24 szep 25, 20:14:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213939 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #615 Dátum: 12 aug 14, 06:24:17 »

Na most fogom mindenkinél kib...ni a biztosítékot.
Ma éjjel azt álmodtam, hogy tojással agyondobtam egy természetellensen nagy krokodilt a padláson. Hmm?
Miért álmodok én mindíg ilyen hülyeségeket?
Naplózva
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #616 Dátum: 12 aug 14, 07:55:49 »

Mosolyog Jól lakott a krokodil ^^. Nem tudom. Mit ettél ? Nevet

különben meg: szerintem nem rossz ez az álom. Még mindig jobbak mint a vörös eprek, meg a sárga banánok. Mosolyog Nyelvesít
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #617 Dátum: 12 aug 14, 09:36:32 »

Mi a rossz a vörös eprek és a sárga banánokban? Szerintem jobb, mintha sárga eprek és vörös banánok lennének.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
konan3
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2

-


« Válasz #618 Dátum: 12 aug 14, 19:58:36 »

Az almainkban a napi gondjainkra kapunk valaszt es egy este egy csomot almodunk , de csak egyre kettore emlekszunk . En  nem emlekszem az almaimra!!! Szomorú
Naplózva

HallyXD^^
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #619 Dátum: 12 aug 14, 20:23:31 »

Én is megálmodom azt hogy aznap mi fog történni velem. 1-2 dolgot.
Pl: Papámnál van egy kis telek,és bekellet hozni a cukkinit,zöldségeket stb.Kise mozdultam 1 hete ,állandóan olimpiát néztem és azt álmodom hogy a cukkinit eldobom mert nem kell xD... Sokszor van ilyen és rájövök basszus ezt is megálmodtam...Visszatérő rossz álmaim között van az hogy egy csomó tornádó söpör ott ahol lakunk udvarba bejön én próbálok elbujni,sikerül is egy darabig de utána felemészt az a nagy szél..és elkap ,vagy a családtagjaimat kapja el és próbálom megmenteni őket és felébredek,nagyon rosszul szokott érinteni..Lehet elöző életemben ebbe haltam bele?:S Bár az ilyenebe nem nagyon hiszek xD
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 20:25:24 írta Autine » Naplózva
Higitsune
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #620 Dátum: 12 aug 15, 11:11:44 »

Én egyszer mikor felébredtem öt álmomra is emlékeztem, de aztán sikeresen elfelejtettem kettőt is. smirksweat
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #621 Dátum: 12 aug 15, 11:23:24 »

Hát vann ilyen Nevet, nekem volt egy olyan szép álmom, ami ritka, mert én mindig rémálmokat álmodok és elfelejtettem. Csak ilyen foszlányok maradtak smirksweat
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Morause
Vendég
« Válasz #622 Dátum: 12 aug 15, 11:55:02 »

Hát ez poén volt, már nem is tudom mióta talán kis óvodás korom óta nem volt ilyen hogy egy álomból riadtam fel, és még emlékszem is rá hogy mi volt az.
Megyek le a pincébe és útközben egy hatalmas rágcsáló a plafonról ráugrott a fejemre, innentől meg arra emlékszem hogy meglepődtem álmomba majd felébredtem, de le se sz@rtam és aludtam tovább.Nevet
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #623 Dátum: 12 aug 15, 23:40:14 »

Akkor jó  neked hogy ilyen jól reagálsz az álmaidra Nevet Irigyellek kacsint
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #624 Dátum: 12 aug 16, 00:31:41 »

Nem olyan rég (kb 1 hete) valami olyasmit álmodtam h iskolába jártam és a nővérem az osz.társam volt (am 12 évvel idősebb nálam [41éves]), aztán voltak ott nem emlékszek sokra de az biztos h Kakashi a  Narutoból (a "kis" Kakashi) ott volt a terembe (az anyjával 1ütt volt akire szintén nem emlékszek), és bejött a  tanár(nő) [aki hasonlított Miss Fosterre a Doctor Whoból] angoltanár volt, de franciául akart minket tanítani és irkált valamiket a táblára (vagyis inkább rajzolt) kb ennyi rémlik.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #625 Dátum: 12 aug 16, 07:39:03 »

Miss Foster... ikszdé miért nem vetted el a szónikus tollát? Az álmodban felismerted vagy csak mikor már ébren voltál? Mert ha az álmodban is akkor lehet, hogy a Doki is beugrott volna látogatóba.  Pojén
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #626 Dátum: 12 aug 16, 09:35:17 »

Úgy látszik a Naruto mindenkit megfertőz az álmaiban.  Pojén De ez így a jó. ^^ Kis Kakashit megnéztem volna, hogy hogyan tanul franciául.. Pojén Meg az anyukájára is..hiszen arra Kishi nem tért ki, hogy ki és mi volt az anyja. Egyáltalán nem emlékszel rá, Ayumichan? Nevet
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #627 Dátum: 12 aug 16, 09:37:23 »

Azt tudom róla hogy nagyon korán meghalt.Én nem igen szoktam narutorol álmodni... smirksweat
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #628 Dátum: 12 aug 16, 10:06:08 »

Hát nem emlékszek rá (Kakashi anyjára), az biztos h nő volt.  Faceg de a többi homály.
Miss foster meg hát... álmomba a tanárnő úgy nézett ki mint ő (de totálisan), de h konkrétan "ő volt e" ?  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gekkou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 45


« Válasz #629 Dátum: 12 nov 09, 19:58:36 »

Egyszer,még 2-3 évvel ezelőtt(ezt soha nem felejtem el) azt álmodtam éjszaka,hogy az irodalom dogát,amit másnap írtunk volna a tanár elhalasztotta és az órán nyelvtanoztunk. Miután felkeltem,azt gondoltam,hogy "De jó is lenne.." xd
8 óra előtt még elmeséltem egyik bnőmnek,hogy mekkora hül.yeséget álmodtam és jót nevettünk (: Becsengetnek,első óra irodalom. Bújom a füzetet,mert szinte semmit nem tanultam a dogára. És akkor a tanár elkezdi,hogy az irodalom dolgozat elmarad,a következő órán írjuk meg és helyette ma a nyelvtanra gyúrunk. Gondolhattátok milyen fejem volt xd Bnőm volt olyan kedves és publikálta,a tanárnő meg nem tudta,hogy most mi van.
Elég nehéz elhinni,én sem nagyon hinném el,ha nem velem történt volna. Lehet valami médium vagyok xd
De azóta is rengeteg hülyeséget álmodtam (:
Naplózva

"A titok ajtaját nem olyan nehéz kinyitni, mint ahogyan azt az emberek gondolják. Ellenkezőleg, az a szörnyű, milyen nehéz bezárni."
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!