24 szep 25, 20:15:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213958 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #840 Dátum: 14 ápr 19, 20:08:21 »

Szerintem ha egy helyről több álmod is szól, az nem csak a véletlen műve. Legalábbis így gondolom.
Nekem is voltak helyek, amiket sose láttam még, mégis több álmom is ott zajlott le. Aztán később jutottam el oda.

Bár nekem már olyan álmom is volt hogy elvittek a Szürkék és csak annyira emlékszem, hogy kitettek a Tesco előtt. Az egyetlen dolog ami az álom után felkelve kicsit megdöbbentett, hogy bár 2 takaróval és 6 párnával voltam körül véve, úgy át voltam fagyva ruhástól-mindenestől mint a sír. Nevet

(Bár ezt sose soroltam abba a kategóriába, mármint a különös eseteimébe, nem elég valószínű)
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #841 Dátum: 14 ápr 19, 20:13:56 »

Ezek e helyek nem létezhetnek mivel létező városrészeken vannak álmomban de a valóságban nincsenek ott. pl tudom hogy Diósgyőrben nincs hegy amire spirál alakban megy fel a busz, és az Avasi lakótelepen sincs szakadék (főleg nem akkora hogy lenézek és fekete az alja  >.<# ).  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 19, 20:15:39 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #842 Dátum: 14 ápr 19, 20:14:55 »

Biztos egy másik dimenzióba kerültél. Nevet Ezzel párhuzamosan.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #843 Dátum: 14 ápr 19, 20:19:44 »

Az lehet.  Nevet
Bár a Repteresre azt hiszem sejtek (pszichés) magyarázatot. 
Apuhoz lesz köze (aki a Szentpéteri kapui temetőben van).  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #844 Dátum: 14 ápr 19, 20:26:34 »

Látod-látod, ha kicsit belegondolsz máris lehet benne logika. Egyébként valahol mindennek van oka, mindennek, legfeljebb távolabbra kell visszatekinteni, hogy megértsd. Van pár álmom, amivel ez a helyzet, ezért is olyan izgalmasak.

Sőt, egyszer még az Odaátból Crowley-val is álmodtam. ikszdé Rögtön a megszeretése után, de nem értem, mi jelentősége volt annak, amit álmodtam. Talán egy panelbe laktunk és... hm, már nem tudom, rég volt, lehet leírtam ide.

Bár itt a gerontofilságom megint testet öltött. Így belegondolva hülye ötlet volt, leírni is.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #845 Dátum: 14 ápr 19, 20:29:31 »

Ez a téma is tök jó hsz vadászatra, minden nap eljössz ide, és hazudsz valamit. Nevet

Amúgy én már vagy 4napja a volt legjobb barátommal álmodok(meghalt), habár az arcát álmomban 1x nem láttam, de tudom, hogy ő az  Nevet
Régebben volt ilyen, mikor meghalt.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #846 Dátum: 14 ápr 19, 20:33:36 »

Én is a halott apámmal, sokat álmodtam vele, egyszer egy olyat, hogy álmomban az volt az álom hogy meghalt.

Idézet
egyszer még az Odaátból Crowley-val is álmodtam
Én meg a Doktorral találkoztam, így legalább elmondhatom hogy álmomban láttam egy alient.  Nevet
Mondjuk Gokut is láttam már sok évvel ezelőtt ha úgy vesszük ő is az.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #847 Dátum: 14 ápr 19, 20:34:09 »

2 év múlva a forgatókönyvírás és rendező szakmákba kezdünk bele, szóval valószínű, ha összejön, lesznek filmjeim. És milyenek...

Horror, sci-fi és thriller témába akarok amúgy is, de már terveztem olyat is amibe nyomokban saját tapasztalatok lesznek beékelve.

Mindenesetre ez az álmom is beleillene egy horrorfilmbe. Hm... Gondolkozik

De jó úgy is szar horrorokat csinálnak, talán neked menni fog.  Nevet

Miért ez még túl szelíd?  Gondolkozik


dehunter szerintem befejezhetnéd a kötekedést...
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 19, 20:34:44 írta Hakuu » Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #848 Dátum: 14 ápr 19, 20:38:33 »

A kijelentésem senki ellen nem irányult, csak megjegyzés volt.
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #849 Dátum: 14 ápr 19, 20:43:14 »

Jó persze igen... Csak fejezd be mert nagyon unalas már ez.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #850 Dátum: 14 ápr 19, 20:47:54 »

Ha jól hazudsz dehunter minden topikba tudsz farmolni. De gyakran titkolni se kell, még ha nem is megy a kamuzás. Hümm-hümm Nézz rám, egy-egy "mégse kellett volna" kategóriájú kommentemnek köszönhetően oldalakon át tudtam farmolni, úgy hogy mindenki komolyan vett. ikszdé Bár emiatt most Lew azt hiszi, nem vagyok 100-as. Sír

Nem tudom Hakuu, remélem nekem menne. De például ott van az emberi százlábú... beteg horrort akartak az emberek, na tessék. Aztán meg sírnak, hogy túl beteg. Egy horror lényege hogy minél "gusztább" legyen, ha pszicho horrort akarnak ott a thriller.

Különben meg belegondolok, lazán lehetne egy horror/thriller/sci-fi filmet rendezni az életemből. Gondolkozik

Crowley nevetését hiányoltam csak az álmomból, vagyis a mosolyát. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 19, 20:49:35 írta Ms. Trager » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #851 Dátum: 14 ápr 19, 20:51:58 »

Idézet
habár az arcát álmomban 1x nem láttam,
Nekem egy online ismerősömmel volt így (él és virul, legalábbis remélem, vagy 100 éve nem kommunikáltam vele), hogy álmomban megjelent, de az arcát nem láttam (a valóságban sem láttam fotón sem és a korát sem ismerem), azután elkezdett zongorázni nálunk (nincs is a lakásban zongora) és fiú létére ki volt festve a körme.  >.<#

Farmolni a viccekben a legkönnyebb csak kiguglizol egy mórickát és kész.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #852 Dátum: 14 ápr 19, 20:53:55 »

De csak akkor ha rögtön utánad kommentelnek. Máskülönben várhatsz egy napot. Nevet

Én egyszer (viccen kívül, bár már lehet mondtam is) megálmodtam, megéreztem egy ember halálát. Meg hogy közöm lesz hozzá.

Hát igen, elütöttünk vonattal valakit kiránduláson.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #853 Dátum: 14 ápr 19, 20:56:50 »

Ja az zsiir film volt. Utánna hetekig hasonló hülyeségeket álmodtam de annyira tetszett. *.*
A horror szerű álmokat nem szeretem, nem mondanám rémálmoknak de akkor sem. Általában ha emlékszem rájuk mindig nuku agyiszintű hülyeségeket álmodok.  >.<# Meg ártott a sok Adventure time. Tengeri malac inváziórol meg éneklő kanalakról.  Gondolkozik
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #854 Dátum: 14 ápr 19, 21:02:07 »

Nekem egyszer volt konkrétan egy halott rokonnal álmom, vagyis... kétszer, ha úgy veszem, de érdekes módon ő egy már amúgy is ismétlődő álmom kiegészítő eleme volt.

Éves szinten megálmodom ugyanazt. Egy pusztán sétálok a családdal, átmászunk egy szögesdrót szerű kerítésen, egy lepukkant istállóhoz, és fent mászkálunk a gerendán. Fura, fekete lények és árnyak rohannak mindenfelé ott a gerendák között. Aztán megijedünk és menekülni próbálunk. De anyáék lemaradnak, én pedig átmászok a kerítésen egy fa segítségével. Utána jelenik meg a keresztút környékén egy nagy, fekete alak, fejszével vagy kalapáccsal. Ez próbál engem megölni. Aztán rendszerint eltűnik az utolsó pillanatban. Utána tűntek elő a családom többi tagja is a pusztáról, a nagy, aranyló gazok közül.

Na, ez az álmom éveken át ilyen volt, de mama halála után... a gerendák közt mamát láttam.

Dühös voltam rá, mikor meghalt, és ő pedig nem tudom mit érzett, de nem hiszem, hogy joga lett volna hozzá. Talán valami jel, talán csak így élt bennem a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 19, 21:03:27 írta Ms. Trager » Naplózva
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!