24 okt 07, 07:24:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 314551 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Hubsika-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 142

The Art is a BANG!!!


« Válasz #1395 Dátum: 10 feb 28, 19:22:03 »

Én sok mindent szeretek. Többek közt a steaket, a lencsét jó sok csülökkel, rakott krumpli stb...
Am ha valaki egy Pizza Max környékén jár, ugorjon be és kérjen egy csokoládászuflát diófagyival. Isteni... Séf
Naplózva

http://kephost.hu/image-A430_4C091AD9.jpgA
Pulista-rend nem tom még mije           Urahara fan
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1396 Dátum: 10 márc 02, 00:14:27 »

Körömpörkölt és disznótoros (sültvér vöröshagymával, pecsenyehusi Hümm-hümm ) powa kacsint
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Hiei
Vendég
« Válasz #1397 Dátum: 10 márc 02, 07:50:29 »

Aha...
Körömpörkölt és disznótoros (sültvér vöröshagymával, pecsenyehusi és az alakom már a múlté!
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1398 Dátum: 10 márc 02, 08:32:45 »

De dög vagy Hiei!  Ördögi

Amúg yén is imádom a tojáslevest, körömpörköltet és sült vért  Pirul
Sajnos pesti születésű Maszim Ámor ezeket a kajákat elkerüli, így csak titokban ehetem őket... Jó mi?  smirksweat
Nem tudja mi a jó!  Ördögi
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1399 Dátum: 10 márc 02, 08:36:49 »

A pesti születés nem jelent semmit Aemy senseim, én is pesti születésű vagyok, sőt az egész családom oda való mégis nálunk szinte hagyomány az ilyen ételek fogyasztása. Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1400 Dátum: 10 márc 02, 10:25:38 »

ajj régi szép idők mikor még kinn az udvaron volt a disznóvágás (mondjuk picinoe mindig félt amig kinem fujta a lelkét a röfi de legalább benn maradhatott a kajákkal *-*)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1401 Dátum: 10 márc 02, 10:46:14 »

Erről az egyik criminal minds epizód jutott eszembe, amelyikben elhangzott a szöveg, "xy...tovább él benünk"

Amúgy hétvége óta állandóan éhes vagyok, és hiába tömöm magam degeszre akkor se múlik, ráadásul már az emberekre is furán nézek.. Pirul

Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #1402 Dátum: 10 márc 06, 13:35:01 »

Juj O_O Én az ilyen véres meg félsült dolgokat nem eszem meg. Nem vagyok vámpír, és ha már az őseink feltalálták a tüzet akkor süssük meg rendesen a dolgokat ^^" + félek a bélférgektől is  Pirul Meg a tengeri cuccok közül is csak néhányat, ami nem nyálkás és trutyis.  Csak szilárd tápot veszek a számba, nem rakok bele bármit, amit a tányéromra tesznek ^^" Ilyesmikkel elég válogatós vagyok
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1403 Dátum: 10 márc 06, 17:20:32 »

Shiro te annyi kaját összezabáltál már, hogy nem csodálom, hogy a gyomrod folyton üres...  Pojén Követeli a 'moslékot' ...  Ördögi
Tengeri kütyüket sosem ettem még.  Gondolkozik nem is értem, valahogy a halszag általában kiábrándít...  smirksweat
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1404 Dátum: 10 márc 06, 22:10:01 »

A vért mindig teljesen megsütik Aya^^ Szilárd (mint a beton, na de mégse:P ) A lényeg, hogy nem trutyis:D Próbáld ki egyszer. Kicsit olyan, mint a hagymás sült máj (omg*.*)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1405 Dátum: 10 márc 06, 22:22:10 »

az fini *-* hajj én rég ettem sültvért pedig kivánom ikszdé csak disznótoron is régvoltam pedig ott vannak csak az igazán jó kaják (legalább is nálunk azok voltak míg voltak röfieink) meg persze utánna nah jo kolbira sokat kell várni h jólegyen mert h én akk szeressem ha jól kivanszáíradva *-* nah de addig is van sültkolbi *-* meg hurka simahurka véreshurka *-*
mondjuk én azt is szerettem mikor kacsátvágtunk vagy nyuszit *-*
mondjuk mindig sajnáltam meg nemtudtam nézni mondjuk mikor már elvesztették állati formájukat szal mikor nyuszi levolt nyúzva stb akk igen hmm meg-de végülis jócélt szolgált a halálluk *-* mondjuk azért furcsa h mikor még picivolt az a nyuszi akk néztem h uh de cuki meg simogattam ikszdé hmmm mondjuk most van egy nyuszink aki bizti finom lenne tányéron de az most átment ilyen nemtom milyenbe szal ő megélli az öregkort XDDD őt lehet most is simogatni... mondjuk azért vhol sajnállom az  állatot amit megeszek dedede ha olyan fini *.* mondjuk émn nem már tartanék ilyen étkezésre tenyésztett állatot mint nagymamámék túl nagy lenne az érzelmi kötődés... mondjuk azt dédim is mondta h azért fura igy látni ahogykinyírják az állatot amit tök sokáig neveltél... huh asszem elkalandoztam
szal lényeg hústenni jó *-* jaj és szeressem a nyuszimájat
meg mondjuk még a vadgulyás is fini xD
ésésés kacsahusi libahusi ... kacsamáj legjobb *-* na jo nem a legjobb vagy nemtom xDDD finom az a lényeg ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1406 Dátum: 10 márc 07, 06:01:44 »

Noét, az ártatlan ragadozót hallhatták Nevet
A nyuszi tényleg jó, de sajnáljuk.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1407 Dátum: 10 márc 07, 06:30:25 »

Sajnálni? Ez igaz, de csak ha más eszi meg xDD

De meg különben is, bennünk van ez az ősi szadista ösztön az aranyos dolgok elfogyasztásával kapcsolatban.
Nem véletlenül mondjuk szinonimaként az aranyos dolgokra, hogy "Hát nem zabálni való?" ergo aranyos=kaja=gilkosság, vér, halál, = teli has xD

Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1408 Dátum: 10 márc 07, 13:23:01 »

tetszenek ezek az összefüggések (huuh pont 4 szó xDD)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1409 Dátum: 10 márc 16, 16:29:24 »

nekem a jó kis odavaron lévő disznóvágással annyi bajom van h estére a férfihaderő részeg és alszik ugyhogy marad kaját csinálni anya meg a keresztanyám ők meg tempóba nincsenek toppon ja meg h korán kel kelni  de az ottani kaják a legvinomabbak a tepertő meg a hurka kolbász hu de finik Pontosan Pontosan Pontosan Pontosan
Naplózva
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!