24 okt 07, 16:15:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 472692 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1335 Dátum: 10 nov 03, 18:03:14 »

Azt írtam, hogy más képességekkel rendelkezik mindenki. Mindenki másban jó és másban béna. Mindenki más miatt értékes, vagy értéktelen. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1336 Dátum: 10 nov 03, 19:56:51 »

Én ehez csak a személyes tapasztalataimat elmesélve tudok hozzászólni:
Jelenleg a barátaim nagy részével az ismeretségünk neten keresztül kezdődött (pont ezen a fórumon), de sikeres élő találkozásoknak, a netes ismeretségünk átment "való élet beli" barátságba, és biztos vagyok  abban, hogy ha nem találkozunk élőbe, ezek az emberek csak kedves MSN partnerek maradtak volna a számomra (akikkel nagyon jó beszélgetni, és tényleg igazán kedvelem őket)...de még  ismerősöknek is nehéz nevezni ezeket a személyeket, hisz szerintem egy való élet beli találkozás teljesen változtatni tud dolgokon. Egy barátom elmondása alapján, olyan ember vagyok akivel MSNen nehéz megtalálni a közös hangot, viszont mikor élőben találkoztunk egyből sikerült Nevet
Más különben a való életben szerzett barátságaimnak sikerült mostanra átmenni internetesbe, ezek ugyebár a  gyerekkori barátságok melyek megszakadtak pl. költözéseknek iskolaváltásoknak hála.
Mondjuk az életem talán már túlzottan is összefonódott az internetes életemmel xD, már talán túl sokat ismerkedtem ily módon, még az MSNes távkapcsolatot is kipróbálva, nemtúl jó dolog bár igaz csak 2 hétig tartott (ekkor sikerült megállapítani, hogy a 300km-s távolság gy kapcsolat fentartásához túl sok... ráadásul, ha ezt még 1 országhatár is tetézi) ikszdé, bár azért ezt is úgy kel elképzelni, hogy élőbe jöttünk össze, de asszem tok msnen összejövős példát is (de nem vagyok benne valami biztos). De ha kell akkor azért az ilyen távkapcsolatoknak vannak pozitív példái is Hümm-hümm
Hmm jósokat szövegelek tudom, és hálás vagyok, ha valaki kibírta eddig a sorig agyvérzés nélkül ikszdé
Jaj befejezésül:
Mindig sajnálom, ha egy "internetes barátságom" megszakad, legyen olyan ami átment valósba vagy olyan ami nem, bár ha átment valósba akkor azért mégiscsak jobban fáj, de mindenképpen rossz dolog elveszíteni egy kiváló beszélgető partnert, aki a másik géptől próbálja átérezni amit te érzel, te pedig mindig szívesen hallgatod amit ő mesél a mindennapjairól. (mondjuk én már azt is sajnálom, ha olyan ember esik ki a társaságomból akivel én igazán nem tartottam a kapcsolatot, és kissé nehezen szokom az uj embereket <- *na tessék teljesen eltértél a tárgytól, gratulálok Noémi*)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1337 Dátum: 10 nov 03, 20:02:04 »

Msn-en valahogy jobban megnyílnak az emberek...

Van olyan, hogy őszintébben megosztja az ember az érzéseit msnen mint élőben.

Persze nyilván van olyan helyzet amikor ez az elv lép életbe:A bánatodat hamarabb mond el egy idegennek, mint egy barátnak, mert az idegen meghallgat, de a barát őszintén leszarja amit mondasz.

Úgy ezekhez szólnék hozzá Nevet

Ez olyan hogy valaki msn-en vagy E-mail-ben vagy más ilyen dolgokon szakít például a vele kapcsolatban lévő emberrel. Sok embernek tényleg könyebben megy az hogy egy vadidegennek vagy csak gépen keresztül pl msn-en vagy skype-on át mondja el másnak az érzéseit. Nem azért mert a barátai leszarnák, ez hülyeség akkor nem is barátok ha nem tud velük valami ilyesmit is megosztani. Egyszerűen könyebben megy elmondani valamit valakinek ha nincs vele szemben és csak pislog és néz meg hallgatja mit akar. Én személy szerint jobban oda vagyok a személyes dolgokért, mikor ott van elöttem és úgy beszélgetünk, de valakinek ez most már nem megy olyan könnyen. Pont egy ismerősöm van, aki alig beszél velem mikor találkozunk, pedig nagyon jól elvagyunk meg minden de nem mer megszólalni, este mikor meg msn-re felmegyek rám ír és mindig regényeket ír, mintha egésznap semmi sem történt volna.

Nade akikkel msn-en beszélsz ugyan oylan emberek mint akikkel személyesen találkozol, csak hát valahogy tényleg tartani kell a kapcsolatot. Ez olyan mint régebben a levelezés, csak az tovább tartott Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1338 Dátum: 10 nov 04, 12:32:39 »

Sok érdekes dolgot írtatok. Mosolyog

Jelenleg a barátaim nagy részével az ismeretségünk neten keresztül kezdődött (pont ezen a fórumon), de sikeres élő találkozásoknak, a netes ismeretségünk átment "való élet beli" barátságba, és biztos vagyok  abban, hogy ha nem találkozunk élőbe, ezek az emberek csak kedves MSN partnerek maradtak volna a számomra (akikkel nagyon jó beszélgetni, és tényleg igazán kedvelem őket)...de még  ismerősöknek is nehéz nevezni ezeket a személyeket, hisz szerintem egy való élet beli találkozás teljesen változtatni tud dolgokon.

Noe, mind jó amit írtál. Csak ugye ezekben az esetekben a fórumos, msnes stb ismeretség átment való élet beli ismeretségebe. Számomra csak az a meglepő, hogy a te általad írtak alapján, ez valóban meg is történhetett így, szóval az érintettek ténylegesen bele is mentek egy találkozóba. Azonban mi a helyzet akkor, ha a másik fél ebbe egyszerűen nem megy bele? Szóval van valaki akit neten ismertél meg, sokat beszélgetsz vele msn-en, de tényleg sokat, napi rendszerességgel, akár órákat is. De amikor egy személyes találkozó ötlete felmerül, akkor a másik fél elküld a francba. Erre értettem én, hogy "nem veszi emberszámba a netes ismerőst". Szal egy kicsit olyan, hogy persze msn-en szívesen beszél veled, ha épp úgy tartja a kedve, de ha már egy személyes taliról lenne szó, akkor azért nem igazán kíváncsi a másik fél pofájára. Mintha jobb lenne, ha megmaradna inkább "gépnek". Számomra ez érthetetlen, hogy miért lehet az, hogy valaki msn-en még megfelel beszélgetőtársnak, de a találkozótól elzárkózik, mintha valódi, emberi valójában már egyáltalán nem érdekelné, vagy adott esetben kifejezetten írtózna a gondolattól is?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1339 Dátum: 10 nov 04, 15:31:25 »

Egyszerű a válasz, mert fél.
Fél, hogy elveszít egy olyan kapcsolatot amiben eddig volt valami, olyan megfoghatatlanul jó, amit nem tud máshonnan megkapni, megszerezni és irtózik a gondolattól, hogy ezen kapcsolaton változtasson, mert, ha megteszi lehet, hogy többé már nem lesz olyan, mint előtte.
Legalábbis én erre tippelek.

Nem azért mert a barátai leszarnák, ez hülyeség akkor nem is barátok ha nem tud velük valami ilyesmit is megosztani.

Ha van egy barátod aki ismer és tisztel annyira, hogy minden helyzetben őszintén beszél veled, akkor bizony leszarja, ha csak nyavalyogni akarsz.
Persze, ha tényleg valami átérezhető lelki problémád van akkor lehet, hogy segít, bár szerintem ezeket mindig egyedül kell feldolgozni és nem másokra támaszkodva, mert a fájdalom csak akkor lehet igazán jó tapasztalat, ha egyedül te érzed, mert ugyan könnyebb lenne megosztani a terhet másokkal, de még is attól leszel erősebb, ha egyedül mész végig rajta.
Legalábbis szerintem.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1340 Dátum: 10 nov 04, 15:38:25 »

Vagy szerepet játszott.. Hazudott valamit magáról, és nem akar lebukni...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1341 Dátum: 10 nov 04, 21:22:19 »

Sok érdekes dolgot írtatok. Mosolyog

Jelenleg a barátaim nagy részével az ismeretségünk neten keresztül kezdődött (pont ezen a fórumon), de sikeres élő találkozásoknak, a netes ismeretségünk átment "való élet beli" barátságba, és biztos vagyok  abban, hogy ha nem találkozunk élőbe, ezek az emberek csak kedves MSN partnerek maradtak volna a számomra (akikkel nagyon jó beszélgetni, és tényleg igazán kedvelem őket)...de még  ismerősöknek is nehéz nevezni ezeket a személyeket, hisz szerintem egy való élet beli találkozás teljesen változtatni tud dolgokon.

Noe, mind jó amit írtál. Csak...

Erre sajnna nemtudom a választ, néhány ilyen msn-es "barátságom" nekem talán pont a találkozás hiánya miatt szokadt meg.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #1342 Dátum: 10 nov 04, 21:43:30 »

ezzel nem értek egyet sehogy sem...
pl. kallenel,haniival,gabeszal(stb.)-vel sem találkoztam élőben
de viszont msn-en nagyon is jól elvagyunk...xĐ
Én Haniival naponta hülyülök és oltunk...És nem hiányzik az élőben találkozás.
viszont találkoznék vele de nem romlik ezért a kapcs.
Kallenel is szívesen ennék csokis csigát élőben de csak interneten keresztül tudunk xĐ
(értelmiség bontakozik)
tehát röviden...Nem rontódik meg egy kapcsolat azért mert nem élőben találkoztatok
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1343 Dátum: 10 nov 04, 21:59:28 »

Úgy bizony. Pontosan Nekem is még sok msn-es haverom van, akikkel olyan jó lenni, mintha élőben is találkoztunk volna már. És ha hazudna is az illető magáról, egyszer úgyis kiderülne. Mosolyog Bár valahogy én megérzem ha nem mond igazat.
Lényeg a lényeg, létezik ilyen barátság.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1344 Dátum: 10 nov 04, 22:42:36 »

Vannak olyan ismerőseim, akiket interneten keresztül több, mint 6 éve ismerek. Valamikor napi szinten bohóckodtunk (mikrofonon is beszéltünk), valamikor több hetes kihagyásokkal találkozgattunk a világhálón. Ha meglátom a nickjeiket akárhol elmosolyodok és pozitív gondolatok jutnak róla eszembe, de közel sem nevezném őket barátnak.
Naplózva



Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1345 Dátum: 10 nov 04, 22:52:08 »

Haverság, barátság... Meg kell becsülni mindkettőt...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1346 Dátum: 10 nov 05, 17:27:44 »

Egyszerű a válasz, mert fél.
Fél, hogy elveszít egy olyan kapcsolatot amiben eddig volt valami, olyan megfoghatatlanul jó, amit nem tud máshonnan megkapni, megszerezni és irtózik a gondolattól, hogy ezen kapcsolaton változtasson, mert, ha megteszi lehet, hogy többé már nem lesz olyan, mint előtte.

Vagy szerepet játszott.. Hazudott valamit magáról, és nem akar lebukni...


Végülis bármelyik lehet. Csak hát a fene tudja, hogy valójában melyik. Mert azért nem mindegy.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1347 Dátum: 10 nov 05, 17:33:05 »

Vagy egy rakat más oka is lehet...
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1348 Dátum: 10 nov 27, 21:59:22 »

Mivel több oldalon keresztül számomra totál nonszensz vita ment a helyesírásról, így feldobnék egy új témát.

Ti mit gondoltok erről a videóról?
http://www.youtube.com/watch?v=shZYO0ASAIM

Bár emlékműveken tényleg nem kéne bohóckodni, de szépen kifejezve magam én ott helybe köpném pofán az olyan embert, akinek az első szava odasétálva hozzám sértő; trágár.
Tudom hogy már egy kicsit megvolt beszélve a duma topicba,de azért áthozom ide is Nevet a videó alatt is elég változó vélemények voltak,kíváncsi vok ti mit gondoltok =D
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1349 Dátum: 10 nov 27, 22:37:51 »

Megvan a banán. Nevet
Ha megvan a banán akkor minden rendben van. Nevet
A hülye emberek nem tudnak mit kezdeni és valakivel erőszakosnak kell lenni.
Én szeretem amikor valami ismeretlen velem kötekedik, mert mindig belátja, hogy ha nem hagyja abba én töröm össze őt és nem ő engem. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!