletesen megfelel a tied Lew. ikszdé Peace kicsot visszaolvasol telorol nem tom neked lineklni kb 10 oldallal ezellőtt van egy tutorial amit Lew készített crazycatnak. Az egy lineart tutorial, arra most végül is nincs szükséged, de a videonál az ajánlatoknál megtalálod a másik két részét, ahol a színezés van. Photoshoppal van csinálva, de azok nagyon jó videók én is onnan tanultam meg egy pár napja.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #7349 Dátum: 12 júl 29, 19:19:03 »

Nekem jó lesz ami marad  kacsint
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!