24 szep 22, 17:25:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083535 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3525 Dátum: 10 dec 12, 10:40:43 »

Micsudi legyél őszinte az a legegyszerűbb és mondd meg  acsajnak, h ha nem akar tőled többet akkor maradjatok barátok mert te ugyanaz maradsz akit eddig bírt. nem fogsz megváltozni. am ez az elhidegüléses téma pont azért van mert hülyén jön ki és bűntudat...:/
Naplózva

memories last forever. <3
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3526 Dátum: 10 dec 12, 12:34:30 »

Velem minden  pont úgy történt, ahogy Kletta mondta, és még mindig nagyon jó barátságban vagyok az illetővel. Nem éreztem bűntudatot, mert nem éreztette velem.. Attól, hogy még én nem viszonoztam az érzelmeit azon a módon, ahogy ő szerette volna, még nem jelentette azt, hogy hibás vagyok, és ezt ő is így gondolta. Tudta, hogy tovább kell lépnie a dolgon, és így én sem "sajnáltam".
Szerintem valld be neki, lehet, hogy ő is beléd van esve, csak várja, hogy te kezdeményezz! Ha pedig mégsem sikerül, akkor sincs sajnálnivaló, mert megnyugszol, hogy kibökted, és lehet, hogy észreveszel a környezetedben egy másik lányt, akit eddig még a barátod miatt nem sikerült...
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3527 Dátum: 10 dec 12, 20:10:59 »

A megoldás a rejtélyre nem más, mint a jägermeister. Kicsit beiszogattok, nem talajra, csak legyen kellő hatás, olyan dolgokat mondasz neki, amiket szeret hallani magáról (mivel jóban vagytok ez menni fog), aztán "véletlenül" elcsattan egy csók. Ha esetleg a lányzó józanul másképpen látná a dolgokat, akkor megvan a kifogás, hogy mindketten be voltatok piálva, ha meg működik, akkor meg működik és mindenki örül.
mert ugye az jobb ha kiahsználja a csajt mert részeg? fuu de bírom az ilyent. most szolok ha leitatod és utánna lessz vmi és még a ha másnap is akarja a lelke mélyén elfog gondolkozni azon h pasi létedre milyen csicska is vagy Nevet ezt msot így az összes pasinak mondtam -.-
amúgy elég szép felfogásodvan ha ilyen szépen osztogatod a hülye tanácsaidat... azmeg mellékes h mivan ha a csaj más pasira mászik rá a részegen hm?
Naplózva

memories last forever. <3
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #3528 Dátum: 10 dec 12, 22:11:54 »

Tavaly lettünk 9-edikesek barátnőmmel, új osztály meg minden, és nyáron derült ki, hogy az egyik fiú, akivel jóba lett bnőm haveri szinten szerelmes belé. Bnőm először nem akart összejönni vele, mert ha az osztály megtudná nem lenne nyugtuk, és bejött a képbe egy másik fiú is. De vele nem húzták ki sokáig, és utána jött rá, hogy szeretné ezt a kapcsolatot, úgyhogy nemsokára 2 hónaposak lesznek ezzel az osztálytársunkkal.  Mosolyog Szóval egy próbát megér!
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3529 Dátum: 10 dec 12, 22:23:20 »

Hmm lássukcsak szar szakítások xD
hmm az első történetünk még nem egy kapcsolat története ez csak egy vicces eset parányi életemből... a világ legrövidebb kapcsolatai közé is besorolható.
Helyszínünk egy elég roszra sikeredett koncert srác megkérdi nem-e járnék vele (akkor taloltunk először) nemet mondok. Nemsokkal később újra megtörténik az előző jelenet, majd újra és újra hogy leszáljon rólam aztmondom lehet róla szó. Megkér, hogy adjak puszit, kap is egyet az arcára. 5 perc múlvaszólok neki, hogy ez nem fog működni hisz nem is ismerem, most látom először. Megkér, hogy legyünk barátok hátha lesz vmi... belemgyek. Mire hazaérek gyors megírom neki, hogysoha életbe nem lesz semmi sztem... de még próbálkozik... Párszor dumálltunk azótaaz utcán, de mióta egyszer becsajozott hoába köszönök meg semismer ikszdé

Story no. 2: ez sem volt edgy igazi kapcsolat, de nekem ez is vicces ikszdé
Helyszín: Barátnőméknél lakhelyemtől 300kilométerre. Összejövök egy barátommal (legalábbis akkor még ígygondoltam)... másnap haza utazom. Távkapcsolatunk 2 hétig tart a srác msnen szakít, úgy hogy barátnőm előbb átnézte a szakítós szöveget amit küldeni akart nekem a fiú... elég gáz...
Mondjuk utánna én is gázvoltam (és néha még vagyok) elősször nemtudtam, hogy mi-lesz, hogy-lesz utánna elvesztettem vmi oknál fogva a srác barátságát (igaziból örülnék, ha egyszer kapnék egy elfogadható magyarázatot arra, hogy miért szünt meg a barátság, de mostmár nemis nagyon érdekel az egész ikszdé) Sajna a gáz viselkedésem abbannyilvánult meg, hogy túl sokáig hiányoltam ezt a barátságot...
Mondjuk zsír volt ebben akapcsolatban, hogy király volt életem első csókja, erkély, kizárva, telihold, fagyos januári éjszaka ikszdé

3. történet:
Ebben én szakítok kemény 2 hét után szkájpon... hát izénem volt kedvem tovább várni a következő randira... =/

Magam is gáznak érzem, hogy élőben még sosem szakítottam xD de valahogy nem is akarok (mmint már többször szakítani xD)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3530 Dátum: 10 dec 12, 22:36:03 »

Én soha nem értettem az ilyen 1-2 hetes kapcsolatokat. Sok értelme nincs.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3531 Dátum: 10 dec 12, 22:44:22 »

Hát nekem a mostani előtt csak azok voltak vicces dolog volt, bár volt amelyiket hosszabbnak szántam smirksweat egyébként így én nembántam meg egyiket sem, mindig megdobtak egy csomó önbizalommal és ugyebár egy kapcsolat hosszát az ember előre sose tudja eltervezni vagy működnek vagy nem...
A mostani kapcsolatom viszont hó végén lesz 1 éves... és belegondolva, hogy a tavaji szilveszteri bulin jöttünk össze annak se lehetett volna a logikára hallgatva hosszú jövőt jósolni Mosolyog
És ha netán nem jött volna össze ez a kapcsolat... akkor se bántam volna meg soha és azt sem ha még lett volta 5 ilyen rövidtávú... hiszen amigy tartanak nagyon kényeztetik a lelket... a végük kissé kellemetlen... de gondolj bele már csak egy kis flört ismilyen jól tud esni
hiába van elég hosszú kapcsolatom (a számomra ez már az) imádom ha vki flörtöl/kikezd velem, jó látni, hogy ha valami még lenne eseélyem másoknál ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3532 Dátum: 10 dec 12, 23:06:47 »

Az tényleg eredményes, főleg ha szilveszterkor jöttetek össze. Olyankor az ember be van b*szva és lehet össze jönnek páran de elég nagy %uk szét is megy, pár óra-nap-hét alatt.  >_<

Egy röpke téma váltás, de ez most hirtelen eszemeb jutott.
Van egy lány ismerősöm aki nem tudom mennyi idő után valamilyen bulin megcsalta a barátját. Pár hónap után elmondta a lány a fiúnak, sok veszekedés meg minden történt, de végül a fiú vele marad. Most meg 1 év, azaz több mint 1 év után folyamtosan veszekednek, és szivatja a csávó hogy okés akkor ő is megcsalja, és folymatosan k*rvázza le a lányt, meg  minden jelzövvel illeti és hónapok óta megint csak veszekednek a csávó meg folymatosan kéri a lányt hogy mesélje el neki megint azt az éjszakát. A csávó miért tartja magánál a lányt folymatosan hoyg ha ennyire undorodik tőle? A lány meg miért nem hagyja el?
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3533 Dátum: 10 dec 14, 19:09:51 »

...ha a másik fél nem akarja, akkor soha nem is fogja akarni, és totálisan mindegy, hogy te mit csinálsz vagy nem csinálsz...

Nos, ez így is van.
Az a baj veled és a hozzád hasonló gondolkodású férfiakkal és nőkkel egyaránt (sajnos jómagam is ebbe a kategóriába tartozom), hogy egy adott személyhez ragaszkodsz, és tök mindegy mi van, neked ő kell, senki más nem jó. És emiatt annyira rágörcsölsz, hogy kb. eleve bukásra van ítélve a dolog. A kudarc után persze elkönyveled, hogy te sose kellesz senkinek. Ami ebben a formában természetesen nem igaz.
Tisztában vagyok vele, hogy iszonyúan nehéz "lemondani" az illetőről, de muszáj megpróbálni lazán venni az ilyeneket. Neked férfiként még nehezebb dolgod van, ugyanis (az esetemben legalábbis) tényleg igaz az, hogy ha megérzem egy pasin, hogy bejövök neki - anélkül, hogy részemről is meglenne a szimpátia -, onnastól kezdve nem érdekel a vele való esetleges kapcsolat lehetősége sem. Mosolyog

Vaaagy... Vedd lazán. Fogd fel úgy, mint egy játékot, hidd el, a hozzáállásod átjön majd a csajnak, és máris nőtt az esélyed. Mosolyog


Ha nem jöttél be először a nőnek, a büdös életben nem akar majd tőled semmi komolyat, legfeljebb kihasznál majd.

Na ez az, amivel nem értek egyet. Minél több időt töltesz el valakivel, annál nagyobb a valószínűsége, hogy előbb-utóbb egymásba habarodtok. Fiú-lány kapcsolatra gondolok értelemszerűen. Valamint kell azért a kölcsönös szimpátia. Két ember, akik ki nem állhatják egymást, hiába o.társak, nem valószínű, hogy összejönnek - bár ki tudja. Nevet Nyilván ez sem 100%-osan garantált, de nem véletlen, hogy sok olyan osztály van pl. ahol "kialakultak" párocskák.

Egy random, friss ismerkedést követően ez nyilván nem lép életbe, mert valószínűleg nem nagyon fogjátok látni egymást, de abban az esetben, ahol napi szinten több időt eltölt egymással a két fél, ott van esély arra a bizonyos szikrára. kacsint


Ja, és:
Csak amit el tudsz engedni, azt kaphatod meg. (Illetve: Hisz az igazán a tiéd, amit el tudsz engedni.) Fordítva is igaz, amitől rettegsz, azt megteremted magadnak.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 19:15:44 írta Nikkie » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3534 Dátum: 10 dec 14, 19:49:20 »

Ha nem jöttél be először a nőnek, a büdös életben nem akar majd tőled semmi komolyat, legfeljebb kihasznál majd.

Na ez az, amivel nem értek egyet. Minél több időt töltesz el valakivel, annál nagyobb a valószínűsége, hogy előbb-utóbb egymásba habarodtok. Fiú-lány kapcsolatra gondolok értelemszerűen. Valamint kell azért a kölcsönös szimpátia. Két ember, akik ki nem állhatják egymást, hiába o.társak, nem valószínű, hogy összejönnek - bár ki tudja. Nevet Nyilván ez sem 100%-osan garantált, de nem véletlen, hogy sok olyan osztály van pl. ahol "kialakultak" párocskák.

Egy random, friss ismerkedést követően ez nyilván nem lép életbe, mert valószínűleg nem nagyon fogjátok látni egymást, de abban az esetben, ahol napi szinten több időt eltölt egymással a két fél, ott van esély arra a bizonyos szikrára. kacsint

Félreértettél. Nyilván én sem arra gondoltam, hogy ott helyben egymásra cuppannak, csupán arra próbáltam utalni, hogy abban az esetben, ha egy minimális vonzalom -egyszerűsítve: tetszetek egymásnak- nem lép fel, az a későbbiek folyamán sem jön be a képbe. Az érzésről beszélek, amikor remeg a térded, ha meglátod, amikor mindent megteszel, hogy több időt töltsél vele.
 Az ilyen "barátok vagyunk, sok éve egymás mellett élünk, próbáljuk má' ki" kapcsolatok nem működőképesek, hisz a felek már-már kényszerből mennek bele, egyfajta belső késztetésből. Persze keresgélnek, ez nem baj, de ritkán szokott boldog véget érni a dolog.
A megismerés egy nagyon fontos folyamat, de nem ezért alakul ki egy kapcsolat. Gondolj csak bele, ha mindig előbb ismernél meg valakit, utána lépnél bele a kapcsolatba, semmi "izgalom" nem maradna későbbre. Felfedezni a másikat az egyik legérdekesebb része a társas kapcsolatoknak.

----
hm...nem ide, kérem a modit, helyezze át a hímek témájába! Mosolyog



Megvallom töredelmesen, halvány gőzöm sincsen róla, hogy hogyan kell hszt áthelyezni. Az is lehet, hogy ilyesmit csak admin csinálhat. Mindenesetre kérem a tapasztaltabb kollégák segítségét.^^ Aes
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 20:41:20 írta Aes Sedai » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3535 Dátum: 10 dec 14, 19:54:43 »

Most megszakítom egy kicsit a témát... Handy ha szépen megkérlek elmondod hogy kik vannak a képeden mert már régóta furdal a kíváncsiság.. Hümm-hümm  Nevet  Pirul
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3536 Dátum: 10 dec 14, 20:15:21 »

Idézet
Az ilyen "barátok vagyunk, sok éve egymás mellett élünk, próbáljuk má' ki" kapcsolatok nem működőképesek, hisz a felek már-már kényszerből mennek bele, egyfajta belső késztetésből. Persze keresgélnek, ez nem baj, de ritkán szokott boldog véget érni a dolog.

Én pont nem erről beszéltem. Szó nincs kényszerről, és nem azért jönnek össze, mert nincs más. Egyszerűen ráébrednek, hogy belehabarodtak a másikba. Nevet


Jó, de azért az is ritkán van, hogy első pillantásra megtetszik valaki. Nevet Főleg olyan, hogy a kölcsönös szimpátia is adj uram isten azonnal életbe lép. Én úgy gondolom, egy kis beszélgetésre, együtt töltött időre mindenképpen érdemes időt szakítani, hátha mégiscsak kölcsönös lesz a vonzalom. Amúgy is hajlamosak sokan rosszul ítélni elsőre. ;D
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #3537 Dátum: 10 dec 16, 15:29:10 »

Leni-chan: A Shinon című one-shot mangából szedtem ki, Azuma Takamiya-tól. :3

Hm, mint ahogy korábban leírtam barátnőm és egyik osztálytársunk 1 év után jöttek össze, mialatt barátok voltak, de ez a barátság is úgy alakult ki, hogy suli után ugyanarra mentek haza.  Nevet Nyáron vallotta be a fiú, hogy beleszeretett bnőmbe, és ő noha először nem ment bele, egy kis idő után meggondolta magát, és most két hónaposak. ^^ Szóval én azt mondom, semmi se lehetetlen, mert minden személytől függ, hogy elsőre, vagy később jönnek össze.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 16, 15:29:47 írta Handy » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3538 Dátum: 10 dec 28, 16:04:52 »

Szomorú de néha igaz... nagyon is
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PWS7ypO9xnE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PWS7ypO9xnE</a>

Ezt valahogy nem tartom igaznak a mai világra... és alapból hülye az a férfi aki igy futkos egy olyan nő után aki láthatóan nem a benne rejlő értékek miatt szereti, hanem azért, mert "mindent a p*csája alá tolnak" neki meg elég eljátszani a "k**vát".
Másrészt poén ha kiszolgálnak, de egy idő után már unalmas... azért hogy egy csaj kapjon vmit a párjától neki is adnia kell és nem csak anyit hogy szétteszi a lábát, az a pasi akinek ez elég szánalmas ikszdé
Másrészt pesze ha már családos az ember a férfinak sokkal többet kell güriznie szerintem hisz fenn kell tarani a megfelelő anyagi szintet, hogy a jövő nemzedéke a lehető legjobb körülmények közt cseperedjen fel.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3539 Dátum: 11 jan 01, 11:53:05 »

hát azért ez nemigaaz. szóval van ilyen az oké de szerintem a többdég pont h nem (Y) amugymeg én kicsit mindigis ingyenélő voltam.. de ezvan megszoksz vagy megszöksz..
Naplózva

memories last forever. <3
Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!