24 szep 25, 20:25:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 214103 alkalommal)
0 Felhasználó és 150 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #855 Dátum: 14 ápr 19, 21:09:14 »

Hát pedig ha olyan halottal álmodsz akire haragudtál, az nem jelent jót. Elfelejtettem mit akartam írni ezzel kapcsolatosan. De akkor sem jelent jót.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #856 Dátum: 14 ápr 19, 22:30:31 »

Olyan mintha ezzel akarna büntetni, vagy bűntudatot kelteni.

Hasonlóra gondoltál?

Mintha bosszú lenne... pedig a múltunkból adódóan, és a tetteiből adódóan, bármennyire jó ember volt, volt benne egy nagyon alattomos lény is, aki ezerrel próbált ártani, kínos helyzetbe hozni engem, anyát. És így a fiát is...
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #857 Dátum: 14 ápr 21, 15:49:02 »

Ma éjjel nem tudom, hogy alvási paralízisem volt vagy csak álmodtam, hogy alvási paralízisem van. Inkább az utóbbi, mert lebénulva nem tudtam volna unottan magam elé suttogni, hogy "a k.va anyád" (mármint magának a paralízisnek mint jelenségnek címezve a kijelentést), aztán békésen aludni tovább.  ikszdé
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #858 Dátum: 14 ápr 21, 16:08:08 »

Akkor valószínűleg paralízis. Vicces, mindenki átéli szinte, de legalábbis sokan, és pont én nem. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #859 Dátum: 14 ápr 21, 16:10:42 »

Szerencsére nekem már több mint fél éve nem volt ilyen élményben részem.  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 30, 19:53:34 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #860 Dátum: 14 ápr 21, 16:13:31 »

Ez már tiszta inception. Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #861 Dátum: 14 ápr 21, 17:46:52 »

Csak en nem almodok soha semmi erdekeset?  >.<#
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #862 Dátum: 14 ápr 21, 19:55:46 »

Én az elmúlt 3 napom minden álmára emlékszem. Bár a legutóbbiak kezdenek a homályba veszni, de még derengenek.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #863 Dátum: 14 ápr 21, 20:40:12 »

En is emlekszem rajuk csak eppen unalmasak.  Szomorú
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #864 Dátum: 14 ápr 21, 20:53:24 »

Én sem emlékszek rájuk csak ritkán.  Sír
Mondjuk a tegnapi halványan dereng.  Gondolkozik
Valami olyasmi hogy mentem dolgozni és felszálltam egy buszra a 29es kellene, de én a 32esre szálltam fel és megmutattam a bérletet a sofőrnek de a szelvény helye valami fekete kártyaszerűség volt (mint a bankkártya vagy ilyen pontgyűjtő kártyák), de a sofőr nem vette észre (amúgy a sofőr valami kisebbségi középkorú kövér nő volt) azután leszálltam mert rájöttem hogy ez 32es és abban a pillanatban jött a 29es ahogy leszálltam gondoltam a sofőr ott se veszi észre hogy a szelvény helyén egy fekete kártya van és nem is vette észre, de valami ellenőrnek kinéző valakik voltak a  buszon és amikor erősen azt kívántam hogy szálljanak le akkor leszálltak.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #865 Dátum: 14 ápr 22, 09:19:01 »

Sokszor nem emlékszem az álmaimból az arcokra, de ma egy olyan szép lánnyal álmodtam  Pirul
Sőt, még azt is tudom, hogy milyen pulóver volt rajta  Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #866 Dátum: 14 ápr 22, 09:32:54 »

Hah Ayumi s bliccelő. A valóságban is működhetne, nem kéne bérletet venni. ><
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #867 Dátum: 14 ápr 22, 09:35:57 »

Én valós emberek arcát szoktam megálmodni. Ezt onnan tudom, mert szoktam találkozni velük később általában. Már akinek az arcára emlékszem.

Ő viszont a mai álmomban nem valós arc, mégis ismerem. És eszem ágában nem volt, hogy láthatom. http://www.kephost.com/images4/2014/4/22/a1_2014_4_22_qjfpbt4vmu.png (Saját felelősségre)

Csak az volt a probléma, hogy hosszú üldözés után elkapott és azt hiszem a túlélőtehetségem és remek beszédkészségem se mentett meg tőle. Szomorú

Valljuk be, élethűen nem olyan barátságos, mint a játékban az animáció stúdióból szökve ... de egész aranyos volt. Nevet Ritka hogy játékkarakterekkel álmodom. Bár a környezet nem ugyanolyan volt.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #868 Dátum: 14 ápr 22, 09:54:30 »

Hát én mostanában nem emlékszem az álmaimra. Vagyis csak ilyen kis részletekre, meg arra, hogy zagyvaság volt vagy kicsit érdekesebb. Egyre viszont most határozottan emlékszem 2 okból kifolyólag:

1, Mert egy hasonlót már álmodtam (kb. úgy, mint a Terminátor videójátékosat)

2, Mert nem más volt az álmom főszereplője, mint Mézga Aladár (nem, nem néztem Mézga családot. Tavaly nyáron láttam utoljára a sorozatot. Max. annyit gondoltam róla az elmúlt időben, hogy ő az egyik főszereplő egy fanfic-ben, de azon meg már egy jó ideje nem dolgozok a Curse or Miracle miatt)

Szóval annyi volt a történet, hogy Mézgáék a mi házunkban laktak és Aladár az én szobámat kapta meg. Valami volt a TV-vel (valami elmeirányító cucc) és ezt Aladár tudta, hisz már ez megtörtént (vagyis már álmodtam ezt). Szépen kikapcsolt minden (kivéve a modemet, meg a lenti tévét) berendezést, megszerezte a régi rádiót (nem azt sajnos, ami a sorozatban volt) és átalakította, hogy a családját visszaszerezhesse. Végül a modemet is kikapcsolta, a család többi réssze föl jött agymosott emberekként és Aladár erre gyorsan bekapcsolta az átalakított rádiót, ami visszaalakította őket normálissá. Persze ők nem emlékeztek semmire és leszólták, hogy mit csinált a rádióval.

Szóval ennyi lenne. Azért örülnék, ha az elmém nem kezdene el régi álmokat visszahozni, hanem újakkal jönne elő (bár azért nem lenne rossz, ha újra álmodnám azt a félig boszi, félig szellem álmot, meg az első Dzsini álmomat már azzal a tudattal, hogy ezt már álmodtam, így egy kicsit jobb hangulatúvá tenném). Pl. valamit a Curse or Miracle-ből. Majdnem feltérképetem több mint 10 000 év történelmét és eseményét, csak van abban olyan, ami álom is lehetne.  

Mondjuk az is igaz, hogy már hetente lejátszódik valami teljesen új a fejemben (mint egy álom) és egyre bővíti a történetemet. Úgynéz ki, hogy én már nappal álmodok. smirksweat
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #869 Dátum: 14 ápr 30, 12:48:35 »

Nekem ma sikerül azt álmodnom, hogy visszaidőutaztam a Titanicra és ott belezúgtam egy lányba összejöttünk, de nem menthettem meg mert azzal kárt okoztam volna a téridőben.... -.-" Egyrészt kocka álom, másrészt már álmomban töröm össze a saját szívem ? Jó ez nekem ikszdé?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!