24 szep 22, 19:29:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083631 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3510 Dátum: 10 dec 09, 01:16:35 »

De édesek ezek a babák! Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3511 Dátum: 10 dec 09, 14:31:57 »

Műkörömmel kapcsolatban:
Anyunak láttam egy alkalommal ahogy felteszik, plusz nagynéném műkörmös.
Ilyenkor mindig megreszelik a köröm felső rétegét. Őszintén szólva ez a legrémesebb dolog az egészben. Mert pont azok mennek körmöshöz, akiknek vékonyka és meg nem növős a körme. Nem csoda, hogy sokan panaszkodnak, hogy körömépítés után fáj a körmük alatti rész.
Inkább költsétek a pénzt körömerősítő kenegetőkre meg lakkokra, mert így csak azt kapjátok,h 3 hetente még reszelnek egy réteget a körmötökről és így sosem fog megerősödni...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3512 Dátum: 10 dec 10, 21:39:41 »

nekem nem reszelik lre..vagyis de de nem a körmöm rétegét hanem a műköröm felső pár zselé rétegét így egy vékony alap zselé réteg megmara dés arra épít rá újra következő mintát. nem mindig 3 órán át újat és újat :|
Naplózva

memories last forever. <3
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3513 Dátum: 10 dec 10, 21:39:59 »

A fiúknál olvastam hogy valakinek a csaja elég gerinctelen egy állat volt. Erről csak egy másik szakítás jutott az eszembe. Az egyik ismerősömet a pasija kidobta (úgy hoyg a csávó már vagy egy éve folymatosan csalta meg a csajt, úgy hogy tudott róla, de attól még kelett neki egy állandó partner), viszont a csávó nem akarta hogy lássa hogy akad ki a csaj ezért sms-ben szakított vele. A lánynak meg felerősödött vagy romlot a gyomorfekéje és korházba került... -.-"
Naplózva


Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3514 Dátum: 10 dec 10, 21:43:23 »

smses szakítás de egy szégyen legalább élőbe legyen nagy a pofája a pasinak fiih. degáz az ilyenekkel fellehet cseszni na meg az smnes dobásokkal hellosziamizusemmioksemmi bocsi de eznemmegyvége. jaokcsá. fih széép Nevet
amugymeg az összesfiunak szép az arcom az alakom és van mellem ennyiii Nevet keressenek ilyent aztán bye.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 10, 21:43:58 írta Kletta » Naplózva

memories last forever. <3
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3515 Dátum: 10 dec 10, 22:43:34 »

Lányoknál olvasom sms-ben szakítás Technikai KO      Engem anno legalább felhívtakXD
Ez most komoly? Most én vagyok naív vagy nem tudom, de legalább ha valakivel össze jöttél és együtt töltötettek xy idő akkor nem tud oda állni elé és meg mondani, hoyg vége? Miért olyan gyáva bárki is hogy sms-ben, telefonon, E-mailben vagy msn/skype-on szakít a másik féllel? Szánalmas az iylen ember. Lehet hogy a másik kiborul vagy nem fogadja nyugodtan a dolgot, de akkor is, a másik félnek megkéne adni azt a tiszteletet, hogy szemtől szemben mondja meg mi is van...
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3516 Dátum: 10 dec 10, 22:49:22 »

Az Adatlapodon az van hogy fiú vagy, így ha tényleg az vagy gyosan ezt írd át a Férfi topicba, mert a lányokhoz csak lányok, a fiúkhoz csak fiúk írhatnak.

Moderátor: Nem dupplaposzt, csak töröltem.


« Utoljára szerkesztve: 10 dec 11, 00:47:29 írta Shiro » Naplózva


Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3517 Dátum: 10 dec 10, 23:10:36 »


Egyetértek az előttem hozzászólókkal. :/ Sajnos ilyenből is akad.. több ilyen "ismerősöm"  is van, aki abban leli élvezetét, hogy sorra megalázzák a tőlük bezsongott fiúkat.. Ezért várom,hogy jöjjön egy olyan fiú is, aki van olyan belevaló, és ő is pofára ejti őket..
Szép revans lenne.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 10, 23:18:45 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3518 Dátum: 10 dec 11, 04:34:49 »

Egyik lány ismerősöm, aki már 5-6 éve együtt volt a barátjával pont másképp fogta fel a telefonos vs. személyes szakítást.
A srác felhívta és azt mondta,h találkozzanak, mert beszélni szeretne vele egy komoly témáról. A lány pedig mondta, hogy mondja el így - mert részben sejtette, miről van szó - a fiú mondta, hogy szakítani szeretne igen. A lány azt mondta ezután, hogy azért,h ezt elmondja felesleges az időt pazarolni egy találkozóra, hiszen a tényt tudja és ennyi.
Mondjuk ehhez az is kell, hogy ne legyél harcos típus - bár minek harcolni valakiért, aki nem szeret viszont? Hol jó, ha húzod, halasztod a dolgokat? Visszaszerelmesedés nem létezik.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3519 Dátum: 10 dec 11, 20:25:58 »

Ha már szakítás, nekem is van egy sztorim:
Nyáron voltam táborban az előző sulimmal. Egyik barátnőmmel hintáztunk, és pont a pasijáról mesélt, hogy mióta járnak meg hogy milyen aranyos stb. Egyszercsak kap egy sms-t a barátjától ami össz-vissz ennyi volt: Vége. Rámnézett hatalmas szemekkel és kitört belőle a sírás. Szegény úgy sajnáltam Szomorú Meg is mondtam neki hogy ez egy gerinctelen féreg, hogy csak így sms-ben mondja meg ráadásul egy szóval. Ez is férfi a talpán, mondhatom...-.-
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3520 Dátum: 10 dec 11, 20:53:32 »

Sms? Még mindig jobb, mint hogyha egy másik sráccal/csajjal megüzenik neked, hogy dobtak. Technikai KO smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3521 Dátum: 10 dec 11, 21:07:23 »

Jaj de utálom ha valaki üzenget. Pl. összeveszel valakivel és akkor nagy a pofája mikor msn-en ugat neked. De abból látszik hogy nem mer a közeledbe menni mikor mással üzenget. Az ilyen emberek úgy látszik f*snak odamenni máshoz szemtől-szembe megbeszélni a dolgokat.  Nevet
(na ezeket egy levegőre kimondani nem volt könnyű xD )
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3522 Dátum: 10 dec 11, 21:12:09 »

Hát, én utána odamentem volna hozzá megbeszélni, de hát ugye egy kis "nagymenővagyok deazért azexbarátnőmnek mássalüzengetek* nem akart szóba állni velem, bár, ahogy a barátai mondták: nem mert. 1 szóval: balf...
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3523 Dátum: 10 dec 11, 21:14:08 »

Ja kb. ez volt velem 6. év végén. Végül is én pont lesz*rtam a csajt.
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3524 Dátum: 10 dec 12, 09:25:51 »

Itt egy rejtvény: Hogyan mondjam meg egy olyan lánynak hogy irtóra tetszik nekem akivel kb 1 év barátok vagyunk anélkül hogyha ő neki nem jövök be akkor a barátságnak ne legyen vége ne legyen a szokásos elhidegüléses cucc.....

Én még nem jöttem rá a megoldásra.....   (azért mondom meg mert már nem bírom magamban tartani)

Micsudi, sok fiú barátommal ugyan ez volt, és a legtöbbjük felém akart, vagy érzett bármit is. Hogy elhidegültök-e egymástól az leginkább a lánytól függ, meg azért tőled is, hogy egy jó barátodtól elfogadod a vissza utasítást. A kapcsolatotok valamennyi ideig meg fog változni. Ilyenkor több eset is lehetéseg. Vagy nem mondod el neki, hogy mit gondolsz/érzel iránta és maradtok barátok tovább amig az "meg votl írva" és nem találsz egy másik lányt, vagy elmondod, és kockáztatod a barátságotokat.
Nekem nem egy fiú barátom vallott szerelmet vagy mondta hogy "járni akar" évekkel késöbb is próbálkoztak, de én ilyen téren az összeset elküldtem, a fiú abrátaim csak barátok és nem több. Jó velük beszélni, teljesen más stb. Viszont mikor elmondták mit gondolnak/érzenek mindig kicsit megállt bennem az ütő. Mert lehet hogy barátok maradunk de attól még ez a kis dolog ott lesz... Bár én ezek után is mindegyikkel jó barátságban maradtam máig, az elején lehet hogy más lesz a helyzet, de aztán minden visszatér majdnem teljesen a régi kerékvágásba. Én egyik iylen barátomat se akartam elveszíteni, így bármit mondtak akkor is "megtartottam" őket, de egy idő után volt hogy valamelyik mondta, hogy most egy ideig jó lenne ha nem beszélnénk, hogy próbáljon elfelejteni stb...stb....
De még az is kisülhet a dologból, hogy a lánynak te is tetszel.

Najó reggel van... lehet hülyeségeket írtam akkor nézzétek el, még nem ittam kávét se, úgy hogy abba hagyom a pofázást. ^.^  Pirul
Naplózva


Oldalak: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!