24 szep 21, 23:56:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 259 260 [261] 262 263 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1082657 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #3900 Dátum: 12 máj 20, 13:57:16 »

Shion: semmi baj! ^^ És nincs mit.

Niki: Hogy melyik volt? Hát, az... t hiszem, hogy a... Hangyák a gatyában! Hump
Na jó, hogy őszinte legyek a Shrekkek voltak a legromantikusabb filmek amiket eddig láttam. (meg a Hangyák a gatyában)
Ezt a Bosszúállók cuccot sokan dicsérik, talán letöltöm. Amúgy, ha gondolod mondhatsz valami romantikusat amitől "el lettél csöppenve" végül is ki tudja, lehet nekem is bejönne... talán. xD
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3901 Dátum: 12 máj 21, 12:23:46 »

Ezzel én is így vagyok... Nem vagyok a romantikus filmek híve Nevet A legromantikusabb a Titanic volt... Azért se vagyok oda de azért egyszer jó volt Mosolyog
Ma nosztalgiáztam egy kicsit Mosolyog Olyan jó volt ezt a számot újra hallgatni: http://www.youtube.com/watch?v=iIZhm8avGEg&feature=related
Imádom ezeket régen állandóan ezeket néztem Mosolyog De nekem ez a favorite Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3902 Dátum: 12 máj 21, 14:46:07 »

Hát, pedig a Titanicot pont ki akartam hagyni a listából, bár az is igaz, hogy a műfaj szempontjából korszakalkotó, de mivel Billy Zane-n kívül senkit nem kedvelek abból a filmből (Billy Zane kopaszon: http://www.celebritiesheight.com/wp-content/uploads/2012/05/Billy-Zane.jpg  Szeretet Jézusúristen, kinek kell az a kákabélű Jack, mikor itt van ő is? ikszdé), nekem az is egy klasszikus. A megcsalt, vad és talpig férfi Caledon Hockley karaktere sokkal csábítóbb, mint Jack Dawson-é. Meg amúgy is, Dzsekk Dószon, milyen név már ez? Nevet
Zizi, miért pont a Shrek? Mármint oké, persze, a fő mozgatórugó Fiona és Shrek románca, az a főszál az összes (hány, négy? Nevet ) részben, de ennyire letaglózott volna? Engem Szamár és Kandúr vett le a lábamról. A szófo*só és a cicaszemű. Nevet
Amúgy az Avengersben nem nagyon fogsz csalódni, azt kapja mindenki, amiért befizetett: akciót, kelta isteneken feszülő nacit és egy cukker főgonoszt, Lokit. xD
Elcsöppenni, azt nem mondanám, de ajánlom neked akkor a következőket: Kettőt találhatsz, Büszkeség és balítélet, Szerelem kölcsönbe, Levelek Júliának, Casanova (Heath Ledger-féle) éés talán még a Forest Gump. Nevet De ez utóbbit biztosan ismered. Nem feltétlen kell boldog véget érnie ahhoz, hogy az ember lánya beleszeressen ezekbe a komolytalan, mindennapi életről szóló kis mesékbe, de szerintem néha-néha kell ez is. Néha. Nyelvesít
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #3903 Dátum: 12 máj 21, 14:59:59 »

A Shrekket csak azért hoztam fel példának, mert ahogy te is mondtad a főszál az Shrek és Fiona kapcsolata, de mégsem az teszi ki a filmek egészét, tehát nem lehet túlzottan le romantikus filmezni. Amúgy nem, a Shrek 3 már kifejezetten idegesített. ikszdé Az Aladdin, meg a Kis Hableány úgyszintén. Nem tudom, valahogy nem vagyok oda az ilyenekért. xD
A Forest Gumpot láttam. Na az tényleg jó film. Talán bepróbálok 1-et 2-t azokból amit írtál. Lehet, hogy csak a kiskoromban látott Disney-s nyáladzás vette el a kedvem ezektől a filmektől. xD
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3904 Dátum: 12 máj 21, 15:12:27 »

Oh én mai napig odáig vagyok a Disney nyáladzásától... Filmekben nem szeretem mert olyan valószínűtlen, de egy mesében bármi megtörténhet... Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3905 Dátum: 12 máj 21, 15:49:53 »


Amúgy az Avengersben nem nagyon fogsz csalódni, azt kapja mindenki, amiért befizetett: akciót, kelta isteneken feszülő nacit és egy cukker főgonoszt, Lokit. xD


Kelta? KELTA? KELTA?!
Az Avengersben hol mikor mióta?
http://tttweb.hu/gyujtemenyek/cikkek/regi/Mitologia/Istenek/Kelta.htm
http://hu.wikipedia.org/wiki/Skandin%C3%A1v_mitol%C3%B3gia

(Huh nem leszek Saphi! Ugye nem?)

Amúgy én szeretem a buta nyáladzós filmeket is mint pl. aaaa hmm 10 dolog amit utálok benned... meeeg ilyen testcseréseket... tündérmeséseket pl. Elátokozott Ella stb.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 15:53:57 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3906 Dátum: 12 máj 21, 16:00:04 »

Nyugalom Noemi... Tök lényegtelen milyen Isten ameddig úgy néz ki ahogy Nevet

Alig várom am a második részét a filmnek... bár nagyon feltették ezzel a mércét.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 16:00:39 írta Morita » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3907 Dátum: 12 máj 21, 16:07:15 »

Tuuuti király lesz az is... mondjuk én egyenlőre, hogy lépésekben haladjunk az új Batmant várom (macskajááány *___*)...

Hát na felébredett bennem az elfolyatott töris ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3908 Dátum: 12 máj 21, 16:10:29 »

A kelta és a skandináv mitológia nekem mindig is összeolvadt, de csak mert az északi területekre volt jellemző mindkettő.
Milyen Saphi nem leszel? Nevet Ő egy vérengző vadállat, vagy micsoda? (:
Amúgy nem lényegtelen, mert tényleg nagy marhaságot sikerült írnom, ráadásul a legrosszabb fajtával: egyetlen szóval. Nevet A két vallás közel sem ugyanaz.

Jé, az Elátkozott Ella tényleg cuki film. Bár túlságosan meseszerű, ami elveszi egy kicsit a szépségét (vagy épphogy az adja meg?), de a herceg egész jól néz ki benne. Nevet Főleg, mikor óriásföldén vannak, és megcsókolják egymást a tűznél, az naggyon "elcsöppenős" jelenet. Nyelvesít

A Disney mesék szerintem is időtállók a szerelem, mint műfaj szempontjából, és remélem, hogy még az ük-ük-ükunokáim is ismerni fogják az Aladdint, a Mulánt vagy a Hófehérkét. : )))
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3909 Dátum: 12 máj 21, 16:15:58 »

Az Elvarázsolt Ellát is vagy ezerszer megnéztem. Bár film, de a mese kategóriában vannak.
Am meg nekem inkább bejönnek az igaz szerelem filmjei, mint ahol egy szingli csajon végigmegy fél New York és ettől hű de nagyon nőies lesz... Mostanság annyi ilyen van. Vagy ha nem is ő a főszereplő ő a főszereplő hölgy legjobb barátnője... szal az meg gusztustalan szerintem...
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3910 Dátum: 12 máj 21, 16:54:26 »

Nekem a Forest Gump nem nagyon jött be... Technikai KO
Nem tudtok véletlenül egy jó oldalt ahol le tudom tölteni ezeket a filmeket?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3911 Dátum: 12 máj 22, 07:51:36 »

Milyen Saphi nem leszel? Nevet Ő egy vérengző vadállat, vagy micsoda? (:

... mivel Billy Zane-n kívül senkit nem kedvelek abból a filmből ...
Saphi a fórumon lévő egyik leányzó, aki szereti megmondani a tutit. Nyelvesít

Jaj de szeretem Billy Zane-t sajnálom, hogy így elrontja magát a droggal, pedig nagyon jó színész egyébként, és milyen szép szemei vannak.  Pirul Meg milyen dúsak a szempillái.

Lina, az a csodás film nem jött be? Mármint a Forest Gump. Pedig ott nem csak a történetet találták el, de az összes zene oda illet a jelenethez, a színészek zseniálisan játszottak, és persze a történet is nagyon érdekes és tündéri... na meg szomorú.

Én Casanova-ból, > ezt < ajánlanám, sokkal, de sokkal jobb mint az a Heath Ledger-féle.
Naplózva


Shukaku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 34

Kage


« Válasz #3912 Dátum: 12 máj 22, 15:30:50 »

Az elátkozott ellát én is láttam, de én valahogy mindig visszataszítónak találtam  Lehánylak
Nem tudom, miért,de valahogy más az ízlésem  Pojén
Naplózva



Naruto : Én vagyok Konoha leghatalmasabb ninjája! Mindenki úgy szólít hogy...
Sasuke: ...seggfej
Naruto: hogy SEGGFEJ! mi?? jaaa NEEEM! SASUKE!!!!
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3913 Dátum: 12 máj 22, 15:46:16 »

Megkérdezhetem amúgy, így csajos beszélgetés keretében, hogy miért utálod az embereket és napfényt?
Naplózva
Shukaku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 34

Kage


« Válasz #3914 Dátum: 12 máj 22, 15:56:37 »

 Gondolkozik nem is tudom  Gondolkozik

Az embereket szimplán értelmetlennek tartom, és túl normálisnak, jobb nekem egyedül  Ördögi
Sokak szerint nem vagyok normális  >.<# igazuk van, ezért valahogy megutáltam az embereket
kivéve magamat  smirksweat

A napfényt nem tudom, miért utálom. Talán mert jobban szeretem az esőt, és a napfény mintha kigúnyolva vigyorogna rám, hogy őt mindenki szereti, és hogy milyen jó neki. Az eső olyan együttérző.  Szomorú
tényleg nem vagyok normális

Hát úgy ennyi, azthiszem  Nyelvesít
Naplózva



Naruto : Én vagyok Konoha leghatalmasabb ninjája! Mindenki úgy szólít hogy...
Sasuke: ...seggfej
Naruto: hogy SEGGFEJ! mi?? jaaa NEEEM! SASUKE!!!!
Oldalak: 1 ... 259 260 [261] 262 263 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!