24 szep 25, 18:19:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213846 alkalommal)
0 Felhasználó és 123 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #255 Dátum: 10 okt 29, 22:15:06 »

De jó már nektek, hogy be tudjátok fejezni. Én ha kinyitom a szemem, vagy felébredek akár egy kicsit is, akkor onnantól annyi az álmomnak. Köv éjjel kezdhetem újra a koncentrálást   Szomorú
Naplózva

....................................................................................................................
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #256 Dátum: 10 okt 29, 22:46:44 »

Ajánlani tudom hogy gondolkodj azon amikor elakarsz aludni amit szeretnél álmodni...
Pl. ha szeretnél kapni egy telefont akkor gondold azt hogy kapsz egy telefont stb. és mikor belemélyedsz és elaludsz akkor néha bejön hogy azt fogod álmodni.
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #257 Dátum: 10 okt 30, 00:35:15 »

Én is általában arról álmodok, amiről a közelmúltban szó volt. Rémálmom már nagyon régóta nem volt. Visszatérő álmaim csipázom a legjobban, egy különös "deja vu" érzés kerít a hatalmába felkeléskor. Más feelinggel is kelsz fel. Mosolyog
Naplózva



Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #258 Dátum: 10 okt 30, 07:18:13 »

Nekem sose jön be az hogy arról álmodok amiről szeretnék Neeem
De múlt héten annyira vicces álmom voltXD
Felkeltem és kimentem a fürdibe hogy megmossam az arcom. (ami nálam nem szokás xD). Mikor megtöröltem az arcom és belenéztem a tükörbe úgy néztem ki mint Prussia az APH-ból. Aztán hirtelen ott ültem a helyemen az iskolában. Aztán jöttek a többiek. Az osztálytársam berohan (úgy nézett ki mint Italy) és azt mondta segítsek neki elbújni Németország elől. Mondtam neki menj be a szekrénybe ott nem talál meg. Ahogy becsuktam az ajtót berontott Németország és kérdezte hogy hol van. Én azt mondtam a szekrényben nincs. Kinyitja a szekrényt és ott találja Italy-t. Én éltem az alkalommal berúgtam mellé és rájuk zártam a szekrényajtót. Leültem a helyemre és megjött a bal oldali padtársam de úgy nézett ki mint Hungary-chan. Én csak ránéztem (igaz kicsit a gonosz és a perverz nézés keverékévelxD) és erre olyat levert palacsinta sütővel hogy hátraesés közben felrúgtam az asztalomat. Erre a jobb oldali padtársam (aki úgy nézett ki mint Austria) azt mondta "chh modoratlan" .....
És erre felkeltem  Szomorú
De amikor elmeséltem a barátaimnak annyira röhögtünk! Nevet Nagyon betegek voltunk (már reggel  Pojén )
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #259 Dátum: 10 okt 30, 10:18:44 »

Én mostanában összefüggéstelem hülyeségeket álmodok. Pl.:
Télen éjjel egy szántóföldön sétálok nyári ruhában és könyvet olvasok. Hmm?
Kiskoromban volt egy visszatérő rémálmom. Így visszagondolva rá egyáltalán nem ijesztő, de akkor nagyon féltem Füligérafeje
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #260 Dátum: 10 okt 30, 19:27:34 »

Ajánlani tudom hogy gondolkodj azon amikor elakarsz aludni amit szeretnél álmodni...

Ez még működni is szokott 20-ból 1x. Ilyenkor sose tudok arra a dologra koncentrálni és mindig elkalandozok és azon veszem észre magam, hogy mi is volt az, ahonnan "elindultam"?  De néha tényleg sikerül  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #261 Dátum: 10 okt 30, 20:39:51 »

A tegnap éjjel eléggé érdekes álmom volt: egyszer csak azon vettem észre magam, hogy a sulival szemben lévő üzletből rohanok ki valami eszeveszett kalózokkal, ezt követően az osztályban találtam magam, ahonnan láttam, hogy Mihawk a bazi nagy kardjával valami félig ember-félig zombi szerű valamiket gyilkol. El is kapták őt, erre én hamar lefutottam és felvettem a kardját, feltettem a nyakamba mintha valami rúd lenne és elindultam a suli felé. Elkezdtem megérinteni a pengéjét erre meg elkezdett csengetni a telefonom, azt hittem, hogy kidobom az ablakon. Ez volt egyik legjobb álmom, és másnap mikor kifliért mentem egy eléggé hátborzongató deja vou fogott el, egész nap ez a hátborzongató érzésem volt.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
szaea1994
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #262 Dátum: 10 nov 12, 01:10:48 »

Én csak simát álmodokat jelöltem meg, de valójában mindenfélét beleálmodok amit csak el lehet képzelni. A múltkor például volt benne manga szereplő, iskola, család, fagyasztó szoba, szellőzőnyílás, fabútor aminek a legfelső polcáról kellett valamit leszednem.
De miután megnéztem az X-aktákat ufóval álmodtam és azt mondtam neki, hogy hülye. ikszdé Nem tudom, milyen indíttatásból. De azt hiszem, elmondható, hogy mély hatással volt rám a film. Nevet
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #263 Dátum: 10 nov 12, 22:00:22 »

Na, én megint animeset álmodtam.
Egy toronyházban voltam, ahol valami műkincsek voltak a legfelső emeleten. Aztán jött 2 betörő, de végül nem vittek el semmit, megjavultak. Aztán hirtelen valami régi iratokat nézegetünk, aztán hirtelen meglátom Deidarát a kulcslyukon keresztül és elkezdek kiabálni, majd menekülésként leereszkedek az erkélyeken minden emeleten. Mikor leeérek a ház másik sarkánál ott van Hidan. Egy ideig "fogócskázunk" majd átszökök a szomszédba, ahol ott piknikezik az ANTI AKATSUKI  Nevet Minden ugyanaz, csak a felhőjük nem piros, hanem zöld és jók voltak. Majd a normál Hidan is átszökött és megpróbált engem megölni. Csakhogy az anti akatsuki megakart védeni, de Hidan egyedül lekaszabolta az egészet. Utolsó reményemként bejött a kapun L és Nagato keveréke.
Ekkor már félálomban voltam, és kiváncsi voltam mennyi az idő, felébrek és látom, hogy elaludtam. 10 perc és jön a busz. Szerencsére késett és időben beértem a suliba.
Naplózva

....................................................................................................................
hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #264 Dátum: 10 nov 13, 09:15:59 »

én egész éjjel  a mangámon gondolkozom de soha nem állmodok vele vagy csak elfelejtettem?ikszdé >.<#
Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #265 Dátum: 10 nov 13, 11:40:26 »

Én most is azt álmodtam amúgy, ami aznap történt velem. Túl sokat ültem a gép előtt, és a papám odajött, hogy kikapcsolja, erre egy strucc (vajon honnan is? Hümm-hümm ) beugrott az ablakon és összetörte a monitort. Erre mérges lettem, és kiszaladtam, a szomszédba volt a házunk, tehát bementem a szobámba, amiben rendetlenség volt, csettintettem és rend lett hirtelen, anya bejött, leszidott, hogy milyen rendetlenség van, mondom neki, hogy dehát most raktam rendet, erre valamit csinált velem, amire nem emléxem, de azt mondta közben, hogy vele ne feleseljek. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #266 Dátum: 10 nov 14, 19:24:28 »

Tényleg ti szoktatok arra ébredni hogy sírtok, nevettek vagy ilyesmi?

Én egyik reggel arra keltem, de a suliba vittem le finom csokit és jó hangulatom volt.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 26, 21:27:24 írta Leni-chan » Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #267 Dátum: 10 dec 04, 20:03:05 »

hát nekem gyerekkoromban mindig ugyanaz a témájú rémálmok voltak, ezért még mindig emlékszek rájuk. mesélem az egyiket:
sétáltunk anyuval az iskolába (ikszdé még nincs vége) bementünk és elkezdett csöngeni vmi (ilyenkor mindig tudtam hogyha 10-szer megcsöng akkor jön vmi szörny vagy boszorkány) gyorsan el akartam bújni anyuval, de ő mint a villám elfutott. én hirtelen elvesztettem minden energiámat és lassan bebújtam egy ágy alá (tudom fura hogy egy suliban van ilyen de ez egy álom ikszdé). mikor vége lett a csöngésnek (na ekkor lett tele a pelenkám ikszdé) bement a boszorkány keresni vmi kaját, de szerencsére engem nem vett észre és elment az ágy mellett meglátta muttert és kinyírta, én erre cumisüvegre sikítottam, meghallotta a boszi és felém futott sátáni kacajjal. VÉGE ikszdé

ha tetszik mesélek még
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 04, 20:04:47 írta NewSee » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #268 Dátum: 10 dec 04, 20:37:02 »

Jöhet, ez elég beteges, de a szórakoztató értelemben. Persze azért elég durva lehetett gyerekfejjel...
A hugomnak volt pár hasonló visszatérő álma*, én nem igazán rémálmodtam olyan visszatérőt, más álomból néha előfordult, de akkor is variálva, és emlékeztem rá álmomban, hogy korábban is álmodtam már.

*Az egyik boszorkányokról, narancsokról, egy fura másik világról, vagy miről, és rólam, a lufival hadakozó hősről szólt.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 04, 20:43:25 írta STM » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #269 Dátum: 10 dec 04, 20:52:34 »

Ajánlani tudom hogy gondolkodj azon amikor elakarsz aludni amit szeretnél álmodni...
Na, ha én ezt csinálom akkor még inkább nem azt álmodom vagy nem is álmodok semmit. xd Amúgy ez a rémálom így elég viccesnek tűnik bár ha belegondolok, hogy ezt én álmodom inkább rémálom.. xd
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!