24 szep 22, 15:22:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083471 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3555 Dátum: 11 jan 22, 19:00:49 »

Ez elég buta kifogás:D Ha beszélni akar, akkor legyen már neki mindegy, hogy milyen felületen, programmal. Mivel a honfoglalós chaten tudjátok, h nem felhőtlen a dumálás, váltsatok normálisra... ha nem beszélsz vele honfoglalón és nagyon akar, akkor majd fogja magát és megoldja, h tudjon veled beszélni. ilyen egyszerű...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3556 Dátum: 11 jan 22, 20:16:52 »

jó mondjuk én csak addig chatelek ott a haverommal, amíg várunk egy 3. tagra smirksweat persze ki is lehetne jelentkezni privát chatből, de az a baj, hogy a nagy chatbe meg annyira elkavarodunk, hogy nem tudjuk követni egymást a többiek miatt. >.<#
Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3557 Dátum: 11 jan 23, 09:58:46 »

Akkor használjatok gmail csetet, vagy msn, vagy email egyszerűen...  Pojén
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3558 Dátum: 11 jan 23, 12:42:41 »

jha gmailen szoktam összefutni vele, meg néha msnen is ikszdé de az csak pár napja, max 1 hete van nekem Hmm?
kipróbáltam a társfoglalót is, de az ezerszer rosszabb Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3559 Dátum: 11 jan 24, 19:10:56 »

Önbizalomlé? Jaja ha másképp nem megy akkor utolsó módszernek jó... de személyes tapasztalat hogyha nem vagy biztos a dolgodban és félsz a választól akkor a válasz általában egyértelmű.. Néha felesleges beszélni. Egy csaj ha akar valamit akkor azt kimutatja... ha hónapok óta nincs semmi pozitív jelzés akkor felesleges az egész...


nah ez teljes mértékben igaz... személyszerint egy kapcsolatomrase emlékszek ahol megdumáltuk a dolgok alakulását ... inkább mindig csak minden jött magától Nevet
volt h nem isvoltam biztos benne h járunk vagysem XDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3560 Dátum: 11 jan 27, 20:41:19 »

Idézet
Beszéltem a lánnyal,és tök kedvesen küldött vissza anyámba xD Na nembaj,legalább letudtam xDDD

Marci, szerintem nagyon jól tetted. kacsint Legalább megszabadultál attól a görcsös érzéstől, ami ilyenkor szokott az emberben lenni. Ráadásul ha el is küldött az "anyádba", legalább nem otromba, alpári módon tette, mert én bizony láttam már ilyet utcán.  Nem szép látvány. ^^ Ráadásul, ha jön egy jobb lány, akkor te is jobban jársz. Mert abban kell hinni, hogy mindig csak jobb "jelöltek" akadnak majd az utadba.  Mosolyog
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3561 Dátum: 11 jan 30, 23:45:14 »



Rókaság:D Igaz csak egyfarkú, de mekkora ötlet már:D

plusz panda: http://viridis-somnio.deviantart.com/gallery/#/d2yc1k0

nézelődjetek itt: http://viridis-somnio.deviantart.com/gallery/ pikachu is van xD
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 30, 23:48:32 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3562 Dátum: 11 feb 01, 19:48:49 »

A nők megérdemlik a Barney-kat, ők se különbek...   Legalább megtanulják hogy a külső nem jogosít fel az egóra és a kihasználásra...   Ahogy a mondás tartja: Nincsen   .......   ,mind egyforma!
A Barney-k ellen max a pasiknak lehet kifogása de az is irigységből, mert az átlagember csak 1 normális párt akar (bár normális sztem nincs is max nagyon kicsi kompromisszumot kell az embernek kötnie magával) de azt se tudjuk meghódítani...  Barney nem a külsejével hódít. Egyszerűen olyan jól tud hazudni hogy már maga is elhiszi.
Ilyen az élet egy sz@r mókuskerék, és az ember hiába várja hogy jobb lesz az élet szebb lesz. Nem lesz...
Ennyit erről.
cak 1 tanács ha normális párt akarsz ne siránkozz már ennyit...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3563 Dátum: 11 feb 01, 21:41:43 »

Azért nincs barátnőd, mert így gondolkodsz.  smirksweat
A lányok, a normális lányok nem fognak szóba állni egy Barney-val.
Nyisd ki a szemed, és rájössz, hogy lehet hogy nem csak a lányokban, hanem benned is hiba van.

Keress hozzád illőt. Mosolyog 
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Emika-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 6


WWW
« Válasz #3564 Dátum: 11 márc 02, 17:32:23 »

férfi topic mi? x_x naah, örülök h ilyen topic is nyílt... Nevet
Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3565 Dátum: 11 márc 09, 21:23:00 »

^^ írtad h utálod amikor rögtön azt írják h bevállalós vagy-e.
Nos én erre kifejlesztettem egy dolgot.  ikszdé Ha először jó fejek és a végén bedurvulnak írd le azt h fiú vagy..xD nálam hat Nevet
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3566 Dátum: 11 márc 14, 08:13:00 »

érdekelne a véleményetek - itt szerintem kaphatok valami objektívet is...
szóval az a bajom, hogy egy nagyon kedves barátom (lehet, még bele is szerettem, bár kb 300 km-re lakik tőlem, és élőben még nem is láttam - ne tessék röhögni, szerintem is hülyeség így beleszeretni valakibe :/), aki azt mondja, szerelmes belém - amit szintén nehezen hittem, ugyanabból az okból kifolyólag - de annyit bizonygatta, hogy végülis elhiszem, szal ő...
rohadtul féltékeny minden férfi ismerősömre, aki csak hozzám mert szólni, és amikor megtudja, hogy például voltam az egyik haverommal valahol, akkor totál kiakad, először elmondja mindennek a haveromat, utána meg közli, hogy őt ezt nem is érdekli, és én sem, és le fog törölni msn-ről... másnap meg -általában- már semmi baja...
amikor regisztráltam erre a fórumra a csilliag születik miatt, elmondtam neki, mert ha magától jön rá, akkor oltári nagy církuszt csinált volna... így is bevágta a durcit... tegnap meg megkérdezte, mit csinálok... mondtam, hogy nem fogok hazudni, fórumozok... akkor megint morcos lett én meg ráhagytam, és elmenten aludni, hogy ne hergeljem még jobban fel. úgy voltam vele, hogy másnapra majd megnyugszik...
és erre, ma felmegyek msn-re, jön az üzenet, hogy
"babám hogy én most letöröltelek
jó mulatást
ne halljak felőled semmit"
szerintem visszaolvashatta a hsz-eimet, és az vágta ki nála a biztosítékot Szomorú

az a bajom, hogy nem szeretném elveszíteni, még ha ilyen is a természete Szomorú
párszor már mérgében mondta, hogy letöröl, de az csak feltételes módban volt, mert nem törölt le...
hogy a fenében békíthetném meg? - a barátnőm szerint hagyjam a fenébe, de nekem hiányozna a hülye feje Szomorú
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3567 Dátum: 11 márc 14, 09:12:16 »

Ez nem kapcsolat, ez így semmi. Szóval, ha még msn se lesz, akkor végre csinálhatsz valami normálisat is:D
Itt kb nincs mire reagálnod és kész. Beszélgess emberekkel, akiknek a fejét is látod.
A fórumon és msn-en just for fun, tudod. Meg egy-egy téma miatt, de pár betűbe szerelmesnek lenni az nonszensz.
Valami hasonlót én is átéltem, szerintem abban az időszakban a szerelembe szerelmes mindenki és mint a kiskacsák, akik először látnak meg vmit és azt az anyjuknak képzelik utána, így járunk mi is. De ezt kár a továbbiakban bármilyen kis erőbevetéssel is továbbcsinálni. Neked lesz ettől sokkal jobb tényleg:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3568 Dátum: 11 márc 14, 09:31:47 »

én is pontosan ezt gondoltam, hogy így a szerelem kizárt ... nem láttam a fejét, még a hangját sem hallottam... stb így nem lehet szerelembe esni. szerintem valamilyen másik érzést, mondjuk, a baráti kötődés kevertem össze vele? nem tudom
különben ezt a "nem láttalak, mégis szeretlek, de az nem lehet" elméletet neki is szépen elmondtam, akkor megint csak mogrott. :/
nem tekintettem én ezt párkapcsolatnak... mindig emlegettem, hogy ha közbejönne neki valami csaj, akkor ne velem foglalkozzon, mert annak értelme nincs.
csak az a bajom, hogy mint barátot nem szeretném elveszíteni, de szerintem el fogom Szomorú
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3569 Dátum: 11 márc 14, 15:48:23 »

egy barátod morog rád és kiveri a hepajt, ha más nemű barátaiddal találkozol? tényleg barátsági magasságban van ez az msn kapcsolat?

idézlek: rohadtul féltékeny minden férfi ismerősömre, aki csak hozzám mert szólni, és amikor megtudja, hogy például voltam az egyik haverommal valahol, akkor totál kiakad
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 14, 15:49:07 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!