24 szep 20, 19:33:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081688 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4995 Dátum: 14 feb 03, 20:54:52 »

Rita,igazából azzal a bolttal egy baj van, akárhányba voltam mindenhol más volt a kínálat. Ez azért egy picit zavaró. >.<
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4996 Dátum: 14 feb 03, 21:30:14 »

Nos igen ez igy volt ma is 3-ban voltam es mas-mas anyagokban voltak fullon.  Gondolkozik Es raadasul egy kifejezett szint nehez talalni, mert ha jo az anyag nincs olyan szin, ha a szin jo akkor meg az anyag nem  >.<#
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4997 Dátum: 14 feb 03, 22:52:04 »

Ú, hogy mennyire nem értek ezekhez. >< Amúgy én voltam a velencei karneválon, ésésés nagyon ijesztő volt a sok maszkos ember, legalábbis 9 éves fejjel. Nevet

Nem tudom ki írta, hogy hívjam meg a táncelőadásomra, de komolyan gyere majd el. Nevet

Egyik évfolyamtársam (lány) judozik, és elég durván kockás hasa van. Így egy-két fiú szerintem elásná magát, ha meglátná. Maga a csajszi is elég fiús, igaz van barátja, hmmm nem is akármilyen.. ikszdé Na mindegy, szóval ijesztő hasa van. Én szeretnék ilyen pocit, nem ennyire "durvát", de egy kicsit enyhébbet elfogadnék. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4998 Dátum: 14 feb 03, 23:02:00 »

En irtam par hsz-el ez elott  Nevet Szeretem a tancfellepeseket mindig kedvetkapnek beallni csak persze nem menne tul jol  Nevet Hat ma mar nincs fetfiasag a legtobb fiuba, a toritanarom kigyurt gombostunek hivja oket  Nevet
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4999 Dátum: 14 feb 03, 23:09:23 »

Megnyugtató, hogy nem mind egyforma. Akkor majd máshol is körbenézek. Kapásból tudok még hármat a környéken.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5000 Dátum: 14 feb 04, 05:58:36 »

Táncfellépések jók szoktak lenni. Nevet

Amúgy Rita,én ahol voltam ha jól emlékszem Király utcánál majd megnézem,ott pl elég nagy volt a választék,de mázli,hogy mindenhol kb más van,csak ki tudja melyikben találja meg az ember amit akar. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5001 Dátum: 14 feb 04, 07:56:14 »

Tegnap az oktogonnál voltam, ott nagy a választék igaz kicsit magas az ár de gondolom minőségi. Csak az volt a baj, hogy ott sem volt olyan ami kellett  >.<# De a nagylajoson van egy jó méterárus onnan szoktunk vásárolni ha kell valamihez.  Gondolkozik Pontosabban nővérem.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5002 Dátum: 14 feb 04, 09:23:45 »

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2012/312/1/c/sayian_armor_by_rabbitmeatvendor-d47i0zr.jpg

Nekem egy ilyen/hasonló páncélhoz kell majd szereznem egy jó nagy adag polifómot,ragasztópisztolyt meg festéket... Előre látom, hogy nyári gyakorlat mellett mi lesz a programom, mert ezt se 10 perc megcsinálni. Nevet

Most meg akarok varrni plüssöket, a takaróanyag már megvan a fejemben, már csak a kitöméshez kéne valami szivacsos/vattás cuccot szerezni,arra viszont tényleg nincs ötletem hol lehet. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5003 Dátum: 14 feb 04, 11:35:22 »

Kreativ hobbiban lehet kapninem?
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5004 Dátum: 14 feb 04, 17:56:24 »

Nem tetszenek a tetoválások.  Nevet Inkább taszítólag hat és ez a képsorozat sem kivétel, bármennyire is szépek a lányok.
Pont ugyan ez jutott eszembe. A testük ezek nélkül a varratok nélkül sokkal szexibb lenne, ahogy a képek is emiatt.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5005 Dátum: 14 feb 04, 18:07:14 »

Egyetértés van ezzel valamilyen szinten, bár én terveztem tetkót a csuklómra, de elvetettem az ötletet, a piercinghez sincs elég akaraterőm.
Nagyon ritka az olyan, hogy valakinek tényleg jól áll. Főleg ez a sok kínai jel amikről azt se tudják mit jelentenek, azok zseniálisak. ikszdé Pont tegnap hallottam két lányt a villamoson beszélgetni, hogy az egyik olyan tetkót akar, hogy teli hátba egy fa, ágak szerteszét, és a leveleikbe akarja minden családtagja nevét belevarratni egyenként...Azt így mi a jó édes anyámért,ki látja? Vagy magának nézegeti otthon a tükörben?  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 04, 18:14:49 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5006 Dátum: 14 feb 04, 18:32:42 »

Barátom is azt mondta, hogy a tetkók undorítóak és a mellük is kicsi.  Nevet Direkt ajánlottam pedig neki a képet, mert gyengéje ez a csaj csajjal téma.  Nevet
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5007 Dátum: 14 feb 04, 20:40:26 »

Hat valojaban en is szerettem volna, csak hat ez maradando, meg nem lehet kivenni mint egy pc-t. De az ilyen kell,hogy legyen tetkokat nem szeretem, az amelyek emlek miatt van vagy ember miatt az mas, egy pici dolog nem feltuno helyen. De valamit szinboluzal. Noveremnek is van es annyira nem utalom a tetko dolgot, csak at kell gondolni ha az ember akar. Lanyoknal nem szep a sok, nagy tetko. De fiuknal mas en nagyon csipem a tetkos sracokat  >.<#
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5008 Dátum: 14 feb 04, 21:19:02 »

Ez is ilyen kinek a pap... dolog. Én nem bírnám elviselni a tetkót. Jó mert nekem a kis cuki szakáll a gyengém,ezis kb ugyanolyan,van akinek meg az nem jön be. Nevet Ízlések és pofonok. :3
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5009 Dátum: 14 feb 04, 21:25:46 »

Erről eszembe jutott, mikor gimiben csaj osztálytársakkal szünetben ültünk és nézelődtünk ők meg kifejtették, hogy az srác ott, tipikusan az a fiú, aki minden lánynak bejön. Engem meg egy hobbitra emlékeztetett.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!