24 szep 20, 14:10:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081364 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4755 Dátum: 13 szep 02, 00:38:51 »

Egy kis GoT haj tippek:
http://5.asset.soup.io/asset/5116/6309_5419.jpeg
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4756 Dátum: 13 szep 02, 06:51:30 »

De jók ezek a hajak! *.* Ki fogom próbálni vmelyiket. Csak nincs jó kézügyességem, meg ezekhez sok haj kéne. :S De azért megpróbálom majd megcsinálni vmelyiket. :3 Vagy húgom segítségét kérem.  Nevet
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4757 Dátum: 13 szep 02, 10:14:50 »

Nekem is nagyon tetszik egy-kettő. Szerintem párat idővel lehet kipróbálok, csak az a gond, hogy ha magamnak kell pl normálisan befonnom a hajam, vagy hasonló, akkor eleinte sokat bénázom.... de gyakorlás kérdése.Pirul
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 02, 10:16:11 írta Minagi » Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4758 Dátum: 13 szep 02, 10:19:39 »

A szép hajadból tényleg jól meg lehetne csinálni őket. *.* Majd egyszer felmegyek Pestre és megcsinálom neked. :3 Vagy Szabit képezd ki.  ikszdé
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4759 Dátum: 13 szep 02, 10:29:15 »

Köszönöm! Pirul
Húúúú jó, benne vagyok, a te kézügyességed is fejlődik akkor. >.<
Azt hiszem, nem örülne neki igazán, ha ilyenre "képezném" ki. Finoman szólva. ikszdé

Elment a net a válasz írásom közben. T_T
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4760 Dátum: 13 szep 02, 12:32:02 »

Akkor ezt majd megvalósítjuk a vaddisznós kertek alatt. Nevet :3 Ha másnak kell csinálni akkor nem vagyok béna szerencsére. :3 Én próbálkoztam azzal, hogy Danit kiképezzem a hajfonásra, de nem mutatott hajlandóságot. Pasik  Durci
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4761 Dátum: 13 szep 02, 14:28:17 »

Csajok egy tipp:
http://www.2perc.hu/igy-razd-le-a-pasit-ha-nincs-kedved-ismerkedni/

Az a vicc amikor megkérdezed az embert hogy tud e hajat fonni és nem tudja rá a választ. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4762 Dátum: 13 szep 02, 15:28:53 »

A vaddisznós kertek alatt üldögélünk és fonjuk egymás haját.  Be van tépve Igazi csajos időtöltés. Nyelvesít
Amúgy én is így vagyok, ha másnak kell csinálni, jobb vagyok...
Viszont nem csodálom, hogy Dani nem mutatott hajlandóságot. Lehet túlságosan erőltetted, kis dolgokban kell kezdeni. Szempilla festés, lakkozás. ikszdé
Naplózva


Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #4763 Dátum: 13 szep 23, 08:04:09 »

Na csajok! Lol, nem is gondoltam, hogy előbb írok a női topicba, mint a férfibe, pedig nő vagyok, de őszintén szólva a hajfonásnál még a cicis lányok is közelebb állnak hozzám, de lényegtelen.

A helyzet az... hogy én egy könnyű vázas fémszerkezet vagyok. Olyan pálcika ember style-ban nyomulok. Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy míg sokan a szép alkat elérésében fogyni szeretnének... mit tanácsoltok annak aki HÍZNI AKAR???
Nem vagyok éheztetve, szoktam enni, de egyszerűen pár éve leragadtam 35 kiló alatt. Nincsenek nagy elvárásaim, hiszen tudom magamról, hogy sosem voltam pufók, sosem hüledeztem azon, hogy milyen hájas vagyok, mivel egyszerűen bármit is eszek, ettem, csodálatos anyagcserémnek hála nem ragadt meg rajtam egyetlen plusz súly sem. De emiatt ugye mint mondtam gebe vagyok. Persze lehet, hogy eme remek tulajdonságomat majd pár év múlva visszasírom, de lényegtelen.
Most eldöntöttem, hogy próbálok rendszeresen kajonli reggel délben este, jó sokat, de azért tanácsokat akarok.
Ti mitől híztok? Mit gondoltok, hogyan, és mit csináljak? Nem akarok hústonna lenni, de egy 37-kilónak már olyan szinten örülnék, hogy magam alá hugyálok. Szóóóóval, kérdem a tanácsokat, véleményeket! ikszdé

ui az előző témához: Kiskakast fölösleges bántani... Ő csak kapott az alkalmon, nem pedig szándékosan, előre megtervezett úton tört fel valakit. Faceg
(na nyugalom, mivel befostam, hogy lebukok felhagytam a hacker pályával)
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 23, 08:07:32 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4764 Dátum: 13 szep 23, 09:50:50 »

Magad alá hugyálsz? Komolyan? Ah.. mindegy.
A hízókúra baromi egyszerű, zabálsz, zabálsz és zabálsz, a fogyózás ellentéte, ami "diéta" címszó alatt jelenti a koplalást, koplalást és koplalást. Olvass el egy Nők lapja magazint, találsz benne legalább 6 cikket, ami csodálatos fogyásokról szól, vedd azt mintául, csak csinálj mindent ellentétesen. Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4765 Dátum: 13 szep 23, 15:16:04 »

Oh, ha ilyen egyszerű lenne én sem 49 kiló lennék. Ha nem hízol, nem hízol. Barátkozz meg vele. Vagy szedj tömegnövelőt.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4766 Dátum: 13 szep 23, 17:06:42 »

Istenem... Meglátszik, ki az, aki sosem próbált hízni. Ami nem gáz, csak ne írnád a sok hülyeséget.

Moritának igaza van. Ugyanúgy, mint a fogyás, a hízás sem könnyű, sőt, nehezebb is. Meg azért ne zabáljon már fel minden egészségtelen zsíros szart, annyit nem ér az a pár plusz kiló, ha közben tönkre megy az egészsége. Nem mellesleg a vékony emberek általában egyszerre kevesebbet tudnak enni, erre eddig egy ellenpéldát láttam a nyáron Pécsen. Nevet

Minden ember génjei meghatározzák, hogy kb. milyen testalkata lesz. Persze minimálisan lehet rajta változtatni, de egy Keira Knightly sosem lesz egy Kim Kardashian és fordítva.

Amikor elkezdtem a kollégiumi életet Pesten, fogytam vagy 6-7 kilót, azt sikerült visszaszedni azóta nagyjából, de 50 kiló fölé újabban nem sikerül feltornáznom a súlyomat, akárhogyan is szeretném, pedig régen voltam 52 kg is. Szomorú Amikor csak éhes vagy, egyél, és a legfontosabb, hogy semmiképpen se stresszelj a súlyod miatt, mert ha azon idegeskedsz, hogy nem jönnek a kilók, de még a dekák sem, pont az ellenkezőjét fogod elérni, és még vékonyabb leszel.

Egyébként lehet kapni olyan étrendkiegészítőt, ami növeli az étvágyat, ezeket általában a súlyos fogyással járó betegségből lábadozóknak írják ki, de ha megbeszéled a háziorvosoddal, szerintem tud segíteni. De ettől sem fogsz drasztikusan meghízni, max 2-3 kilót, ismerősöm legalábbis annyit hízott kb.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4767 Dátum: 13 szep 23, 17:38:23 »

Minimálisan? Tényleg csak minimálisan? Nevet És amikor egy ember lead 50-100 kilókat, vagy az ellentétét teszi, felszedi? Azt nem nevezném minimálisnak nagyon erős túlzással sem.
És mégis ki tudná megállapítani ilyen biztosra, hogy melyik a nehezebb, hízni vagy fogyni? Ja, persze, te. Nevet De amúgy nem, nem te, mert valójában egyénenként változhat, és változik is, hogy beválik-e a hízó/fogyókúra, vagy sem.
Ééés igazából még akartam volna írni pár sort, hogy miért nekem van igazam, miért nem csupán nekem, de egy kezemnek hirtelen sokkal fontosabb, hosszú ideig tartó dolga akadt, és a másik már így is eléggé elfáradt, szóval inkább nem. Jó, annyit még hozzátennék, hogy beszélgess el erről a témáról, de pont erről egy kövér lánnyal, hátha jobban megérted majd,mert egyelőre csak a saját tapasztalataidra építesz, az meg kis átlagban nem elég.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #4768 Dátum: 13 szep 23, 18:10:41 »

Nikkuccia... ő... Igaz, hogy embere határozza azt, hogy kinek könnyebb, ill nehezebb hízni, ill fogyni, de valljuk be, általában az szokott lenni, hogy akinek az egyik könnyen megy a másik nehezebben. Így pl.: aki könnyedén hízik az nehezebben fogy le, és fordítva.

Morita:
Akkor készítek majd én is egy ilyen klipet:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=I61yDHzneF4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=I61yDHzneF4</a>
XDDDDD

Nikkie:
Igen, ezért egy kicsit tanácstalan is vagyok, hogy mit egyek, mert nem hiszem, hogy egy rakás zsíros szartól bármi is jobb lenne. Nevet
Az pedig tény, hogy nem tudok egyszerre sokat enni. A hosszabb ideig tartó nassolás jobban megy.
Étrend kiegészítőket meg tápszereket, meg ilyen baromságokat nem fogok szedni, mert őszintén szólva, nem hiszem, hogy jól viselném. Nevet De vitaminokat lehet, hogy fogok.


Persze, hogy nem zsíros paca akarok lenni. Nevet Tervezek edzeni. Van itthon bátyámnak súlyzója, de főként fegyenc edzés lesz, mert se pénz nincs, se ilyen nagy menő fittnesz center kondi cucc a városban. Nevet


Ő azért csak megoldotta ezt a súlyproblémát. Mosolyog

Általában nem vagyok oda az izmos állatokért, de a második képen awwwwww! *w*

(Mi a franc van velem? Mostanában minden 2. férfiba beleesek. xd)

Bár egyelőre ezt az egészet kicsit eltolom, ugyanis taknyom-nyálam egybefolyik, és prüszkölve elég kellemetlen a dolog.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4769 Dátum: 13 szep 23, 18:29:02 »

Ha hízni akarsz is ugyanúgy egészségesen kell táplálkozni és sokszor naponta (de nem egyfolytában nasizni)... <- ez a dolog elvi háttere, de én már min. 10 éve törekszem a hízásra és nem megy semmiképp. Mondjuk 11.-ben még 51 kg voltam, de jött az érettségi lefogytam 47-48-ra, majd az egyetem, ami alatt bár sokakat láttam jó pár kilót felszedni én ismét megálltam az 51-nél. Szomorú
Olyan jól tud esni, mikor barátom megjegyzi, hogy már megint érez a csípőmön egy kis plusz zsírszövetet, bár ezen más nők eléggé megtudnának sértődni.

Nikuccia tudod vannak genetikailag sovány emberek akik bármit megtehetnek fiatal korukban a BMI kalkulátor mindig a kórosan soványat, esetleg soványat fogja kidobni. Sok múlik az anyagcsere gyorsaságán. Ilyen esetekben sokkal, de sokkal könnyebb fogyni, mint hízni.
Ha meg összeadjuk a kettő embertípust megkapunk engem.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!