24 okt 07, 14:27:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 472607 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #1365 Dátum: 11 márc 09, 21:24:29 »

Az Apokalipszis Lovasai sorrendben a következők: Háboró vörös lovon, Éhínség fekete lovon, Dögvész fehér lovon és a Halál fakó, azaz szürke lovon. Mindegyik hoz magával bizonyos jelenséget, ez a Halálnál például az, hogy a holtak újra életre kelnek. Valamint a Halál már az utolsó fázis, utána jön maga a Végítélet, ami még mindig nem történt meg.
(Nem vagyok hívő, így ha valamit pontatlanul írtam, akkor bocsánat és várom a kijavítást. Mosolyog)

Szóval szerintem fake, biztos valami hülye vicc.  Megnéztem a videót és bár nem vagyok videószerkesztő, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy az később lett odatéve, nem igazán illik bele az eredeti felvétlebe. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 09, 21:28:43 írta Gabor-sama » Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #1366 Dátum: 11 márc 09, 22:14:53 »

Háát.. legelőször megrettentem. De talán van benne valami igazság..

Nem tudom ti mennyire ismeritek a Rejtélyes igazságok című műsort. Abban volt egyszer egy olyan történet, hogy egy lány macskája meghalt, de a lány ugyanúgy megette állatát, beszélt hozzá stb. A szülei meg csak néztek értetlenül, és azt hitték, hogy a lányuk bedilizett. Végül hívtak egy pszihológust, és kigondolták, hogy lefényképezik a lányt a macskával - hogy bebizonyítsák a gyereknek, a macska nem létezik. De amikor előhívták a képet, a macska rajta volt. A lány azért látta kedvencét, mert az állat ezt akarta, mert őt szerette a legjobban. És ez igaz történet.

Lehet hogy most totál hülyeséget mondtam. De lehet ugyanez történt itt is.  smirksweat Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 09, 22:16:01 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1367 Dátum: 11 márc 09, 22:17:28 »

A történet kamu, ha tényleg lenen eg yiylen hiteles bizonyíték valami kísértetre, azt nem csak valami délutáni műsorban mutogatnák.
 A rejtélyes igazságok pedig ötöt osztályú bulvár.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 09, 22:18:03 írta STM » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1368 Dátum: 11 márc 15, 00:31:11 »

Gyerekek Nevet Ez már nevetséges... Vizsgáljuk meg első ránézésre:
- Ahogyan a tűz lobog, pontosan ugyanúgy változnak a lónak a fényárnyalatai.
- Ha közelebbről megvizsgáljuk a videót, a lovat körülbelül 280 és 340 fokban kis pöttyök követik, melyek ugyanolyan gyorsasággal haladnak mint a ló, a pöttyök egymás közti gyorsasága megegyezik...
- Hihetetlen, hogy a több ezer emberből, akik ott voltak az utcákon, kizárólag közülük a Routers csapata - a felvétel készítője - vette észre azt a kib*szott lovat.
Ha valaminek nem értjük a működését; mikéntjét, akkor az egyből természet feletti? Ez olyan, mintha a bűvészeket mentalistának nyilvánítanánk... Ebben az a legszomorúbb, hogy a youtube kommenteknél is látható, hogy mennyien elhiszik ezt... körülbelül olyan, mint amikor Michael Jackson szellemét kamerázták le, a felhő az ő arcképét lefotózták, stb... a kapzsi egyház meg most tud örülni magának, hogy megint ilyen sz*rt nyomat a média - úgy látszik nem csak a kis hazánkban megy ez így -, amit a (nem csak az egyháztól) agy mosott hívők; emberek el is hisznek! Hogy lehetünk ennyire buták, emberek?
Elnézést a hangnemért, amit megengedtem magamnak a vallásos emberekkel kapcsolatban! Nem akartam/akarok megsérteni senkit. De ismételten a mindenhol-bunda média port kavart piciny lelkemben.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1369 Dátum: 11 máj 29, 17:54:10 »

http://csiribusz.freeblog.hu/categories/Rejtelyes_lenyek/page/2/

A pokol kapuja sztori (kb. az oldal harmadánál kezdődik) első, második, és harmadik ránézésre hülyeség, de gondoltam megmutatom.
A hangok mondjuk eléggé... kellemetlenek? ööööö
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1370 Dátum: 11 máj 29, 18:14:57 »

Nekem még a hangok sem tűnnek túl emberinek.
A történet alapján simán lefúrhattak egy vulkanikus kamrába, ahol az alap morajlás simán lehet a láva zaja, a magasabb hangok meg bármi más.
Tömör bullshit.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1371 Dátum: 11 máj 29, 18:35:10 »

Ja, kicst vicces, hogy a kriptozoológusok és a paranormáli kutatók képesek ténykét előadni olyan ratyiságokat, amikre bizonyíték nincs, és ők is csak harmadkézből ismerik az "eseteket".
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1372 Dátum: 11 máj 29, 20:04:54 »

Masashi: Igazad van, de ebben a videóban milliószor poénosabban fogalmazza meg a csávó. Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=egtftiMZuZg
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1373 Dátum: 11 máj 30, 06:26:48 »

De ha nem tudjuk bizonyítani azt, hogy valami nem létezik, azzal még nem bizonyítottuk annak létezését.
Tehát ott vagyunk, ahonnan elindultunk.

Am a vulkáni gázoktól simán be lehet haluzni pár démont.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1374 Dátum: 11 jún 02, 12:02:08 »

Állítólag mi is meteorral jöttünk a Földre, szóval miért is ne?
Intelligens földönkívüliek még valószínüleg nem jártak erre, mert akkor az egyik faj már kiirtotta volna a másikat.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1375 Dátum: 11 jún 02, 12:48:41 »

Semmi sem történne.
Amint a fejlődés következő szakaszába lépnek kipuszulnak, mert nem versenyképesek a régebbi és nagyobb egyedszámú fajokkal szemben.
Kivéve, ha elszigetelődve és gyorsan fejlődnek, mint az Evolúció című filmben. evo
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 02, 12:54:06 írta gman » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1376 Dátum: 11 jún 02, 12:54:03 »

Vagy olyan ellenállóak lesznek, hogy ők pusztítanak ki mindent. Mosolyog

Egyébként van olyan baktérium a Földön, aminek nem kell sem oxigén, sem víz, sőt napfény sem feltétlenül (valami sziklarendszerben fedezték fel azt hiszem Ausztráliában, de nem vagyok valami naprakész a témában).
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1377 Dátum: 11 jún 02, 13:01:41 »

Egyébként van olyan baktérium a Földön, aminek nem kell sem oxigén, sem víz, sőt napfény sem feltétlenül (valami sziklarendszerben fedezték fel azt hiszem Ausztráliában, de nem vagyok valami naprakész a témában).

Őket anaerob baktériumoknak hívják, és tőlük lesz savanyú a sanyúság.  Mosolyog
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1378 Dátum: 11 jún 02, 13:25:32 »

Egyébként van olyan baktérium a Földön, aminek nem kell sem oxigén, sem víz, sőt napfény sem feltétlenül (valami sziklarendszerben fedezték fel azt hiszem Ausztráliában, de nem vagyok valami naprakész a témában).

Őket anaerob baktériumoknak hívják, és tőlük lesz savanyú a sanyúság.  Mosolyog
Nalátod, mondtam, hogy nem vagyok naprakész Nevet.

A szellemekről szóló véleményemet most nem tudom kulturáltan megfogalmazni. Maradjunk annyiban, hogy szkeptikus vagyok. Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1379 Dátum: 11 jún 02, 13:32:16 »

Ezt nem szoktam elmondani, nehogy hülyének nézzenek, de ez itt már nem aktuális. smirksweat
Egyik nyáron kimenem az udvarra olvasni. A macska szokás szerint felugrott az ölembe. Aznap este anya bejelentette, hogy a macskát előző nap elütötte egy kocsi, csak nem mondta meg, hátha fetűnik a hiánya, és rájövök magamtól.

És még így sem hiszek a szellemekben.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!