24 szep 20, 11:23:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081127 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4800 Dátum: 13 nov 03, 22:20:34 »

Vicces, de tetszik ez a téma, meg hogy mások is úgy vannak, mint én. Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4801 Dátum: 13 nov 03, 22:27:21 »

Nekem legalábbis gyengém. http://www.fashionfave.com/wp-content/uploads/2013/02/designerstubble.jpg
Óóó, és alul az a kékszemű, bronzos barbáristen, uuuu. :DD

Nekem ő jön be. :DDDDD

Bár azt suttogták, II. Lajos is jó volt, hmm.

Rákerestem én is erre a témára, hátha találok valami jó pasit, de helyette kidobta Zac Effront.
http://www.posh24.com/zac_efron/zac_efrons_beard_hot_or_not

A hozzászólásokból kitűnik, hogy jól gondolják a srácok, a lányok többsége a babapopsi-arcú férfiakat szereti. A nők körében szerintem már más az arány. Nevet
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4802 Dátum: 13 nov 03, 22:33:35 »

Szóval nálad kizárólag a jólfésült, fess fiatalemberek jöhetnek számításba, a kicsit vad, kicsit mm, rosszfiúsabb? kisugárzás nem adja? Nevet
Rákerestem erre a Lajos nevű férfira, de nekem kissé túl merevnek tűnik, nem jön be túlzottan az ilyen feszes, rendezett stílus.
Viszont Zac Efron, mióta elkezdett kikupálódni, úgy pár éve, szerintem egész helyes férfivá vált, azzal a borostával meg, amin linkeltél képen például, nos, nem rossz azért. Nyelvesít
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4803 Dátum: 13 nov 03, 22:43:33 »

Nem. Persze ez sok minden függvénye, de összességében nem.
Ha valaki öltönyben van például, nálam tuti, hogy +10 ponttal indít az esetek 98%-ában. Nevet

Rákerestél Lajcsira? :DD
Én nem találtam normális korabeli képet, csak ami hemzsegett a kor művészi szokásaitól (értsd: földönkívüli emberek).
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4804 Dátum: 13 nov 03, 22:50:30 »

Hát, ami azt illeti, a profi goggle képkereső még olyan képet is adott ki, amin a női és a szultánbéli alteregóját festették le anno, szóval nem tudom biztosra, rá is találtam-e. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4805 Dátum: 13 nov 03, 23:14:21 »

Akkor Saphi ezt neked küldöm. Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=5ueJ4-lTa1s
Öltöny, nuku borosta, + rohadt jól csinálja.
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4806 Dátum: 13 nov 04, 06:52:47 »

Fura picit ez a srác, mintha 2D-s lenne a teste, mikor oldalt fordul, a teste ilyen tök furán elvékonyodik papírrá.  Hmm?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4807 Dátum: 13 nov 04, 14:36:01 »

Oh Saphi az ifjabb Gyuszi nem tetszik? Róla már vannak fess fényképek is http://ifjgrofandrassygyula.hu/wp-content/uploads/2010/06/704-1933.jpg

Mondjuk bennem nincsenek ezen hazafias érzelmek ígyhát őt: http://1.bp.blogspot.com/-NG7-QML0EBw/UYqrrFYHT4I/AAAAAAAABzg/QupD8O6FbQY/s1600/Prince_Albert_-_Partridge_1840.jpg is lecsaptam volna egy bizonyos királynő kezéről Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4808 Dátum: 13 nov 04, 15:31:35 »

Ha már történelmi személyek, nekem harmadikos (ált.isk.) koromban Görgey volt a nagy szerelmem.  Nevet http://hunhir.info/1848/gorgey.jpg
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4809 Dátum: 13 nov 04, 17:47:54 »

Oh Saphi az ifjabb Gyuszi nem tetszik? Róla már vannak fess fényképek is http://ifjgrofandrassygyula.hu/wp-content/uploads/2010/06/704-1933.jpg
 

Nem, Manó annyira nem, mint az apja. De az idősebb miatt nem hiába fordultak meg a francia hölgyek, és nem hiába hívták "szép akasztott"-nak.  Pojén

Óóóóó, Noeee. :DDDD
Albert herceg életem első szerelme!! XDDDDDDDDDDDD
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/be/Prince_Albert-1842.jpg Nevet
Van egy nem is olyan régi film, ami tulajdonképpen róluk szól, és csak ezért megnéztem. És volt egy jelenet, ahol beszélget a bátyjával németül. Nevet Német nyelv + Szász-Coburg-Gotha = tökéletes. *.*

Seva, nem jön be a kép. Szomorú

Albertre meg Andrássyra visszatérve: utóbbinak nem tudom milyen génjei voltak, de még 60 évesen is letagadhatott volna 20 évet. Nevet

Szerintem valaki nemsokára le fog minket szólni, hogy morbid a téma. :DD
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4810 Dátum: 13 nov 04, 21:28:46 »

Ne már. Nekem itthoni gépen is bejön simán. Azért zúgtam bele amúgy, mert a tanár folyamatosan szidta hogy mekkora áruló volt és én megsajnáltam, hogy ez milyen szemétség.  ikszdé
Amúgy hercegek nem akkora számok mint az írók és zeneszerzők.  Nyelvesít
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4811 Dátum: 13 nov 04, 21:46:54 »

Minagi, amit küldtél, nagyon jó Nevet A zene is megtetszett, a mozgása a srácnak pedig még jobban, most nagyon sokáig fogom még ezt nézni.  ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4812 Dátum: 13 nov 04, 21:57:31 »

Ne már. Nekem itthoni gépen is bejön simán. Azért zúgtam bele amúgy, mert a tanár folyamatosan szidta hogy mekkora áruló volt és én megsajnáltam, hogy ez milyen szemétség.  ikszdé
 

Vicces, hogy mindenki szidja a történelemórákat (amit meg is értek), én meg, akinek nagyon-nagyon jó tanára volt, csak mosolygok rajta. Nevet
Meg a tankönyvünk is jó volt, a Görgey témát is nagyon jól körbejárta, és megemlítette ugyan, hogy akkoriban Kossuth és még többek árulónak tartották, de mindezt bemutatta a másik oldalról is. Persze csak kiemelt szövegrészletekben, amit az osztályunk nagy része úgysem olvasott el... Én bezzeg úgy bújtam a töri könyvet, mint a legjobb kalandregényt. Nevet

Idézet
Amúgy hercegek nem akkora számok mint az írók és zeneszerzők.  

BDSRSTNT!!!! Szívd vissza azonnal!
De elnézem neked, mert biztos Byronra gondoltál, Byron meg hát főúr volt, na. Lesütöttszemek
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4813 Dátum: 13 nov 04, 22:33:37 »

Nekem úgy rémlik irodalom órán volt ez. Harmadikban még nincsen töri.  Nevet Most majdnem azt mondtam, hogy falusi iskolába jártam és hogy lehet nem volt olyan felkészült a tanár, de rájöttem, hogy te is.  Nevet Szóval előítéletesség lett volna.
Nekem az irodalom szöveggyűjtemény volt a kedvencem. *.* De a töri könyv is tényleg jó volt, de csak olvasni. Tanulni én utáltam a törit. Sajna.

Hát az irodalom mániám felülírja a nemesség iránti rajongásomat.  Nyelvesít
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4814 Dátum: 13 nov 04, 22:49:24 »

Az az iskola szar volt, én a gimnáziumról beszéltem.

Az irodalommánia nem író-költőmániát jelent. Nevet Én úgy szeretek legjobban például verset olvasni, ha az ég világon semmit nem tudok a költőről/íróról. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!