24 jún 18, 23:06:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 64
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Hentai (18+)  (Megtekintve 500041 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tomix
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 102



WWW
« Válasz #180 Dátum: 08 ápr 13, 14:34:40 »

jah mintha nem lenne egyértelmű hogy mit akarnak kiretusálni
vagy a japánok nem is tudják hogy mit hova kell tenni és ennyire fa*zok Gondolkozik
Naplózva



Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #181 Dátum: 08 ápr 13, 18:06:57 »

Háát nem tom Tomix , de tény , hogy nagy baromság telepakolni ilyenekkel ...

Na én éppen háttérkép után böngészöttem a netet mikor megtalaláltam ezt :
http://www.hatterkepek.hu/picdownload.php?path=normal/www/tutajos/20061222_213654/sexy-manga-004.jpg

itt :
http://www.hatterkepek.hu/index.php?subcat=4254&pageno=0

Még 1enlőre csak az első 3 oldalt nézegettem azon másik naruto Hentai -t (már , ha ez még oda tartozik ) nem vettem észre , de van még jó pár oldal ...

Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Tomix
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 102



WWW
« Válasz #182 Dátum: 08 ápr 13, 18:41:19 »

az első kép kint van jetix oldalán is a képek között Nevet
kicsit olyan tsunade-s beütése van sztem
Naplózva



Dante Kazama
Vendég
« Válasz #183 Dátum: 08 ápr 14, 15:13:16 »

Felfedeztem egy Naruto-s 3d-s hentai-t. Nem is rossz. Bár igazából csak a Sakura-s-Tsunade-s részt birom...
Naplózva
Stormcrow
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Válasz #184 Dátum: 08 ápr 14, 17:19:00 »

Áááá dehogy is (sajna Nevet minden álmom az h lássam Naruto meztelen felsőtestét *-* xD) Mert hát, még egyetlen egy csók jelenet sem volt, se a felnőtteknél, se a gyerekeknél. A Narutoban szerintem az ölelés is már nagy szám...nem hogy a szeretkezés. Áááá kizárt dolog. Ha madj lesz benne csók, akkor beszélhetünk erről is!  Nevet

De volt ilyen jelenet,amikor naruto lesmárta sasukét ikszdé,a harmadik részben
Naplózva
sakura19
Vendég
« Válasz #185 Dátum: 08 ápr 15, 14:16:38 »

az cuki volt.... Sakura kiakadt... én is.... sz.tem mindenki.... jáj....  :'X
Naplózva
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #186 Dátum: 08 ápr 15, 14:32:28 »

de azt sem önszántából tette...szép is lett volna >.<#

az első kép kint van jetix oldalán is a képek között Nevet
kicsit olyan tsunade-s beütése van sztem
én nekem is egyből Tsunade jutott eszembe mikor megláttam...

sakura (nem igazán hentai az van mellé írva hogy fog sakura kinézni...hmm)
http://i159.photobucket.com/albums/t158/BlackDemonHikari1989/Naruto/Aku_no_Sakura_by_Spacecowboytv.jpg
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Tomix
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 102



WWW
« Válasz #187 Dátum: 08 ápr 15, 16:28:15 »

sakura arcát nem igazán sikerült átültetni sztem ebben a képben de jó lenne ha így nézne ki Nevet
Naplózva



Hatashi Takame
Vendég
« Válasz #188 Dátum: 08 ápr 17, 10:58:12 »

Hát passz én nem kifejezetten találtam ojan oldalt ami Naruto-Hentaial foglalkozna  Pojén
Naplózva
Devil Sasuke
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #189 Dátum: 08 ápr 19, 13:09:32 »

A Naruto hentai képek nekem nagyon bejönek és valakinek nagyon élenk lehetet mikor kitalálta a Naruto hentait Pirul
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #190 Dátum: 08 ápr 20, 12:20:16 »


Én nem szeretem a hentait, de mielőtt válaszolnék erre, leírok egypár mondatot:
Érdekes, hogy Japán teljesen más ország. Természetesnek tartják az ilyen dolgokat, ennek ellenére tényleg nagyon
szégyenlősek (EZ KOMOLY!) A japán fametszeteken is szerepeltek ilyen szexuális témák, mint a polip meg a csápok.
A csápokat nem értem, de a polipot igen. Hokusai beleszeretett egy nőbe, aki kikosarazta őt, ezért a festő öregkorában
bosszúból megfestette ezt a nőt, amint közösül egy polippal.
A következő téma annyira nem foglalkozik a szexualitással, de a tanukikat, vagyis a nyestkutyákat a termékenység szimbólumának tekintik. Ezek az állatok tavasszal párzanak és a hímek heréi nagyra duzzadnak. (Lásd: Pom poko)
Még a japán kisgyerekek is ismerik ezt a nótát: "A tan-tan-tanukik heréi, még ha nem fú szél, vígan lengedeznek"
Én roppant mulatságosnak tartom, hogy a tanukik a heréjükkel varázsolnak  Nevet Nevet
Vissza a hentaihoz: azért nem szeretem, mert nem tartom természetesnek. Az ember teljesen másmilyen élőlény. Képes ilyen perverz dolgokra, mint pl. megfigyelni a szép és fiatal lányokat (Jiraiya). Sajnos vannak közülük olyanok, akiknek
az a mániájuk, hogy a lencsevégre kapott lányok alsóit feltegye a netre. A Napló műsorában volt ilyen téma és a pszichológus azt mondta, ez NEM NORMÁLIS!
Azt is bevallom nektek, hogy szoktam Kakairu doujinshikat olvasni, de nem a szex miatt, hanem a humora miatt. Az
alkotójuk, Halco elmesélte, hogy ő sosem akart yaoi sztorikat rajzolni, de az öccse erre kérte meg. Szal, a yaoi-fanok
kedvéért csinálja ezt. Ő inkább a humorra fókuszál és sosem rajzol nemi szerveket.
Ezért szeretem Halco munkáit, mert nagyon jók.
Ennyit írtam
Naplózva
Tomix
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 102



WWW
« Válasz #191 Dátum: 08 ápr 20, 12:59:02 »

engem a hentaiban csak annyi zavar, hogy nem létező személyekre áll sok embernek a fa*za Pojén én ezt tartom már egy kicsit betegesnek Technikai KO :'X

bár olyan komoly problémákat sztem nem okoz
Naplózva



Devil Sasuke
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #192 Dátum: 08 ápr 21, 12:22:15 »

Szerintem a hentai képek naon durvák
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #193 Dátum: 08 ápr 21, 15:19:51 »

Jaja de egyben nagyon jók is ! Nevet Én a doujin-moe oldalt szeretem a legjobban !  Nevet  Pirul
Naplózva
énvagyok
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #194 Dátum: 08 ápr 22, 15:42:22 »


Én nem szeretem a hentait, de mielőtt válaszolnék erre, leírok egypár mondatot:
Érdekes, hogy Japán teljesen más ország. Természetesnek tartják az ilyen dolgokat, ennek ellenére tényleg nagyon
szégyenlősek (EZ KOMOLY!) A japán fametszeteken is szerepeltek ilyen szexuális témák, mint a polip meg a csápok.
A csápokat nem értem, de a polipot igen. Hokusai beleszeretett egy nőbe, aki kikosarazta őt, ezért a festő öregkorában
bosszúból megfestette ezt a nőt, amint közösül egy polippal.
A következő téma annyira nem foglalkozik a szexualitással, de a tanukikat, vagyis a nyestkutyákat a termékenység szimbólumának tekintik. Ezek az állatok tavasszal párzanak és a hímek heréi nagyra duzzadnak. (Lásd: Pom poko)
Még a japán kisgyerekek is ismerik ezt a nótát: "A tan-tan-tanukik heréi, még ha nem fú szél, vígan lengedeznek"
Én roppant mulatságosnak tartom, hogy a tanukik a heréjükkel varázsolnak  Nevet Nevet
Vissza a hentaihoz: azért nem szeretem, mert nem tartom természetesnek. Az ember teljesen másmilyen élőlény. Képes ilyen perverz dolgokra, mint pl. megfigyelni a szép és fiatal lányokat (Jiraiya). Sajnos vannak közülük olyanok, akiknek
az a mániájuk, hogy a lencsevégre kapott lányok alsóit feltegye a netre. A Napló műsorában volt ilyen téma és a pszichológus azt mondta, ez NEM NORMÁLIS!
Azt is bevallom nektek, hogy szoktam Kakairu doujinshikat olvasni, de nem a szex miatt, hanem a humora miatt. Az
alkotójuk, Halco elmesélte, hogy ő sosem akart yaoi sztorikat rajzolni, de az öccse erre kérte meg. Szal, a yaoi-fanok
kedvéért csinálja ezt. Ő inkább a humorra fókuszál és sosem rajzol nemi szerveket.
Ezért szeretem Halco munkáit, mert nagyon jók.
Ennyit írtam

de ha nem szereted a hentait akkor hogy kerültél ebbe fórumba?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 64
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!