24 szep 28, 01:19:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A nyolc chakra kapu  (Megtekintve 58566 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #150 Dátum: 08 aug 27, 01:10:41 »

Sosem fogja kinyitni, sajnos annyira Kishi nem foglalkozik vele. Amugy nem elég hanem inkább úgy mondanám hogy minden erő elhagyja a testét, minden chakra lélek szellem spiritusz energia stb. Mondhatni "kiég"
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #151 Dátum: 08 okt 22, 16:41:10 »

gai is használ 6 vagy 7 kaput az áll kisame ellen és ott utána semmi baja nem történt "csupán" kifáradt:P lehet lee még nem állt készen hogy kaput nyisson ki, ráadásul 5-öt Ohh My God nem csak a kezében és a lábában szakadtak el az izmai? mert  gaara azokat roncsolta szét
Naplózva

So troublesome....
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #152 Dátum: 08 okt 22, 23:14:37 »

Amikor Lee Gaarával harcolt az még a sima Naruto legelején volt. A sima Naruto kb. 1 év történéseit öleli fel. A Shippuuden pedig ezek utána 2,5 évvel kezdődik.
Vagyis: Lee 13 éves volt amikor láttuk tőle az 5 kaput, Gai pedig 3,5 évvel később, 29,5 évesen nyitott ki 6 kaput.
Talán az viselte meg a részeges karatemestert, hogy 13 évesen nyitott meg egyel kevesebb kaput mint Gai 29,5 évesen. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #153 Dátum: 08 okt 23, 06:53:40 »

van benne valami >.<#  kíváncsi vaok lee msot hogy bírná Mosolyog bár a fillerben( 180 valahanyadik rész körül) már jobban bírta
Naplózva

So troublesome....
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #154 Dátum: 08 okt 23, 14:58:01 »

Azért azt se felejtsük el, hogy Lee nem csak hogy fiatalabb, mint Gai, de nem tud ninjutsut használni. Gaitól azért már láttunk ninjutsut, még ha nem is szereti használni, de aki tudja a Kuchiyose no jutsut (Öreg teknős), az tudhat még egy-két ninjutsut. Lehetséges, hogy Lee teste egyszerűen nem képes olyan jól irányítani a chakrát, hogy elviselje, ha az akadály nélkül átáramlik az egész testén. Azért itt olyan dolgokat csinálnak a hölgyek és az urak, ami egy normál ember testét teljesen kikészítené. Orochimaru karjából kígyók törnek elő, Kakashi egy  villámra való feszültséget tart a kezében, Naruto saját jutsuja átvágja a sejtmagokat, Kimimaro pedig kirántja a saját gerincoszlopát. Lee teste lehet szimplán nem visel el egy ilyen erős jutsut, mint a lótusz, elvégre tudjuk, hogy "van vele valami baj" ezen a téren. Persze a kora is közrejátszhat.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Shinji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



« Válasz #155 Dátum: 08 okt 23, 18:45:16 »

Hát én eztet a dolgot máshogy látom pl: Gai vs Kisame akkor nem biztos hogy azért nyitott ki 6 kaput mert csak annyit tudott mert ha kinyitja a 7. kaput akkor nem biztos hogy hordágy nélkül megy tovább ha figyelembe vesszük hogy a 8. utas a halál ikszdé(mármint a 8. kapu)
Ami Lee-t illeti Gaara ellen csak 5 kaput tudott kinyitni de nézzük azt hogy akkor még friss volt Gai csapata is és Lee nemrég kezdhette azt az intenzív edzést amitől a kapukat lehet nyitogatni utána Orochimaru csicskája ellen használta a hachimon 1. kapuját mert még rossz állapotban volt a kezelése miatt hiszen sak akkor kezdett el mankó nélkül mászkálni és ha jól emlékszem azóta nem nyitott kaput... illetve most nem ugrik be.
A shippuudenbe viszont még nem harcolt Lee olyan mértékben hogy a hachimon akármelyik szintjét használta volna.(a shippuuden movie ba nem emlékszem hány kaput nyitott ki de ezért most nem nézem meg a movie-t Nevet) De én már régóta elmélkedek a dolgon és arra jutottam, hogy szerintem Gai az akatsuki ellen kinyitja mind a 8 kaput legyőz 1 ellenfelet és utána miután megynerte a harcot belehal a "sérüléseibe" vagy B verzió ikszdé : nem sikerül győznie és Lee vérbosszút esküszik Gai gyilkosa ellen.
Naplózva

Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #156 Dátum: 08 okt 28, 19:19:10 »

ON: gai kisame ellen asszem 6 kaput nyit meg !
lee  nek asszem csak 5 volt a max amit ki tudott hozni magából !

OFF:amikor a gaara összeroppantotta akk nagyon sajnáltam ! akk még annyira nem ismertem jól a shipuddent és nem hittem h lee lesz még ninja ! de remánykedtem benne xD
Naplózva

LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #157 Dátum: 08 nov 20, 19:43:16 »

sztem most már lee többe kaput is ki tud nyitni 6 sztem már biztos a shippudenbe
Naplózva
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #158 Dátum: 08 nov 20, 20:03:07 »

Valószínűleg tényleg megerősödött,nem is kissé... Mosolyog

OFF:
valaki megmondaná nekem,hogy a sima narutoban mely részek a gai vs kisame harcok? előre is köszike  Pontosan
Naplózva

LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #159 Dátum: 08 nov 20, 20:17:05 »

80 körül nézegessed.ez tuti  :Dnem bittos h pont nyolcvan a környékén rem segítettem
Naplózva
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #160 Dátum: 08 nov 20, 20:19:04 »

Köszi szépen utána fogok Pontosan
Naplózva

Sunci
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #161 Dátum: 09 jan 05, 10:54:50 »

Lee mostmár vszínű hogy több kaput ki tud nyitni, sztem már sokkal erősebb lett
Gai sztem nem fog meghalni, sztem nem az a típusu fickó
Kakashi használta már a Primary Lotus-t igaz "gyengített" változatban Naruto ellen Shippu legelején
Naplózva

Az életem egy film aminek nem ismerem a végét és a témáját sem értem.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #162 Dátum: 09 jan 05, 18:58:33 »

Az Filler volt. Nem számít.
Naplózva


 
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #163 Dátum: 09 jan 10, 14:50:23 »

Szerintem Gai az összes kaput képes kinyitni de Kisame-test ellen elégnek látta a 6-ot is... Lee viszont még jóval gyengébb és megtévesztő mert ámul amikor 6kapu kinyitását látj Gai-tól... Habár mikor nem ámul Gai-től Lee?
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #164 Dátum: 09 jan 13, 13:54:59 »

Nem magától a kapu kinyitástól hanem a jutsujától ámul szerintem, mert az lehet hogy Lee nam tudja (még) a Reggeli Pávát. Meg Naruto is meglepődik pl. amikor Kakashi a rasengant megmutatja.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!