24 szep 28, 08:21:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320523 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #1020 Dátum: 12 ápr 16, 22:27:42 »

12.....angol előkészítős osztály szal jövőre érettségizek kacsint de ne gondoljatok rosszra nem vagyok se alkoholista sem pedig olyan aki naponta elszív egy dobozzal.... Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1021 Dátum: 12 ápr 16, 22:29:54 »

Akkor az még belefér. Néha én is cigizek, általában bulikban. Kivételes esetekben kávé mellett is. De nem akarok rászokni.
Naplózva

Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #1022 Dátum: 12 ápr 16, 22:32:40 »

Én se akartam..tudod...fiatalság bolondság.....de most már akkora cimborák lettünk hogy nagyon jól elvagyunk xD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1023 Dátum: 12 ápr 17, 09:26:04 »

A bagó nálam is ment egy vad nyári szezon erejéig, de aztán beköszöntött az ősz, vele meg a suli, és... szép fokozatosan elmaradozott.
Igazából szerintem fejben dönti el az ember, hogy rá akar-e szokni, avagy mégsem. Hiába cigizett akkoriban az osztályom 70%-a, a legjobb barátnőm, aki sajnos még ma is rá van állva, egyszerűen nem volt rám hatással a környezetem. Szóval marhaság, amit a könyvekben tanítanak, meg ha valakinek elég erős akarata van, és akarja is a leszokást, egyik percről a másikra teszi le örökre, és nem fokozatosan, kisebb megvonásokkal...
Bár nálam az volt a legdöntőbb érv az abbahagyása mellett, hogy (össz-vissz kb. annyit szívtam el) 4-5 doboz után továbbra is kaparta a torkomat és köhögőrohamok jöttek néha rám, meg hányinger, szédülés... Szegény kis vidéki tüdőm nem igazán akarta befogadni a cigifüstöt. xD
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1024 Dátum: 12 ápr 17, 09:55:13 »

Ez igaz szerintem is. Egy időszakban én voltam az egyedüli a családban aki nem dohányzott, szóval 6-an mindennap cigiztek körülöttem én még sem szoktam rá. Nem is akartam soha dohányozni, valahogy egyszer se jutott eszembe. Most már leszoktak páran, vagyis csak a nővérem, apukám meg koca dohányos, ő néha gyújt rá, leginkább a kocsiban haza fele, úgy átgondolja a napot stb. A legidősebb bátyám is leszokott azt hiszem, de mikor láttam megint dohányzott. Engem sose zavartak a dohányosok, csak simán én nem akarok cigizni. Nevet Fogadtam egyszer az egyik bátyámmal, ő azt mondta valamikor tuti rá szokom, én meg hogy nem. Kis motivációm is van. Nem akarok vele szemben veszíteni. >_<

A barátnőm nem igen bírnál ki, ha dohányoznék, utálja a füstöt, főleg a cigi füstöt és mindig el kezd köhécselni, ha az utcán valaki cigizik.  smirksweat

Egyébként én is tejeskávét iszom, két kis cukorral. Próbálkoztam feketén, semmi ízesítővel, vagy feketén ízesítővel, de nem igen jött be, én meg az íze miatt iszom leginkább. >_< Így ha nem ízlik minek igyam? -.-' Bár nekem vannak a kávénál is időszakaim mikor nem iszom, ha pl itthon én csinálom. Hiába csinálok mindent ugyan úgy, egyszerűen nem ízlik olyankor, ez eltart pár hónapig, majd megint, elkap az érzés és újra ízlik.
Sok cukorral meg egyszerűen nem bírom. Régebben 3 kiskanálnyi cukor volt, vagyis nagyobb kanál mint amivel mostanában adagolom, de valahogy nekem ez a két pici kanál is bőven elég. Barátnőm olyan mikor kávézni megyünk, hogy vagy 5 zacskóval bele szór a bögréjébe.  >.<#
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1025 Dátum: 12 ápr 17, 14:10:18 »

Én most is éppen cigizek, de könynedén leszokhatnék, ha akarnék, nem oylan nagy szám ez. Csak nem akarok.
Minagi, a barátnődnek jó ízlése van a kávé cukrozás terén Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1026 Dátum: 12 ápr 17, 15:07:31 »

Én utálom a kávét, pedig néha a hatása jól jönne. De számomra borzasztó az íze. Még a tiramisut se tudom megenni.
Cigizéshez pedig: Partydohányos vagyok, amit nagyon szégyellek is, és már annyiszor megfogadtam, hogy nem gyújtok rá, ha egy kicsike alkohol már van bennem, de néha olyan nehéz megállni. De egyébként, csak úgy gyakorlatilag sohase szívok. Nem kívánom, sőt még rosszul is vagyok néha a szagától.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1027 Dátum: 12 ápr 17, 15:15:07 »

Én soha sem szívtam egy szál cigit sem, nem is tervezem, pedig igen nagy számban találhatóak dohányosok a környezetemben. Megfogadtam, hogy nem, tehát nem. Mosolyog

Kávézni csak akkor szoktam, amikor szükséges - hétköznap ez általában reggel és ebéd után van, hétvégén mondjuk délután, "extrémebb helyzetekben" meg folyamatosan. Nevet
Egyébként tök átlagosan ízesítem, kevés tej, adaghoz mérten cukor (mondjuk két átlagos kanál egy nagyobb bögre kávéhoz).
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1028 Dátum: 12 ápr 17, 15:17:41 »

Áh, szerintem butaság emiatt szégyenkezned. Mosolyog Ha valaki elmegy szórakozni, akkor csinálja rendesen, tehát ha lúd, akkor legyen kövér. (: Az meg rosszabb, ha egész este azon rágod magad, hogy "de jó lenne rágyújtani!", ám nem teszed, mert... mert csak. A lényeg, hogy megvonod magadtól, amit kívánsz. Inkább csak partidohányos légy, mint láncdohányos. Nevet Egyébként meg, ha nagy ritkán elmegyek bulizni, én is rágyújtok. De nem kell félnünk most már egyikőnknek se, mert április elsejétől úgyis tilos cigizni szórakozóhelyeken, és mivel eleget költök egy este alkalmával amúgy is, még nem hiányzik egy fincsi 5000-es bónusz is a számla végére. xD
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1029 Dátum: 12 ápr 17, 15:19:57 »

Áh, ez mifelénk nagyon úgy működik, hogy egy nagy bólintás után feláll mindenki, aki bagózik és ha nem akarjuk, hogy meghaljon a beszélgetés, ezért követnünk kell őket ---> a partibagósok is rágyújtanak. Mosolyog
Naplózva
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #1030 Dátum: 12 ápr 17, 15:56:06 »

Egy darabig én is dohányoztam... azt hiszem úgy 2-3 évig  ikszdé de már énis leszoktam csak nagyon nagyon ritkán gyújtok rá Nevet amúgy én a fekete Marlborot preferáltam Nevet
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1031 Dátum: 12 ápr 17, 16:35:58 »

Van Pesten egy kis füstös kocsma akik ezt a törvényt kijátszották de úgy hogy tényleg nem lehet őket felelősségre vonni. Az a jó benne, hogy tényleg meg van az a jó kis füstös kocsma feelingje az embernek.
Egyébként itt is kimennek a cigisek, van egy hely ami ilyen törzshely nekünk és ott kialakítottak kint egy ilyet. Plusz most már a terasz is kint van, így eleve ha jó az idő az ember kint ül és napozik, közben "nézi a hegyeket". Nevet
Naplózva


Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1032 Dátum: 12 ápr 17, 17:05:18 »

Nekem sikerült megállnom hogy elkezdjek dohányozni,pedig rengetegen vannak körülöttem  Nevet Viszont volt egy este amire nem nagyon emlékszek,és ott mondták hogy kunyeráltam tőlük egy szálat,és azt se szívtam el hanem bevágtam a zsebembe Nevet Másnap megtaláltam,semmi baja nem volt,pedig kalandos utunk volt,csak már nem emlékszek semmire xDDDD Mikor megtaláltam majdnem infarktust kaptam,hogy úristen mi ez a zsebembe,de aztán odaadtam az egyik srácnak,úgyhogy elég gyorsan megszabadultam tőle Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1033 Dátum: 12 ápr 17, 17:18:18 »

Sajnos a dohányzás nekem is a káros szenvedélyeim közé tartozik. Volt egy időszak amikor azt hittem sikerül letennem úgy kb 1,5 éve csak közben meghalt nagyapám és elég csúnyán visszaszoktam. Olyan heti 2 doboz elmegy ha hétvégén megyek valahová akkor 3. Nem vagyok rá büszke de hát ez van :S

Egyébként világos kék Sophie best =D
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1034 Dátum: 12 ápr 17, 18:19:21 »

Heti két doboz még semmi. Apu két éve még napi két dobozzal szívott piros L&M-et, Marlboro-t vagy Lucky Strike-ot. Mostanában meg szürke Philip Morrist. Hiába füstöl ő is meg anyu is, nekem nem kell, és nem is fog. Apu keze is tök cigi szagú volt régebben. >.<#
A kávé meg ha kell, akkor kell. Aki olyan suliba jár, mint én, az nem él kávé vagy energiaital nélkül. És a kávé finomabb, szóval maradok annál. Épp annyi vízzel, hogy a kávét feloldja, a többi tej. ikszdé Meg egy csapott kiskanál cukor.
Az öt kanál cukrot meg még mindig nem tudom elhinni. ikszdé Az életben nem lennék képes azt meginni.
Egyszer a haverom két púpos kiskanál cukrot tett a kávémba és még azzal is szenvedtem egy sort, mire megittam. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!